Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

19:45h Taylor Townsend-Anhelina Kalinina 1  1,66  5/10 bet365

Neću puno dužiti Townsend u jako dobroj formi ima omjer ove sezone ma zemlji 12-2,prošli tjedan osvojila turnir,jako uvjerljivo igra.Jučer ju je namučila S.Karatancheva ali se amerikanka izvukla.Danas je sve na njenoj strani forma,iskustvo,kvaliteta.Vjerujem da će ući u finale.Ovaj Turnir je osvaja 2014 i 2016.g.

Uzimam ju za 5u.Sretno tko isprati

EDIT: Lost (6:3 4:0* gubi dođe na 5:5* 2 set i ima 2bp ne iskoristi i izgubi TB 7:5,na 5:6* zabije lagani volley u mrežu,prazan teren,žene jbg...)

Objavljeno

Kolega, samo da te pitam kako imaš živce da pratiš taj ženski tenis, ja sam to batalio još prije 2-3 godine, double sam ganjao još neko vrijeme, ali nakon što su me Medina Garrigues i Parra-Santonja 'izule' za finu svotu nakon vođstva od 7-3 u produženom tiebreaku (prije toga imale 6:1 3:2 *40:15), rekao sam nikad više. :ph34r: :D

Inače, imaš odlične prijedloge, svaka čast, samo tako nastavi, drago mi je da još neko na forumu prati ove niže turnire, moram ti priznati da si mnogo veći fanatik i od mene. :89_clap:

Objavljeno
prije 9 sati, ikaij99 said:

Kolega, samo da te pitam kako imaš živce da pratiš taj ženski tenis, ja sam to batalio još prije 2-3 godine, double sam ganjao još neko vrijeme, ali nakon što su me Medina Garrigues i Parra-Santonja 'izule' za finu svotu nakon vođstva od 7-3 u produženom tiebreaku (prije toga imale 6:1 3:2 *40:15), rekao sam nikad više. :ph34r: :D

Inače, imaš odlične prijedloge, svaka čast, samo tako nastavi, drago mi je da još neko na forumu prati ove niže turnire, moram ti priznati da si mnogo veći fanatik i od mene. :89_clap:

Pratim tenis već 15 god. od toga 10 god. aktivno,igram ga i rekreativno 14 god. kao i stolni tenis ne postoji igrač kojeg za kojeg nisam čuo od ITF do ATP,CH,WTA a da je napravio neki rezultat.Istina da je sad 70% teže pogodtit neki par tenisa nego prije 5-7 god. kad si 1.kolo GS mogao nabacati 30 parova i sve dođe kao iz pič... :D Parovi ne volim igrati od kad su uveli super TB,to mi nema smisla.Samo Grand Slam volim igrati od jer nema STB.Iskreno jesam fanatik tenisa.ITF ti pratim kad mi se nešto svidi samo od 1/4 finala pa nadalje.A CH i ATP aktivno sve turnire koje smatram da su ozbiljniji.Ove Budimpešte 250 i slično izbjegavam u širokom luku,npr. jučer sam bio siguran da će Bedene dobiti i krenuo pisati analizu i onda dok sam vidio koef. 1,44 sam odustao i bolje,čovjek ima 6:2 *6:5 i izgubi taj set 6:7 i u 3 setu *6:5 i izgubi meč.

Kladio sam se i na WTA,ali imao takvih padova kao što ti kažeš i odustao,i sad ponekad odigram  neki par a to je rijetko.Eto sutra počinju WTA turniri i ne zanima me uopće ždrijeb i onda krene turnir i neki par mi se svidi nakon par kola i odigram.

Prati od mene odbojku na pijesku počinje Hunting Beach u USA od 01.-06.05 turnir 4 zvjezdice gdje igraju svi najjači timovi svijet žene i muškarci i pisati ću tamo u temi.Tu očekujem profit. :) Hvala na pohvalama.

Zadovoljan sam za početak kompletan tenis  +11,06u nije nešto predobro ali solidno bitan je +(najviše me koštao Rubin,protiv njega igrao 3 puta a on turnir osvojio,to mi se zna događati jednom padnem nekoga jer ima sreće i dobije i onda 2 kolo opet protiv njega i opet dobije,i u finalu se čovjek izvukao stvarno kad te ide onda te ide) odbojka na pijesku  2/2  +17,91u.

Stolni tenis igram ali samo jače turnire ne ove CH serije to me ne zanima.Stolni i odbojku na pijesku pratim 4 god. i tu imam lijep profit,možda je ljudima smiješno ali tu se da uzeti lijepo,jer ako nešto znaš i pratiš ima dosta grešaka u postavljanju koef. jer bookie nisu upućeni 100%.Eto ukratko...sada ti je možda jasnije :)

 

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Vinicijus Junior se podvrgao estetskom zahvatu. Nije mu se svideo oblik lobanje koji mu je priroda i genetika odredila rodjenjem u Juznoj Americi Sada ce Real Madrid to da mu sredi zvanicnom izjavom da nije imao hirurski zahvat, vec da je samo malo harmonizovao oblik svoje majmunske lobanje.    
    • Larne - Zvezda - Zvezda -1.5 AH (1.575) bet365 Crvena zvezda gostuje kod prvaka Sjeverne Irske kao izraziti favorit ovog dvoboja. Beogradski klub već godinama redovito nastupa u europskim natjecanjima te posjeduje daleko više iskustva od domaće momčadi, koja će pokušati iskoristiti podršku svojih navijača i umjetnu podlogu na Inver Parku. Larne je u prethodnom pretkolu pokazao karakter, ali protiv Crvene zvezde očekuje ga potpuno drugačija razina kvalitete. Srpski prvak raspolaže mnogo jačim igračkim kadrom, a trener će od prve minute tražiti kontrolu utakmice kako bi izbjegao bilo kakva iznenađenja prije uzvrata u Beogradu. Napadački potencijal Crvene zvezde trebao bi doći do izražaja već u prvom poluvremenu. Duarte, Ivanić i društvo imaju dovoljno kvalitete za stvaranje velikog broja prilika, dok će domaćin uglavnom biti prisiljen braniti se duboko na vlastitoj polovici. Očekujemo sigurnu i uvjerljivu predstavu gostiju koji će pokušati riješiti pitanje pobjednika već u prvoj utakmici. Zbog velike razlike u kvaliteti najbolji izbor ostaje pobjeda Crvene zvezde uz hendikep od najmanje dva pogotka razlike. (Koeficijenti 21.7. u 09:15 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Thun - Dinamo BTTS (1.61) bet365 Dinamo Zagreb otvara novu europsku sezonu gostovanjem kod aktualnog prvaka Švicarske. Iako je hrvatski prvak favorit na papiru, gostovanje na umjetnoj podlozi uvijek predstavlja dodatni izazov, pogotovo u prvoj službenoj utakmici sezone. Thun je prošle godine pokazao kako zna iskoristiti prednost domaćeg terena, a pred svojim navijačima sigurno neće igrati podređenu ulogu. Dinamo je tijekom priprema izgledao vrlo uvjerljivo te je ostvario nekoliko visokih pobjeda uz odličnu realizaciju. Dion Drena Beljo nastavio je s golgeterskom formom, dok će vezni red predvođen Mišićem i Zajcom imati zadatak kontrolirati ritam utakmice. Upravo bi kvaliteta u sredini terena mogla biti najveća prednost hrvatskog prvaka protiv vrlo agresivnog domaćina. S druge strane, Thun će pokušati iskoristiti brzinu svojih napadača i što češće prijetiti iz tranzicije. Umjetna trava pogoduje njihovom načinu igre, zbog čega se očekuje vrlo dinamična utakmica s velikim brojem prilika na obje strane. Domaćin će teško cijelu utakmicu odolijevati Dinamovom pritisku, ali isto tako ima dovoljno kvalitete da pronađe put do mreže gostiju. Upravo zbog toga moj izbor pada na okladu da će obje momčadi postići pogodak. Dinamo ima dovoljno napadačke kvalitete za barem jedan pogodak, dok će Thun pred domaćom publikom teško ostati bez ozbiljne prilike tijekom 90 minuta. (Koeficijenti 21.7. u 09:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • I da ne gledamo vise Knollicu i Nives.Hoces si procitati nesto na sportskim stranicama i svako malo,eto ti njih.Dosta vise.
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use