Stižu nam velike vijesti sa Otoka. Daily Mail piše kako će Pep Guardiola dovesti napadača za 115 milijuna eura ovog ljeta.

O tome se piše već nekoliko mjeseci, a Manchester City mora pronaći zamjenu za Sergija Aguera kojem ovog ljeta istječe ugovor. On je ove sezone odigrao svega devet utakmica, a posljedica toga su veliki problemi sa ozljedama.
Mnogo se špekuliše o njegovom odlasku sa Etihada, a engleski mediji javljaju kako je Guardiola pronašao zamjenu za njega.
Guardiola ovog ljeta navodno želi dovesti Erlinga Haalanda i spreman je ponuditi 115 milijuna eura. Haaland u svom ugovoru ima klauzulu koja se može aktivirati 2022. godine, gdje bi klub koji ga kupuje imao šansu da ga dovede za samo 75 milijuna eura.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









