Jump to content
IzudinB

Utorak 27.8.2019. (Listić dana)

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Kolega pivo samo neka bude hladno od zena na Grand slamu najviše 2003 Roland Garros Hantuchova:harkleroad 106  
    • fiks utakmica... ja losiju tenisacicu u zivotu nisam vidio, a pratim tenis odkad imam oci... ovo sta je ova kudermutava budala izvodila to je strasno, bezobrazno i tuzno, njoj bi se trebala oduzet licenca za tenis dozivotno, taman da nikad vise ne smi odigrat ni protiv prijatelja... ja ovako nesto nisam nikad vidio niti cu ikada vise vidit u to sam siguran: 67 unforced errors!!!!!! 67 u 3 seta, ako ikad netko nadje da je netko imao vise, nek mi napise i castim ga pivom
    • Izbjegavati ih, kladionica sa očajnim rejtingom na SBR, na njihovom forumu masu neugodnih situacija sa njima gdje ljudima nisu htjeli novce isplatiti, i to više desetina hiljada, nije zanemarljiva cifra. Meni poništili jednom dobitne opklade u vrijednosti od cca. 1000€ i zatvorili account. Meni i dalje fenomen kako oni imaju licencu za rad, i ne samo to već su sponzori Serie A, Barçi, Liverpoolu. Koliko vidim sajt im je isti kao i što je uvijek bio - nepregledan, spor, sve je nabacano. Ne znam kakva im je sad korisnička podrška, ali meni su tada pisali mailove koji su počinjali sa "Good Day", engleski im nije bio na nivou, kao da je pisalo dijete od 10 godina. Svjetlosnim godinama su daleko od bet365, unibet, William Hill i ostalih.
    • Naravno, kazu ljudi da je to jedna od najgorih klada..puno puta ljudi ne mogu isplatiti novce bez obzira što napravili...
    • Da li je moguće da 1xbet kladionica ne računa crveni kao dva žuta?
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use