Jump to content

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Alejandro Jose Hernandez Hernandez


IzudinB

Recommended Posts

Alejandro Jose Hernandez Hernandez je španjolski nogometni sudac koji sudi u La Ligi, rođen je 10. studenog 1982. godine i pripada komitetu sudaca Las Palmasa.

c63nUN5.jpg

U drugoj diviziji je debitirao 2007/08 sezone. Nakon pet sezona u drugoj diviziji dobija unaprijeđenje u La Ligu pored kolege Jesus Gil Manzana. Debitirao je 20. kolovoza 2012. godine u utakmici Real Zaragoze protiv Real Valladolida.

2. travnja 2016. godine je sudio El Clasico između Barcelone i Real Madrida na Camp Nou u utakmici u kojoj je odao počast Johan Cruyff, a ta utakmica se završila rezultatom od 2-1 za Real Madrid.

Sudio je drugu utakmicu Super kupa 2016. godine između Barcelone i Seville.

Od siječnja 2014. godine postao je internacionalni sudac.

doUNKbs.png

Do sada je u La Ligi sudio ukupno 100 utakmica u kojima je podijelio 546 žutih i 13 crvenih kartona. U ovih 100 utakmica je svirao čak 39 penala.

All time

Pmmy9zE.png

Prosjek žutih kartona: 5.61

Sezona 2014/15

hsTk8lB.png

Prosjek žutih kartona: 5.03

Sezona 2015/16

6WyuYIS.png

Prosjek žutih kartona: 5.22

Sezona 2016/17

FjubJ5i.png

Prosjek žutih kartona: 4.95

Link to comment
Share on other sites

“Bet365

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Predlozi zi Nigerije prosli a kosarka bome tesko  kolo i juce i  danas:  - Maccabi je pobedio  u  gostima dve bolje ekipe od  Asvel-a ali nije ekipa koja igra dobro na strani. Ako i pobede bice na malu  razliku -Baskonia bolje igr ana strani  (4/1) nego kod kuce (2/2). Turci bi mogli  i  do  druge pobede u  gostima -Valencia  u   seriji od pet poraza. Realno je bliza porazu  nego pobedi - Barsa van  Spanije nije izgubila na strani.  Porazena samo  od Reala i  Baskonia u  gostima. Virtus  pet pobeda u  nizu  kod kuce. Iako izgubi bice to mala razlika.  
    • Pozz Vecina oklada kod mene su kartoni ali najvise njemacka i spanjolska liga ali francuze ne volim nikako ali danas se slazem sa tvojom analizu sudija je jedan rjedkih u ligi koji voli kartone uskoro 5 u prosjeku a svira 25 favlova na utakmicu lyon napravi daleko najvise favlova u ligi 15  i to bi moralo dovesti do kartona marseille je bas suprotno u samom dnu po favlovima ali imaju oni problem discipline pa kad naprave favl on je muski i eto kartona mislim da ovo prolazi danas a kao bonus bi probao i lyon ovet 1.5 kartona bet365 daje 1.33 kvotu.. ili oba karton kvota 1.22 sretno svima
    • Lično sam odigrao više od 2.5 iz par razloga. Kao što si rekao, derbi jest, igra se navečer, atmosfera usijana, Lyon-u gori pod nogama, čisto sumnjam da ijedna ekipa može povesti 3:0 do poluvremena pa da im puca neka stvar u drugom poluvremenu. A sudija, prava poslastica. U ovom trenutku drugi sudija u ligi po broju kartona. A granica po ovoj kvoti se mora uzeti pa sve i da padnem.
    • Isto sam to vidio i razmisljam da li da odigram 5.5 manje ili 2m5 vise ,ali eto sama cinjenica da je derbi,da se igra navecer mi sve djeluje da bi moglo biti barem 3,ali sve je moguce.Sretno
    • Evo jedan narodni za danas u 22bet kladionici. Kvota 10.866
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use