Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 7.6.2019.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Danska - Irska 1 (1.53) bet365

Danska je imala divan nastup na Svjetskom prvenstvu 2018. godine, a oni su nastavili tamo gdje su stali. Protiv Švicarske, momčad je imala odličan nastup i registrirala je remi u gostima. Triler u šest golova viđen je sa po tri gola na obje strane. I sve zasluge se pripisuju Danskoj što je preokrenula utakmicu iz gubitničke pozicije. U utakmici su gubili sa 30 kada je bila 84. minuta susreta. Ali sa samo šest minuta do kraja utakmice, oni su postigli tri gola zaredom kako bi spasili bod.

Screenshot_22.thumb.png.6447b5f86f94c0611a66dd3b8c6947a1.png

Izvor: bet365

Irska je zabilježila pobjedu od 1-0 protiv Gibraltara i Gruzije kako bi zauzela prvu poziciju do kraja drugog kruga. Danska sada ima prednost domaćeg terena i oni su puni samopouzdanja nako što su stigli izjednačiti rezultat iz gubitničke pozicije od 3-0. Danska također nije zabilježila poraza u 15 od posljednjih 16 utakmica. Očekujem da će Danci u potpunosti iskoristiti ovu utakmicu i ostvariti nova tri boda. Sretno!

Screenshot_21.thumb.png.fc074d02bbf7dac7a5cd8e4b3b07bbb1.png

(Koeficijenti 6.6. u 15:10 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Farski Otoci - Španjolska | Pobjeda gosta u oba poluvremena (1.40) bet365

Španjolska je počela svoje kvalifikacije pozitivno. Pobijedili su obje prve utakmice protiv Malte (0-2) u gostima, zatim i protiv Norveške kod kuće (2-1). I dalje se oporavljaju od šokantnog poraza koji su doživjeli od Rusije na Svjetskom prvenstvu. Španjolci su proglašeni jednim od favorita, ali su dobrili provjeru stvarnosti od domaćina tog Svjetskog prvenstva. Sada se žele osvetiti.

Screenshot_24.thumb.png.d676c2b9a6f096f2879176c0d885df2f.png

Izvor: bet365

Farski Otoci su očekivano izgubili obje svoje utakmice i nalaze se na dnu tabele. Obje utakmice su igrali u gostima i ovo je njihova prva utakmica kod kuće. Igranje na pobjedu Španjolske nema neke vrijednosti jer je koeficijent mizeran. Španjolska ima zaista talentiranu momčad i ovdje bi sve osim velike pobjede od barem tri ili četiri gola bilo iznenađenje. Zbog toga mislim da će oni pobijediti u oba poluvremena. Sretno!

Screenshot_23.thumb.png.92a3ad905757c73aa2905aed54a5a87b.png

(Koeficijenti 6.6. u 15:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Češka Republika - Bugarska 1 (1.57) bet365

Češka je imala nesreću da započne svoju potragu protiv Engleske. Utakmica koju su igrali u gostima, gdje su polufinalisti sa Svjetskog prvenstva postigli pet golova bez odgovora, što je odvelo Češku na dno tabele u ovoj skupini. Povrh svega toga, Češka je također zabilježila autogol. Raheem Sterling i Harry Kane su postigli još po dva gola.

Screenshot_26.thumb.png.e92ad0875ec27cf223b32e011c11a0d9.png

Izvor: bet365

Bugarska je imala relativno lakše protivnike u prva dva meča, međutim, nisu mogli ostvariti pobjedu protiv Kosova i Crne Gore protiv kojih su odigrali istim rezultatom 1-1. Česi jedva čekaju ovaj susret kako bi uzeli sva tri boda i vratili se u igru nakon što su morali pretrpjeti ponižavajući poraz od Engleske. Sa samo dva mjesta koja vode iz ove skupine, jedan će sigurno zauzeti Engleska, dok će ostala četiri tima morati da se bore za preostalu poziciju. Česi ovdje imaju prednost domaćeg terena i već dugo vremena dominiraju Bugarskom. Registrirali su 11 golova dok su primili samo 1 u posljednjih pet međusobnih omjera sa BUgarskom. Po meni je ovo čista pobjeda Češke. Sretno!

Screenshot_25.thumb.png.c2eb061f704e0e0530eb3b44dfc22f39.png

(Koeficijenti 6.6. u 15:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Austrija - Slovenija // Oba tima daju gol bet365 - 2,10

Slovenci su otvorili kvalifikacije bez poraza i to u dvije odigrane utakmice, što prošlih godina nije bio čest slučaj. Kek se vratio, ekipa izgleda odma bolje imaju samopouzdanja a Austrija im je veliki rival i susjed. Mislim da će nabrijani otputovati u Beč i vjerujem kako Slovenci ovdje mogu iznenaditi. Imaju nekoliko vrsnih nogometaša, Oblak je ponovo tu, Šporar razvaljuje u Poljskoj...

111111111111111111111111111111.thumb.jpg.8d727989f52679963df9329dde500ea3.jpg

Izvor: bet365

Sa druge strane Austrija je izgubila dvije utakmice, očekivano protiv Polsjek i iznenađujuće protiv Izraela. Još nije kasno da se vrate te moraju slaviti ovdje, a da li će uspjeti da izdrže pod velikim pritiskom javnosti, pitanje je.

Tako da očekuje, otvorenu igru, prljavu igru i golove sa obje strane. Kada budu kartoni u ponudi mogu se odigrati.

111111111111111111.thumb.jpg.fc1819f6887f6e57be040fafa859ee93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gruzija - Gibraltar // AH Gruzija -3.0 bet365 - 1,95

Gruzija je izgubila oba uvodna meča i to bez postignutog gola. Izgubili su od Švicarske i Irske, mada treba priznati da ih ni rivali nisu baš nešto nadigrali. Sada kod kuće dočekuju slabašni Gibraltar i vjerujem da će željeti da njihovu mrežu napune do kraja, i mislim da su sposobni za tako nešto.

Sa druge strane Gibraltar je obje utakmice izgubio ali sa minimalnim porazom što se može smatrati kao uspjeh. Imali su dosta sreće u tim mečevima, i mislim da kada i jače reprezentacije putuju u Gruziju da im nije svejedno a kamoli maleni Gibraltar.

Bet365 još uvijek drži visok koeficijent na AH -3.0 ja mislim da će to moći pokriti, a ako ne vjereujem da će postići barem tri i ne primiti ni jedan.

gruzija.jpg.133c9ece0629976df49c8c917f1c3fcf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deportivo - Cordoba // Pobjeda Deportiva bet365 - 1,20
Malaga - Elche // Pobjeda Malage bet365 - 1,44

Zadnje kolo Španske druge lige. Nakon ovog kola sve će se sasznati, odnosno koje ekipe će izbore plasman u playoff jer je sve ostalo već riješeno. Dvije ekipe koje drže sve u svojim rukama i koje će ukoliko slave pobrinuti se za to da tabela i nakon ovog kola ostane nepromjenjena, Deportivo i Malaga.

Obje ekipe imaju relativno lagane protivnike.. Deportivo igra sa Cordobom koja je davno ispala i koja nema imperativ i neki posebni motiv za ovaj meč, dok Malaga igra protiv Elchea koji se nalazi u sredini tabele i ne može ni gore ni dole.

Dakle očekujem pobjede i Malage i Deportiva i nadam se kako će upravo neko od njih na kraju završiti u La ligi.

Bet365 na ovaj double nudi koeficijent od 1,73 što nije loše.

fgff.thumb.jpg.7d1f18a6795216cdadffc13066bf5acf.jpg

Izvor: bet365

fiksa.jpg.5f63f8a47bfcb58a3eb4990183461073.jpg

Link to comment
Share on other sites

Litvanija - Luksemburg // Oba tima daju gol bet365 - 2,10

Ogroman koeficijent na oba daju gol, jer premam mom iskustvu kada igraju reprezentaacije iz predzadnjeg jakosnog ranga protiv reprezentacije iz zadnjeg jakosnog ranga, obično bude golova posebno u ovom slučaju jer Luksemburg napreduje brzinom svijetlosti i za nekoliko godina vjerujem daa će oni biti jedna nagzna mina za sve selekcije u Evropi. I sada su takvi što potvrđuje i trenutna tabela. Slavili su protiv Litvanije kod kuće da bi protiv Ukrajine poraženi na jedvite jade.

luks.thumb.jpg.21779aacb4305e5dc7303537bbbb0b84.jpg

Izvor: bet365

Mislim da su sposobni ovdje uzeti bodove Litvaniji, ali si obzirom da je gostovanje vjerujem kako će i Litvanci ići po pobjedu i mislim da će i oni zabiti jedan komad.

Luksemburg je u zadnjih 14 utakmica u samo četiri susreta nije uspio da postigne pogodak.

lukss.thumb.jpg.cf889194e299b78ed14e219407181fa8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Crna Gora - Kosovo // Pobjeda Kosova u bilo kojem poluvremenu bet365 - 2,10

Crna Gora još uvijek nema pobjedu u kvalifikacijama, dok je iza selekcije Kosova impresivan niz – 12 mečeva bez poraza. Još veći problem za Crnogorce će predstavljati podatak da će u ovaj vrlo težak meč ući bez publike na stadionu, zbog kazne UEFA-e. 

Citiraj

Došli smo u Crnu Goru po tri boda. Svjesni smo da je Crna Gora elitna ekipa, ali pokušaćemo da se vratimo kući s tri boda. Vjerujemo u naš tim, imamo igrače visokog kvaliteta. Svjesni smo da je teško igrati u gostima. Mi ćemo pokušati da zadržimo dinamiku koju smo imali i ranije u gostima. Optimisti smo", kazao je na konferenciji za novinare napadač kosovske selekcije Vedad Muriqi. 

Kosovo dolazi sa ciljem da slave, ali vjerujem kako bi i sa remijem bilo vrelo zaadovoljnio. Crnogorci imaju dosta problema u reprezentaciji, meč propuštaju dva najbolja igrača Savić i Jovetić i ja jednostavno ne vidim razalog zbog kojeg bi Crnogorci bili predstavljeni kao ovakvi faavoriti u ovom meču. 

Vjerujem kako Kosovo može "iznenaditi" ovdje te moram iskorsiti opciju koju nudi bet365 a to je pobjeda Kosova u bilo kojem poluvremenu po kvoti od 2,10!

koso.thumb.jpg.17dcff43b504f0848f14b68e67d26bb9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Group D
7 June 2019, 18:00 CET - Tbilisi (Boris Paichadze Erovnuli Stadioni)i
GEORGIA - GIBRALTAR
Referee: Antti Munukka (FIN)
1.thumb.png.5cd4d4c9a2d568810f9bba4f19dacdf9.png

Group A
7 June 2019, 20:45 CET - Podgorica (Gradski Stadion)
MONTENEGRO - KOSOVO
Referee: Daniele Orsato (ITA)


Group A
7 June 2019, 20:45 CET - Prague (Generali Arena)
CZECH REPUBLIC - BULGARIA
Referee: Tamás Bognar (HUN)
2.thumb.png.cfd543ccafed10fcbee76547396d3f72.png

Group B
7 June 2019, 20:45 CET - Lviv (Arena Lviv)
UKRAINE - SERBIA
Referee: Antonio Mateu Lahoz (ESP)


Group B
7 June 2019, 20:45 CET - Vilnius (LFF Stadionas)
LITHUANIA - LUXEMBOURG
Referee: Ádám Farkas (HUN)


Group D
7 June 2019, 20:45 CET - Copenhagen (Telia Parken)
DENMARK - REPUBLIC OF IRELAND
Referee: Cüneyt Çakır (TUR)
3.thumb.png.59d7081e0d756096bfc7c18edea7e9d3.png

Group F
7 June 2019, 20:45 CET - Solna (Friends Arena)
SWEDEN - MALTA
Referee: Rob Harvey (IRL)


Group F
7 June 2019, 20:45 CET - Oslo (Ullevaal Stadion)
NORWAY - ROMANIA
Referee: Sergey Karasev (RUS)


Group F
7 June 2019, 20:45 CET - Torshavn (Tórsvøllur)
FAROE ISLANDS - SPAIN
Referee: Enea Jorgji (ALB)
4.thumb.png.1ae50dbd458c6398151ac6fa109e08d1.png

(Koeficijenti 7.6. u 12:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Group F
7 June 2019, 20:45 CET - Riga (Daugava)
LATVIA - ISRAEL
Referee: Sergei Ivanov (RUS)


Group G
7 June 2019, 20:45 CET - Skopje (Nacional Arena Todor Proeski)
NORTH MACEDONIA - POLAND
Referee: Gianluca Rocchi (ITA)


Group G
7 June 2019, 20:45 CET - Klagenfurt (Wörthersee)
AUSTRIA - SLOVENIA
Referee: Aleksei Kulbakov (BLR)

Link to comment
Share on other sites

Švedska - Malta | Pobjeda domaćina u oba poluvremena (1.53) bet365

Švedska je očekivano zauzela drugo mjesto u ovoj skupini, odmah iza Španjolske. Pobijedili su Rumunjsku kod kuće, sa rezultatom od 2-1. Do 40. minute momčad je postigla dva gola i izgledali su vrlo sigurni sa tri nova boda. Iako su posjetitelji u toj utakmici uzvratili udarac sa počasnim golom, Švedska je ipak uspjela uzeti sva tri boda na kraju.

Screenshot_31.thumb.png.f3aa42c796808359a00b22fc5731417f.png

Izvor: bet365

Protiv Norveške, stvari su izmakle kontroli. Pokušali su se vratiti nakon što su zabilježili tri gola zaredom kako bi nadoknadili deficit od dva gola, međutim, morali su se zadovoljiti remijem nakon što su domaćini, Norveška, izjednačili u sedmoj minuti sudijske nadoknade, da bi na kraju bilo 3-3.

Malta je izgubila od Španjolske, što nije bilo čudo, ali imali su sreću da se domognu bodova protiv Farskih Otoka kod kuće, gdje su zabilježili pobjedu od 2-1 uz pomoć penala. Kvote za pobjedu Švedske su vrlo male, tako da to neću igrati jer nema vrijednosti, no mislim da Švedska ovdje može pobijediti u oba poluvremena. Oni imaju prednost domaćeg terena, povrh toga, imaju 100% pobjednički rekord protiv ovog protivnika. Švedska je pobijedila u posljednjih 11 međeusobnih omjera zaredom. Redovno su pobjeđivali 4-0, 5-0, 6-0 protiv Malte. Sretno!

Screenshot_30.thumb.png.5d88003a3c9479220615af43874d1631.png

(Koeficijenti 7.6. u 14:17 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Ukrajina - Srbija 1X (1.38) bet365

Iznenađujuće je da Ukrajina zauzima prvo mjesto u skupini B, ali doista ne može biti jasno koliko će to trajati. Ekipa će se posebno držati te ponosne i moralne pozicije i pokušat će u petak osvojiti sva tri boda. Momčad je uspjela zadržati Portugala i odigrati remi protiv njih, a zatim su pobijedili Luksemburga sa 2-1 u gostima.

Screenshot_33.thumb.png.169114fa47379c666ebaaf4f5a806b42.png

Izvor: bet365 online kladionica">bet365

Srbija je do sada odigrala samo jedan izjednačujući rezultat u ovom natjecanju, ali to je bilo protiv Portugala. To je također bilo u gostima, što definitivno povećava vrijednost remija u ovom susretu. Teško je imati bolji rekord od onoga kojeg Ukrajina ima protiv Srbije. Ukrajina do sada u četiri utakmice odigrane nije primila gol od Srbije. Pored ove nevjerojatne statistike, oni također imaju prednost domaćeg terena i i maju i dodatno samopouzdanje da budu na vrhu skupine. Štoviše, ova momčad je neporažena u devet od posljednjih 11 utakmica, dok je pobijedila sedam u tom procesu. U ovom susretu mislim da Ukrajina neće izgubiti. Sretno!

Screenshot_32.thumb.png.6d3d8fdfd7e0823d4b6a1696083e5e3c.png

614678258_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.ce27071b61b9ec1cc60a08f3ceb513ef.png

(Koeficijenti 7.6. u 14:30 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Makedonija - Poljska 2 (1.95) bet365

Poljska je preuzela vodstvo u skupini G i to očekivano. Pobijedili su prve dvije utakmice i nisu primili niti jedan gol u tom procesu. U Krzysztofu Piateku i Robertu Lewandowskom, Poljska trenutno ima dva najbolja napadača u svjetskom nogometu, a oni igraju dobro za svoju reprezentaciju. Protiv Austrije, Poljska je u gostima dobila sa 0-1, dok su kod kuće pobijedili Latviju sa 2-0.

Screenshot_35.thumb.png.62f48f5ece86d06f22ed707cc079005d.png

Izvor: bet365

Makedonija je do sada izbjegla poraz, dok će ovo biti jedan od najtežih izazova za njih na ovom turniru. Protiv Latvije su zabilježili pobjedu od 3-1 kod kuće, gdje je jedini gol protivnika došao kao rezultat autogola. Momčad je zabilježila remi od 1-1 protiv SLovenije u gostima. 

Posljka je na vrhu skupine i oni nisu primili gola kao što sam već spomenuo. Do sada su pobijedili obje svoje utakmice i u posljednjih nekoliko utakmica su izbjegli poraze protiv moćnih reprezentacija kao što su Portugal, Italija i Njemačka, a u usporedbi sa Makedonijom, to neće biti toliko težak zadatak. Također se POljska može pohvaliti nekim od najboljih igrača na svijetu, tako da će obrana Makedonije imati vrlo težak zadatak. Napad koji sam spomenuo je teško obuzdati od velikih ekipa, kamoli Makedoniji. Važno je napomenuti da Poljska nikada nije izgubila od Makeonije, međutim, jednom su odigrali remi. U svakom slučaju, očekujem pobjedu POljske. Sretno!

Screenshot_34.thumb.png.38df78a66d690ad237b3714af690a640.png

1170846878_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.c3135a94d6f99a61e919a5ad00de37a5.png

(Koeficijenti 7.6. u 14:47 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Latvija - Izrael 2 (1.66) bet365

Izrael je oštra konkurencija za Poljsku u ovoj skupini. Zabiljećili su preokret na svom terenu nad Austrijom. Domaćini su u toj utakmici primili gol u osmoj minuti, da bi se sa tim sjajno nosili i postigli četiri gola nakon toga. Protiv Slovenije, Izrael se još jednom vratio. Nakon što su primili gol u 48. minuti susreta, izjednačili su sedam minuta kasnije, da bi se utakmica tako i završila.

Screenshot_37.thumb.png.96bd67f10699aafed17aceab619e45d2.png

Izvor: bet365

U teoriji, Latvija još nije postigla gol na ovom turniru. Izgubili su sa 2-0 od Poljske i 3-1 protiv Makedonije. Ali jedini gol u njihovo ime je bio autogol Makedonije. Izrael još uvijek nije izgubio utakmice u ovom natjecanju, dok je Latvija izgubila prve dvije. Izrael je pokazao veliki karakter u povratku protiv Austrije i Slovenije nakon primljenog gola. U usporedbi sa ova dva tima, Latvija će ovdje imati vrlo težak zadatak. Izrael je postigao dva ili više golova u posljednja dva susreta protiv Latvije, dok nisu nikada primili više od jednog gola u međusobnim omjerima sa Latvijom. Također, Izrael je pobijedio na posljednja dva susreta, a posljednji koji su izgubili protiv Latvije bio je 2009. godine. Ovdje očekujem pobjedu Izraela i sve osim njihove pobjede u ovom susretu bi mi bilo iznenađenje. Sretno!

Screenshot_36.thumb.png.6014ca2bfad7e693c7bc1d01d22175f8.png

1199280253_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.b7f39c13a167e5013557f2a023a956eb.png

(Koeficijenti 7.6. u 15:00 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Predlozi sa Foruma plus nekoliko recenica o utakmici Scafati vs Virtus Predloge za kladjenje imamo. Ukupnu kvotu takodje imamo, mozemo da se dovucemo cak i do ukupne kvote peko 2,00. Ne treba uopste nista ni da radimo, ionako je nedelja. Postoji mogucnost da danas zaradimo novac, a da ne uzmemo lopatu u ruke. Treba samo da procenimo da li na Forumu ima zdravih ljudi, i da li se isplati da ih pratimo. Imam puno dobrih vesti za vas, ali imamo i jednu jaaaaaaako losu vest. Da pocnemo od lose vesti. Kolega @IzudinB je prosao u Guts-Leonardo Kupu, majko moja. Ucestvujem u vasem bolu, znam kako vam je. Ali, ima i nekoliko dobrih vesti. Ima jos kolega koji su prosli, sto cestitamoooooooo tako da @IzudinB jos uvek nije usao u prvu, elitnu, a nadajmo se da nikada ni nece. Dobra vest je i sto ce se kolega @COLT najverovatnije spasitiiiiiiiii ispadanja, pa cemo dobiti prvi put u istoriji ovog smesnog Foruma, pobednika kupa koji nije ispao, sto znaci da sam ja najveci genije koji se pojavio na Forumu i kreirao Guts-Leonardo Kup. A ubedljivo najbolja vest jeste sto je veoma lako moguce da na kraju kolega @Iblaz93 ispadne iz prve, elitne. Situacija je sledeca. Kolega @Iblaz93ima dva pogodka vise, ali kolegi @josip123 treba da prodje dupla sansa 1X na danasnjoj utakmici Salcburg vs Austria, da bi zaostatak smanjio na samo jedan pogodak, ali je dobra vest sto Josip123 ima bolju ukupnu prosecnu kvotuuuuuuuuuuuuuuuu. Idemooooooooo Josipeeeeeee, bas bi bilo lepo da ovaj @Iblaz93 ispadne, kada se zayebava i olako shvata horor svete Poslednje Sanse. Juce mu padne predlog u 90 plus 12 minutu i ko ga yebe. Sada me mrzi da se secam u kom kolu mu je isto tako prosao predlog u stotom minutu utakmice. Sada je najvaznije samo da Josipuuuuuuuuuuuu prodje dupla sansa 1X na Salcburg, tako da idemooooooooooooooo svi zajedno protiv ovog @Iblaz93 Imamo i kolege sa Foruma kojima nedostaje jos jedan predlog za prolaz u Guts-Leonardo Kupu, a te utakmice se igraju danas, pa neka svako proceni da li su kolege koje su predlagale te parove zdravi, pa neka svako odluci da li da odigramo svi zajedno ova cetiri para Radnik Bijeljina vs Gosk, BiH liga jedinica, kvota 1,11 Al Ahly vs Haras, egipatska liga, jedinica, kvota 1,25 Real Madrid vs Celta, nesto u vezi golova Scafati vs Virtus, italijanski basket, dvojka, kvota 1,15 Ukupna kvota oko 2,00 Evo nas u nedelji, svetom danu, imamo cetiri predloga, a mozda i pet, sa duplom sansom na Salcburg, ako zelite kao i ja da @Iblaz93 ispadne. Dosli smo u situaciju da kolegama prolazak u kupu zavisi od rezultata u BiH lopovskoj ligi, od egipcana i raspalog Real Madrida koji bi mogao na kraju sezone da nista ne osvoji. Ali, ako nase kolege tako misle, neka danas i zavise od Bosne, Egipta i crnaca iz Reala. Ko hoce neka prati nase kolege, a ko nece ne mora. ja cu im pozeleti srecu, samo da u velikom Finalu bude sto vise ucesnika i da se tako kolegi @IzudinB sanse smanjuju. Ovde cu samo da napisem nekoliko recenica o ovoj utakmici Scafati vs Virtus gde je u ovom trenutku kvota na dvojku pala sa 1,20 na 1,11.  O Virtusu sam vec napisao nekoliko recenica kada smo ih gurali na njihovoj prosloj utakmici kod kuce sa Vareseom. Dakle, samo ukratko, radi se o najverovatnije poslednjoj zajednickoj sezoni jedne generacije ovog Virtusa koji su imali jednu intezivnu sezonu iza sebe sa usponima i padovima. Bili su pravi krs u Euroleague, nista nisu uradili ni u italijanskom kupu, pa se toliko raspali, da su na kraju otpustali igrace u sred sezone i dovodili novog trenera, vojno lice. Sada su se malo stabilizovali, vezali su pet pobeda uzastopno, igraju samo jednu utakmicu sedmicno, sto ovako staroj, istrosenoj i zasicenoj ekipi bas i odgovara. Pre nego sto uplatite svoj novac na dvojku na Virtus, treba da se zna, da je Virtus u ovoj sezoni imao 34 poraza u sezoni, narocito ih je u gostima gazio ko je hteo (21 poraz na strani), a u jednom delu sezone su imali sedam uzastopnih poraza na strani. Vec sam jednom napisao, ko se kladio na Virtus u ovoj sezoni, taj bi svima na Forumu treboa da pokaze lekarsko uverenje da je zdrav. Ali, nije isto igrati, odnosno se kladiti na Virtus pre dva meseca i danas. Do kraja sezone su ostala jos samo dva kola. Virtus je na tabeli poravnat sa Trapanijem, najvecim iznenadjenjem sezone, danas ide Scafatiju, pravom krsu od tima, a u sledecem kolu igraju kod kuce igraju bas sa Trapanijem koga su jos na jesen dobili u gostima pola kosa razlike. Virtus teoretski moze da izgubi prvo mesto i prednost domaceg terena u play-offu, ali bi stvarno bili seljaci da to izgube protiv ovog krsa Scafatija, samo jedno kolo pre utakmice kod kuce sa direktnim konkurentom.  Ovaj Scafati ima dve pobede manje od prve ekipe iznad zone ispadanja, a do kraja sezone ima jos dva kola, a oni danas igraju kod kuce sa Virtusom, a u poslednjem kolu idu Armaniju, a  u poslednjih devet kola imaju devet uzastopnih poraza. Znaci, Scafati ima samo matematicke sanse da se spase, tako sto bi u poslednja dva kola morao da dobije Virtusa i Armanija i da se dese jos sto cuda sa deset ostalih ekipa da svi izgube. Po meni oni su ispali jos pre dva meseca u mnogo vaznijim utakmicama narocito kod kuce, tako da ako se ovde padne, onda neka se padne. Igranje na dvojku na Virtus, iako su u sezoni izgubili 34 puta bih uporedio sa pracenjem predloga kolega iz druge, amaterske u realnom kladjenju. Nije isto ako sada odlucite da pratite u realnom kladjenju kolege iz samog vrha druge lige Poslednje Sanse, gde se predpostavlja da kolege dobro razmisle pre nego sto postave predlog za onaj horor od zavrsnice lige, ili na primer da odlucite da pratite u realnom kladjenju kolegu @pena29 koji samo ceka da se zavrsi ova sezona i pocne sledeca, sto je i sam izjavio. Znaci, nije isto kladiti se na Virtus sada, dva kola pre kraja, i pre dva meseca. Plus sto je kvota sa 1,20 pala na 1,11 A svim kolegama koji danas cekaju na poslednjem paru, prolaz u Guts-Leonardo Kupu, najtezem takmicenju na svetu, sve najbolje i puno srece, sto vas je vise u velikom Finalu, to je bolje. Neka sveti Kup osvoji stvarno najbolji, samo da to ne bude niko od administratora.    
    • 3.5./Premier Leauge/Arsenal-Bournemouth/over 2 cards(1,36)Bet365
    • 03.05. F1, kvalifikacije za utrku Miami Norris - Max 1 1,50 SS
    • Menjam 3.5. 21:00 / La Liga / Valladolid-Barcelona / Barca 1,5+ / 1,20 / William Hill
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use