Jump to content
Bet365 Otvori racun

markec9

Članovi
  • Posts

    36
  • Joined

  • Last visited

Reputation Activity

  1. Odličan tip!
    markec9 reacted to Leedsfan in Četvrtak 15.9.2022.   
    Slažem se sa kolegom @zeko1088. Takodjer mislim da bi mogli gledati bunker Sheriffa cijelu utakmicu.

    Možda se varam, ali meni osobno bi bilo veliko iznenadjenje da danas Manch. United pobjedi Sheriff sa nekom većom gol razlikom.
    Ipak se radi o EL pa nevjerujem da će toliko forsirati. Uzeo sam ovu okladu za manji ulog, mislim da ima tečaj vrijednost. Ako bude kojim slučajem tri pogodak na utakmici tečaj se računa void.
    SRETNO!
  2. Pratim
    markec9 got a reaction from tome1993 in 2. PŠ - Kolo 4 - 26.10.-28.10. (Uto-Čet)   
    Pozdrav, 
    za ovo kolo jedna kosarka, maccabi doma docekuje zalgiris koji ne zna za pobjedu u ovoj sezoni eurolige. Maccabi u solidnoj formi ove sezone, dok Zalgiris ne briljira ove sezone sa 5 uzastponih poraza. Po meni izgledna opcija pobjeda Maccabija.
    Maccabi-Zalgiris money line 1

  3. Odličan tip!
    markec9 got a reaction from ante16 in 2. PŠ - Kolo 2 - 19.10.-21.10. (Uto-Čet)   
    Pozdrav,
    Izravna borba za prvo mjesto u skupini, trenutno Bayern po meni puno jaca ekipa koja svake godine bez vecih problema prolazi skupinu sa prvog mjesta. Benfica nedavno pregazila Barcu i trenutno je u dobroj formi, unatoc kiksu u zadnjoj domacoj utakmici, tako da sigurno nece biti lagana utakmica. Kako sada stvari stoje, Bayern bez prevelikih izostanaka, ne racunajuci danasnju utakmicu. Bez obzira na sve razlika u kvaliteti je po meni dosta velika, tako da se pobjeda Bayerna namece kao realna opcija.
     
    Benfica- Bayern 2

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use