Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 14.7.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Utorak1.jpg

Premier liga.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK ZA PONUDU!

Serie A

Utorak2.jpg

Serie A.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK ZA PONUDU!

 

(Koeficijenti 13.7. u 18:30 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

Atalanta - Brescia | Atalanta postiže gol u oba poluvremena (1.50) bet365

Atalanta je krenula jako po drugu poziciju. Lazio je katastrofalan u posljednih par utakmica, tak oda bi sada Atalanta mogla iskoristiti šansu. Igrali su dobro protiv Juventusa i mislim da su u ovom trenutku definitivno drugi najbolji tim u ligi, dok također imaju najbolji napad u ligi u ovom trenutku. Postigli su nevjerojatnih 87 golova do sada. Na vrhu svega toga, domaćin ima odličan međusobni omjer protiv ovog rivala tijekom posljednjih godina, pogotovo na ovom stadionu. Očekujem dominaciju Atalante i pobjedu. Trenutno su u nizu od 15 utakmica bez poraza, od kojih su 13 bile pobjede. Trenutno su u nizu od sedam pobjeda na domaćem terenu. Također su postigli 23 gola u tih sedam utakmica.

Na drugoj strani, Brescia je najgori tim u cijeloj ligi, oni su također neiskusna ekipa na ovom nivou natjecanja. Bez pobjede su u 17 od 18 utakmica, dok su izgubili sedam od osam u gostima. S obzirom na sve činjenice, mislim da bi Atalanta ovdje mogla postići po gol u oba poluvremena. Sretno!

Screenshot_32.jpg

(Koeficijenti 13.7. u 18:52 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Norwich | Pobjeda Chelsea + Pobjeda u prvom poluvremenu + više od 1 gola na utakmici (1.57) bet365

Zanimljiva situacija na tabeli Premier lige, pogotovo nakon sinoćnjeg remija Uniteda protiv Southamptona. Sada su Leicester i United samo jedan bod iza Chelseaja i gledat ćemo vrlo zanimljiva posljednja 3 kola u Premier ligi. Zbog toga mislim da je ovo MUST WIN utakmica za Chelsea, a to znate svi koji pratite englesku. Nakon tog sramotnog poraza od Sheffielda u gostima u prošlom kolu, Chelsea je definitivno imao sreće jer su Leicester i United kiksali u svojim utakmicama. Sada imaju taj jedan bod prednosti na obje ekipe, drže sve u svojim rukama i moraju uzeti sva tri boda u ovom susretu. U pitanu je mjesto u Ligi prvaka sljedeće sezone, a to nije mala stvar.

Na drugoj strani imamo Norwich, koji je uveliko već spakovao svoje kofere i krenuo u Championship. Znao je to Norwich i prije ove koronavirus pauze, međutim, potkovali su to sa svojim lošim rezultatima i u ovim posljednjim utakmicama. Mislim da će oni produžiti svoju seriju loših rezultata na Stamford Bridgeu. Da ne dužim previše u ovoj analizi je sve jasno, čak nisam morao ništa ni pričati, jer je dovoljno da bacite pogled na tabelu. Chelseaju jako bitan meč, imaju šansu da pobjegnu Unitedu i Leicesteru, te ostvari laganu pobjdu i nova tri boda protiv najgoreg tima u ligi. Očekujem pobjedu već u prvom poluvremenu i povratak na pobjedničke staze nakon tog sramotnog poraza. Chelsea inače postiže 1.43 gola u prvom poluvremenu ove sezone, a protiv najgoreg tima vjerujem da to mogu uraditi mnogo lakše nego protiv ostalih timova u ligi. 

Na betbuilderu sam kombinirao više oklada, gdje mi ukupni koeficijent na pobjedu u prvom poluvremenu, pobjedu cijelog meča i da će pasti više od jednog gola na utakmici bet365 kladionica daje 1.57, što je odlično po mom mišljenju. Sve je realno i trebalo bi proći. Što se tiče ozljeda Chelsea će biti bez Gilmoura, Kantea i Tomorija. Na drugoj strani nema Byrama, Hanleya, Leitnera i Zimmermanna.

Screenshot_3.jpg

(Koeficijenti 14.7. u 12:40 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Ukratko iz Svajcarske. Nastavlja se potjera za prva dva mjesta.

Grashopers je imao zarazenog igraca i nije igrao tokom prosle sedmice, ali danas ce igrati utakmicu sa otpisanim Kijasom i u pogonu su svi igraci osim tog zarazenog. Osim toga, vracaju im se kapiten Salatic i najbolji strijelac Ben Kalifa.

Sirotom Kijasu prijeti katastrofa. Opcija su sve igre na Grashopers. Daju dva u prvom, daju tri u prvom. Daju tri ukupno, daju cetiri.

 

Kriens - Lozana

Lozana je najbolja ekipa u ligi, a Kriens igra fantasticno kod kuce. Rasterecen je, nece se braniti. Opet golovi.

 

U prvoj ligi igraju Bazel i Cirih. Utakmica je izbacena iz svih kladionica koliko znam.

Razlog, u Cirihu je cijela prva ekipa u karantinu. Igrace B tim.

Link to comment
Share on other sites

Winterthur - Schaffhausen | Više od 2.5 gola (1.50) bet365

Kada je kolega @nidjeveze spomenuo Švajcarsku ligu, pogledao sam malo njihovu Challenge ligu u kojoj će Winterthur dočekati Schaffhausena. Igraju se posljednja kola u ovoj ligi gdje ova utakmica nema neki rezultatski značaj. Timovi mogu igrati rasterećeno, s obzirom da se domaćini nalaze na petoj poziciji sa 10 bodova manje u odnosu na četvrtoplasiranog Kriensa, dok su gosti na pretposljednjoj sa pet bodova manje od Lausannea iznad njih. U ovoj ligi u posljednje vrijeme pada dosta golova pa mi je realno ovdje očekivati da će biti više od 2.5 gola na utakmici. Ekipe su kao što sam rekao rasterećene i igrat će za svoju dušu, a inače su utakmice između ova dva tima vrlo efikasne nakon što tri od posljednjih pet međusobnih susreta završili sa četiri ili više golova. Posljednjih pet susreta domaćina u ligi završilo je sa više od 2.5 gola. Sretno!

Screenshot_4.jpg

(Koeficijenti 14.7. u 14:33 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hrvatska - Sjeverna Makedonija - 2/1 (8,50) bet365 U nedjelju se u Poreću igra prijateljska rukometna utakmica između Hrvatske i Sjeverna Makedonije, kao dio priprema za Europsko prvenstvo. Očekujem jako puno isprobavanja igrača te mislim da će rezultat biti u drugom planu većinu utakmice. Samim tim, vidim valuebet u koeficijentu od 8,50 i uopće mi nerealan scenarij ne dieluje situacija gdje će Makedonija voditi na poluvremenu dok Hrvatska sa malo drugačijim i ozbiljnijim sastavom uđe u drugo i preokrene. Jasno za ovakav tip oklade treba malo sreće ali mislim da je za koeficijent od 8,50 kod bet365 za to da će Makedonija voditi na poluvremenu a Hrvatska na kraju vrijedno riskirati.  (Koeficijenti 27.12. u 22:50 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Hrvatski rukometaši u nedjelju u Poreču igraju prvu pripremnu utakmicu za Europsko prvenstvo protiv Sjeverne Makedonije, a reprezentativci Filip Glavaš i Leo Moslavac očekuju, unatoč pomlađenom sastavu, pobjedu. Prvi krug priprema za Europsko prvenstvo Hrvatska je počela s mnogo novih mladih imena pa će prijateljski susret sa Sjevernom Makedonijom biti idealna prilika da se vidi tko bi uskoro mogao naći svoje mjesto u najužem izboru Dagura Sigurdssona. Od onih koji su osvojili svjetsko srebro u siječnju ove godine, u Poreču će biti Filip Glavaš, Ivano Pavlović i Josip Šimić, ali samo dvojica od njih su sto posto zdravi i spremni za maksimalne napore. Ivano Pavlović se mjesecima bori s ozljedom i tek je prije mjesec dana počeo igrati. Drugi izbor je Berislav Antonio Tokić koji je ne tako davno debitirao u reprezentaciji, ali nema sumnje da će biti zanimljivo sve njih vidjeti, posebno dio udarnih snaga iz Sesveta i Nexea, poput: Filipa Perića, Zlatka Raužana, Mateja Svržnjaka ili recimo bratski dvojac Luka i Matko Moslavac te Petar Krupić. "Nismo u punom sastavu, ali nema tu nema lakih utakmica. Ovo su pripreme za Europsko prvenstvo", rekao je Glavaš dodavši kako je njemu i njegovim suigračima sada cilj održati reputaciju svjetskih viceprvaka. "Idemo shvatiti ovo ozbiljno. Drago nam je da smo priznati, za to smo se borili, postavili smo ljestvicu visoko i sada to treba održati", dodao je Glavaš osvrnuvši se na suparnika: "Bit će zanimljiva utakmica, oni su dugo na okupu, znaju se bolje. Mi smo u šarenom sastavu vidjet ćemo koliko ćemo u kratkom roku moći iskombinirati." I Luka Moslavac se nada da će u utakmici protiv Sjeverne Makedonije hrvatsku rukometaši dati sve od sebe: "Potrudit ćemo se svi, odraditi ovo maksimalno, pokazati se, pobijediti i na izborniku je da odluči koga će pozvati na Europsko prvenstvo. Znamo koji su to igrači, pripremit ćemo se u dva dana, odraditi najbolje moguće i nadam se da ćemo pobijediti", kazao je Moslavac. U dosadašnjih 15 međusobnih susreta, Hrvatska je slavila 12 puta, a tri pobjede ima Sjeverna Makedonija. Posljednja je bila prije 21 godine u Skopju, u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Izvor: Sportnet.hr
    • Da se malo odmaknemo od mainstream sportova, evo jedan prijedlog za nedjeljni ženski slalom u austrijskom Semmeringu... Duel: (ovaj konkretni duel je izvučen s Pinnaclea) Anna SWENN LARSSON i Katharina TRUPPE su podjednako kvalitetne slalomašice, te je u dosadašnja četiri slaloma jedna drugu nadmašila po dva puta (na zadnjem slalomu u Courchevelu uspješnija je bila Austrijanka TRUPPE). Tako da s te strane već možemo reći da koeficijent 2.19 na domaću skijašicu ima value. No, još veći value vidim u tome što je na današnjem izvlačenju Truppe imala sreće i izvukla najbolji startni broj druge jakosne skupine ( broj 8 ) dok će Larsson startati četrnaesta što nije zanemariva prednost. Dakle, moj prijedlog je igrati na Truppe po 2.19 (manje koeficijente na slalomu gotovo nikad ni ne igram jer je prevelik rizik od izlijetanja).  
    • Moj listić za danas.. Za Zvezdu se slažem mogu izgubiti jedini ako je namješteno jer u EL su u užasnoj formi zadnjih par kola i sad da dožive poraz doma od Slovenaca bilo bi kritično pred ulazak u 2026 di u prvih 9dana imaju 3 meča u EL. Olmissum sam vidio da kvota pala sa 1.70 na 1.32 upravo, ja je ulovio na 1.5, ne pratim mali nogomet jedini znam da se igra vjerojatno 2x20min, tako da nemam pojma zašto sam ovo odigrao 😄 ali u nedostatku ponude nešto se mora pratiti.. Sretno svima 💰
    • Sretno su dobili. Očekivao sam da će se itekako namučiti... Pitanje bi li do 3 boda dada nije bilo Cherkija i da mu onaj udarac nije završio u mreži...
    • city podivljao drugo poluvreme. a kako su performovali protiv leverkusena, majku im yebem.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use