NaslovnicaVijestiAnthony: "Ostao sam u WC-u pet minuta, a onda mi nije dala...

Anthony: “Ostao sam u WC-u pet minuta, a onda mi nije dala da izađem iz sobe. Gađala me tanjurom”

Antony (23), talentirani desni krilni igrač Manchester Uniteda, suočava se s ozbiljnim izazovima nakon što je bio izbačen iz brazilskog nacionalnog nogometnog tima. Ova odluka uslijedila je nakon optužbi njegove bivše djevojke Gabriele Cavallin, koja ga je optužila za fizičko zlostavljanje te je tvrdila da je primila prijeteće poruke koje su navodno stigle od Antonyja, uključujući prijetnje smrću.


Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!


Osim toga, situacija se dodatno zakomplicirala nakon što su se još dvije djevojke javile, tvrdeći da su i same bile žrtve Antonyjevog psihičkog i fizičkog zlostavljanja, što je izazvalo ozbiljnu zabrinutost i medijsku pažnju.

Svjestan da mu je karijera u opasnosti, Antony je u suzama sjeo pred kameru i rekao novinaru da ništa što mu se stavlja na teret nije istina te da su postupci njegove bivše motivirani željom da mu uništi život i karijeru: “Ovo mi se nikada nije dogodilo, ali uvjeren sam da će istina izaći na vidjelo. Teško mi pada izbacivanje iz reprezentacije, pogotovo jer znam da nisam napravio ništa loše.”

“Došao sam u hotel, ručali smo i sve je bilo normalno. Zasmetalo ju je jedino što sam rekao da moram ići. Ostao sam u WC-u pet minuta, a onda mi nije dala da izađem iz sobe. Gađala me tanjurom. Nisam je ni taknuo, a poslala mi je fotografije ozljeda glave kad sam došao kući. Nije bila ozlijeđena kad sam bio tamo.”

Antony ističe: “Sve što je rečeno o meni je neistina. Posjedujem dokaze koji potvrđuju istinitost mojih izjava. Advokati će te dokaze predočiti, budući da su fotografije razgovora koje je poslala medijima bile manipulirane.” Na kraju je dodao: “Nisam pristalica nasilja nad ženama. To je neprihvatljivo. Imam majku i sestru i nikada ne bih želio da se s njima dogodi takvo nešto.”

Antony je pristupio Manchester Unitedu prošlog ljeta za impresivnih 95+5 milijuna eura, što ga je učinilo drugim najskupljim igračem u povijesti kluba, odmah iza Paula Pogbe. Od tog trenutka, Antony je za United zaigrao 48 puta, postigao osam golova i asistirao tri puta. U tekućoj sezoni, bio je u startnoj postavi u svih četiri utakmice.

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!

Najnovije vijesti

Najnovije najave utakmica

LIVE STREAM

Gledajte sportove uživo na bet365! Vrijede restrikcije za određene države. Uvjet je korisnički račun s uplaćenim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. BeGambleAware.org , 18+

RECENZIJA BET365 KLADIONICE

Profesionalni kladioničari se klade u ovoj kladionici! Saznaj zašto je po našem i mišljenju mnogih ovo najbolja kladionica na svijetu! Sve o bet365 kladionici i promocijama za nove i postojeće igrače!