Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 7.8.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Ovo za danas sam razmišlja još jučer i čini mi se skorz realno i ok 

OSIJEK - RIJEKA --- 2 --- 2 

Koliko god se Osijek trudio me uvjeriti da su dorasli Rijeci, Dinamu, Hajduku ipak milim da imaju još puno posla i muke da bi stigli na taj nivo. U ovom dvoboju ohrabreni činjenicom da su izvukli X sa Dinamom, Zekić je raspoložen na presici najavio da ga nitko neće pobijediti 7 puta zaredom, te kako neke igrače mora osviježiti od psihičkog i fizičkog pražnjenja protiv PSV-a. Jedno sam siguran a to je da im neće biti Barača koji je potpisao ili će svaki tren za Ajax, za nekih cca 3m. Dok će Rijeka koja je imala i dan više odmora vjerovatno biti kompletna osim Ristovskog koji je preša u Sporting. Prošle sezone Rijeka je od 6 međusobnih dvoboja pobijedila 6 i mislim da će nastavit tim ritmom. 
u ovu okladu bi još priključia zžk 5.5 --- više utakmicu sudi dobri stari Fran Jović, koji je u HNL uvijek dobar odabir za odigrati više. A i sam okršaj ove dvi ekipe prošle sezone uvijek je bia dobar pick za odigrati više. Je da mi malo na jetra već idu s ovim dosta visokim odirima kartona za HNL ali mislim da ovdije to dosta izgledno, svaka ekipa 3 komada i prolazi :D

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Osijek - Rijeka

U ponedjeljak će se u Gradskom vrtu odigrati posljednja utakmica četvrtog kola hrvatskog prvenstva. Prvak Rijeka dolazi u goste kod Osijeka.
Iznimno je ovo težak ispit za Rijeku iako moramo naglasiti da je momčad s Rujevice prošle sezone imala gotovo isključivo ugodna iskustva u utakmicama s ovim suparnikom.
Samo je jednom Osijek izbjegao poraz, na domaćem terenu je odigrao 1-1. Rijeka je jednom slavila na ovom travnjaku (1-0), oba puta je s hendikepom slavila pred svojim navijačima (3-0 i 2-0), dok je i u Kupu nadjačala odličnu osječku momčad (doma 3-1, u gostima 2-0).
Rijeka i ove sezone obavlja sve poslove po vlastitim željama. Dogurala je do play-offa Lige prvaka, a u domaćem prvenstvu ima tri pobjede u tri utakmice.
Osijek je uistinu oduševio u kvalifikacijama Europa lige, pogotovo u zadnjem pretkolu kada je dva puta pobijedio slavni i ugledni PSV Eindhoven (dva puta po 1-0).
No, sjajne predstave u Europi imale su svoju cijenu, Osijek je u domaćem prvenstvu tri puta dosad odigrao 1-1 (odličan remi protiv Dinama, ali kiksevi doma protiv Rudeša i u Puli).
Imamo mnogo poštovanja prema Osijeku i svaka pohvala treneru Zekiću koji je sagradio stabilnu i vrlo dobru momčad. No, „slabi“ smo na Rijeku. Jači su riječki nogometaši, bolji je sustav sagrađen na Rujevici, ta momčad ima širi kadar i gosti su naš favorit.

Norrkoping - AFC Eskilstuna

U ponedjeljak će utakmicu 18. kola švedskog prvenstva odigrati šestoplasirani Norrkoping i Eskilstuna, posljednja momčad na ljestvici.
Dvadeset bodova je razlike između te dvije momčadi (27-7). I drugih je mnogo razlika između ove dvije momčadi, makar moramo naglasiti da u zadnje vrijeme Norrkoping igra kao Eskilstuna, odnosno, gubi pri svakom izlasku na travnjak.
Nesretno je Norrkoping nedavno ispao u Europi (od Trakaija, poslije jedanaesteraca), a u domaćem prvenstvu Norrkoping ima četiri poraza zaredom!
Eskilstuna je, dakako, zaglavila u mnogo većim problemima i već iz sadašnje perspektive izgleda dosta teško da se ta momčad spasi ispadanja (povratka) u drugu ligu.
Eskilstuna i Halmstad su jedine dvije momčad koje još nikoga nisu pobijedile u gostima ove sezone. Eskilstuna ima samo jedan remi u gostima i čak osam poraza!
Norrkoping je nedavno ovog suparnika pobijedio u gostima (2-1), a posljednjeplasirana Eskilstuna je zbilja idealan suparnik u ovom trenutku da se klub izvadi iz određene krize.

Dinamo Bukurešt - Gaz Metan Medias

Utakmicu četvrtog kola rumunjskog prvenstva u ponedjeljak u Bukureštu igraju Dinamo i Gaz Metan. Domaćin je veliki favorit.
U novoj sezoni ugledni Dinamo, koji ima ambicije biti na samom vrhu ljestvice ove sezone, je ostvario dvije pobjede i jedan poraz.
U gostima je Dinamo zasad obavio odličan posao, s 3-0 je pobjedio Juventus, a s 1-0 Viitorul, ali je kiksao pred svojim navijačima kada je u ogledu protiv Botosanija upisao poraz.
S druge strane, Gaz Metan je trenutačno posljednja momčad na ljestvici i jedina koja još nije postigla pogodak u novoj sezoni. Ima Gaz Metan jedan bod (0-0 u gostima kod CSM Iasija), ali uz to ima i dva uvjerljiva poraza (po 3-0 od Cluja i Viitorula).
Vrlo loš ulaz u sezoni već je dosad mogao zabrinuti navijače Gaz Metana, no evidentno je da taj sastav nema pravu kvalitetu i da će mu svaka utakmica u ovoj sezoni biti težak hod po trnju.
Dinamo figurira kao mnogo bolji sastav. Igrački je jači u svakom pogledu i ne treba previše mudrovati: domaćin je veliki favorit za osvajanje tri boda.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

St.Pauli – Dynamo Dresden.

St.Pauli je krenuo u novi pokušaj povratka u Prvu Bundesligu, a u toj misiji klub iz Hamburga uvijek ima potporu krcatih tribina od oko 20-25 tisuća svojih navijača. Ako je suditi p oprvom korak, ovo bi mogla biti zaista prava godina, nakon 7 provedenih u nižem rangu. Naime, pobijedili su na teškom gostovanju u Bochumu sa 1:0 golom Christophera Buchtmanna, što je samo dodatno “potpalilo” euforiju koja ionako uvijek traje. Ovaj meč će biti pravi test koliki su dometi momčadi trenera Olafa Janssena.

Dynamo ima potpuno isti cilj kao i domaćin, s tim što nije bio u eliti već 22 sezone (nakon što je od ujedinjenja Njemačke bio stalni član 4 godine zaredom). Nakon toga je uslijedilo razdoblje agonije “žuto-crnih”, skliznuli su bili sve do četvrtog ranga, a sad su spremni za konačni izazov. I oni su, naime, dobro krenuli, na svom terenu su pred 30 tisuća navijača nadmašili Duisburg sa 1:0, Lucas Roser je presudio meč pogotkom u 88. minuti

Brojke: Oba meča prošle sezone pripala su domaćim ekipama i to bez primljenog gola, Dresden je slavio sa 1:0, a St.Pauli sa 2:0.

OSIJEK – RIJEKA

Osijek je napravio divovski korak u zadnjih 12 mjeseci, od kluba koji se još nedavno borio za goli opstanak izborio je mjesto u kvalifikacijama, te odigrao epske partije protiv Luzerna i PSV-a, a pobjeda u Eindhovenu ući će u povijesti kluba iz Gradskog vrta. No, samo 3 dana nakon uzvrata sa Nizozemcima, Ejupija i društvo čeka novi, moglo bi se reći – ništa manje zahtjevni ispit, pogotovo jer su upravo zbog europskih obveza slabije startali u prvenstvu, pogotovo to važi za domaći remi sa Rudešom. Ako i dogodine žele na međunarodnu scenu, moraju početi sakupljati bodove i u našoj ligi.

Rijeka je osvojila povijesnu prvu krunu, nastavit će svoju bitku i na europskoj sceni, ali sad Matjaž Kek ima vrlo delikatan zadatak – izbrisati momcima dojmove od mečeva sa Salzburgom, te okrenuti se domaćim obvezama. Ovo je strahovito bitan meč za Rijeku, ne samo zato što se radi o teškom ispitu u Gradskom vrtu, već i zato jer su se istom kolu sastali Dinamo i Hajduk, te bi uspjehom profitirali u odnosu na većinu konkurenata u vodećoj četvorki!

Brojke: Vjerovali ili ne, Rijeka je svladala Osijek u svih 6 susreta prošle sezone! Naime, slavila je 4 puta u prvenstvu, te dvaput u Kupu, uz ukupnu gol razliku 14:3. U Gradskom vrtu je tako u ligaškim mečevima slavila 1:0 i 3:2, a u Kupu sa 2:0!

Djurgarden – Malmo.

Malmo je doživio (pre)težak šok, eliminacijom od Vardara u 2. pretkolu Lige prvaka, što je silno uzdrmalo redove švedskog šampiona. Ali, kako u svakoj lošoj vijesti ima i nešto dobro, to je da se nebesko-plavi sad mogu potpuno fokusirati na obranu naslova, kako bi sljedećeg ljeta sebi osigurali novu priliku uvrstiti se u elitu europskog nogometa. Nakon 17 (od 30) kola ne samo da su lideri, nego i imaju čak 10 bodova prednosti i to upravo od Djurgardena koji je uoči ove etape zauzeo 2. poziciju u društvu hita sezone, Siriusa.

Uglavnom, Malmo već sad ima svojevrsnu meč loptu za titulu, pobjedom bi već mogao staviti šampanjac na hlađenje, remi je također Ok, a poraz im neće bitno poremetiti računicu. Inače, kad ne bismo računali onu sramotu u Strumici, Malmo je u top formi, ima 6 pobjeda i jedan remi u zadnjih 7 kola.

Djurgargen je, dakle, vjerojatno jedini koji bi barem donekle mogao ugroziti dominaciju Malmoa, a domaćinima u Stockholmu je pobjeda zapravo važna kako bi se učvrstili na viceliderskoj poziciji, jer lov na lidera ne izgleda kao realna opcija. Bitno je istaći da je Djurgarden momčad koja je ove sezone u prvenstvu osvojila najviše bodova pred svojim navijačima dosad (ukupno 19 – 6 pobjeda, jedan remi i 2 poraza).

Brojke: Malmo je dobio sva 4 meča sa Djurgarden, ove sezone je na svom terenu slavio sa 3:2: gubio je 1:2, onda je u 76. minuti izjednačio Berget, a Yotun u 86. minuti osigurao pobjedu.

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

Osijek - Rijeka | Više od 2.5 gola (2.15) bet365

Mislim da će u ovoj utakmici biti više od 2.5 gola, jer oba tima imaju odlične napadače i njihova taktika je uvijek bila napadačka. Mislim da će biti mnogo šansi, čak i više nego što se očekuje. Obje ekipe će vjerojatno napadati od početka do kraja utakmice, a imaju zaista kvalitetne ekipe i mislim da će zbog toga biti više golova u ovoj utakmici.

RxiroZA.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • cestitam @LeonardoDrugi na pobjedi.... Zalgiris se opet dize u zadnjoj 1/4 i gazi nezgodni Rytas koji je ustvari gotovo cijelu tekmu u laganom vodstvu. Ovakvo stizanje rezultata odlika je velikih momcadi.   Phill
    • “… ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra … Leonardo doktor Drugi, petak ujutro u 07.30.   A evo i kvota za jedinicu na Zalgiris, pola sata pre pocetka utakmice, u subotu u 15.30 casova (pocetna kvota na jedinicu je bila 1,38)    
    • Zalgiris vs Rytas, finalna, peta, odlucujuca utakmica (drugi deo) Posto cu poludeti od ove utakmice, morao sam, inace cu umreti, da napisem i drugi deo analize. Ovde necu lupetati kao otvoreni prozor, vec cu se drzati samo cinjenica.  Najpre da ponovim jos jednom, da su u finalnoj seriji odigrane cetiri utakmice, i da nijedna ekipa nije pobedila kod kuce. Da ponovim jos jednom, da je to prosto neverovatno, posto obe ekipe imaju odlicne domace terene, pa deluje da su obe ekipe isle tezim putem do titule. Sve cetiri utakmice su otisle u overe preko 160,5 poena, a granica je uvek bila bas negde oko te brojke. Do ove finalne serije, Zalgiris i Rytas su odigrali cetiri utakmice u regularnom delu, gde je Zalgiris tri dobio. Ono sto je obelezilo celu finalnu seriju, jesu uzbudjenja, preokreti, drama i trojke. Meni deluje nestvarno, kao neki svetski rekord, da je u ovoj finalnoj seriji, na cetiri utakmice ispaljeno ukupno 183 trojki, od kojih je barem trecina ispaljena sa preko deset metara. Znate li vi koliko je 183 (ispaljenih) trojki ?????. Na prvoj utakmici, ekipe su ispalile 55 trojki, na drugoj 40, na trecoj 51 a na cetvrtoj 37. Naravno da sve ove trojke nisu usle, ali sama cinjenica da je moguce ispaliti 183 trojki govori kakva se ovde igrala kosarka. Da napisem nesto i o tome kakvu je dominaciju imao Zalgiris tokom regularne sezone, zapravo samo da ponovim jos jednom neke stvari. Prvenstvo su igrali sami sa sobom, bez ikakvih problema su sezonu zavrsili sa skorom 34 pobede i dva poraza, lagano su osvojili litvanski Kup, cetvrtfinale i polufinale play-offa lagano prosli bez ijednog poraza sa 5:0 a do Finala su dosli sa cetrdeset i nesto uzastopnih pobeda u litvanskom prvenstvu. I sve to igrajuci uporedo Euroleague, sto samo govori koliko su jaki u odnosu na sve ostale. Da ponovim jos jednom, da je kvota na titulu Zalgirisa pre ove finalne serije bila izmedju 1,14 i 1,16 a po mom misljenju Zalgiris je barem tri nivoa jaci od Rytasa. Pa ipak, Zalgiris je izvukao zivu glavu, a da niko ne zna kako. Paradoks je da ako pogledate celu sezonu, Zalgiris je potpuno zasluzio titulu, a ako pogledate finalnu seriju, Zalgiris ne da nije zasluzio titulu, vec ce se u trenerskim knjigama izucavati kako je uopste preziveo. U obe njihove pobede na strani su bili u velikim rezultatskim zaostacima, bili u konopcima, izgledali kao seoska ekipa, u poslednjoj utakmici gubili cak 17 i 14 poena razlike, i na kraju izvukli zivu glavu trojkom u poslednjoj sekundi. Trenerske knjige kazu da kada ste pred porazom, samo nekoliko sekundi pred kraj utakmice, i kada nemate cak ni posed lopte, jedina mogucnost da se spasete jeste da pravite faulove, terate protivnika da sutira slobodna bacanja, i da se pri tome pomolite Bogu da ce promasivati i to na svom domacem terenu, a da cete vi ubacivati trojke. Za one kolege koji ne prate i ne razumeju kosarku, to je kao kada biste bili u avionu krcatom putnika na nekom prekookeanskom letu, i kada bi oba pilota istovremeno umrla u toku leta, i avion poceo da se rusi brzinom svetlosti ka zemlji, a vi u tih nekoliko sekundi trazite po avionu putnika koji se razume u komande aviona, jer je to jedina sansa da se izvucete, da neko od putnika podigne avion ako se razume u letenje. Eto, tako se Zalgiris izvukao, kao da je neko pronasao medju putnicima neku babu koja se razume u voznju avionom, i ta baba je podigla avion i mirno sletela u New York. Ja danas idem sa Zalgirisom, iako veliki bet365 umesto da smanjuje kvotu na Zalgiris, jos povecava, trenutno je jedinica kvotirana sa neverovatnih 1,40. Jednostavno idem protiv Rytasa, a razlog je samo jedan. Mislim da se neke sanse koje vam se nude u zivotu ne ponavljaju cesto. To je ona prica o poslednjim vozovima u zivotu. Moj nijedan poslednji voz u zivotu nije usao u stanicu, vec su svi izleteli iz sina. Mislim, ili barem ocekujem, da ce ovaj Zalgirisov poslednji voz ipak nekako uci u stanicu, a da me sada pitate kako to mislim, ne bih znao da vam kazem.   
    • Zanimljivi su koef.na golove prvo poluvrijeme.Neka svatko odluci koliko ce uloziti i granicu ali bar dva bi mogla pasti u prvom.Auckland je amaterska momcad ciji igraci imaju stalne poslove i ne vjerujem da nece dobiti bar dva gola u prvom.Ako tko prati,sretno.
    • Peta, finalna, odlucujuca utakmica za titulu prvaka litvanskog kosarkaskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa (prvi deo) Post sam napisao u petak, a ubacio u Topic za subotu, a napisacu i drugi deo gde cu jos jednom pokusati da vas ubedim da svi zajedno idemo sa Zalgirisom, pa makar i pali.Ali, pre analize, najpre da primovisem kosarku, kraljicu svih sportskih igara. Zivela kosarka, najlepsa, najuzbudljivija, najbrza, najzanimljivija i najpametnija sportska igra na svetu. Zivela ova predivna igra u kojoj se trazi vestina da u delicu sekunde donesete pametnu i korisnu odluku. Ziveo sport u kojem je moguce da tri sekunde pre kraja utakmice vodite cetiri poena razlike, imate posed lopte, i ipak izgubite. Ziveo sport koji nikada ne bi mogli igrati Seadi Kolasinci, Tsitsipasi, Zverevi ili razni Balotelli ili Livaje, Kalinici ili Rebici, jer u kosarci nema sta da trazite ako nemate mozga Da ste gledali samo jednu, bilo koju, a kamoli sve cetiri utakmice Finala litvanskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa, mogli ste da vidite kako zivot moze da bude lep, zanimljiv i uzbudljiv, a kladjenje prava pravcata terapija za zdravlje svakog kockara. Litvansko Finale za titulu se igra na tri dobijene, a sta se sve desavalo u ovom Finalu ja ne bih uspeo da vam napisem na manje od deset stranica teksta. Najkrace receno, prvo je Zalgiris u trileru i nakon dva produzetka izgubio kod kuce, pa je onda Rytas izgubio kod kuce, pa onda opet Zalgiris, opet kod kuce, a juce je i Rytas drugi put izgubio kod kuce. Cetiri utakmice i sve cetiri pobede gostiju … cccccc Po svim drustvenim mrezama, platformama, a i na You Tube mozete videti highlightse ili najzanimljivije trenutke jucerasnje utakmice, a ja bih narocito preporucio da pogledate u tih nekoliko minuta atmosferu na tribinama. Napisacu i drugi deo analize za petu, odlucujucu utakmicu, ali za sada, u ovom prvom delu, samo zelim da imate neku predstavu iz kakvih konopaca se izvukao Zalgiris pre dva dana. Ja stvarno odavno nisam video onakav sportski ambijent kao na jucerasnjoj utakmici gde se ceo grad obukao u crveno i dosao u dvoranu da uzivo doceka titulu Rytasa. Kao i na svim prethodnim utakmicama, igraci Rytasa su se bacali na glavu, sutirali sa preko deset metara, i deset puta bacali Zalgirisa medju konopcima. U pravoj ludnici na tribinama, Rytas je vec na samom pocetku druge cetvrtine vodio sa 33:17 a trener Trinchieri je vec u prva tri minuta potrosio svoja dva time-outa, a na pocetku cetvrte cetvrtine, domacini su lagano vodili cetrnaest poena razlike. Sada cu sve da preskocim i da opisem dramu i triler u poslednjih 27 sekundi. Rytas je vodio pola kosa razlike 27 sekundi pre kraja, a Zalgiris je imao posed lopte i 24 sekunde za napad. Napad je isao na najboljeg igraca gostiju Francisca (29 poena, sedam asistencija i pet skokova) koji je promasio 7 sekundi pre kraja, pa su igraci Zalgirisa bili prinudjeni da prave faul. Na sedam sekundi pre kraja domaci su imali pola poena razlike i dva bacanja.  Teorija, a to znaju cak i seoski treneri, kaze da prednost od pola poena, cak i ako ubacite samo jedno bacanje, ne moze da se ispusti. Ako ubacite oba bacanja, sa tri razlike i sedam sekundi do kraja, mozete da radite sta god hocete, da pravite faul, branite napad ili nesto trece, u najmanju ruku imate produzetak. Ako igrac ubaci samo jedno bacanje, svaki seoski trener ce vam reci da odmah pravite faul, protivnik ce imati dva bacanja, a vi produzetak u dzepu i sedam sekundi za napad. A sta se na utakmici dogodilo mozete pogledati na bilo kojoj drustvenoj mrezi, platformi ili You Tube, dovoljno je samo da ukucate Rytas vs Zalgiris. Danas (subota) se igra peta, odlucujuca utakmica u Kaunasu, a ja pozivam sve kolege vec u petak, da idemo svi zajedno sa Zalgirisom po kvoti od 1,35 pa makar i pali. Ako Zalgiris izgubi, to ce znaciti da nije osvojio titulu jer nije bio u stanju nijednom da dobije kod kuce iz tri utakmice, a u celoj sezoni je izgubio samo dva puta ukupno. Meni je samo zao ako niko od kolega sa Foruma nije ispratio ovu finalnu seriju, samo da vidite u kakvim konopcima je bio Zalgiris, kao bokser kada deset puta pada u ringu, i deset puta ne zna da pronadje izlaz iz ringa. Meni deluje da u kosarci postoji, kao u boksu, mogucnost da trener baci peskir u ring i tako spasi svog boksera batina, da bih ja to uradio da sam sedeo na klupi Zalgirisa. A oni sutra imaju mogucnost da se sve zaboravi, a da se samo pamti titula. Kao sto ce se samo pamtiti da je kolega @mesrine na kraju ove sezone bio sedmi u svetoj Poslednjij Sansi, a niko se za deset godina nece secati sta se sve desavalo tokom sezone. Pre nekoliko dana kolega @Marko15 je preporucio da danas (petak) igramo nesto u vezi golova na utakmici Benfica vs Auckland City a ja ne znam sta da igramo posto je over 2,5 gola na toj utakmici kvotiran sa 1,03 ali odigrajte sta god hocete, samo hajde da to sto odigrate svi zajedno vezemo sa jedinicom na Zalgiris po 1,35. Ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra. Ja sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa golom svetog Bayerna po kvoti od 1,10 (ukupna kvota 1,48) pa sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa utakmicama prvog kola Serie A koje se igra tek krajem osmog meseca. Neka stoje uplate nekoliko meseci, nista im nece faliti.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use