(VIDEO) Bizaran autogol Lovrena u derbiju kola ruske lige

Dejan Lovren postigao je nesvakidašnji autogol u derbiju kola protiv Spartaka. Defanzivac Zenita lobovao je vlastitog golmana u pokušaju da mu prsima spusti loptu koja je padala na peterac. Vidno frustrirani Lovren začinio je sve sočnom psovkom, koja se lako može pročitati sa usana…

Zenit je ugostio moskovski Spartak u 19. kolu ruske Premier lige, a hrvatski reprezentativac u 22. minuti je zabio autogol, i to vrlo nespretno. Naime, Lovren je s prsima ostavio loptu za vratara Luneva, no ispostavilo se ipak prejako i tako nespretno poslao loptu u vlastitu mrežu.

Ipak, na sreću po kapetana Zenita, njegov tim je u nastavku utakmice postigao dva gola, ostvarivši važnu pobjedu (3:1), kojom je povećao prednost nad drugoplasiranim Spartakom na šest bodova.