-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Evo taman sam htio postavit i pobjeda kirgiosa za nizi ulog. Slazem se u potpunosti sa svime, odlicno igra kyrgios stvarno, spora podloga ide naravno u prilog rafi ali blizi se RG. pa je pitanje hoce li rafa odigrati rim pod ful gasom
-
R. Federer - D. Thiem h-2.5 @ 1.80 Danas je pred nama 1/8 finala ATP-a u rimu. Najvise mi se dopada ovaj mec. Znaci da ce federer osvojiti 3 gema vise. Vjerujem da bi roger mogao ovo rijesiti u 2 seta. Jucer sam ga gledao i jedini moj komentar je da uzivamo dok jos igra. Bez vecih problema je pobjedio zvereva, koji je pruzio sasvim pristojan otpor i cije vrijeme tek dolazi. S druge strane mreze stajati ce thiem. Odlican austrijski tenisac koji je ove sezone u fantasticnoj formi medjutim, zna odigrati neke upitne meceve. U prvome kolu pobedjo ke 2:1 dolgia koji se cijelo vrijeme bori sa nekakvom ozljedom a u 2. kolu pobjedio je portugalca sousu. Nekako mi se cini da je ovaj hedni od 2.5 prenisko postavljen, jer federer je najodmorniji igrac na touru, nema puno mecev a dovoljno je iskusan da na njega to ne utjece previse. A i na kraju krajeva to je ipak roger federer, tako da ovih 2.5 mi se cini dosta realno EDIT: inace thiem ne servira nesto narocito dobro ovaj turnir. Dosta poena je i dolgiu i sousi dopustao na svoj servis, sto takvi igraci mozda nisu iskoristili ( sousa ga je brejknuo 2 puta al thiem njega cak 5) ali roger ce definitivno to znati iskoristit
-
Pa sve naopako. Ispricavam se ko me popratio za kartone zadnja dva dana. Ono jucer necu komentirat a danas u dvije nebitne utakmice over kartona a ona u kojoj je trebalo bit, under. A jaooo
-
Evo jos malo tenisa. T. Bellucci - N. Mahut h-3.5 @ 1.66 Dakle da ce bellucci osvojii barem 4 gema vise od svog protivnika. Ovo je mec dva igraca u blago receno uzasnim formama. Medutim bellucci je klasican zemljas, jucer je dobio 2:0 monfilsa sto me malo zaudilo i ocito mu pase ova podloga, sigurno da je sada pun samopouzdanja. S druge strane fancuz ni inace ne preferira zemlju, igra turnire pred RG cisto radi hvatanja forme. Ove godine ima 3 meca na zemlji od kojih je izgubio 2. Jucer je dobio cuevasa koji igra isto toplo hladno, ali nije ga bas dobio sa lakocom. Danas dolazi na igraca koji preferira zemlju, ima dosta meceva na zemlji ove sezone i mislim da belluci tu moze osvojiti 4 gema vise od protivnika. Sretno
-
Pa to kad uzmes porez i mt ti je kof 1.805. Tako da bas za 0.005 veci kof necu u ss haha. Kakvi su to lopovi
-
Evo jedan nogometni par, koji moram odmah uzeti da mi nebi rasla granica Sunderland - Everton total cards over 3.5 @ 1.800 Nakon sto me jucer Mike Dean ozenio za finu lovu( a mogo je pokazat 7+ katona komotno) idemo oper sa kartonima premier lige. Dakle, sunderland pobjedom osigurava ostanak i rijesava borbu za ostanak i newcastle i norwich ce u tom slucaji biti putnici u nizi rang ( to je dvostruka pobjede za sunderland jer ne da ce samo osigurati ostanak neko ce i najveceg rivala, newcastle, gurnuti u nizi rang). Upotpunim kasnije, trenutno moram zurit ali da stoji tu da se vidi
-
Evo pitanje za one koji prate malo ihtenzivnije WTA. V. Azarenka - I. Begu total games over 19.5 @ 1.80 Begu dolazi u ok formi iz madirda. Sa cetvrt finalom gdje je dobila bouchard, muguruzu ( obje igracice koje su bile favoriti) te mchale, a u 1/4 finalu ispala od sunarodnjakinje halep koje je i otisla do kraja i digla pehar na kraju. Azarenka opet izlgeda dobro ove godine, ali predala je mec u madridu radi ozljede leđa, sad je pitanja kolko je to zacijelilo. A i u zenskom tenisu znaju mecevi ceste nego na ATP-u ic u 3 sete. Igrale su ove dvoje igracice jedom do sada (2015.) i azarenka je dobila 2:1. Uz formu s kojom rumunjka dolazi iz madrida te tom ozljedom azarenke mogli bih smo Vidjeti slican mec kao u njihovom prvom dvoboju. Evo tko prati vise WTA slobodno neka iskomentira
-
Jedan karton!. A tako dobar dan je mogo bit
-
Tu su. Jos samo 1. Sad ce on, apokalipsa xe bit zadnjih 10
-
Ja bi to cak uzeo i 10.5 over. Mogla bi tu past jedno 2 tiebreaka.
-
Pa ja sam odusevljen naravno. To je bilo u pozitivnom smislu. Uza sve najavljivane, imamo jednog koji Voli kartone ( barem mene rijetko iznevjeri) i s kojim bi mogao bit over a prljave igre ce, znamo svi, itekako biti
-
http://www.skysports.com/football/news/11945/10276923/mark-clattenburg-will-referee-this-years-champions-league-and-fa-cup-finals Pa ljudi moji. Je li to moguce!
-
Tek sad nazalost vidim, ali supersport daje 1.85 za over 3.5 kartona. Isplati se to i uz porez i mt za tu granicu. A ionako neam para na racunu supersport-a vec dugo, al evo ako netko stigne da zna da ima tamo niza granica
-
Evo malo i nogometa od mene danas, jer ovo jednostavno moram probati West Ham - Man. Utd total cards over 4.5 @ 2.025 Dakla, zadnja utakmica u povijesti na upton parku. Od sljedece sezone WH seli na olimpijski stadion. Ali kakvu cemo veceras gledati utakmicu. Ulozi nemogu biti veci za oba kluba. WH pobjedom lovi plasman u EL kojega su izgubili porazom od swansea, jer je southampton dobio tottenhama. Man utd uza svu katastrofalnu igru i rezultate u ovoj pa i prosloj sezoni, samo bog zna kako su oni jos u igri za ligu prvaka. Dakle veceras X nikome nista ne znaci, pa vjerujem da cemo gledati jednu otvorenu utakmicu i vrlo ratnicki nastrojene ekipe, jer WH sigurno zeli upton park ispratit skalpom ovako velikoga kluba, a i bilic jedino njih nije svladao ove sezone od jakih engleskih klubova ( ako se ne varam). Van gaal s druge strane igra za posao. Zna da ako izgubi ostaje bez LP I to je to sto se tice njegovor rada u Man utd ( naravno uz jos FA cup). Sudi na Mike Dean, sudac sa dobrim prosjekom za engleski nogomet, a kod njega mi se svidja sto I na utakmicama sa malo prekrsaja, sto ova sumnjam da ce biti, on ode u over ( pr. Arsenal- sunderland, 18 preksaja, 6 kartona) Mozda bi jos probao ; over 2.5 @ 1.8, iako utd nije overas u gosima, danas neamju sta cekati DNB 1 @ 2.1 Poseban motiv kod domacina, pune tribine, bit ce to nabijeno emocijama a u takvim situacijama je sve moguce. Istina utd je u ok formi ali ima WH svoju sansu danas. EDIT: ispricavam se na tipfelerima u svojim postovima, vecinu pisem preko moba pa nit ne skuzim
-
Pitanje. Igro sam svicarska- norveska hokej. Race to 3 goals svicarska. Dobili svicarci 3:2 ali u produzetku. Dali bet racuna taj gol u produzetku ko 3. Ili race vrijedi samo u regularnom vremenu EDIT: ne racunaju ipak
-
Jedina "kombinacija" je da se namjesti utakmica za dinamo haha. Nece oni propustit taj trofej. Osvoji li slaven kup to je vece cudo od leicesterove premier lige hahaJedino cega se trebas paziti je neka oklada na golove. Jer van zagreba dinamo u najmanju ruku igra upitno. Znam da je kup i da tu nece stat na 1:0 ali svejedno.
-
E ovi svicarci takvi debili. Dobe 2min za 6 igraca ba terenu i naravno prime gol sa igracem manje
-
Evo jedno pitanje za one koji malo intenzivnije prate SP u hokeju. Svicarska - Danska k.i. 1 @ 1.47 Kolko sam vidio svicarska je obje utakmice izgubila jednu na produzetke i jednu na penale. To odaje dojam da jednostavno nisu imali srece. Sad mene zanima jeli tu nesto drugo u pitanju il su to utakmice koje su mogle otici na obje strane pa eto svicarcina se dogodilo da su obje osle na krivu. Gledam im nedjusobne susrete i svicarci imaju 9-0, barem iz zadnjih 9 koje ja vidim ( od 2003. godine) To bi kombiniro sa sa anderson- monaco 2 i dobio jedan fini double
-
Proso karlovic. 5:5 prvi set
-
Bravo za kanadu, malo sam kasnije vidio ( na kraju 1/3), pa sam uzeo live kanada over 1.5 u 2/3, sto je doslo i povezo sa over (9.5) 1set karlovic
-
A mozda i ne tolke, ali u svakom slucaju je karlovica tesko brejknut ako ga krene servis, a on sam nema igru da tolko cesto radi break
-
A znam spora da, al karlovic je u zadnjih 10 setova 9/10 ( 4 meca) puta igrao tirbreak, jedan set je ostao na 6:4. U tih 4 meca 4/4 prva seta u tie break. Tako da moram to uzet, a jos cu i tiebreak mec uzet
-
I.Karlović - E.Gulbis over 10.5 games 1st set @ 2.00 Dakle vec sam pisao o ivi i ovome tipu u njegovim mecevima. Malo se bet365 opametio, na prosla dva turnira su davali od 2.20-2.35 kvote na ovo ali nema veze, nije ni 2.00 loše. Dakle ivo klasican server, tesko ga je brejknut, on isto tesko uzima servis pa cesto vidimo i 13tu igru. Njihov zadnji mec je otisao u 2 tiebreaka, pa bi nesto slicno mogli vidjeti i danas Sretno
-
Paulo Dybala, ljubim ruke! gospodine Fabio Maresca, ljubim ruke i nadam se da ćemo se susretati i sljedeće sezone u seria A, mogli bih smo imati vrlo dobru suradnju Gospodo iz BET365 koji se izmislili ovu cash out politiku isto ljubim ruke! prvi lisitć uplaćen negdje u 70toj minuti , u slučaju da juve nada gol da se obrani ulog sa ovog jačeg lisitća ( malo kockanje al opće mi nije bilo vjerojatno da će verona ici po 3. gol, što i nije, pa se isplatilo kockanje). isplaćen u trenutku kada je gospodin sa zviždaljkom pokazao 3 minute nadoknade! ( tada je bio vec vraćen ulog + 9%, pa sam si reko zarada je mala, al je zarada, bolje išta nego ništa, a i izbjego sam danas i jucer ove plutajuće mine ( Ajax i West Ham, newcastle sma doduse pao al mora se nekad ) pa reko neda mi se sad tu zezat i iscekivat za to malo još) a onda je usljedio penal u 94 minuti i dybala.
-
E i ja sam razmisljo da spojim sa kornerima, al sam spojio sa BTS (sto je na dobrom putu da bude) i na drugi listic sa higuain daje tako da jos jedan karton i eto ga ( znam da pise 5.5 tamo, al u editu je objasnjeno, pa sam cashouto i uplatio lo 4.5 na jednom i 5.0 na drugom listicu), sve u svemu ne lose
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS