Jump to content
darko56

Baden WT 1 (Austrija) M/W

Recommended Posts

09:00h  Yurtsever/Nezir -Ishitsubo/Shiba  1   1,83   5/10 bet365

Počinju za par minuta,nisam mogao ranije napisati.Uglavnom turkinje su po meni uigraniji i bolji par.Japanke nemaju ni jedan meč odigran zajedno.

Nije mi jasan ovaj koef. jer Shiba nema nijedan nastup na odbojci na pijesku,a turkinje igraju stalno turnire.

EDIT: Lost (1.set uzmu vode 7+ poena,drugi set raspad,treći užas,nije mi i dalje jasno kako izgubiš od para koji prvi put igraju zajedno i uz to japanka nema nijedan nastup na pijesku :D )

14:00h J.Weiss/M.Tichy-M.Rosager/K.Abell  2   2,00  4/10  bet365

U kvalama za glavni turnir susreću se češki par Jindrich Weisss/Martin Tichy i danski par Mads Rosager/Kristoffer Abell.

Weiss/Tichy igraju zajedno od 2016.g. iskusan su par i imaju omjer 6-12,a ove godine imaju omjer 1-2.Za ove turnire WT1 su solidan par,ali ništa više od toga.Weiss je 84.god. i visok je 188cm,dok je Tichy 86.god. i visok je 190cm.

Rosager/Abell su danski par i ovo im je prvi nastup da igraju zajedno,ali gledao sam obojicu sa drugim partnerima kad su igrali i igraju dosta dobro.Mads Rosager je 91.god.,dok je Kristoffer Abell 94.god. i visok je 203cm i solidan je bloker.

M.Rosager je ove godine igrao sa M.Hansen-om igrao i imali su omjer 8-5,a K.Abell je igrao sa D.Thomsen i imali su  omjer 6-4,hoću reći da danci stalno igraju istina ove slabe turnire kao i što je ovaj u Badenu,dok česi imaju odigrana 3 meča od toga 2 poraza.Očekujem jedan izjednačen meč ali dajem prednost dancima jer česima sigurno neće biti lako prolaziti preko 203cm visokog Abell-a,no vidjet ćemo.Po ovom koef. uzimam Dance za 4u.

Sretno tko isprati! 

EDIT: Won ;) 

18:10h K.Smits/M.Samoilovs-M.Rosager/K.Abell  2   1,90  4/10  bet365

U finalnim kvalama za glavni turnir susreću se latvijski par Kristaps Smits/Mihails Samoilovs i danski par Mads Rosager/Kristoffer Abell.

K.Smits/M.Samoilovs igraju zajedno od 2016.g. i mladi su i neiskusan par,ali u juniorskoj konkurenciji su dosta uspješni.Ovo im je prvi turnir u 2018.g. i u 1/2 finalnom kolu kvala su dobili hrvatski par F.Silic/J.Pribanic 21-18 24-22.Sada nasuprot sebe imaju dosta jači par dance Rosager/Abell. Smits je 98.god. i visok je 190cm,dok je M.Samoilovs također 98.god. i visok je 200 cm.

Rosager/Abell su danski par i ovo im je prvi nastup da igraju zajedno,ali gledao sam obojicu sa drugim partnerima kad su igrali i igraju dosta dobro.Mads Rosager je 91.god.,dok je Kristoffer Abell 94.god. i visok je 203cm i solidan je bloker.

M.Rosager je ove godine igrao sa M.Hansen-om igrao i imali su omjer 8-5,a K.Abell je igrao sa D.Thomsen i imali su  omjer 6-4,hoću reći da danci stalno igraju istina ove slabe turnire kao i što je ovaj u Badenu,dok latvijcima je ovo drugi meč ove godine.Očekujem jedan izjednačen meč ali dajem prednost dancima jer su po meni više pokazali u prošlom meču nego mladi latvijci .Po ovom koef. uzimam Dance za 4u.

Sretno tko isprati! 

Danas počinje glavni turnir i kreće natjecanje po skupinama,a odlučio sam se za ovaj double:

10:40h R.Seidl/P.Waller   1,66

11:30h Doppler/Horst     1,22

5/10

bet365

Seidl/Waller domaći par i u prvom meču po skupinama igraju protiv kineskog para P.Gao/Y.Li

Robin Seidl je 90.god. i visok je 192cm,dok je Philipp Waller 95.god i visok je 186cm.Ovo im je prvi zajednički nastup. Seidl je nastupao sa Ch. Dresslerom i zadnje su osvojili CB Tour u Švicarskoj Ženevi,nakon toga je promijenio partnera i sada igra sa P.Waller.P.Waller ima omjer 4-8 ove sezone,a igrao je sa T.Kunert.Pratim turnir od početka i po meni su austrijanci bolji par u ovom trenutku,a imati će i vjetar u leđa domaću publiku.Obojica se jako dobro kreću i čitaju protivnilke napade,i obojica su dobri serveri što je bitno 

Kinezi su solidan par ali za ove slabije turnire. Peng Gao je 89.god. i visok 200cm,dok je Yang Li 88.god. i visok je 196cm.Ove sezone imaju omjer 5-7,i nisu u nekoj formi.

Za Doppler/Horst nemam ta puno reći iskusni austrijanci koji imaju medalje sa svih najvećih natjecanja odbojke na pijesku,sve osim njihove pobjede za mene bi bilo iznenađenje.

Sretno tko isprati!

Gost
This topic is now closed to further replies.

• Brest - Lens / Lens AH+0.25 @1.625
    • Po meni danas FK Željo tip dana, koliko vidim drastično je pala kvota od jutra na njih!  
    • I šta sad ovdje očekivati osim golova
    • Nema bolje od dobrog i kvalitetnog zornjaka
    • Kako sam jučer i pisao današnja ponuda mi se daleko više sviđa nego jučerašnja. Idemo kronološkim redom... U 13:00 PSG igra protiv St.Etienna. Kako je Lille u petak kiksao pobjedom PSG dolazi na samo bod zaostatka a Lille sljedećeg vikenda očekuje gostovanje kod Lyona. 1,30 na PSG mi se čini i previše, očekivao sam 1,15-1,20 međutim neću se buniti. PSG u srijedu očekuje Kup protiv Angersa pa danas ne bi trebalo biti kalkuliranja. Kraj je prvenstava i PSG si ne može dopustiti još jedan luksuz kiksa jer bi titula u tom slučaju došla pod veliko pitanje. Može se probati i točan rezultat na poluvremenu 2:0 za PSG kod bet365.  F1 - slažem se tipom na ispadanje o kojem je ranije pisano, ja sam odigrao da manje od 17,5 vozača završava utrku kod bet365 Atletico Madrid - Atletico je ušao u rezultatsku krizu i uprapostio sve dobro što su napravili. Ne igraju tako loše i nisu imali sreće u nekim utakmicama. Vjerujem da im slijedi jedna bolja serija. Eibar je fenjeraš lige, nema pobjedu u zadnjih 6 utakmica i čudi me tako visok (1,44) koeficijent na Atletico.    Getafe - Real Madrid Kao i za Lille usudim se prognozirati iznenađenje ovdje. Generalno sam dojma da Real Madrid igra daleko lošije nego rezultati govore i to im se negdje mora vratiti. Iako kladionice daju gotovo podjednake šanse i Realu i Barci i Atleticu sumnjam da će Real do naslova. Rast koeficijenta do 1,75 samo govori da i bookmakeri očekuju svašta večeras...  Uz 1X na Getafe koji tradicionalno za stvarati probleme Realu vezao bi i više kartona, kao i sa Lilleom. Getafe je gruba momčad a Real bi također trebao biti nervozniji nego inaće kada im sve ide po planu... Real u velikim problemima. Objavio nikad siromašniji popis igrača za iduću utakmicu REAL MADRID objavio je popis igrača za sutrašnju utakmicu La Lige protiv Getafea. Na njemu se, ne računajući golmane, nalazi samo 13 igrača. Od prije su ozlijeđeni Sergio Ramos, Lucas Vazquez, Daniel Carvajal i Eden Hazard. Raphael Varane zaražen je koronavirusom. Na treningu uoči utakmice ozlijedio se i Ferland Mendy, a suspendirani su Casemiro i Nacho. Treba reći da su pod upitnikom bili i Benzema, Kroos i Valverde, ali će oni ipak biti spremni za nastup. Real će tako na gostovanje kod tvrdog Getafea ići u krnjoj postavi, a kako ipak ne bi došao sa samo 13 igrača iz polja, ekipi će se pridružiti par igrača iz Realove B momčadi, koja nastupa u trećoj ligi. Nogometaši Zinedinea Zidanea su u borbi za naslov i svaki bod im je od izuzetne važnosti pa se nadaju da ih brojni izostanci neće stajati pobjede. Uistinu nesvakidašnja situacija u ovako velikom klubu. Izvor. Index.hr
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use