Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 9.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Academica Clinceni - Pandurii Targu Jiu // over 4,5 ili 5,5 ili 6,5 golova bet365 - 4,50 & 8,00 & 12,00 (15:00) 

Pronašao sam zanimljiv info od kladioničara iz Rumunije koji je rekao kako je ovo sudar klubova koji su u prošlosti imali mnogo skandala oko namještanja te su u Rumuniji uopšteno poznati po tome. Rekao je još kako se u Rumuniji visoke kvote hvataju na velikim overima, posebno over 6,5 golova te da obično ekipe koje se bave mutnim poslovima odigraju nekoliko takvih utakmice u sezoni. Pandurii je odigrao dvije utakmice sa preko 6,5 golova od početka sezone, dok je Academica jednom išla preko u visokoj pobjedi od 7:0 te je navodno ovo idealna prilika za njih da meč ode u veliki over. 

Kažem, ovo samo prenosim info ali zvuči veoma zanimljivo i interesantno.

111.thumb.jpg.ff7463dae8cdaef5acdd56c59d08ee10.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Petrolul - Luceafarul | Petrolul EH -1 (1.50) bet365

Petrolul se bori za promociju u veću ligu ove sezone, oni su jedna vrlo napadačka ekipa, ali njihov glavni uspjeh ove sezone je došao iz domaćih utakmica gdje su ostvarili četiri pobjede i jedan remi. Ostvarili su četiri pobjede u nizu kod kuće, dok su u posljednje tri domaće utakmice postigli barem po dva gola. Posljednju domaću utakmicu su pobijedili sa 5-0 protiv Aerostara. Luceafarul se nalazi ispred zone ispadanja i oni su osvojili osam od devet mogućih bodova kod kuće, gdje imaju rekord od dvije pobjede, dva remija i jednim porazom, ali u gostima još uvijek nemaju pobjede, sa jednim remijem i četiri poraza, nakon što su postigli samo jedan gol, a primili 12 u gostima. Luceafarul je poražen od ARgesa sa 3-0, 3-1 kod Aerostara i 2-0 kod U. Cluja, tako da su njihovi porazi u gostima do sada bili sa dva ili više golova razlike. Vjerujem da će i sada biti isti slučaj, jer je Petrolul pred svojim navijačima zaista odličan. Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.74c789b4b2beafc33f2736c1c5d944b5.png

(Koeficijenti 09.10. u 15:32 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, crash1 said:

Academica Clinceni - Pandurii Targu Jiu // over 4,5 ili 5,5 ili 6,5 golova - 4,50 & 8,00 & 12,00 (15:00) 

Pronašao sam zanimljiv info od kladioničara iz Rumunije koji je rekao kako je ovo sudar klubova koji su u prošlosti imali mnogo skandala oko namještanja te su u Rumuniji uopšteno poznati po tome. Rekao je još kako se u Rumuniji visoke kvote hvataju na velikim overima, posebno over 6,5 golova te da obično ekipe koje se bave mutnim poslovima odigraju nekoliko takvih utakmice u sezoni. Pandurii je odigrao dvije utakmice sa preko 6,5 golova od početka sezone, dok je Academica jednom išla preko u visokoj pobjedi od 7:0 te je navodno ovo idealna prilika za njih da meč ode u veliki over. 

Kažem, ovo samo prenosim info ali zvuči veoma zanimljivo i interesantno.

111.thumb.jpg.ff7463dae8cdaef5acdd56c59d08ee10.jpg

 

Prvo poluvrijeme 3:1. Idemooooooo. :)

Link to comment
Share on other sites

Orgryte - Degerfors Više od 2.5 gola (1.61) bet365

Pet utakmica do kraja sezone za ova dva tima. Oba tima se nalaze na sredini tabele bez šanse za promociju u veću ligu, ali također su sigurni od ispadanja. Tako da očekujem jedan otvoren i napadački meč. Orgryte je ostvario deset pobjeda, sedam remija i osam poraza. U tih 25 utakmica su postigli 42 gola, dok su primili 34, što znači da je u njihovim utakmicama padalo u prosjeku po tri gola. U posljednje vrijeme igraju vrlo dobr, kod kuće su solidni, njihova napadačka linije igra dobro pred svojim navijačima sa dva gola koja postižu u prosjeku na svom terenu. Mislim da su ovdje sposobni da postignu čak i više golova. Za današnju utakmicu neće biti Engstroma, Mohideena i Jornvika. Na drugoj strani Dagerfors ima deset pobjeda, sedam remija i osam poraza, isto kao i Orgryte. U 25 utakmica oni su postigli 37 golova, dok su primili 38, što znači da u njihovim utakmciama bude po 3 gola u prosjeku. Njihova forma i nije baš tako dobra u posljednje vrijeme, ali oni i dalje imaju jedan solidan tim sa dobrim napadom, koji može postići gol u ovoj utakmici barem jednom. Oni će biti bez Asaada i Janssona, dok je Nilsson pod znakom sumnje. Njihove utakmice su inače prepune golova. U posljednjih 15 utakmica ova dva tima, 12 je završilo sa tri ili više golova. Tako da vjerujem da će i ovdje biti nešto slično! Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.aa1224d0a524575f0d04fe159fadf9bd.png

(Koeficijenti 09.10. u 16:09 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Karpat-Moutfield (liga prvaka u hokeju)

na brzinu, vidio sam lineup za utakmicu, jednostavno komedija, gost je dosao bez 10 prvotimaca, igrat ce nekoliko mladica koj jos nisu na nivou seniora. Nemam sta puno pista pogledajte postave i sve vam je jasno, Karpat ide sa najjacom ekipom, povrh svega igraju doma i u brutalnoj su formi.

Ja sam igrao hendi-2 na domacina, koif. je lijepih 2, sto mislim da je od danasnje ponude zaista extra tip!!

pozurite i sretno!!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sve u redu, ispricavam se iskreno onda jos jednom svima spomenutima. Ma jasno da ima gresaka, bilo je i novih pravila dodanih tako da, sve je to normalno. Sve jasno Apropo ostatka posta, slazem se s napisanim, a vjerujem i velika vecina obzirom da je razmisljanje realno i normalno. Lp
    • Pozdrav kolega @mesrine, što se tiče propuštenih kola, 5 uzastopnih se računa, očigledno se dogodila greška u pisanju, isto tako je bila i greška za ono postavljanje istih tipova u Guts-Leonardo kupu na početku natjecanja ako se sjećaš, gdje sam i ja sam mislio da se ne smije u prvim kolima, po pravilima, ali se dogodila greška u pisanju. Razumljivo je jer su pravila jako kompleksna i nije ih bilo lako napisati. Svakako smo tu da ispravimo i regulišemo sve, zato i jesmo napravili ovu temu posebnu za ovakve stvari. A što se tiče postavljanja tipova za kolegu @mester, tolerisao sam dva ili tri puta, ne mogu se sjetiti sada, ali ne bih više tolerisao, jer ukoliko sam @mester neće postavljati tipove, ne može netko drugi postavljati za njega do kraja sezone, bilo bi zaista glupo. Ako sada ovo kolo nije postavio, onda nema smisla da netko ponovo već treći ili četvrti put zaredom postavlja za njega. Mislim da će se i ostali složiti sa mnom što se toga tiče. Okej je dva tri kola, ali više, ne bi bilo fer prema ostalima.
    • Odlican post, i jos bolji izbor da ne postavis nista iz Lige Prvaka u Guts-Leonardo Kupu.  
    • Evo kolega tu cu odgovoriti da tamo ne zatrpavamo temu. I da, nikakva svada nije u pitanju, bar ne s moje strane Razmisljao sam dosta o tome sto pitas vezano za 4 tipa u kupu, ali sam odustao. Prvo, definitivno nisam htio isti tip koristiti za ovo kolo PS i u ovoj fazi kupa, a drugo me nista sa vecerasnjeg susreta dovoljno ne privlaci ili odnosno ako privlaci onda ne ispunjava kvotu. Vrzmalo mi se po glavi jedino sut u okvir Raphinhe 1.22, jer je u odlicnoj formi i sigurno na penalu jer nema Lewe. Odustao sam i od toga, zelim gledati u miru uz pivo i brojati kornere Barce do 4 da prodem ovo kolo lige nadam se. Sve si vec rekao i sve potpisujem sto se tice ovog duela, a ja u tom slucaju podrzavam Barcu, iako bih radije volio da prode Inter, no oni su me bas razocarali s ovim padom na svim frontovima a ocekujem jos jedan, taj u ligi prvaka, i to mozda ne konkretno odmah veceras (mada vjerujem i u to) nego u zbroju obje tekme mislim da ce proci Barca i odigrat cu to po 1.50.  Zasto, pa protiv Bayerna su primili 2 a mogli su jos, i trebali, pa ih rusila Bologna, pa raspali Milan im utrpao 3 komada, i onda jos domaci poraz od Rome, tako da ne vidim u 2utakmice kako bi oni prosli, pogotovo ako danas izgube, a vjerujem da hoce (iako ce biti itekako tvrd orah, bar ocekujem to). Nema im Pavarda, mjenja ga ocito Bisseck, a tu stranu siluje Raphinha, i biti ce zanimljivo vidjeti odlicnog Dumfriesa koliko ce ici naprijed a koliko pomagati ovom "njemcu" iza. Sve u svemu, poslastica, idem odraditi sta trebam, a pivo se hladi tako da u 21h lokot na vrata i uzivanje uz pracenje Barce do 4 kornera, i po njihov ukupni prolaz koji cu odigrati.   Da je ovaj susret dosao prije 2-2 s Bayernom, dobrano bih upregnuo vijuge sta i kako, a ovako mislim da ovakav protivnik i ova faza dolazi za njih u katastrofalnom trenutku, dok za Barcu bas naprotiv dolazi u sjajnom trenutku i raspolozenju. Da ne duljim, sve vuce na Barcu, i njih podrzavam cak i da znam da ce ispasti nakon neke takticke majstorije Inzaghija i fanaticne borbe do krvi njegovih pulena. Toliko..sretno
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use