GRUZIJA, Ukrajina i Poljska su posljednje reprezentacije koje su osigurale svoje mjesto na Europskom prvenstvu. Natjecanje će se održati u Njemačkoj od 14. lipnja do 14. srpnja.
Natjecanje će obuhvatiti ukupno 51 utakmicu koje će se odigrati u deset gradova. Utakmice će biti raspoređene u tri termina: u 15, 18 i 21 sat. Turnir će se sastojati od šest skupina, pri čemu će po dvije reprezentacije iz svake skupine izboriti daljnje korake, te će se također plasirati ukupno četiri od šest trećeplasiranih reprezentacija.
Raspored utakmica na Europskom prvenstvu:
Grupa A: Njemačka, Škotska, Mađarska, Švicarska
14. lipnja, 21 sat: Njemačka – Škotska (München)
15. lipnja, 15 sati: Mađarska – Švicarska (Köln)
19. lipnja, 18 sati: Njemačka – Mađarska (Stuttgart)
19. lipnja, 21 sat: Škotska – Švicarska (Köln)
23. lipnja, 21 sat: Švicarska – Njemačka (Frankfurt)
23. lipnja, 21 sat: Škotska – Mađarska (Stuttgart)
Grupa B: Španjolska, Hrvatska, Italija, Albanija
15. lipnja, 18 sati: Španjolska – Hrvatska (Berlin)
15. lipnja, 21 sat: Italija – Albanija (Dortmund)
19. lipnja, 15 sati: Hrvatska – Albanija (Hamburg)
20. lipnja, 21 sat: Španjolska – Italija (Gelsenkirchen)
24. lipnja, 21 sat: Hrvatska – Italija (Leipzig)
24. lipnja, 21 sat: Albanija – Španjolska (Düsseldorf)
Grupa C: Slovenija, Danska, Srbija, Engleska
16. lipnja, 18 sati: Slovenija – Danska (Stuttgart)
16. lipnja, 21 sat: Srbija – Engleska (Gelsenkirchen)
20. lipnja, 15 sati: Slovenija – Srbija (München)
20. lipnja, 18 sati: Danska – Engleska (Frankfurt)
25. lipnja, 21 sat: Engleska – Slovenija (Köln)
25. lipnja, 21 sat: Danska – Srbija (München)
Grupa D: Poljska, Nizozemska, Austrija, Francuska
16. lipnja, 15 sati: Poljska – Nizozemska (Hamburg)
17. lipnja, 21 sat: Austrija – Francuska (Düsseldorf)
21. lipnja, 18 sati: Poljska – Austrija (Berlin)
21. lipnja, 21 sat: Nizozemska – Francuska (Leipzig)
25. lipnja, 18 sati: Nizozemska – Austrija (Berlin)
25. lipnja, 18 sati: Francuska – Poljska (Dortmund)
Grupa E: Belgija, Slovačka, Rumunjska, Ukrajina
17. lipnja. 15 sati: Rumunjska – Ukrajina (München)
17. lipnja, 18 sati: Belgija – Slovačka (Frankfurt)
21. lipnja, 15 sati: Slovačka – Ukrajina (Düsseldorf)
22. lipnja, 21 sat: Belgija – Rumunjska (Köln)
26. lipnja, 18 sati: Slovačka – Rumunjska (Frankfurt)
26. lipnja, 18 sati: Ukrajina – Belgija (Stuttgart)
Grupa F: Turska, Gruzija, Portugal, Češka
18. lipnja, 18 sati: Turska – Gruzija (Dortmund)
18. lipnja, 21 sat: Portugal – Češka (Leipzig)
22. lipnja, 15 sati: Gruzija – Češka (Hamburg)
22. lipnja, 18 sati: Turska – Portugal (Dortmund)
26. lipnja, 21 sat: Gruzija – Portugal (Gelsenkirchen)
26. lipnja, 21 sat: Češka – Turska (Hamburg)
Osmina finala
30. lipnja, 21 sat: B1 – A3/D3/E3/F3 (OF1, Köln)
29. lipnja, 21 sat: A1 – C2 (OF2, Dortmund)
1. srpnja, 21 sat: F1 – A3/B3/C3 (OF3, Frankfurt)
1. srpnja, 18 sati: D2 – E2 (OF4, Düsseldorf)
2. srpnja, 18 sati: E1 – A3/B3/C3/D3 (OF5, München)
2. srpnja, 21 sat: D1 – F2 (OF6, Leipzig)
30. lipnja, 18 sati: C1 – D3/E3/F3 (OF7, Gelsenkirchen)
29. lipnja, 18 sati: A2 – B2 (OF8, Berlin)
Četvrtfinale
5. srpnja, 18 sati: OF1 – OF2 (ČF1. Stuttgart)
5. srpnja, 21 sat: OF3 – OF4 (ČF2, Hamburg)
6. srpnja, 21 sat: OF5 – OF6 (ČF3, Berlin)
6. srpnja, 18 sati: OF7 – OF8 (ČF4, Düsseldorf)
Polufinale
9. srpnja, 21 sat: ČF1 – ČF2 (PF1, München)
10. srpnja, 21 sat: ČF3 – ČF4 (PF2, Dortmund)
Finale
14. srpnja, 21 sat: PF1 – PF2 (Berlin)