Jump to content
IzudinB

Utorak 19.3.2019.

Recommended Posts

Berwick - Peterhead // bet365 - 2,20

Meč treće škotske lige. Gosti su najbolja ekipa u ligi sa ubjedljivim vodstvom na tabeli i odličnom serijom i formom u zadnje vrijeme. Domaćini su pretposljednji na tabeli, jedni su od najgorih u ligi i vjerujem kako će Peterhead bez problema slaviti ovdje. Uz pomoć betbuildera sam odigrao da će slaviti, da će postići gol u oba poluvremena te da će na meču biti više od 2,5 golova.

4.thumb.jpg.bb0f546c7cb5b919ecb824fc6af46398.jpg

Izvor: bet365

Koeficijnet je odličan, 2,20. Dakle ako vidimo prethodne mečeve, sve nam je jasno, a i pojeda od 1:2 bi npr. bila dovoljna.

bild.thumb.jpg.21d0cf794e3d418c4e650cdcba4e8d08.jpg

Warrenpoint - Crusaders // over 2,5 golova - 1,47

Ovo igram na statistiku. Iz iskustva znam da je ova liga odlična za overe, često mečevi završe sa velikim brojem golova i vjerujem kako će i ovdje biti tako. Crusadersi su treći u ligi po broju postignutih golova, dok je Warrenpoint ekipa sa najlošijom odbranom u ligi. Očekujem golijadu, možda čak i da probate oda tima daju gol ove5 2,5 ali svakako očekujem više od 3 gola.

over.thumb.jpg.84e3b24a77f2772cf14bd35499783673.jpg

Lausanne - Langnau 1 (1.55) bet365

NLA, četvrtfinale, peta utakmica, Lausanne vodi sa 3-1 u seriji, igra se na čeitiri dobivene. Mišljenja sam da ova serija večeras završava. Pisao sam prije 5-6 dana o ovoj seriji, u pitanju je bila treća utakmica serije i isto sam igrao pobjedu Lausanne. Napisao sam tada da je Lausanne za mene bez dileme dosta kvalitetnija momčad i to se pokazuje i točnim jer su dobili sljedeće dvije utakmice i sada imaju priliku zaključiti seriju.

Langnau je dobio prvu utakmicu serije, ali nakon toga nisu napravili ništa. Oni su cijelu sezonu igrali na gornjoj granici svojih mogućnosti i oni jednostavno ne mogu bolje, dok je Lausanne imala još mjesta za poboljšanje. Čini mi se da je treća utakmica serije bila ključna jer tu je Langnau dva puta vodio, a Lausanne je stizala i polako ih lomila dok ih nisu slomili i mislim da nakon toga više nema povratka za Langnau. To se potvrdilo i u subotu kada su izgubili kod kuće i sada su korak do ispadanja. Langnau bi trebao napasti i tražiti pobjedu, ali oni su u prvom redu defanzivna momčad koja igra na kontre i nisam siguran da mogu pritisnuti Lausanne, pogotovo u gostima.

Lausanne je kvalitetnija momčad, imaju tri meč lopte, ali žele stvari završiti već danas i pripremati se za polufinale i vjerujem da će tako i biti.

Screenshot_4.thumb.png.579ae9f72accde19d5de5eb3bbd68f92.png

(Koeficijenti 19.3. u 13:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Barnet - Harrogate Town 2 (2.10) bet365

Barnet je igrao u posljednjoj utakmici kod kuće igrao 0-0 protiv Hartepoola i oni su neporaženi kod kuće u posljednje tri utakmice. Mislim da će Barnet u ovoj utakmici pokušati sve da ostvari barem bod protiv Harrogate, koji je u odličnoj formi u gostima, gdje su pobijedili posljednje četiri utakmice. Barnet će sigurno pokušati sve da uzme bodove u ovoj utakmici, jer moraju da se postaraju da ne budu u zoni ispadanja ove sezone. U ovom trenutku se nalaze na 20 poziciji sa 42 boda iz 36 utakmica. Oni se nalaze samo četiri boda iznad Havanta. Problem Barneta ove sezone je to što nisu uspjeli prikupiti dovoljno bodova kod kuće. Zbog toga su trenutno četvrti najgori tim u ovoj ligi na svom terenu. Izgubili su više nego što su pobijedili na svom terneu. Barnet nema nikakvih ozljeda i imat će jak tim na raspolaganju. 

Na drugoj strani Harrogate se bori za promociju u nacionalnu ligu i siguran sam da će uraditi sve kako bi osigrali nova tri boda i zadržali pozitivnu atmosferu u svlačionici. Harrogate se nalazi na šestoj poziciji sa 66 bodova osvojenih u 37 utakmica. Oni su napravili odlične nastupe u gostima i kod kuće ove sezone. Njihov trener će također imati vrlo jaku momčad na raspolaganju za ovaj susret. Mislim da će Harrogate Town pokazati u ovoj utakmici zašto su u dobroj formi i zašto imaju četiri pobjede zaredom u gostima. Vjerujem da imaju kvalitetan i bolji tim od domaćina, koji ima mnogo problema kod kuće.

Screenshot_5.thumb.png.4cd53c1ad11cd3f4c30bf38a3d8bf6bf.png

(Koeficijenti 19.3. u 13:26 CET) 

Union Espanola - Mushuc Runa 1 (1.45) bet365

Union Espanola se vraća u Sudamericana još jednom ove godine i nadaju se da će im ovo biti mnogo bolje natjecanje nego što je to bio slučaj prošle godine, gdje su izgubili sa 3-0 u ovoj fazi natjecanja od strane Peruanskog tima Sport Huancayoa. Union Espanola izgleda u vrlo dobroj formi, oni su jedan od timova u Čileu koji su u odličnoj formi u ovom trenutku i u ovaj susret će ući sa velikim samopouzdanjem nakon što su pobijedili posljednje četiri utakmice. Oni u ovaj susret ulaze kao ogromni favoriti, a koeficijent na njih je u padu tako da preporučujem onima koji će ih odigrati da to urade što prije.

Na drugoj strani imamo Mushuc Runu koja je bila povod prilično bizarnog pravila u nogometu u Ekvadoru u kojem su prvaci Serije B uspjeli pobijediti utakmicu protiv ekipe iz većeg nivoa lige. Oni su osvojili Seriju B prošle sezone i play-off koji su igrali, tako da su se našli na velikoj pozornici ove godine.

Unatoč tome, s timom koji se jedva izvukao za kontinentalni nogomet na visokoj razini, očekuje se da će sudjelovanje Mushuca biti kratko. Gosti se muče nakon povratka u prvu ligu ekvadora, izgubivši tri od posljednje četiri utakmice i njihove šanse ne izgledaju sjajno prije odlaska na čileansko tlo. Mislim da ćemo svjedočiti pobjedi domaćina! Sretno!

Screenshot_6.thumb.png.1a45b28778a5d660e60877131f9e04c8.png

(Koeficijenti 19.3. u 13:36 CET) 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Evo gdje gledati Osijek, Rijeku i Hajduk u kvalifikacijama Konferencijske lige TRI HRVATSKA predstavnika danas se bore za ulazak u treće pretkolo Konferencijske lige. Prvi će na teren nogometaši Hajduka koji kod kazahstanskog Tobola brane 2:0 s Poljuda. Utakmica će se igrati od 17 sati po hrvatskom vremenu, a prijenos možete gledati na Arena Sport 1 kanalu ili na Hajduk Digital TV-u. Tri sata kasnije Rijeka će dočekati maltešku Gziru i također braniti 2:0 prednost. Prijenos je na Hrvatskoj nogometnoj televiziji, koja će drugo poluvrijeme kombinirati s prvim poluvremenom utakmice Osijeka i Pogona Szczecina iz Gradskog vrta. Utakmica Osijeka i Poljaka počinje od 21 sat, a prvi njihov susret je završio bez pogodaka. Prve utakmice trećeg pretkola Konferencijske lige igraju se 5. kolovoza, a uzvrati su na rasporedu 12. kolovoza. Izvor: index.hr
    • Bjelica potvrdio da će Osijek protiv Pogona igrati bez svog dokapetana NENAD BJELICA najavio je Osijekovu uzvratnu utakmicu 2. pretkola Konferencijske lige. U četvrtak će gost na Gradskom vrtu biti Pogon Szczecin. U Poljskoj je završilo 0:0. "Prva utakmica je potvrdila da je Pogon kvalitetna momčad koja dugo igra u istom sustavu s istim trenerom. U svojoj igri su nepredvidivi jer njihovi ofenzivni vezni igrači često mijenjaju pozicije, to sve skupa može dovesti do pomutnje na terenu. Mi smo to dosta dobro kontrolirali u Szczecinu, nismo im dozvolili da nas previše ugroze iako su imali dvije, tri opasne situacije. U uzvratu ih želimo defenzivno imati pod kontrolom a prema naprijed biti opasniji nego u Szczecinu", započeo je Bjelica pa dodao: "Igra se na pobjedu, kao što igramo protiv svakog suparnika, neovisno o tome je li to Šibenik, Hajduk ili Pogon. Pokušavamo pobijediti utakmicu, tako će biti i u četvrtak, ne razmišljajući o tome što više nema pravila gola u gostima. U 90 ili 120 minuta moraš biti bolji od suparnika za jedan pogodak, a mi ćemo poduzeti sve da pobijedimo. Ova momčad ima pobjednički gard. Utakmica protiv Hajduka dala nam je puno samopouzdanja, ekipa je sjajno reagirala kada je suparnik stekao pogodak prednosti u 65. minuti, vjerovala je u sebe i svoju kvalitetu. Dodatnu dimenziju su dali igrači koji su ušli i to sve govori o mentalnoj snazi naše momčadi." Bjelica je otkrio da u četvrtak neće biti dokapetana Mihaela Žapera, koji je ozlijedio mišić u duelu s Krovinovićem u utakmici u Splitu. Razmišlja i o promjenama u sastavu. "Vidjet ćemo hoće li biti promjena u prvih 11. Bočkajev status je dobar. Nameće se svojim igrama na treningu, ali ne samo on. Da ste vidjeli naš trening u Mravincima nakon povratka iz Poljske, trenirali su oni koji nisu igrali, frcalo je na sve strane." Također, danas je obznanjeno da su nove ugovore s Osijekom potpisali kapetan Mile Škorić i vratar Ivica Ivušić. Isto tako, na posudbe u mađarski ZTE poslani su Grezda i Špoljarić. Pregovara se o dolasku novog desnog beka nakon što je Igor Silva otišao u Lorient. "Oni su potencijalni reprezentativci koji su puno dali Osijeku i zaslužili su bolji ugovor. Nadam se da će i dalje biti važan kotačić u svemu. Oko pojačanja na desnom beku pregovaramo, vjerujem da ćemo imati rješenje u idućim danima", izjavio je Bjelica. https://www.facebook.com/nkosijek/photos/a.232267078851/10161142893033852 Utakmicu je najavio i Škorić. "Mi imamo kvalitetne igrače i možemo igrati na više načina. Vjerujem da ćemo kroz kombinatoriku napraviti dobre stvari i ostvariti pobjedu.Već smo nebrojeni broj puta rekli da jedva čekamo povratak navijača. Vratili su se, nadam se da će sutra biti u što većem broju i napraviti odličnu atmosferu, onako kako oni to znaju." Izvor: index.hr
    • molim admina da premjesti u LIVE,  pošto ne mogu naći na mobitelu..     eto kako padnem... jedan put u životu odigram na vaterpoliste i to 1.15 i padnem...  ne znam više... 
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:17 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:14 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use