Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 15.2.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 5 minute, Robica said:

ne i u gostima ?!! no bet za taj koef.

07/12/18 PK Dibba Al Fujairah - AL Wahda FC 6:0

To je bila kup utakmica, a Dibba je dobila Wahdu samo u dvije od 16 odigranih međusobnih susreta, dok je Wahda dobila čak 11 duela. Ova ekipa stvarno ima visoka očekivanja, barem su to imali na početku sezone i ovo im je savršena prilika da ostvare neke bodove, jer Dibba stvarno najlošiji tim u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

Paderborn 07 – 1.FC Keln

Vrlo zanimljiva je borba u gornjem dijelu tabele 2.Bundeslige, a Paderborn je nekako na donjoj granici te borbe na sedmom mjestu. Keln je drugi, ali uoči ovog 22.kola imaju tek pet bodova više, uz utakmicu manje. Paderborn je uvezao tri pobjede, od čega jednu u Kupu, dok je Keln nakon dva poraza, u prošlom kolu pobjedio. U prvom dijelu sezone je Paderborn u Kelnu slavio sa 5:3.

 

Paderborn 07
Uglavnom je Paderborn tu negdje oko sredine tabele, ali se ne smije zaboraviti da im je ovo povratnička sezona u „cvajti“. U drugom dijelu prvenstva su nakon poraza u Regensburgu, uvezali tri pobjede i Paderborn će igrati u četvrtfinalu Kupa, što je takođe za svaku pohvalu. U prvenstvu su deklasirali Furth sa 6:0 i do sada nisu izgubili nijedan meč na svom terenu. U prošlom kolu su u Bochumu pobjedili sa 2:1, a od zimskih pojačanja se nametnuo veznjak Proger.  Trener Baumgart je sigurno zadovoljan i neće mijenjati sastav.

Vjerovatni početni sastav Paderborna: Zingerle – Drager, Strohdiek, Schonlau, Collins – Vasilaidis – Proger, Klement, Tekpetey – Zolinski, Michel

1.FC Keln
Keln je na zadovoljavajućem drugom mjestu na tabeli, ali je je pratnja brojna i uopšte nisu bodovno daleko, tako da ih čeka velika borba. Loše je Keln počeo drugi dio sezone i izgubili su prve dvije utakmice, od Bochuma na domaćem terenu i Union Berlina u gostima. U prošlom kolu su igrali derbi i bili su pod imperativom pobjede nad St.Paulijem, ali su dobro odigrali taj meč. Nakon prvog poluvremena je bilo 1:1, a onda su u drugom dijelu slomili otpor protivnika sa još tri gola. Blistao je Cordoba, koji je upisao hat-trick, dok se u strijelce upisao i Terodde. I trener Anfang će na teren poslati isti sastav.

Vjerovatni početni sastav Kelna: T.Horn – Schmitz, J.Mere, Czichos – Clemens, Geis, Kainz – Drexler, J.Hector – Cordoba, Terodde

Paderborn 07 – 1.FC Keln TIP
Sastaju se dva najefikasnija tima lige i logično je onda da očekujemo pravu golijadu u ovom duelu. Jedino su Paderborn i Keln do sada postigli preko 50 golova, što jasno pokazuje kakav nogomet igraju, a u prvom međusobnom ogledu je postignuto osam golova.

 preko 2,5 gola

Link to comment
Share on other sites

Lokomotiva - Rudeš

Posljednjeplasirani Rudeš sa svega tri osvojena boda u dosadašnjem dijelu sezone igra protiv Lokomotive i nema se čemu previše za nadati. Razlika u kvaliteti između ove dvije momčadi je prilična, Lokomotiva je za klasu jača i to pokazuje i sama ljestvica. Ne samo da je bodovno daleko ispred Rudeša, već i samom kvalitetom kadra i igrom. S obzirom da je u prošlom kolu upisala poraz u Splitu protiv Hajduka, Lokomotiva bi ovdje trebala doći do pobjede i to uvjerljive. Protiv Intera nije izgledala uvjerljivo dok u igru nije ušao Dejan Radonjić, jednostavno igra bez klasične špice nije tako dobro funkcionirala, a dolaskom Đorđa Rakića tu je kadar proširen i Goran Tomić može kombinirati s njima dvojicom i lakše pregurati razdoblje dok Radonjić ne bude potpuno spreman.

I dok je Lokomotiva tako riješila jedan od problema s početka sezone, Rudeš treba malo više toga da bi riješio svoje probleme. Činjenica je da je izlazak Alavesa iz kluba uhvatila kompletan klub u raskoraku i od toga se Rudeš nije oporavio cijeli prvi dio sezone. Skromna momčad pokrpana sa svih strana nije bila konkurentna, sada se čini nešto jačom nego u prvom dijelu sezone, ali još uvijek ne dovoljno da ne bi nosila naziv najslabije momčadi lige. Lokomotiva je vrlo efikasna, igra dobar nogomet i ne bi trebala imati nikakvih problema u ovom susretu, pa čak niti da upiše visoku pobjedu.g Pobjeda Lokomotive s 2 ili više golova razlike

Link to comment
Share on other sites

Munchen - Nurnberg | Više od 5.5 golova (1.90) bet365

Igrali su tri puta međusobno ove sezone i sva tri puta rezultat je bio 4:1. Dva puta je slavio Munchen, jednom Nurnberg. Sve tri su ostale u underu i gol je nedostajao do overa. Zato mislim da je vrijeme za jedan over.

Munchen je prije 10 dana izgubio finale Lige prvaka i imali su dovoljno vremena da to prebole. U tih 10 dana su predstavili projekt gradnje nove dvorane koju će dijeliti sa košarkašima Bayerna i to samo pokazuje da Red Bull misli još pojačati ulaganje. Na sportskom planu imaju još 7 utakmica do kraja regularne sezone i nastavljaju lov na vodeći Mannheim koji im bježi 7 bodova. Kako se približava doigravanje tako im se vraćaju i ozlijeđeni igrači tako da će se večeras nakon duže stanke u momčad vratiti napadači Mitchell i Jaffray što znači da će imati skoro kompletnu momčad na raspolaganju. Nedostajati će samo napadač Kastner.

Nurnberg je 4,5 mjeseca ove sezone izgledao očajno. Bili su pri dnu tablice, loše su igrali, a onda se u zadnjih mjesec dana dogodilo malo čudo i počeli su pokazivati znakove života. Pobijedili su 8 od zadnjih 10 utakmica i eto ih na 9.mjestu u zoni koja vodi u kvalifikacije za doigravanje. Sve je to još nesigurno jer je još 21 bod u igri, ali na dobrom su putu da koliko – toliko opravdaju uložene milijune i spase sezonu, a to je prije 35 dana izgledalo kao nemoguća misija. Ozlijeđen im je bek Gilbert i jučer su zadnji dan prijelaznog roka reagirali i doveli su beka Štajnoha, a ozlijeđen je i napadač Brown.

Očekujem otvorenu utakmicu jer bodovi trebaju jednima i drugima. Munchen lovi vodeći Mannheim, a Nurnberg lovi doigravanje. Uz to ovo je i veliki lokalni derbi tako da treba očekivati i koje isključenje više. Nadam se golu u prvih 10-ak minuta da se utakmica otvori i vjerujem da mogu napokon probiti granicu od 5 golova u međusobnim susretima.

Screenshot_26.thumb.png.34647e9955306a7b9c0c5575d8235d8c.png

(Koeficijenti 15.2. u 16:04 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Augsburg - Bayern // AH -1.5 Bayern bet356 - 1,57

Jučer je na hendikep Bayern bila kvota između 1,80-1,90 ali je danas ogromno pala vjerovatno zbog toga što je jasno da će Augsburg u ovaj  meč ući znatno oslabljen zbog povreda. Meč će propustiti Finnbogason, kapiten Daniel Baier, ključni vezni igrač Andre Hahn te defanzivac Gouweleeuw. Nekoliko i igrača koji su "back up" ove sezone također je ozlijeđeno. Forma Augsburga je katastrofalna slavili su saamo jednom u zadnjih 8 utakmica a primali su dva ili više golova na 5 od zadnjih 6 utakmica.

Bayern bi trebao započeti meč sa Komanom i Gnabryem na krilima i sa Lewom u napadu bez obzira što ih uskoro čeka meč sa Liverpoolom. 5 bodova su iza Dortmunda i ne smiju si priuštiti više ni jedan kiks.

ah.jpg.8a77c068b8e289c6a8dc38cb04b865dd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lokomotiva - Rudeš // Lokomotiva daj gol u oba poluvremena bet365 - 1,80

Prošle sedmice me zeznuo Osijek koji se slavio protiv Rudeša samo sa 1:0 a mislim da vgečeras mogu imati puno povjerenje u Lokomotivu. O Rudešu se nema šta pisati ubjedljivo su najgori, dok je Lokomotiva ove sezone odlična i sve osim visoke pobjede ovdje bi bilo iznenađenje.  Gol u oba poluvremena po kvoti 1,80 je vrlo primamljiva opcija što ću i odigrati :D 

11111111111111111111111.thumb.jpg.ad8228918f6c55932f2f15f05bd66127.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imaju veliki motiv da konačno u ovom natjecanju naprave korak dalje nakon što su u zadnja četiri izdanja ispadali u četvrtfinalu, zadnja dva puta pod današnjim trenerom.

 - Vrlo smo fokusirani na Kup, a cilj je da epilog bude drukčiji nego zadnjih godina. Učinit ćemo sve da dobijemo protiv Sassaria, a protivnika mi je teško procijeniti s obzirom na promjenu trenera - rekao je trener Venezije Walter De Raffaele.

On bi danas mogao imati podosta oslabljen kadar pošto je za nastup upitan krilni igrač Daye (12.7 p, 6.1 skok. u Serie A), jedan od važnijih košarkaša Venezie. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • cestitam @LeonardoDrugi na pobjedi.... Zalgiris se opet dize u zadnjoj 1/4 i gazi nezgodni Rytas koji je ustvari gotovo cijelu tekmu u laganom vodstvu. Ovakvo stizanje rezultata odlika je velikih momcadi.   Phill
    • “… ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra … Leonardo doktor Drugi, petak ujutro u 07.30.   A evo i kvota za jedinicu na Zalgiris, pola sata pre pocetka utakmice, u subotu u 15.30 casova (pocetna kvota na jedinicu je bila 1,38)    
    • Zalgiris vs Rytas, finalna, peta, odlucujuca utakmica (drugi deo) Posto cu poludeti od ove utakmice, morao sam, inace cu umreti, da napisem i drugi deo analize. Ovde necu lupetati kao otvoreni prozor, vec cu se drzati samo cinjenica.  Najpre da ponovim jos jednom, da su u finalnoj seriji odigrane cetiri utakmice, i da nijedna ekipa nije pobedila kod kuce. Da ponovim jos jednom, da je to prosto neverovatno, posto obe ekipe imaju odlicne domace terene, pa deluje da su obe ekipe isle tezim putem do titule. Sve cetiri utakmice su otisle u overe preko 160,5 poena, a granica je uvek bila bas negde oko te brojke. Do ove finalne serije, Zalgiris i Rytas su odigrali cetiri utakmice u regularnom delu, gde je Zalgiris tri dobio. Ono sto je obelezilo celu finalnu seriju, jesu uzbudjenja, preokreti, drama i trojke. Meni deluje nestvarno, kao neki svetski rekord, da je u ovoj finalnoj seriji, na cetiri utakmice ispaljeno ukupno 183 trojki, od kojih je barem trecina ispaljena sa preko deset metara. Znate li vi koliko je 183 (ispaljenih) trojki ?????. Na prvoj utakmici, ekipe su ispalile 55 trojki, na drugoj 40, na trecoj 51 a na cetvrtoj 37. Naravno da sve ove trojke nisu usle, ali sama cinjenica da je moguce ispaliti 183 trojki govori kakva se ovde igrala kosarka. Da napisem nesto i o tome kakvu je dominaciju imao Zalgiris tokom regularne sezone, zapravo samo da ponovim jos jednom neke stvari. Prvenstvo su igrali sami sa sobom, bez ikakvih problema su sezonu zavrsili sa skorom 34 pobede i dva poraza, lagano su osvojili litvanski Kup, cetvrtfinale i polufinale play-offa lagano prosli bez ijednog poraza sa 5:0 a do Finala su dosli sa cetrdeset i nesto uzastopnih pobeda u litvanskom prvenstvu. I sve to igrajuci uporedo Euroleague, sto samo govori koliko su jaki u odnosu na sve ostale. Da ponovim jos jednom, da je kvota na titulu Zalgirisa pre ove finalne serije bila izmedju 1,14 i 1,16 a po mom misljenju Zalgiris je barem tri nivoa jaci od Rytasa. Pa ipak, Zalgiris je izvukao zivu glavu, a da niko ne zna kako. Paradoks je da ako pogledate celu sezonu, Zalgiris je potpuno zasluzio titulu, a ako pogledate finalnu seriju, Zalgiris ne da nije zasluzio titulu, vec ce se u trenerskim knjigama izucavati kako je uopste preziveo. U obe njihove pobede na strani su bili u velikim rezultatskim zaostacima, bili u konopcima, izgledali kao seoska ekipa, u poslednjoj utakmici gubili cak 17 i 14 poena razlike, i na kraju izvukli zivu glavu trojkom u poslednjoj sekundi. Trenerske knjige kazu da kada ste pred porazom, samo nekoliko sekundi pred kraj utakmice, i kada nemate cak ni posed lopte, jedina mogucnost da se spasete jeste da pravite faulove, terate protivnika da sutira slobodna bacanja, i da se pri tome pomolite Bogu da ce promasivati i to na svom domacem terenu, a da cete vi ubacivati trojke. Za one kolege koji ne prate i ne razumeju kosarku, to je kao kada biste bili u avionu krcatom putnika na nekom prekookeanskom letu, i kada bi oba pilota istovremeno umrla u toku leta, i avion poceo da se rusi brzinom svetlosti ka zemlji, a vi u tih nekoliko sekundi trazite po avionu putnika koji se razume u komande aviona, jer je to jedina sansa da se izvucete, da neko od putnika podigne avion ako se razume u letenje. Eto, tako se Zalgiris izvukao, kao da je neko pronasao medju putnicima neku babu koja se razume u voznju avionom, i ta baba je podigla avion i mirno sletela u New York. Ja danas idem sa Zalgirisom, iako veliki bet365 umesto da smanjuje kvotu na Zalgiris, jos povecava, trenutno je jedinica kvotirana sa neverovatnih 1,40. Jednostavno idem protiv Rytasa, a razlog je samo jedan. Mislim da se neke sanse koje vam se nude u zivotu ne ponavljaju cesto. To je ona prica o poslednjim vozovima u zivotu. Moj nijedan poslednji voz u zivotu nije usao u stanicu, vec su svi izleteli iz sina. Mislim, ili barem ocekujem, da ce ovaj Zalgirisov poslednji voz ipak nekako uci u stanicu, a da me sada pitate kako to mislim, ne bih znao da vam kazem.   
    • Zanimljivi su koef.na golove prvo poluvrijeme.Neka svatko odluci koliko ce uloziti i granicu ali bar dva bi mogla pasti u prvom.Auckland je amaterska momcad ciji igraci imaju stalne poslove i ne vjerujem da nece dobiti bar dva gola u prvom.Ako tko prati,sretno.
    • Peta, finalna, odlucujuca utakmica za titulu prvaka litvanskog kosarkaskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa (prvi deo) Post sam napisao u petak, a ubacio u Topic za subotu, a napisacu i drugi deo gde cu jos jednom pokusati da vas ubedim da svi zajedno idemo sa Zalgirisom, pa makar i pali.Ali, pre analize, najpre da primovisem kosarku, kraljicu svih sportskih igara. Zivela kosarka, najlepsa, najuzbudljivija, najbrza, najzanimljivija i najpametnija sportska igra na svetu. Zivela ova predivna igra u kojoj se trazi vestina da u delicu sekunde donesete pametnu i korisnu odluku. Ziveo sport u kojem je moguce da tri sekunde pre kraja utakmice vodite cetiri poena razlike, imate posed lopte, i ipak izgubite. Ziveo sport koji nikada ne bi mogli igrati Seadi Kolasinci, Tsitsipasi, Zverevi ili razni Balotelli ili Livaje, Kalinici ili Rebici, jer u kosarci nema sta da trazite ako nemate mozga Da ste gledali samo jednu, bilo koju, a kamoli sve cetiri utakmice Finala litvanskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa, mogli ste da vidite kako zivot moze da bude lep, zanimljiv i uzbudljiv, a kladjenje prava pravcata terapija za zdravlje svakog kockara. Litvansko Finale za titulu se igra na tri dobijene, a sta se sve desavalo u ovom Finalu ja ne bih uspeo da vam napisem na manje od deset stranica teksta. Najkrace receno, prvo je Zalgiris u trileru i nakon dva produzetka izgubio kod kuce, pa je onda Rytas izgubio kod kuce, pa onda opet Zalgiris, opet kod kuce, a juce je i Rytas drugi put izgubio kod kuce. Cetiri utakmice i sve cetiri pobede gostiju … cccccc Po svim drustvenim mrezama, platformama, a i na You Tube mozete videti highlightse ili najzanimljivije trenutke jucerasnje utakmice, a ja bih narocito preporucio da pogledate u tih nekoliko minuta atmosferu na tribinama. Napisacu i drugi deo analize za petu, odlucujucu utakmicu, ali za sada, u ovom prvom delu, samo zelim da imate neku predstavu iz kakvih konopaca se izvukao Zalgiris pre dva dana. Ja stvarno odavno nisam video onakav sportski ambijent kao na jucerasnjoj utakmici gde se ceo grad obukao u crveno i dosao u dvoranu da uzivo doceka titulu Rytasa. Kao i na svim prethodnim utakmicama, igraci Rytasa su se bacali na glavu, sutirali sa preko deset metara, i deset puta bacali Zalgirisa medju konopcima. U pravoj ludnici na tribinama, Rytas je vec na samom pocetku druge cetvrtine vodio sa 33:17 a trener Trinchieri je vec u prva tri minuta potrosio svoja dva time-outa, a na pocetku cetvrte cetvrtine, domacini su lagano vodili cetrnaest poena razlike. Sada cu sve da preskocim i da opisem dramu i triler u poslednjih 27 sekundi. Rytas je vodio pola kosa razlike 27 sekundi pre kraja, a Zalgiris je imao posed lopte i 24 sekunde za napad. Napad je isao na najboljeg igraca gostiju Francisca (29 poena, sedam asistencija i pet skokova) koji je promasio 7 sekundi pre kraja, pa su igraci Zalgirisa bili prinudjeni da prave faul. Na sedam sekundi pre kraja domaci su imali pola poena razlike i dva bacanja.  Teorija, a to znaju cak i seoski treneri, kaze da prednost od pola poena, cak i ako ubacite samo jedno bacanje, ne moze da se ispusti. Ako ubacite oba bacanja, sa tri razlike i sedam sekundi do kraja, mozete da radite sta god hocete, da pravite faul, branite napad ili nesto trece, u najmanju ruku imate produzetak. Ako igrac ubaci samo jedno bacanje, svaki seoski trener ce vam reci da odmah pravite faul, protivnik ce imati dva bacanja, a vi produzetak u dzepu i sedam sekundi za napad. A sta se na utakmici dogodilo mozete pogledati na bilo kojoj drustvenoj mrezi, platformi ili You Tube, dovoljno je samo da ukucate Rytas vs Zalgiris. Danas (subota) se igra peta, odlucujuca utakmica u Kaunasu, a ja pozivam sve kolege vec u petak, da idemo svi zajedno sa Zalgirisom po kvoti od 1,35 pa makar i pali. Ako Zalgiris izgubi, to ce znaciti da nije osvojio titulu jer nije bio u stanju nijednom da dobije kod kuce iz tri utakmice, a u celoj sezoni je izgubio samo dva puta ukupno. Meni je samo zao ako niko od kolega sa Foruma nije ispratio ovu finalnu seriju, samo da vidite u kakvim konopcima je bio Zalgiris, kao bokser kada deset puta pada u ringu, i deset puta ne zna da pronadje izlaz iz ringa. Meni deluje da u kosarci postoji, kao u boksu, mogucnost da trener baci peskir u ring i tako spasi svog boksera batina, da bih ja to uradio da sam sedeo na klupi Zalgirisa. A oni sutra imaju mogucnost da se sve zaboravi, a da se samo pamti titula. Kao sto ce se samo pamtiti da je kolega @mesrine na kraju ove sezone bio sedmi u svetoj Poslednjij Sansi, a niko se za deset godina nece secati sta se sve desavalo tokom sezone. Pre nekoliko dana kolega @Marko15 je preporucio da danas (petak) igramo nesto u vezi golova na utakmici Benfica vs Auckland City a ja ne znam sta da igramo posto je over 2,5 gola na toj utakmici kvotiran sa 1,03 ali odigrajte sta god hocete, samo hajde da to sto odigrate svi zajedno vezemo sa jedinicom na Zalgiris po 1,35. Ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra. Ja sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa golom svetog Bayerna po kvoti od 1,10 (ukupna kvota 1,48) pa sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa utakmicama prvog kola Serie A koje se igra tek krajem osmog meseca. Neka stoje uplate nekoliko meseci, nista im nece faliti.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use