Jump to content
IronMaiden

Trebam pomoc u vezi prave strategije

Recommended Posts

Pozdrav kladionicari

Volim najvise da igram na golove u nogometu i oklade tipa gol u prvom poluvremenu ili 2 ili vise golove u prvom poluvremenu kao i 2+ ili 3+ ili 4+ na cijelu utakmicu. Pokusavam vec dugo da nadjem pravu i najbolju strategiju u koju bih uklopio tu svoju igru ali nisam nasao sta je najbolje sto funkcionise na duze staze. Siguran sam da dosta vas ima zanimljivih strategija pa me zanima sta mozete predloziti kao najbolju strategiju za ovakvu vrstu oklada na golove? 

Singl je najbolji i tu nema tajni ali  singl je dobar najvise za 2+ u 1. poluvremenu ili za 4+ za cijelu utakmicu. No vec duze pratim rezultate i kao da je neka tendencija da sve manje utakmica zavrsava sa ovim rezultatima pa sam dosao u iskusenje i trazim sta bi bilo najbolje kada je igra na golove u pitanju. 

Hvalana pomoci.

prije 1 sat, tihi372 said:

Ako očeš igrat over 1.5 pp odigraj 0.5 pp i počako

Over 0.5 u 1. pol je najgluplja oklada i velika zamka kladionica. Nihe za singla, koeficijent je mali.Over1.5 u 1. pol je druga prica ali od svih igri na golove ta Over 0.5 u 1. pol je najgora.

prije 12 sati, IronMaiden said:

Over 0.5 u 1. pol je najgluplja oklada i velika zamka kladionica. Nihe za singla, koeficijent je mali.Over1.5 u 1. pol je druga prica ali od svih igri na golove ta Over 0.5 u 1. pol je najgora.

Na veliki ulog igrat najbolje sigurne parove, ja igram golove vise od 1,5 ili manje od 3,5 sve ovisi o utakmici

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Ja sam protiv superlige, jer u njoj nije cilj uspjeh i osvajanje, nego samo lova i profit, nadam se da nece u ovom formatu zazivjet
    • Dobio Nishikori. Uspio se pribrati na kraju drugog seta. Idem sa drugim danas. Kao i jučer bit će to dvoznak u Danskoj nogometnoj ligi: Randers - Midtjylland x2, kv 1,3 SS Midtjylland prvi, 3 boda više od Brondbya i ova utakmica manje. Uspijeli su nanizati nekoliko pobjeda (i u derbiju protiv Brondbya). Ali u zadnjoj ispadanje iz kupa prije 4 dana, no sigurno im je prvenstvo bitnije. Randers bez brige na šestoj poziciji. I oni su igrali kup prije 4 dana tako da nisu odmarali. Prošli su u finale. Kvalitetniji gosti ne bi smijeli izgubiti.
    • Gubitan! 12-0-6 W-W-L-W-W-W-W-W-L-W-L-W-W-L-W-L-W-L
    • Moje razmišljanje ne da bi bila liga usješna godinu,dvije možda tri,završila bi kao aba liga🤭,još ako i zaživi ako uefa udari kakve kazne kakvima prijete.možda ni te dvije,tri godine
    • Pa meni se sviđa ideja da bude što više dobrih utakmica, ali ta je liga napravljena isključivo radi novca i da taj novac dijele uvik isti klubovi. Što ako se dogodi još jedanput slučaj Leeds pa klub bude mora čekat 20 godina na ulazak u prvu ligu, di je tu smisao da igra i Superligu. Predebilno mi je da je liga zatvorena što se hoće prodati kao eksluzivna. Glupo mi je da se i Liga prvaka širi - msm i da je to još jedan način da se pogoduje "jakim" klubovima sa lošom sezonom kao npr. Liverpool šta je ima. Da se mene pita ograničia bi natjecanja na nacionalnu ligu, nacionalne kup, Ligu prvaka i Europa ligu, znači slično kako sistem več sad funkcionira i mislim da je pošteno i svake godine moraš zaradit pravo na se natječeš ili pokušaš ostvarit pravo natjecanja u Europi. Ukinia bi više od jednog kupa po ligi ka šta imaju Englezi miljun kupova i tako ih samo ubijaju na značaju. Za reprezentacije bi ima samo Svjetsko prvenstvo, Europsko prvenstvo (ili drugo kontinentalno) i kvalifikacije. Nikakve lige nacija i slične gluposti jer kao što prije spomenih ubijaju na značaju - uopće mi ništa ne predstavlja pobjednik lige nacija. Van nogometa sam na ostalim područjima osjetia koliko toga se negativnog dovede kad ulaze pare postanu primar zbog čega se nešto radi, a prije se radilo iz dobro volje i ljubavi prema toj stvari, djelatnosti, sportu.... I ovako je u nogometu previše para. Novac nije sam po sebi loše već ljudi koji spremni učiniti sve i svašta da ga imaju samo više i više.
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use