Nakon 12 godina, David de Gea (32), čuvar mreže i povremeni kapetan Manchester Uniteda, odlazi iz engleskog kluba. Kao najplaćeniji igrač ekipe s tjednim primanjima od 440 tisuća funti, de Gea je završio svoj ugovor. Ipak, već neko vrijeme se šuška da trener Erik ten Hag želi golmana koji je vještiji u igri nogom.

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!
Unatoč tome, De Gea je bio spreman ostati i prije nekoliko mjeseci je postigao usmeni dogovor s klubom o smanjenju plaće i produljenju ugovora. Španjolac je bio zadovoljan sporazumom te je čak obavijestio suigrače o svojoj odluci da ostaje u klubu. Međutim, kada je nedavno došlo vrijeme da se dogovor potvrdi potpisom, uslijedio je nevjerojatan šok.
Iako je De Gea potpisao svoje primjerke novog ugovora, klub nije učinio isto, što je rezultiralo njegovim statusom slobodnog igrača. Tijekom 12 godina, De Gea je upisao 545 nastupa za United i bio je prvi golman tijekom njihove posljednje šampionske sezone, 2012./2013., pod vodstvom Sir Alexa Fergusona. I dalje nije poznato gdje će nastaviti svoju karijeru, dok United istovremeno radi na dovođenju golmana iz Intera, Andrea Onane.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









