Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

• Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Programi za PC/Macbook

Saznaj koje besplatne programe drugi koriste i preporučaju te sam daj preporuku za program koji te je oduševio...

• (Koeficijenti 04.03. u 15:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • (Koeficijenti 3.3. u 15:55 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • (Koeficijenti 3.3. u 15:35 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Pitanje vezano za favbet korisnike Kakva su vam iskustva s kladionicom, je li ista prica kao i sa ostalim ruskim kladionicama ala okrenes neki profit, krece limitiranje uplata, skidanja tecaja za tvoj racun od onih kakvi zapravo jesu i takve slicne muljaze ?
    • Znaci citam sada ove komentare i zalim sto nisam prije procitao topic. Isao iskoristiti ponudu od 100% bonusa na uplatu, napravio uplatu od 100eur sve uredno, da bi nakon doslovce jednog dana mi poceli skidati tecajeve za takoreci 10% od onoga sto zapravo nude, a da ne govorim da mi je limit pazi sada na te uvjete njihovog bonusa od 3 para gdje svaki mora imati min 1.40 tecaj 15eur, znaci da bi trebao 30x u pet dana odigrati listice te da bi imao ikakve sanse "iskoristiti" ionako sulude uvjete tog bonusa. Cekam da mi prodju par dogadjaja sa glavnog racuna i idem isplatiti barem ovaj uplaceni iznos od 100eur + sitno profita jer u ovakvim uvjetima nema smisla ista uplacivati kada si ionako hendikepiran na događaje jer su tecajevi debelo nizi nego sto bi trebali biti, a ovaj bonus racun ako uspijem vidim da mi nista ne znaci jer ce mi se ako i okrenem ovaj suludi bonus i budem na 200eur npr. nece mi se prebaciti taj iznos na glavni racun vec onaj koliko sam dobio bonusa Slazem se s prethodnim kolegama, tko moze ovdje preporuciti ovakvo smece od kladionice koja doslovce krade korisnike
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use