Jump to content
Bet365 Otvori racun

Goksim

Administrators
  • Posts

    11.166
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    361

Everything posted by Goksim

  1. U fortuni je 2,20 da ce Schlierenzauer biti u prva tri u skijaskim skokovima. Drugdje je koef oko 1,35-1,50!
  2. Ponuda je dosta dobra, ne znam zašto te taj par toliko privlači... MOžda i prođe, ali IMO ima boljih parova... Ja ću danas ovako: Neću igrati glavni, ali ću odigrati više rekreativnih, i na svima će biti Barcelona, pa se nadam da će se skupiti da ćekam Barcu za solidan dobitak... Koef. na Bayern je odličan a mislim da imaju dobre šanse da dobiju 2,30 Arsenal ću odigrati na par manjih listića, ali nisam toliko sigurna u njihovu pobjedu... Leverkusen i HSV bi trebali dobiti, a jako izglendo mi izgleda Werder - Wolfsburg oba daju gol Barcelona će mi biti na svim listićima Statistički 3/ Nantes - Grenoble 1 1,60 Hiberniana me malo strah, ali po statistici bi trebali dobiti 1,60... Hamilton je izgubio od Gl. Rangersa 7:1 prošlo kolo! ...
  3. Na prvi pogled Fexenoord ne bi igrao budući da u prošlom kolu nisu doma dobili De Graafschap (1:3)
  4. Više o parovima kasnije...
  5. Dinamu najveća kazna u povijesti: Zbog nereda Boysa 200 tisuća eura! DISCIPLINSKA komisija Uefe kaznila je Dinamo s 200 tisuća eura zbog divljanja njegovih navijača za vrijeme utakmice u Udinama. Osim novčane kazne Modri su izbjegli kažnjavanje zabranom igranja pred domaćim gledateljima, no čelništvo kluba na službenim je stranicama svejedno izrazilo ogorčenje i šokiranost visinom novčane kazne: "Osobno sam zaprepašten i zatečen visinom novčane kazne. Prema mojim saznanjima nijedan klub za slične incidente nije kažnjen tako drastičnom financijskom kaznom.", kazao nam je direktor Damir Vrbanović, s kojim smo bili u kontaktu tijekom cijelog jutra, zajedno iščekujući konačnu odluku Uefine disciplinske komisije. Komisija kojom predsjeda Austrijanac Dr. Thomas Partl nije imala milosti za Modre. Iako je postojala opcija izbacivanja iz europskih natjecanja, nakon izvješća belgijskog delegata koji je bio prilično blag, te u zapisnik nije unio podatak da su navijači paljbom zasuli vlastite igrače, Dinamu su porasle šanse da ostane dio nogometne euro elite. Modri su očekivali kaznu u obliku igranja pred praznim tribinama, kod kuće ili u gostima, ali ne i ovako veliku novčanu kaznu. Bačena rukavica Boysima Radi se o najvećoj kazni u povijesti hrvatskog nogometa, a direktor Dinama Damir Vrbanović, koji je ujedno i član Uefine tehničke komisije, ne sjeća se ovako drastične sankcije niti u europskim okvirima. Novčana kazna koju Dinamo mora podmiriti je kumulativna, potvrdio nam je to i Dinamov direktor. Odnosi se na susrete Tottenham - Dinamo na White Hart Laneu, zatim na susret protiv Spartaka na Maksimiru te s Udineseom u Udinama. Zbog prekida susreta u Udinama Modri su kažnjeni sa 150 tisuća eura, dok su za pirotehnički festival protiv Spartaka i Tottenhama kažnjeni s 50 tisuća eura. Treba naglasiti da je dio kazne za nerede u Italiji, uvjetan, s obzirom da Dinamo treba odmah platiti 100 tisuća eura, dok preostali iznos neće morati platiti ukoliko Boysi u sljedeće tri godine ne prirede nikakav incident. U takav scenarij, zapravo, malo tko vjeruje. Štoviše, Dinamovi navijači shvatiti će kaznu kao rukavicu bačenu u njihova lica, jer sasvim sigurno neće odustati od namjere da i dalje izražavaju svoju netrpljivost prema Mamiću priređivanjem ekscesa u Europi, kod kuće i gdje god mogu. "Ne nadamo se da će se Boysi smiriti u nadolazećem vremenu, pa uvjetnu kaznu od 50 tisuća eura smatramo sigurnom. Zaista nisam očekivao da ćemo biti kažnjeni s najvećim iznosom u povijesti hrvatskog nogometa, i jasno je da Uefa više nema milosti.", dodao je Dinamov direktor. Boysi su divljali i kada nisu tjerali Mamića Zagrebački klub nebrojeno je puta dosad sudjelovao u "humanitarnim" akcijama kad je trebalo pomoći Uefi. Dinamo je svoju najveću novčanu kaznu platio nakon utakmice u Zurichu protiv Grasshopera kada su njegovi navijači čitavim tokom susreta bacali bengalke u teren. Najsvježiji primjer kada je klub iz Maksimira platio "pristojan" iznos Uefi star je godinu dana. Bengalke na travnjaku u utakmici protiv HSV-a Dinamu su s računa skinule 40000 eura. Ova dva primjera ujedno su i najveće novčane kazne koje je Dinamo ikad platio zbog ponašanja svojih pristaša. Ipak, kazna koja je najviše pogodila maksimirski klub bilo je izbacivanje iz europskih natjecanja u trajanju od godine dana. Izgubivši od Auxerrea uzvratnu utakmicu rezultatom 3:0, Dinamo se, kako se poslije pokazalo oprostio od Europe na dvije godine. Huligani su se tada šakački obračunavali s policijom, a zbunjene Francuze gađali bengalkama. Kap koja je prelila čašu u očima čelnika Uefe, bio je fizički sukob Zdravka Mamića s delegatom utakmice i Dinamo je na godinu dana bio izbrisan s europske nogometne karte. Izvor: Index http://www.index.hr/sport/clanak/dinamu-najveca-kazna-u-povijesti-zbog-nereda-boysa-200-tisuca-eura/413241.aspx
  6. Ako misliš na listiće od vikenda kada imam više identičnih to je zbog toga što mi nisu odobrili uplatiti koliko sam htio pa sam morao "cjepkati" uloge... A ako se onosi na jučer... vidio sam da je lijep listić, pa sam odlučio uplatiti ga za više, pa da ne strorniram sam samo uplatio razliku koja mi se činila ok... Mislio sam da su dobre šanse da prođe i eto... Inaće ne prakticiram ovakve stvari...
  7. I još se dvoumim igrati 1/2 ili 2/1 i eto... > > > A vidim i Mađari su 1/2... njih nisam igrao a isto sam ih uzeo uu razmatranje > >
  8. VIDEO: Veličanstvena koreografija Lensovih navijača u čast Runji Lens, 11.12.2008., 10:44 | I.Š. Što su vjerni navijači pokazali su prošli tjedna fanovi francuskog Lensa. Koreografijom hrvatske zastave i porukom preko cijele tribine 'Mnogo te poštujemo, hvala ti što si ostao s nama, Vedrane' iskazali su zahvalnost našem reprezentativnom vrataru Vedranu Runji što je s uz klub ostao i nakon ispadanja u drugu ligu. Izvor: http://sport.dnevnik.hr/clanak/navijaci/video-velicanstvena-koreografija-lensovih-navijaca-u-cast-runji.html
  9. Srnin prelazak u Tottenham među Top 10 siječanjskih transfera u Premiershipu TKO kaže da su veliki poslovi rezervirani samo za ljetni prijelazni rok: Englezi već trljalju ruke pri pomisli na atraktivne prelaske koji ih očekuju u siječnju. Darijo Srna se tako na listi Daily Telegrapha našao u iznimno uglednom društvu, a njegov potencijalni transfer među neke od velikana Premiershipa je na šestom mjestu izbora za deset najatraktivnijih. "Hrvatsko krilo bi ubrizgalo novo ubrzanje momčadi Harrya Redknappa, ali Liverpool je također zainteresiran", navodi se uz Srnino ime i napomenu "Shakhtar Donetsk -Tottenham". Na prvom mjestu je dakako prelazak Kake u Manchester City, jer gazde iz Abui Dhabija su obećali zvijezdani transfer u siječnju, a i sam Kaka je poručio da ne bi imao ništa protiv prelaska ukoliko bi ponuda bila prava. 70 milijuna funti, koliko bi se u tom poslu trebalo okrenuti, svakako to je. Gigi Buffon je drugi kapaitalac u ovom izboru koji bi također Serie A trebao zamijeniti Premiershipom, odnosno Manchester Cityjem. Treće mjesto pripada Zoranu Tošiću iz Partizana, na čijem dovođenju se iznimno angažirao Alex Ferguson: "Dovođenjem brzog i moćnog Tošića okončali bi dugu Unitedovu potragu za prirodnim nasljednikom Ryana Giggsa". Telegraphov popis Top 10 siječanjskih transfera u Engleskoj: 1. Kaka (Milan -Manchester City) 2. Gianluigi Buffon (Juventus - Manchester City) 3. Zoran Tošić (Partizan - Manchester United) 4. Yaya Toure (Barcelona- Arsenal) 5. Vincenzo Iaquinta (Juventus - Arsenal) 6. Darijo Srna (Šahtar - Tottenham) 7. Andre-Pierre Gignac (Toulouse - Tottenham) 8. Fernando Cavenaghi (Bordeaux - Liverpool) 9. John Arne Riise (Roma - Newcastle) 10. Landon Donovan (Los Angeles Galaxy - Everton) Izvor: Index http://www.index.hr/sport/clanak/srnin-prelazak-u-tottenham-medju-top-10-sijecanjskih-transfera-u-premiershipu/413176.aspx
  10. ... Više poslije, kao i uvijek... Jako loša ponuda... Gotovo da nema ništa pametno za odigrati... IMO Danas ću odigrati sitno... By goran91415 (prva dva para je zbroj golova (5 i više...)) i za sitno cu probati singlove: poluvrijeme/kraj: Nancy-Prokom Sopot 2/1 Panathinaikos-Barcelona 2/1 Joventut-L.Roma 2/1 Hrvatska - Švedska 1/2 sve su koeficijenti oko 6,00. Jučer mi je prošlo sa Unicajom (2/1), a sa Makedonijom nisam imao sreće (1 gol za 3.800kn (X/2 - nedobitni listići) http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=514.msg3430#msg3430
  11. Kartoni ;D ;D ;D By goran91415 By goran91415 By goran91415 By goran91415 By goran91415 By goran91415
  12. Evo dva stavrno lijepa listića, ali nažalost nisu dobitni... Na jednom listiću je ulog 10, a na drugom 20 kn. Dobici na svakom listiću su oko 1.800kn, a pao sam samo na (rukomet) Makedonija - Švedska. Igrao sam poluvrijeme/kraj 1/2. Bilo je X/2 tj poluvrijeme 13:13 da bi kraj bio 23:24. Samo to me je koštalo oko 3.700kn... > By goran91415 By goran91415
  13. Baš mi je drago da je netko ispratio
  14. 3,5/ Steaua - Fiorenitna 2 1,70 - 9 žutih kartona + 1 crveni ... za ovo sam bio stvarno uvjeren da treba viti over i stvarno je debelo pređena granica... 3,5/ Dynamo Kyev - Fenerbahce 2 1,80 - 4 žuta + 1 crveni .... po igri je trebalo biti možda i koji karotn više, ali je Meyer škrtario na kartonima i bio neočekivano i neuobičajeno tolerantan, ali svejedno je prošlo Mislio sam probati u fortuni i da će biti crveni na utakmicama, ali sam bio ljen ići samo zbog toga do fortune... sad mi je žao jer su na obje tekme bili crveni...
  15. Opet Cibona bez X-a ? ...Ja sam mislio da su te necemu naučili sa Avellinom... ???
  16. Moj glavni: (srednji ulog) 3,5/ Steaua - Fiorenitna 2 1,70 3,5/ Dynamo Kyev - Fenerbahce 2 1,80 i još vjerujem u Cibona 1X Hrvatska - Rusija 2 Hokki - SaPKo 1 Nice 1 Zenit X2 i za sicu Dinamo - Unesic 2/1 (koef. 30)
  17. Današnje analize možete naći na http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=697.0 Više o razmišljanjima o drugim parovima poslije. Također pozivam sve da se malo ukljuce u rasprave!
  18. ... i još sam probao za sitan ulog da Gudjohnsen daje prvi gol jer je koef. 10,50! Probable Starting XI: Jorquera, Cácers, Sylvinho, V. Sánchez, Piqué, Keita, Busquets, Gudjohnsen, Pedor, Hleb, Bojan Probable Starting XI: Pyatov, Srna, Rat, Chygrynskiy, Kucher, Adriano, Hübschmann, Jadson, Willian, Brandao, Moreno
  19. Evo ja sam danas odigrao samo single 4,5/ Panathinaikos - Anorthosis 2 1,80 ali ne za glavni ulog. (unibet daje 1,90 da će biti 6 žuih i više! dok HL daje samo 1,55 da će biti 5 žutih i više...) Još ću taj par skombinirati sa još par drugih za manje uloge... Još bi odigrao: 4,5/ Roma - Bordeaux 2 1,90 (Germania) 3,5/ PSV - Liverpool 1 1,70 (Hattrick) 3,5/ Basel - Sporting 1 1,70 (Hattrick)
  20. Više o parovima poslije... Oprez sa ligom prvaka... Barcelona će nastupiti bez čak 8 igrača iz prve ekipe (čuvaju se za el clasico!).
  21. 1/1 Oko 15 minute su Bjeloruskinje imale 5 razlike, ali su sve uspjeli prokockati rapidno brzo... Šteta, ali nema veze...
  22. He he he... Hvala ;D Bilo je par gubitnih, ali sa stvarno malim ulozima, a sve ostalo što sam ozbiljnije odigrao je prošlo... U subotu me Newcastle stajao oko 1.500,00kn i Zadar oko 400,00kn ali bilo bi bezobrazno žaliti se, pogotovo kada je Manchester United dao gol u sudačkoj nadoknadi a on mi je u subotu bio na gotovo svim listićima... I Marseille kao i Ajax su imali dosta sreće... a i over koji sma igrao na utakmici Toronto - Portland je prošao dosta knap.. Čekao sam ih za oko 3.000,00kn i trebalo mi je 192 poena a završilo je na 195 s tim da su u zadnjim sekundama dali 3-cu... ;D Da mi je netko ovo pričao nebi mu vjerovao jer stvarno 70-80% listića koje sam uplatio ovaj vikend je prošlo. Sve je bilo dosta realno, a i vrtim iste parove i ne pretjerujem sa brojem parova na listiću pa... Ali to je i dvosjekli mač jer ako jedan od klubova, za koje vjerujem da će dobiti i stavim ga na dosta listića, kiksa onda padam na dosta mjesta... Ali uletilo je i mislim da će sada biti puno lakše igrati jer imam lijepu banku ali sad treba do izražaja doći disciplina... Nadam se da će se ovo ponoviti ;D 8) ;D 8) ;D
  23. Danas nije neka ponuda tako da ću odigrati izuzetno malo... Najzanimljivija utakmica je između Hrvatske i Bjelorusije u rukometu. Koef. na naše mi se čini premali, a tko je gledao prošlu utakmicu vidio je kakve oscilacije u igri imamo... Čini mi se najpametnije odigrati 2/1 poluvrijeme kraj za neki manji ulog. Koef. je 5,60 a ako prođe lijepi je dobitak... Uopće nije nemoguće da se to i desi jer očekujem da će se stalno vrtiti ekipe oko +-2 gola i uz malo sreće na poluvremenu da Bjelorusija vodi trebalo bi proći...
  24. Evo i moj današnji "ulov" (oko 8.300,00 kn ;D ;D ;D ;D ;D) http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=511.msg3394#msg3394 Za mene je ovo bio "vikend iz snova" ;D 8) ;D 8) ;D 8) ;D 8) ;D
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use