Jump to content
Želimo vam sretnu i uspješnu 2026. godinu, puno zdravlja, sreće i ljubavi, obilje dobitnih parova, golova u 90+, koševa sa sirenom, Hail Mary touchdowna, pravih value tipova na SvijetKladjenja forumu te da sve nesreće i gubitni parovi ostanu u 2025. ×
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA - Subota 28.4.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers - pobjeda Pacersa @1.83 bet365

Šesta utakmica prve runde play-offa. Neki su očekivali da će Cavsi se lagano prošetati u sljedeću rundu, ali ne i ja. Cleveland je u regularnom dijelu sezone pokazao da je tim koji će teško doći do finala. Čitav tim zavisi od igre LeBrona Jamesa koji, istina, igra nevjerovatno. Za one koji nisu toliko upoznati, LeBron je sve u timu - playmaker u odlučujućim akcijama, trener, clutch shooter. U posljednjoj utakmici Cavsi su slavili sa 98-95 a LeBron James je u posljednjem napadu blokirao Oladipa i pogodio trojku preko ruke za pobjedu u sljedećem napadu Clevelanda - 44 poena je postigao u toj utakmici, dodao još 8 asistencija i 10 skokova. 

big_1524585422-ko-to-tamo-crta-trener-cl

Ali, osim Jamesa nemaju konstantnog igrača koji će mu pomoći. Kevin Love je nedovoljno dobar, u prošloj 2/11 iz igre. JR Smith je igrao 32 minuta a da pritom nije dao nijedan koš (0/8 iz igre, 0/6 za tri poena), mislim stvarno smiješno. Hood, Hill i Clarkson su igrači za ABA ligu.

Sa druge strane, glavni igrač je Victor Oladipo koji u ovih pet utakmica protiv Cavsa ima prosjek od 20 poena po utakmici. Bojan Bogdanović je na 14.8 koševa u prosjeku u ovoj seriji protic Cavsa. U trećoj utakmici sasuo im je 30 poena uz 11/15 šut iz igre i 7/9 za tri poena. Nakon toga, Bogdanović je igrao skromno i postigao 10 i 11 poena u sljedeće dvije utakmice. Ne mogu ne spomenuti Domantasa Sabonisa, 21-godišnjaka koji je u prošloj stao na 22 poena uz dobar procenat iz igre. 33 minuta je bio na terenu, više nego u prethodnim utakmicama i vjerujem da bi i večeras mogao pokazati da je odličan igrač.

Zaključak, Cleveland je ove sezone, mogu slobodno reći, smiješan tim - loša večer LeBrona znači automatski poraz Clevelanda, jer od ostalih je teško očekvati da nešto značajno naprave. Serija se vratila u Indianapolis, pobjeda Indiane za izjednačenje 3-3 je, po mom mišljenju, i više nego izgledna.

FVVmZaf.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Najbolji igrači serije 4 i 5 te serije 6
    • Eibar - Mirandés 2.1.2026 20:30 Španjolska, Segunda Division Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,33 Eibar ulazi u ovu utakmicu nakon uvjerljive pobjede od 3-0 nad Real Valladolidom, a u 10 od 19 ligaških utakmica ove sezone postignuto je više od 2,5 gola. CD Mirandés ima velikih problema u obrani, primivši najviše golova u La Ligi 2 i primivši 10 golova u posljednjih šest utakmica. Njihova gostujuća forma također je zabrinjavajuća, bez pobjede u prethodnih sedam ligaških gostovanja. U međusobnim susretima postignuto je 12 golova u šest utakmica, što sugerira potencijal za utakmicu s više golova. Osim toga, obje momčadi su postigle gol u 11 od 19 ligaških utakmica Mirandésa ove sezone. Unatoč nedavnom trendu Eibara s malo golova, suočavanje s najslabijom obranom u ligi povećava vjerojatnost više od 2,5 gola. Eibar će biti bez napadača Adu Aresa, dok Mirandésu nedostaju Pablo Lopez, Sergio Postigo i suspendirani branič Juan Gutiérrez.
    • Evo malo sam se igrao sa isplativošću igranja posljednje šanse. Radia sam isplativost za serije od 4, 5 i 6 zaredom pogođenih kola za svakog igrača.  Orignalna tablica označava 1 – pogodak kola i 0 – faliveno kolo. Ja sam još nadodao 0,01 samo da mogu razlikovat kada je netko falio kolo ili ga je preskočio. Legenda tablica serija: 1 – označava pogođenu seriju te tablice (npr pogođena serija od 5 kola), 0 – označava da je trenutačno kolo pogođeno, ali nije zadnje kolo serije, -1 – označava da je kolo faliveno i serija kreće iz početka  Uz bodove PŠ-a stoji realan dobitak kad bi ste svaku seriju igrali s isim početnim ulogom (npr. 100 €): 1.  kolo: 100*1,2=120 € 2. kolo: 120 €*1,2=144 € 3. kolo 144 €*1,2=172,8 € 4. kolo 172,8*1,2=207,4 € --- koef 2,07 5. kolo 207,4*1,2=248,8 € --- koef 2,48 6. kolo 248,8*1,2=298,6 € --- koef 2,98  Da je lakše računat i da ljepši brojevi ispadaju uzimao da je za 4 kola koeficjent (1,2*1,2*1,2*1,2=2,07) 2,10 – a to može dobit tako da je umjesto jednog od ova 1,20 koeficjenta stavimo 1,22. Za 5 kola je stavljeno koeficjent od 2,5, odnosno 3 ,0 za 6 kola. Za meserina bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 4 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od 10,6*100 € = 1060 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 6 a 1060 € - 6*100 =460 €. Za Goksima bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 5 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od 6*100 € = 600 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 4 a 600 € - 4*100 =200 €. Za ara008 bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 6 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od -5*100 € = -500 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 1 a -500 € - 1*100 =-600 €.   Ispada da je meserina za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 4 zaredom pogođena para imao čistu dobit od 460 €. Ispada da je Goksim za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 5 zaredom pogođena para imao čistu dobit od 200 €. Ispada da je ara009 za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 6 zaredom pogođena para imao čistu dobit od -600 € odnosno u gubitku je 600 €. Iz ovih tablica možemo izvuči onda usporedbu ovih koeficjenata i tako usporediti za kojeg bi što bilo najisplativih igrati, Zanimljivo je i onda učiti da različite serije su bolje/lošije za pojedine igrače. Plito je najbolje igrat serije od 6 zaredom, a profitabilan je na svima. Zmaj6 je profitabilan na seriji 4 i 6 dok je na seriji 5 u gubitku - njemu bi se najviše isplatilo igrati serije 6. Pena 29 je na svima gubitan, a najmanje je u minusu sa serijom 5. Ja sam u seriji 4 i 5 profitabilan dok san sa serijom 6 na 0.    Da ste pratili svakog pojedinog igrača na ulog od 100 € na seriju 4 kola bili biste u minut 6160 €, odnosno -7000 za seriju od 5 kola i -7400 € za seriju od 4 kola          
    • Takoder svima sretna 2026.g i sve najbolje u njoj, osim u PS drugoligaskom blatu gdje zelim ostati prvi do kraja :D zivjeli
    • Svim kolegama s foruma zelim puno srece u 2026 godini,zdravlja,uspjeha i dobitnih tipova😀😀😀ZIvjeli😀😀😀
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use