Chelsea je objavio da je uspješno dovršio transfer Christophera Nkunkua, 25-godišnjeg francuskog reprezentativca koji može obavljati više napadačkih uloga u timu. Iako se ne otkriva točan iznos transfera, engleski mediji izvještavaju da je taj posao vrijedan 62 milijuna eura. Nkunku je potpisao ugovor na šest godina.

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!
“Nevjerojatno sam sretan. Uloženo je puno napornog rada da bih došao ovdje. Radujem se što ću upoznati svoje nove suigrače i trenera i nadam se da ću moći pokazati navijačima Chelseaja što mogu učiniti na terenu”, rekao je Nkunku po dolasku u London.
U protekloj sezoni, Nkunku je bio izuzetno produktivan s 23 postignuta gola i devet asistencija u 36 utakmica za RB Leipzig. Ukupno je za ovaj njemački klub odigrao 172 utakmice, u kojima je postigao 70 golova i upisao 56 asistencija. Prije svog dolaska u RB Leipzig, Nkunku je igrao za PSG.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









