(VIDEO) Žestoka rasprava između Mourinha i Lamparda!

Tottenham je nakon boljeg izvođenja penala eliminisao Chelsea u osmini finala engleskog Liga Kupa (EFL Kup). Rezultat u regularnom dijelu utakmice bio je 1:1, Bluesi su stigli u vođstvo golom Wernera u 19. minuti, a Lamela je donio izjednačenje Spursima u 83. minuti.

U penal seriji svi izvođači domaćeg tima bili su uspješni, dok je kod gostiju u posljednjoj seriji bio neprecizan Mount, pošto je pogodio stativu. Duel je obilježila žustra rasprava između Josea Mourinha i Franka Lamparda.

Stari znanci iz Chelseaja razmijenili su nekoliko oštrih riječi uz aut liniju: “Je*ote, Frank, kad gubiš 3:0, nisi tako glasan!”, navodno je Mourinho poručio je Lampardu, a Lampard mu nije ostao dužan: “Sjedi i šuti!”

Inače, Mourinho i Lampard su surađivali u Chelseaju u dva navrata, osvojivši dva naslova prvaka Engleske, te su bili u jako dobrim odnosima.