(VIDEO) Kakva golčina! Projektil Susa za pobjedu protiv Alavesa!

Sevilla je slavila na gostovanju Alavesu (1:2) u utakmici 19. kola španjolske La lige. Gosti su znatno bolje ušli u susret i materijalizovali prvu šansu. En-Nesyri, koji igra sjajno ove sezone, postigao je gol za Sevillu već u trećem minutu susreta. Ipak, Deportivo odgovara u 12. minutu, golom Mendeza.

Sevilla uspijeva do kraja prvog poluvremena da povrati prednost, a ovoga puta je strijelac bio Suso u 30. minutu. Krilni napadač Seville razmijenio je dupli pas sa Joanom Jordanom, ‘povukao’ loptu i odapeo pravi projektil u mrežu nemoćnog Pacheca, sa nekih 25 metara udaljenosti.

Uprkos uzbuđenjima pred oba gola, dugo nije bilo promjene rezultata, da bi u posljednjih desetak minuta bilo veoma dramatično. Sevilli je zbog igranja rukom poništen gol u 83. minutu, a Alaves ima za čim da žali, pošto je Joselu u 90. minutu promašio jedanaesterac za izjednačenje, tačnije, sjajnu odbranu imao je golman gostiju Bono.