Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Poslije turnira u Kini,najbolji stolnotenisači svijeta odlaze u Japan.Danas se igraju kvalifikacije za ulazak u glavni ždrijeb i odlučio sam se za ovaj double:

10:20h Satsuki Odo  1,83

09:45h Ziyang Yu  1,50

uk. koef:  2,74

5/10

bet365

Odo je mlada Japanka ima 14.g. i u naletu je,igra jako agresivan i napadački stolni tenis,i njezin ritam je dosta teško pratiti,ako odigra kako zna i može.Forehand joj je najjače oružje,ali i backhand paralelu voli odigravati.Istina da je protivnica starija od nje 17.g.  ali to ne mora ništa značiti.Po ovom koef. moram uzeti Japanku.

Za Yu se nema šta reći kvaliteta i forma su tu,dobar Kinez,ima idealnog protvnika za proći u sljedeće kolo.Kallber nije u nekoj formi i trebao bi Yu to dobiti,u jednom ne baš lakom meču.Sretno tko isprati!

EDIT: Won ;) 

 

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • R.Garos,u 14:30h, zemlja Menšik -Zverev  Broj gemova 38,5 ........ Više, kvota oko 1,75 Očekijemo svi uzbudljiv dvoboj dva jaka servisera i vjerojatno bar 4seta što bi trebalo biti dovoljno da ovaj prijedlog prodje. Menšik je u ludoj formi, Zverev gori od zelje da osvoji GS turnir,a mogao bi i izgorjeti. Ne bi bila senzacija da izgubi.    
    • Jedina stvar koja me danas zanima, prva tekma klasika, 29-5 bacanja za Oly. Ataman i gazda Panathinaikosa opleli po sucima, došao igračima na trening rekao da želi da osvoje ligu kako znaju i umiju, izgubili Euroligu i ovo im je jedina preostala šanša da nešto osvoje. Ne vidim način da nakon svega ovo izgube, danas bi mogli ih suci gurat, ako ništa zbog lige, gledanosti, da se produži serija i mislim da ovo jednostavno ne može Oly ne zbog kvalitete nego zbog svega onoga i izvan parketa. Tako da mislim da ide ovo na 1:1 u seriji pa za dalje ćemo vidjeti.
    • evo sakupljena  i bih. kvote na pinnacle trenutno: Group Stage Bosnia and Herzegovina Total Points O/U 3.5 1.900 Group B Winner Bosnia and Herzegovina 7.500 Bosnia and Herzegovina To Qualify From Group Stage  Yes 1.483  No 2.370 Bosnia and Herzegovina To Reach Last 16  Yes 3.370  No 1.283 Bosnia and Herzegovina To Reach Quarter Final Yes 11.490  No 1.049 Bosnia and Herzegovina FIFA - World Cup 2026 Winner  500.990  
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use