Kako mediji navode, Barcelona je dogovorila transfer rancka Kessieja iz Milana, piše pouzdani novinar Fabrizio Romano. Ovaj veznjak se procjenjuje na 45 milijuna eura prema Transfermarktu, a u Barcelonu stiže 1. srpnja nakon što mu istekne ugovor sa Milanom.

Najveće zasluge za ovaj transfer pripadaju treneru Xaviju, koji je veznjaku Obale Bjelokosti objasnio svoju viziju i njegov status u Barceloni, što ga je natjeralo da odbije neke bolje ponude koje je imao na stolu.
Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!
Kako stvari stoje, Kessie će potpisati petogodišnji ugovor sa Barcelonom u kojem će zarađivati 6.5 milijuna eura po sezoni. Sa Milanom se nije uspio dogovoriti oko produljenja ugovora, jer je tražio deset milijuna eura.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









