Jump to content
darko56

ATP Challenger Gatineau

Recommended Posts

ATP challenger Gatineau koji se igra u Kanadi na hardu. 

Naslov brani Dennis Shapovalov koji je prošle godine u finalu dobio Peter Polansky rezultatom 6:1 3:6 6:3. Svi znamo da Shapovalov ne nastupa na CH turnirima, tako da je 1. nositelj turnira P. Polansky. 

IMG_20180717_133321.jpg

17:40h Brayden Schnur-Ugo Humbert  1  1,61  5/10  bet365

U 1.kolu sastaju se Kanađanin Brayden Schnur i Francuz Ugo Humbert.

Schnur ove sezone na hardu ima 8-11,a prošle godine na ovo turniru igrao je 1/16 finala,gdje je bio bolji u tom ogledu Tunižanin Malek Jaziri rezultatom 6:7 (4:7) 7:6 (7:2) 6:1. Schnur je u dosta dobroj formi,a to je pokazao svojim igrama na grassu. Prošli tjedan je ispao na hardu u Winnipegu od Dančevića 2:6 4:6,ali sada je imao više vremena da se pripremi za ovaj turnir,pošto je teška prilagodba igračima sa grassa na hard tj. općenito s podloge na podlogu.

Ugo Humbert ljevoruki 20-godišnjak koji je neugodan,a ima omjer 8-5 na hardu u ovoj sezoni. Humbert najviše igra ITF turnire,a na mali broj CH turnira je nastupio ove sezone. Gledao sam ga dosta puta i pratio po ITF turnirima,solidan je igrač ali ništa više od toga.

Mišljenja sam da je Schnur u boljoj formi i za level više kvalitetniji igrač. Nadam se da će odigrati jedan solidan meč Kanađanin što bi trebalo biti dovoljno za prolazak u sljedeće kolo,naravno bodren domaćom publikom. 

Sretno tko isprati!

EDIT: Lost

Screenshot_7.png

(Koeficijenti  17.07.2018.g.  u  15:59h)

Koeficijenti su podložni promjenama.

01:30h Pavel Krainik-Samuel Monette         2     1,65      5/10    bet at home

Susret 1. kola između dva domaća igrača gdje se sastaju dva domaća igrača Pavel Krainik i Samuell Monette.

Pavel Krainik ove sezone na hardu ima omjer 15-9,a sva tri CH turnira koja je igrao je ispao u 1. kolu,a igrao je redom protiv J.Statham 4:6 3:6 (CH Leon,Mexico), J.Panta Herreros 6:4 4:6 0:6 (CH Puerta Vallarta,Mexico), i prošli tjedan P.Polansky  6:7 (1:7) 6:7 (5:7) (CH Winnipeg,Kanada). Gledao sam zadnji meč protiv P.Polansky i igrao je dosta solidno,ali moram napomenuti da je Polansky odigrao jedan slabiji meč. Krainik najviše voli igrati na clay-u i sporijem hardu.

Samuel Monette je igrač koji igra lijevom rukom i ima omjer ove sezone 8-8. Gledao sam njegove mečeve u dvorani u Drumondvillu ove sezone i dosta je neugodan jer ima vrlo dobar footwork,te može dugo lopticu držati u izmjenama što bi danas to mogao biti važan segment u njegovoj igri. 

Mišljenja sam da je Monette trenutno u boljoj formi i uzimam ga za 5u.

Sretno tko isprati!

EDIT: Lost (6:4 4:1* i 3.set 3:0* je imao Monette i izgubio)

Screenshot_8.png

(Koeficijenti  17.07.2018.g.  u  17:25h)

Koeficijenti su podložni promjenama.

Gost
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use