Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. Ispratio sam te na ovom prvom listicu. Svidja mi se
  2. Evo od mene za danas jedan par za koji smatram da itekako ima value. Levante - Espanyol total goals 2.5 OVER @ 2.050 Levante je doma 8/16 puta isao over 2.5, Dok je espanyol u gostima 11/16 puta isao u over 2.5. Vidimo da otprilike ove dvije ekipe Pokrivaju dosta taj tip. Ali najvise me Privuklo tome ovo sto levante sa prosjekom od 50% overa doma je u zadnjih 4/5 otisao under. Oni su vec jednom nogom u segudni i nemaju sta cekati nego napadati tako da kcekujem jednu napadacku igru danas i da levante ode u over. Takodjer levante ima 1/5 u zadnjih doma BTS tako da ni BTS @ 1.8 nije lose.
  3. Dakle, ždrijeb je tu, kvote su vani: Ja sam izabrao double pobjednika EL I LP dakle: Europa league Liverpool to win competition @2.62 (uzeto još u singlu dok je bilo 5) Champions league Atl. Madrid to win competition @ 4.50 Uk.kof: 11.81 Liverpool hvata LP preko EL I sigurno da će sve dati u to natjecanje jer u premier ligi to vise nemogu ostvaiti. Villareal dosta los u gostima tako da ako se u španjolskoj izvuče poz rezultat mislim da prolaze, a u finalu je sve moguće. Da, Sevilla brani ali nisu me oduševili i čak mislim da srna i društvo ipak imaju vise šanse za finale Atletico Madrid je izbacio Barcelonu sa 2 maestralne partije ( nebi ni u Barceloni izgubili da nije bilo crvenog) i nitko ali nitko nemoze Reci da je bayern tu neki favorit pogotovo jer nista nije pokazao u knock-out fazi ,nego prolazi samo na klasu. čini mi se da protiv Atletica to neće biti dosta i zato mislim da će Atletico to proći (2.62 na prolaz) a u finalu vjer ide na Real Madrid i tu će doći čini mi se do konačne osvete za Lisabon Ovo su dvije ekipe koje ginu za svoje trenere i ne sumnjam da će tako biti i u nastavku natjecanja Ali ima još vremena do nastavka natjecanja tako da, čujemo se jos
  4. Jos sam bez rijeci. Ajmoo Samo lagano i YNWA. Em proso liverpool em me tako pogidilo na kladi
  5. Evo nisam nista htio pisati o ovome jer sam bio uvjeren u pad kvote ali nista od toga tako da: Liverpool - borussia dortmund liverpool to qualify @ 2.00 BET365 Prva utakmica je zavrsila 1-1 iako je mogla otici na obje strane jer se igrao jedan otvoreni i napadacki nogomet. Ovaj rezultat naravno vise pase liverpoolu jer su postigli sto su htjeli a to je gol u gostima i ne izgubiti. Kladionice jos uvijek nastavljaju dosta podcjenjivati liverpool i do sada sam to dobro iskoristavo. Za vikend je klopp odmorio sebi vazne igrace: coutinho, lovren, sakho, can te allan koji ce vjerojatno nastupiti umjesto nedovoljno spremnom hendersona. Borussia je odmarala u derbiju sa schalkeom gotovo cijelu postavu sto me zacudili ali dobro. Dakle, nakon povoljnijeg rezultata za domacina danasnjeg kladionice i dalje vise vjeruju borussiji kojoj igra visoki remi (2-2, itd) i pobjeda. Od bitnijih izostanak jedino henderson u liverpoolu dok u borussiji samo subotic ali on ima 5 utakmica u sezoni. Za vikend se liverpool raspucao protiv cvrste ekipe stokea (4-1)gdje je sturridge poceo od prve a kasnije je usao i origi vjerojatno da se vidi kako se snalaze skupa na terenu i snasli su se sa 2 pogotka origija dok je sturridge svoj dao u prvom poluvremenu. Borussia je kao sto sam vec rekao odigrala 2-2 na gostovanju kod schalkea. Vjerujem da je motiv ipak mrvicu na strani domacina jer to im je jedina preostala sansa za LP dok je borussia osigurala LP preko bundeslige. Kao dobra opcija se namece i DNB liverpool @ 2.20 jer nevjerujem da ce izgubiti doma. Jos prozujim malo po svojim raznim izvorima za liverpool pa javim ako bude kakvih novih i bitnih informacija. Malo statistike: Liverpool doma protiv njemackih klubova: 10-3-0 Liverpool kada je prvu u gostima igrao x : prosao 11/12 Borussia kada je prvu igrala x doma: prosla 1/6 Jedino sta mi kvari ovo je to sto je borussia tek jednom porazena od engleza u zadnje 4 utakmice
  6. Evo da i ovo upotpunim. Kod atletica nedostaju f.torres radi crvenog kartona te thiago i raul gimenz radi ozljeda. Kod barcelone nedostaju vermaelen i mathieu. Nece ovi izostanci bitno utjecati na igru obiju momcadi osim sto ce atletico imati opciju manje u napadu s obzirom da ganja rezultat. Izmedju ovih dviju momcadi nema tajni. Atletico ce trazit gol iz kontre cvrsto se branit, barca ce drzat posjed do preksutra j tako je to stalno. Barcelona je unaoc krizi bolja ekipa, i u kojem to svijetu moze barca imat 1 pobedju iz 4 utakmice tako da mislim da danas dobivaju i da ce pokaAti da ova mini kriza je samo bila radi napornog rasporeda. Necu vise puno svi sve znamo o ovim klubovoma,ako bude nekih zapanjujucih vijesti javim Sretno
  7. slažem se. još sma i pročitao da je slaven bilić rekao u nekoj izjavi, da ne namjerava rotirati sastav kako bi sačuvao igrače za nedeljni dvoboj sa leicesterom, jedino šta sam iskopao da diafra sakho neće igrati i da je carrol dobio udarac u koljeno pa će još vidjeti hoće li startati od prve ili sa klupe. ali bez obzira na to forma igrača WH je takva da će bez problema netko uskočiti. da doma nisu izgubuli od 22.8.2015, dok je united gubio u gostima od klubova kao što su WBA, Midtjylland, Sunderland etc. Uz dužno poštovanje tim klubovima, man utd si ipak to nebi smio dopustiti s obzirom na svoju veličinu. tako da mislim da WH danas prolazi jer ovo je zadnja utakmica FA cupa na Boleyn groundu (neoviosno o ishodu), i sigurno da će WH htjeti pobjedom to obilježiti. kod manchester sma vidio da se Rooney vraća vjerojatno čak i u prvu postavu i to mi nije nimalo jasno. Čovjek nema utakmicu već 2 mjeseca, apsolutno je van forme i on će ga za najbitniju utakmicu što nema nikakvog smisla, više će to čini mi se donjeti štete nego koristi.
  8. Nemoj bit tolko siguran. Uta hvata playoff jos uvijek. U 2:00 igraju houston i sacramento. Ako houston izgubi a uta pobjedi idu u playoff. Tako da aamo oprezno s tim. Naravno skoro nikakvr je vjerojatnoat za to al svejedno
  9. Evo jos jedan mec od danas koji ce mnogima proci ispod radara zbog lige prvaka pa da podsjetim ako netko slucajno nije vidio. West Ham - Man utd. West ham to qualify @ 1.90 West ham - man utd 1 @ 2.60 Dakle uzvratni susret 1/4 finala FA cupa. U prvoj utakmici je bilo 1-1 ali vec tamo je WH zasluZio pobjedu ali de gea je odlicno branio i onda su primili taj gol u zadnjim minutama i ponavlja se. Slaven bilic radi odlcan posao u WH i dok god je spreman Payet oni su momcad koja moze dobiti svakoga. Igrao sam inace ovaj tip i prije prve utakmice kada je prolaz WH bio oko 2.4(jackiejack majstore) tako da value je uhvacen ali odigrat cu vjerojatno cistu jedinicu jer vjerujem da ce WH proci u regularnom vremenu a za to treba pobjeda. Upotpunim izostanke i ostale stvari malo kasnije
  10. Atletico Madrid - Barcelona 2 @ 2.37 Bet365 daje 2.37 na barcu i kolko god barca bila u losoj formi ovolika kvota na barcu se vidja mozda jednom godisnje, ako i toliko pa jednostavno nemogu propustiti ovu kvotu. Upotpunim jos sutra ali 2.37 na barcu se uzima protiv bilo koga
  11. evo moja 3 lisitća na prolaze u LP. moram još branit to sa citiyem al to cu vidit još kako cu to
  12. Evo od mene nesto za danas. Gledajuc ponudu nista apsolutno mi se ne svidja osim over kartona na PSG ali razmislit cu jos o tome. Tako da nesto drugacije za danas.( moze double, moze single) City - PSG PSG to go through @ 2,20 Real Madrid - wolfsburg Real to go through @ 1.83 Uk kof: 4.03 city me jako iznenadio odigravsi 2-2 u parizu prosli tjedan. Mislio sam da ce PSG doci do pobjede i u englesku doci sa komfornijom situacijom. Kvota na PSG je u laganom padu, iako city ima naravno bolju sansu za prolaz jer samo nemsiju izgubiti, nekako mi se cini da su u stanju izgubiti. Vec smo vidjeli ove sezone u lp da nisu tako ne pobjedivi doma, poraz od juventusa u grupnoj fazi te remi sa dinamom kievom u zadnjoj fazi. Pellegrini je rekao da se moraju postaviti kao protiv dinama a ja neznma zasto on to tako zeli jer ako to naprave dobit ce 5 komada , jer uz malo srece dinamo kiev je mogao dobiti taj mec protiv tada potpuno bezidejnog citiya uz poneki individualni bljesak. Prosli tjedan smo vidili da mangala koji ce i danas cuvati zlatana ima problema kada zlatan dobije loptu. U nekom duelu su tu negdje po snazi ali kada zlatan ima loptu tu su stoperi citya potpuno inferiorni i jako im nedostaje kapetan kompany. O motivaciji obaju timova necu nista reci jer ulog je polufinale lige prvaka. Kod citiya nedostaju: kompany, sterling Kod PSG-a: matuidi, david luiz i jos su pod upitnikom pastore i veratti koji ce mozda biti na klupi( veratti mislim da ce sigurno barem na klupu dok za pastorea nisam siguran). Jednostavno mislim da je PSG kvalitetnija ekipa i da su imali malo nesrece u prvom dvoboju i da bi danas mogli pokazati tko je tu bolja ekipa, jednostavno mi djeluju uvjerljivije ali ovo ce biti utakmica gdje ce se igrati kako ce svirati zlatan ibrahimovic, sigurno najmoriviraniji pojedinac na terenu jer takva karijera zasluzuje da ju se okruni ligom prvaka Oko reala i wolfsburga necu puno trositi rijeci. Real doma je protiv svakoga favorit i svakoga doma moze dobiti sa 2-3 razlike. Raspucali se za vikend i na ovu kvotu moram Uzeti real. Izostanaka nema ( samo jung kod wolfsburga), motivacije nikad ne fali u LP i mislim da ce real dns ipak pokazati tko je tu bolja ekipa i da ce proci dalje. Sada kada se slegla sva prasina elclasica i svi dojmovi i nakon tog prizemljenja pred tjedan dana mislim da cemo danas vidjeti jedan pravi i jaki real. Iako nisam navijac reala i bio sam skeptican izborom zidanea za trenera ali mislim sada kad je proslo neko vrijeme da on radi odlican posao i bila bi stvarno steta da ga zamjene na kraju sezone jer ima autoritet, legenda je kluba i nitko nikad nece potkopavati zidanea kao sto se to znalo raditi prijasnik trenerima.
  13. u iščekivanju LP, malo sam pregledavo ponudu i naleti na zanimljiv tip: dakle na slikama je prikaz oklade. to je oklada na ukupan broj golova u LP i EL od 12.4 do 13.4.2016. jedino nikad nisam igrao to pa dali zna netko sta znači ovaj win only kod koeficijenata( dali to znaci samo golovi u 90min ili mozda nesto drugi ili mozda ništa). ali evo tko se bolje razumije neka mi malo da vise informacija. hvala EDIT: krivo sam vidio datume. Mislio sam da je do kraja a ne samo 12.4 i 13.4
  14. Evo za pocetak dana od mene jedna veca kvota koju sam pronasao i za koju smatram da ima solidne sanse za prolaz Schalke - Borussia Dortmund both to score in 1st and 2nd half @ 11.00 Danas u njemackoj nas cekaj uvijek nabrijan derbi schalkea i borussie. Utakmica koja uvijek nudi veliku borbu i dosta golova. Dakle sto se samog tipa tice: Borussia do sada ima pl razliku 67:28 (95golova ili 3.39 po utakmici) u gostima ima 28:17 ( 3.21 po utakmici) Golovi po poluvremenima (SVE UTAKMICE) 1.pol; 25:13 (1.36/pol) 2.pol: 42:15 (2.03/pol) U GOSTIMA: 1.pol: 11:8 (1.35/pol) -zabijenih 0.8/pol 2.pol 17:9 (1.85/pol) - zabijenih 1.21/pol Schalke do sada ima gol razliku 39:38 (77golova ili 2.75 po utakmici), a doma ima 23:18(41 gol ili 2.92) Golovi po poluvremenima(SVE UTAKMICE) 1.pol: 15:17 (1.1/pol) - 0.53 zabijenih/pol 2.pol: 24:21(1.65/pol) - 0.85 zabijenih/pol Po poluvremenima doma: 1.pol: 9:7 - 0.64zabijenih/pol 2.pol:14:11 - 1 zabijen/pol Schalke vec 3utakmica nema gola u prvom poluvremenu, tako da mislim da je danas to vrijeme kada ce ga dat, dolazi im najveci rival i poginut ce na terenu da ga dobiju jer to Je ipak pitanje prestiza i ponosa a ne samo 3 boda na tablici. Dobra je vijest da u oba tabora nema bitnih ozljeda tako da mislim da cemo vidjeti ljepu utakmicu, napadacku jer misljenja sam da zbog derbija borussia nece odmarai igrace za EL u cetvrtak jer kao sto sam vec rekao ova utakmica i pobjeda je pitanje prestiza i ponosa. Tako da uz uvijek napadacki raspolozenu borussiu i domaci teren schalkea gdje ce ih nvijaci skoro pa tjerati da napadaju mogli bi vidjeti dosta golova a ja se nadam da onda i ovaj tip ima sanse. Eto tolko od mene za sada. Sretno!
  15. Ma i ja mislim da prelazi, sad cd ganjat rezultat a ko ce pucat ako ne on
  16. Od mene za sad ovo za danas. Nazalost za sad nema nikakvih autsajdera koje bi probo pa evo ovo: Aston villa - bournemouth 1x @ 1.66 West ham - arsenal first half goals 0.5 over @ 1.33 Uk. Kof : 2.22 BET365 Dakle o prvom mecu, aston villa uvjerljivo zadnja, sljedece godine cemo ju gledati u championshipu Dok bournemouth cemo i dalje gledati u premier ligi i nalaze se trenutno na solidnom 13.mjestu 11 bodova od zone ispadanja. Aston villa je u nizu od 7 poraza a bournemouth od. Aston villa nema bitnih izostanaka ( tek agnonlahor 15/1 f). Kod gostiju je lista izostanka poduza: nedostaju afobe i wilson ( covjek odigro 7 utakmica i najbolji je stijela kluba sa 5 golova) koji su 2 najbolja strijelca kluba, u obrani nema bitnog defanzivca smitha (31/2 d), dok u vezi fale junior stanislas (17/3) i henrrz arter (18/1). Mislim da aston villa moze iskoristit ovu losiju formu bournemoutha i cinjenicubda su 99,9% osigurali ostanak tako da sam misljenja da aston villa ce u barem do doba. Ovdje vidim jsdnu dosadnu utakmicu sa mozda 1 golom pa mi dodje da probam T.r. 0-0 @ 9.00 Ali Nije lose ni Aston villa DNB @ 2.37 Drugi par je cisto statisticki. ARSENAL: Arsenal u 1.pol: ukupno je bilo 45 golova 1.5 po utakmici ( 28-17 arsenal- protivnik) U gostima arsenal: 25 golovoa u prvom poluvremenu (15-10) WEST HAM: u 1. Pol ukupno: 42 gola ukupno (20-22) Doma u 1.pol: 20 golova (11-9) Evo vidimo da kod obiju ekipa je prosjek golova u 1.pol preko 1( kod arsenala 1.45 kod domacina 1.35), uz to arsenal u prosjeku daje skoro 1 gol u svakom prvom poluvremenu, a i uz nogomet kakav gaje ove momaci, ( netipicni engleski nego lopta od noge do noge, oslanjanulju se na tehniku) mislim da cemo tu vidjeti dosta golova
  17. ss daje na štleka 3.5 over po 1.85 kvoti. s obzirom kako se bahrein dugo držao protiv norvežana i pošto je štrlek jedino nase lijevo krilo imati će sutra veliku minutažu jer sumnjam da će se prepustiti išta slučaju nakon ovoga danas te će ovo skočiti na 4.5 barem prije utakmice. ja ovo uzimam odmah
  18. Hvala na ovome. Ja sam kornere spojio sa 1x tako da fino doslo. Hvala
  19. Tek sad vidim, skroz se unio u ovaj rukomet Pa prolazi mi hannover 2 za sad, a jos i bolje x2 Ajmoo EDIT: dok sam ja ovo piso oni dobe gol
  20. evo to se kod mene čeka. sve odigrano u 2/3 sistemu za jači ulog. hvala forza na golovima ekipa
  21. Takodjer ispratio. Bravo forza
  22. dakle ovo od mene za danas. Herta Berlin - Hannover 2 @ 7.0 Herta Berlin - Hannover x2 @ 2.62 dakle, ovim tipom idemo iskoristit uzdramnost herte, jer izgubili su 5:0 proslo kolo od borussie m. Kod herte nedostaje bitan branič Brooks te dva napadača koji dosad nisu dobivali prilike. kod hannover je situacija malo možda teža nedostaju u obrani: felipe u vezi: Andereasen, yamaguchi te napadač benschop. Najviše me na ovaj dvoboj privukla smjena trenera Hannovera a znamo da to veliki broj puta utječe pozitivno na momčad. Hannover je u nizu od 5 poraza te nema odigrano neriješeno u 20+ dvoboja. Herta je neporežena u zadnjih 9 susreta i primili su svega 3 gola. e sada se vjerojatno pitate šta ja meni herta je tu očiti pick. da možda na prvu i je, ali hertin niz mora kad tad stati, hannover mora kad tad uzeti bod i mislim da je ova utakmica i smjena trenera velika šansa za to jer dolaze herti koja je možda jos u soku od 5:0 u proslom kolu i to je nešto iz čega se teško samo tako izvaditi. Znam da je hannover uvjervljivo zadnji u bundes ligi i da če sljedeće godine vjerojatno igrati u 2.ligi ali misim da će ova smjena trenera utjecati pozitivno. u ovoj utakmici će ih voditi trener u19 hannover momčadi ali milsim da će igrači to pozitivno prihvatit jer očito je došlo do zasićenja sa prošlim trenerom. također se priča da će hannover zauzeti napačku formaciju pa možda nije loše probati: oba daju gol @ 2.05 ili herta cleen sheet NO @ 1.8 kako nebi sve bilo kontradiktorno sa onim što sam tipovo u zadnjih 5 utakmica ove dvije močadi u berlinu hannover je dobio 3, a herta 2, znači nije hannoveru strana pobjeda u berlinu. sretno!
  23. Dali netko zna di se moze pratit live broj golova igraca na rukomet. Rezultati.com nema to omoguceno za ove olimpijske turnire
  24. Nema nazalost. Rijetko koja ova velika online ima. Ja sam zato na ss racun moro uplatit, ima ri ss dosta veliku i solidnu ponudu na golove al MT i porez su tu
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use