Kolega, mala ispravka samo jer mene ne tangira pravilo da ulaze prva tri ili prvih deset, jer u svakom slučaju bih ušao jer ću na kraju, ipak biti drugi što bi izborilo ulazak svake godine sa ili bez izmjene pravila.
A kolega @mesrine, vidite, nikoga vaš pad ne iznenađuje, očekivano je, samo je pitanje kada i na cemu cete pasti u kupu. I ako će vam biti lakše i umanjiti neku ljutnju, nikada niste ni bili konkurencija, samo se čekao vaš slobodan pad kao što ste nas navikli.