Jump to content
darko56

Mersin WT3

Recommended Posts

09:30h J.Stubbe/M.V Iersel-M.Bonnerova/S.Nakladalova   1    1,66  5/10  bet365

Oba tima su prve svoje susrete izgubile,tako da im je ovaj meč od velike važnosti.

Nizozemke Stubbe/Iersel su kvalitetniji i igraniji tim.J.Stubbe je visoka 185cm,dok je Van Iersel visoka 180 cm.Obe igračice imaju izvrstan servis što je bitno.

Bonnerova/Nakladalova češki par koji je u slaboj formi imaju 4 poraza u nizu.Bonnerova je visoka 175cm,dok je Nakladalova visoka 172cm.

Po meni su u ovom trenutku bolji par nizozemke i uzimam ih za 5u.Sretno tko isprati!

EDIT: Won ;)

11:30 M.Ermarcora/Pristauz T.Telsnigg-N.Zemljak/J.Pokersnik  1  1,83 5/10 bet365

Ovo je bitan susret za oba tima jer su prve susrete izgubili,a susreću se austrijanci M.Ermarcora/Pristauz i slovenci Zemljak/Pokersnik.

Ermacora je visok 203cm i vrlo dobro obavlja svoj posao u bloku,dok je Pristauz visok 193cm i iza pokušava čitati protivničke napade,kako bi mogli izgradei kontra napad,i jedan i drugi su dobri na servisu i prijemu što je dosta važno.

Slovenci nisu igrali zajedno od 09.09.2017.g. zbog ozljede Nejca Zemljaka i to je jedan od razloga što tipujem na austrijance,budući da sam vidio prvi meč i forma Zemjljaka je jako upitna.

Sve to vrijeme je Pokeršnik igrao sa Bozenk-om i nisu imaoli neke rezultate.Inače slovenci su dosta kvalitetan par ali ja vjerujem da gube ovaj meč.Pokeršnik je visok 199c,a N.Zemljak 188cm.

Gledao sam oba tima i austrijanci su više pokazali u prvom meču kojeg su nesretno izgubili 15-13 u 3.setu i zato ih igram za 5u.

Sretno tko prvom meču isprati!

EDIT: Lost (užasan 1.set austrijanaca,a u drugom setu su vodili 3 poena razlike, u par navrata i 19:18 i na svoje greške ispali.Iznenadili su me slovenci kako su dobro servirali imali u 2 setu 2 asa)

Double:

14:00 Elize Maia/Maria Clara-Hjortland/Kjolberg  1   1,25

14:00h Pardon/Tiegs-Caluori/Gerson  1   2,00

5/10 bet365

Neću puno dužiti.Brazilke su apsolutni favoriti protiv norvežanki,gledao sam norvežanke i dosta slabo igraju,po meni nemaju nikakve šanse za pobjedu.

Pardon/Tiegs amerikanke koje igraju iznenađujuće dobro na ovom turniru sa svojih AVP američkih turnira došle su u europu i vrlo dobro se snalaze.Gledao sam Caluori/Gerson i izgubile su nevjerojatno od ruskih klinki Bocharove/Voronine koje imaju  16 i 18 god.,u tom susretu su imale nekoliko poena prednosti i hrpu MP i sve su uspjele izgubiti.Vjerujem da amerikanke mogu odigrati jedan kvalitetan meč i proći u 2.rundu.Iskusne su igrale su na američkom collegu na Floridi.Po meni je ovaj koef krivo postavljen,po meni bi trebao biti u najmanju ruku obrnut koef.Sretno tko isprati!

EDIT: Lost

15:00h  Bocharova/Voronina-Menegatti/Giombini  2  1,83  5/10 bet365

Bocharova i Voronina klinke od 16 i 18 god. mlade igračice koje puno osciliraju,razlika u kvaliteti je dosta velika.

Talijanke su kvalitetan par,igraju vrlo dobro na ovom turniru,u solidnoj su formi.Dugo igraju zajedno i perfektno se poznaju,ovaj koef. je po meni prevelik i moram uzeti za 5u jer sam dosta uvjeren da talijanke ovo mogu dobiti.

Gledao sam oba tima i previše griješe mlade ruskinje,ako danas budu tako pristupile po meni talijanke ne bi smjele imati većih problema.

Menegatti je visoka 1,80 cm,a Giombini 183cm,obe mogu izađi u blok,ali većinom je to Giombini.Sretno tko isprati!

EDIT: Lost

Gost
This topic is now closed to further replies.

• Brest - Lens / Lens AH+0.25 @1.625
    • Po meni danas FK Željo tip dana, koliko vidim drastično je pala kvota od jutra na njih!  
    • I šta sad ovdje očekivati osim golova
    • Nema bolje od dobrog i kvalitetnog zornjaka
    • Kako sam jučer i pisao današnja ponuda mi se daleko više sviđa nego jučerašnja. Idemo kronološkim redom... U 13:00 PSG igra protiv St.Etienna. Kako je Lille u petak kiksao pobjedom PSG dolazi na samo bod zaostatka a Lille sljedećeg vikenda očekuje gostovanje kod Lyona. 1,30 na PSG mi se čini i previše, očekivao sam 1,15-1,20 međutim neću se buniti. PSG u srijedu očekuje Kup protiv Angersa pa danas ne bi trebalo biti kalkuliranja. Kraj je prvenstava i PSG si ne može dopustiti još jedan luksuz kiksa jer bi titula u tom slučaju došla pod veliko pitanje. Može se probati i točan rezultat na poluvremenu 2:0 za PSG kod bet365.  F1 - slažem se tipom na ispadanje o kojem je ranije pisano, ja sam odigrao da manje od 17,5 vozača završava utrku kod bet365 Atletico Madrid - Atletico je ušao u rezultatsku krizu i uprapostio sve dobro što su napravili. Ne igraju tako loše i nisu imali sreće u nekim utakmicama. Vjerujem da im slijedi jedna bolja serija. Eibar je fenjeraš lige, nema pobjedu u zadnjih 6 utakmica i čudi me tako visok (1,44) koeficijent na Atletico.    Getafe - Real Madrid Kao i za Lille usudim se prognozirati iznenađenje ovdje. Generalno sam dojma da Real Madrid igra daleko lošije nego rezultati govore i to im se negdje mora vratiti. Iako kladionice daju gotovo podjednake šanse i Realu i Barci i Atleticu sumnjam da će Real do naslova. Rast koeficijenta do 1,75 samo govori da i bookmakeri očekuju svašta večeras...  Uz 1X na Getafe koji tradicionalno za stvarati probleme Realu vezao bi i više kartona, kao i sa Lilleom. Getafe je gruba momčad a Real bi također trebao biti nervozniji nego inaće kada im sve ide po planu... Real u velikim problemima. Objavio nikad siromašniji popis igrača za iduću utakmicu REAL MADRID objavio je popis igrača za sutrašnju utakmicu La Lige protiv Getafea. Na njemu se, ne računajući golmane, nalazi samo 13 igrača. Od prije su ozlijeđeni Sergio Ramos, Lucas Vazquez, Daniel Carvajal i Eden Hazard. Raphael Varane zaražen je koronavirusom. Na treningu uoči utakmice ozlijedio se i Ferland Mendy, a suspendirani su Casemiro i Nacho. Treba reći da su pod upitnikom bili i Benzema, Kroos i Valverde, ali će oni ipak biti spremni za nastup. Real će tako na gostovanje kod tvrdog Getafea ići u krnjoj postavi, a kako ipak ne bi došao sa samo 13 igrača iz polja, ekipi će se pridružiti par igrača iz Realove B momčadi, koja nastupa u trećoj ligi. Nogometaši Zinedinea Zidanea su u borbi za naslov i svaki bod im je od izuzetne važnosti pa se nadaju da ih brojni izostanci neće stajati pobjede. Uistinu nesvakidašnja situacija u ovako velikom klubu. Izvor. Index.hr
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use