Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Bundesliga

aPQQHLl.pngL5ws7mv.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

(Koeficijenti 23.9. u 17:00 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Objavljeno

Pozz raja..

evo i od mene nešto za danas... 

konačno počela košarka tako, da ovo igram za danas.

Neču puno pisati obe ekipe smatram kao bolje i kvalitetnije tako, da verujem u ovaj prolaz.

image.thumb.png.9d1a9050dd4cb3e521549511475ec4b0.png

P.s. Neznam zašto ovakav prnt scrn napravi :) ali vidi se sve :) 

 

GL?

Objavljeno

Pozdrav kolege, baš mi je drago što ste se aktivirali, idemo jako ovog vikenda, prati nas dobra sreća, a nadam se da će ovako nastaviti i cijele sezone. Pozivam sve članove da nam se pridruže u pisanju, svaka informacija je dobrodošla. Danas je ponuda nešto slabija nego prethodnih dana, međutim, može se izabrati par utakmica koje su izgledne, kao uvertira za vikend. Sretno nam!

WBA - QPR 1 (1.70) bet365

West Brom je jedna od dvije momčadi u ligi (uz Bournemouth) koje nemaju poraza u ovoj sezoni Championshipa. Međutim, drugo mjesto dijele sa Fulhamom i Coventry Cityjem (svi imaju po 16 bodova) zbog tri uzastopna remija. WBA nije pokazao svoju uobičajenu napadačku formu u posljednjih nekoliko tjedana, odigravajući uzastopne remije sa nekim slabijim ekipama poput Millwalla, Derbyja i Prestona. Nisu postigli dva ili više golova u posljednje četiri utakmice u Championshipu, što je velika suprotnost početku sezone kada su u sva četiri uvodna susreta zabili dva ili više golova.

Susret protiv otovrenog i napadački nastrojenog QPR-a pružit će im priliku da pronađu napadačku formu, jer gosti ove sezone uopće ne igraju obranu.

Iako se nalaze na osmoj poziciji na tabeli, QPR se može pohvaliti sa drugim najboljim napadačkim rekordom u ligi. U svakoj od četiri utakmice koje su odigrali prošla je oklada sa više od 2.5 gola i oba daju gol. Pretrpjeli su poraz u ligi od Bournemoutha i Bristol Cityja (po 1-2), ali momčad Marka Warburtona u ovaj susret putuje ohrabrena velikom pobjedom nad Evertonom (3-2) u EFL kupu.

U ovoj utakmici se definitivno mogu očekivati golovi i više od 2.5 po kvoti 1.66. Međutim, iako QPR u ovaj susret dolazi nakon pobjede protiv Evertona, dva teška susreta u tri dana mogu uzeti svoj danak, što će vjerujem iskoristiti odmorniji WBA (koji je imao tri dana više odmora) i ostvariti sva tri boda u ovom susretu po kvoti 1.70 u bet365 kladionici. Ne zaboravite na Early Payout koji nas je ovih dana ispoštovao u bet365 kladionici. Sretno!

WBA: Johnstone; Ajayi, Bartley, Townsend; Furlong, Livermore, Mowatt, Reach; Phillips, Diangana; Robinson

QPR: Dieng; Dickie, De Wijs, Barbet; Odubajo, Johansen, Ball, McCallum; Chair; Gray, Dykes

Screenshot_27.png

Objavljeno

Sporting - Maritimo 1 (1.22) bet365

Druga utakmica za danas od mene dolazi iz portugalske Primeira lige, gdje će Sporting ugostiti Maritima u 7. kolu na stadionu Jose Alvalade. Sporting se uspio oporaviti od teškog poraza u Ligi prvaka od Ajaxa (1-5) pobijedivši Estoril na gostovanju u nedelju sa 1-0. Bila je to iznimno važna pobjeda aktualnih prvaka protiv vrlo neugodne ekipe koja je pobijedila četiri i remizirala jednu u prvih pet utakmica. Pobjeda bez primljenog gola protiv Estorila bila je ogromna za Rubena Amorima i njegovu momčad koji se i dalje uveliko oslanjaju na čvrstu obranu. 

Upravo je disciplinovana zadnja linija dovela Sportinga do naslova u poršloj sezoni Premier lige. Nijedna druga momčad nije primila manje od 20 golova koje je Sporting primio prošle sezone. Domaćini su ovu sezonu započeli na sličan način, dopuštajući samo tri gola u šest ligaških nastupa.

Maritimo, koji je jedva izbjegao ispadanje prošle sezone, putuje u glavni grad bez pobjede u četiri uzastopna ligaška nastupa. Imali su i najgori nastup ove sezone u subotnjem remiju bez golova u gostima kod Famalicaa. Maritimo nije napravio doslovno ništa protiv osrednje ekipe Famalicaoa (koji još uvijek ove sezone nema pobjede) i imali su sreću što su izbjegli poraz, jer je Famalicao promašio penal u toj utakmici.

Ovdje bi sve osim pobjede domaćina po kvoti 1.22 bilo veliko iznenađenje. Stoga idemo sa pobjedom Sportinga. Sretno!

Sporting: Adan; Neto, Coates, Reis; Porro, Palhinha, Nunes, Vinagre; Cabral, Paulinho, Santos

Maritimo: Victor; China, Leo, Junior, Winck; Rossi, Pelagio; Mendes; Xadas, Alipour; Ricardinho

Screenshot_28.png

Objavljeno

Club Brugge - Leuven 1 (1.22) bet365

Club Brugge je ogroman favorit za pobjedu protiv Leuvena, što bi im bila šesta pobjeda u ligi ove sezone. Club Brugge je uspio postići pogodak u 92. minuti susreta u teškoj pobjedi od 1-0 na gostovanju kod Charleroija (uzrokujući prvi poraz Charleroija ove sezone). Pobjednički gol je postigao njihov najbolji igrač Charles De Ketelaere. Supertalentirani veznjak sada ima osam golova i dvije asistencije u osam nastupa ove sezone. Trebao bi imati dovoljno prostora za stvaranje prilika zajedno sa Langaom, Vanakenom, Wesleyem i društvom kada im večeras u posjetu dođe Leuven koji se muči ove sezone.

Club Brugge je u svakoj od posljednje dvije domaće pobjede postigao tri gola protiv Beerschota (3-2) i Oostendea (3-0). Također su remizirali protiv francuskog giganta PSG-a (1-1) u Ligi prvaka. Ovo bi trebala biti jednosmjerna utakmica u kojoj će domaćini vjerujem imati potpunu kontrolu. Koeficijent na pobjedu Club Bruggea iznosi 1.22 u bet365 kladionici.

Gosti su pretposljednji tim na tabeli u ligi sa samo jednom pobjedom u prvih osam kola. Imaju drugu najgoru obranu u ligi sa 16 primljenih golova u osam utakmica. Leuven se posebno muči na gostovanjima, gdje jednostavno nisu bili u stanju zadržati protivničke napade u bilo kojem od posljednja tri susreta. Momčad Marca Brysa je primila četiri gola od Genka, dva od Antwerpena i dva od Mechelena u posljednja tri gostovanja u ligi. To sigurno nije forma koju želite imati pred susret sa najsmrtonosnijom napadačkom ekipom u ligi.

Screenshot_29.png

DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Objavljeno
prije 8 sati, Clutch said:

Pozz raja..

evo i od mene nešto za danas... 

konačno počela košarka tako, da ovo igram za danas.

Neču puno pisati obe ekipe smatram kao bolje i kvalitetnije tako, da verujem u ovaj prolaz.

image.thumb.png.9d1a9050dd4cb3e521549511475ec4b0.png

P.s. Neznam zašto ovakav prnt scrn napravi :) ali vidi se sve :) 

 

GL?

Ako pratiš basket,šta misliš o Baskoniji? Trebali bi i oni bez većih problema ili se varam?

 

Roster dobar,H2H odličan....Znam da je početak sezone ,ali Baskonija je tradicionalno jaka..

Objavljeno
prije 51 minute, TazMan said:

Ako pratiš basket,šta misliš o Baskoniji? Trebali bi i oni bez većih problema ili se varam?

 

Roster dobar,H2H odličan....Znam da je početak sezone ,ali Baskonija je tradicionalno jaka..

Pa mislim da dobijajo bez vecih problema...ali ne vidim value po 1.12 koefu

 

Pozz

Objavljeno
prije 1 minutu, TazMan said:

Vežem ih sa Bayernom i Bruggeom pobjede i više od 1,5 gol. Hvala

Ok al nikako ne bi uzeo 1.12 koef...to znaci da je 89.3% za pobedu...ovo je absolutno no bet opcija... 

Objavljeno
prije 3 sati, TazMan said:

Ako pratiš basket,šta misliš o Baskoniji? Trebali bi i oni bez većih problema ili se varam?

 

Roster dobar,H2H odličan....Znam da je početak sezone ,ali Baskonija je tradicionalno jaka..

Lagani EP oboje...idemoo

 

Screenshot_20210924-231253_Chrome.jpg.d5edfe04e909d8e1cca25920128bbcd5.jpg

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Vojvodina vs Ajax, okvir golova 2-3 na utakmici, po kvoti od 2,00 (samo da proverim sebe) Ova utakmica izmedju Vojvodine i Ajaxa je, po tome koliko me interesuje, za mene poput polufinala Svetskog Prvenstva izmedju Francuske i Spanije.  Ajax sam prosle godine izuzetno pratio, a ove sezone cu jos vise, dok bih o obe ekipe mogao da napisem post na desetak stranica teksta. Danas necu nista da predlazem, posto je tek pocetak sezone, plus bih mnogo vise voleo da se ova utakmica igra prvo u Amsterdamu, a ne u Novom Sadu. Utakmica bi mogla da pomogne u dugorocnom kladjenju, gde bi mogli mnogo toga da razumemo u vezi Ajaxa. U realnom kladjenju cu probati veceras da uhvatim igru da ce na utakmici biti od dva do tri gola po kvoti od 2,00 kod velikog Bet365 Ako ne uhvatim ovu igru 2-3 gola na utakmici, vec uhvatim Vojvodinu i Ajax za qurac i padnem, a vi moje kolege sa Foruma to jedva docekate, samo da napomenem nekoliko stvari. Ovu igru 2-3 gola na danasnjoj utakmici nisam tek tako lupio, samo da nesto napisem, vec sam pazljivo izabrao bas ovo iz vise razloga. Nisam nista ni morao da napisem, jer nista ni ne predlazem, ali sam po svaku cenu hteo da proverim sebe. Ova igra 2-3 gola na utakmici statisticki najvise prolazi, ako se gleda na najvecem mogucem broju uzoraka, sto sam svojim ocima video na nekoliko predavanja o odvikavanju od kockanja.To naravno nista ne znaci, osim statisticki, ali sam ovu igru izabrao analizirajuci Ajax, pre svega. Tako da ovo nije moj izbor zbog statistike, vec ima vise razloga. Problem sa ovom igrom je pre svega u glavi, jer nakon sto sudija oznaci pocetak utakmice, vama tokom utakmice nista ne odgovara, ni ako bude golova, niti ako ih ne bude. I u jednom i u drugom slucaju ste pod stresom. Postoji kod velikog Bet365 i okvir golova 2-4 po kvoti od 1,53 ali, yebi ga, onda je mozda bolje odigrati over 1,5 gol na utakmici po 1,25 A sto se tice ovoga “… ljudi, zna li itko malo vise o Pafosu …” Ja sam prosle godine bas bas pratio Pafos jer su u kvalifikacijama izbacili onaj beogradski otrov, Crvenu Zvezdu, gde sam odgledao obe utakmice, a posle sam ih gledao i kroz grupnu fazu na utakmicama protiv Juventusa, Bayerna i Chelsea. Osim sto ih je Bayern potopio sa pet golova, po meni se Pafos uopste nije obrukao igrajuci prosle sezone Ligu Prvaka. Imali su relativno skroman tim, ali su po meni imali odlicnog trenera koga su igraci pratili. Po meni su doktorski izbacili Zvezdu i Ligu Prvaka odigrali cak i preko ocekivanja. Nisu prosli grupu zbog gol-razlike, ali su imali isti broj bodova kao i Benfica i Bodo/Glimt koji su prosli. Grupu su zavrsili ispred Psv-a, Napolija, Eintrachta, Villareala ili Ajaxa, a dovoljno je pogledati i njihove rezultate iz prosle sezone u Ligi Prvaka. Za mene su bili odlican tim, i veoma pametno su igrali, gledajuci iz koje zemlje i lige dolaze, plus kakav su imali budzet. Rekao bih da su igrali odlicno i iznad ovekivanja u odnosu na to gde realno pripadaju u odnosu na Arsenal, gradjane, Bayern, Barcellonu ili Liverpool. A koliko je sve to vazno za danasnju utakmicu, to niko ne zna. Cim igraju cetvrtkom, pa jos u sedmom mesecu, pa jos sa Hajdukom, dovoljno govori da verovatno nemaju pojma kao ni Hajduk Trebalo bi proveriti da li je ekipa iz prosle sezone jos uvek na okupu, pogotovo trener, i da li su zadrzali barem najvaznije igrace iz prosle sezone, ili su rasprodali sve sto je vredelo.  
    • Hajduk - Pafos manje od 2.5 gola (1.65)  bet365 Na rasprodanom Poljudu Hajduk će ugostiti ciparski Pafos u prvoj utakmici kvalifikacija za Europsku ligu. Splitski sastav u ovaj dvoboj ulazi s dodatnom dozom samopouzdanja nakon prolaska protiv Žiline. Upravo bi činjenica da su Bijeli već odigrali dvije službene utakmice mogla predstavljati značajnu prednost u odnosu na goste koji tek otvaraju novu europsku sezonu. Momčad s Poljuda tijekom dvomeča protiv Žiline pokazala je nekoliko vrlo dobrih stvari. Visoki presing, agresivan pristup i velik broj osvojenih lopti na protivničkoj polovici često su stvarali ozbiljne probleme slovačkom predstavniku. Velik dio odgovornosti ponovno će biti na Marku Livaji koji svojim iskustvom može napraviti razliku u svakom trenutku. Uz njega će važnu ulogu imati Brajković i Dalisson, dvojica igrača koji svojim kretanjem po bokovima mogu stvarati višak i otvarati prostor ostatku momčadi. Posebno će biti zanimljivo vidjeti kako će Hajduk koristiti širinu terena, budući da Pafos često igra vrlo kompaktno u središnjoj zoni i pokušava prisiliti protivnika na ubačaje iz manje opasnih pozicija. Veliku ulogu imat će i vezni red domaće momčadi. Pajaziti i Pukštas morat će pronaći ravnotežu između napada i obrane. Ukoliko se oba beka istovremeno priključe napadu, Pafos će pokušati iskoristiti prostor koji ostaje iza njihovih leđa. Upravo zbog toga očekuje se nešto oprezniji pristup nego što smo gledali protiv Žiline, posebno u prvih tridesetak minuta susreta. Pafos posljednjih godina kontinuirano raste i više nije anonimna europska momčad. Iako je prošlu sezonu u domaćem prvenstvu završio iza nekoliko konkurenata, u europskim natjecanjima ostavio je vrlo dobar dojam te je pokazao da može igrati protiv kvalitetnih protivnika. Tijekom ljeta došlo je do određenih promjena u sastavu, ali jezgra momčadi ostala je dovoljno kvalitetna da predstavlja ozbiljnu prijetnju svakom protivniku. Najveća opasnost gostiju dolazi kroz brzu tranziciju. Biel, Jaja i Ken Sema posjeduju dovoljno brzine i individualne kvalitete da kazne svaku izgubljenu loptu domaćina. Upravo će zato Hajduk morati biti vrlo oprezan prilikom izlaska iz obrane te izbjegavati nepotrebne pogreške na sredini terena. Ciparski predstavnik neće imati problem prepustiti posjed lopte domaćinu ukoliko će na taj način dobiti prostor za brze kontre. Iako obje momčadi raspolažu kvalitetnim napadačima, riječ je o prvoj utakmici dvomeča u kojoj će rezultat imati iznimno veliku važnost. Vrlo je izgledno da niti jedan trener neće željeti previše riskirati, posebno ukoliko rezultat bude dugo izjednačen. Zbog toga očekujem utakmicu u kojoj će obrane imati važniju ulogu od napada i znatno sporiji ritam. Moj izbor za ovaj susret je oklada na manje od 2.5 gola. Hajduk će sigurno pokušati iskoristiti prednost domaćeg terena, ali će pritom morati voditi računa da ne ostavi previše prostora iza posljednje linije obrane. Pafos će, s druge strane, gotovo sigurno biti zadovoljan i neriješenim rezultatom ili minimalnim porazom prije uzvrata na Cipru. Takav razvoj događaja trebao bi rezultirati vrlo opreznom utakmicom u kojoj neće biti mnogo otvorene igre niti velikog broja izglednih prilika.  (Koeficijenti 23.7. u 09:18 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Ljudi, zna li itko malo vise o Paphosu? Opasno me vuce igra na prolaz ciprana protiv Hajduka a nisu mi najjasnije kvote, koje su 1.7 na Paphos a 2.05 na Hajduk.  
    • DIREKTNI LINK ZA SERIE A! (Koeficijenti 22.7. u 10:10 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • DIREKTNI LINK ZA PRIMERU! (Koeficijenti 22.7. u 10:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use