Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Danas nas očekuje Europska Liga. Nadam se da ćemo nešto probrati...

Koper SL-Interblock Ljub.  1     1,75 0:0 (niti sa igracem više nisu uspjeli dati gol... >:( >:( >:( >:( >:()

Koper je i dalje glavni kandidat za osvajanje naslova, međutim Maribor mu se je opasno približio i moraju poceti igrati. Zadnjih par utakmica su u jako lošoj formi, međutim unatoc tome su i dalje prvi. Čak zadnje 4 utakmice kod kuće u prvenstvu nisu slavili. Za vikend nisu igrali budući da je utakmica bila odgođena i imali su i previše vremena spremiti se za ovu utakmicu. Neće nastupiti Polovanec i Sesar, međutim i kod gostiju će nedostajati Majcen .

Interblock je na gostovanjima iz 9 utakmica sakupio 7 bodova. U prvenstvu su izgubili zadnje četiri utakmice na gostovanjima.

Očekujem da će se Koper vratiti na pobjedničke staze i da više do kraja sezone neće imati ovakvu "crnu rupu".

btw. Celje - Drava... oprez (1,50 je na 1).  Domačinima fali 6 igraca: Bezjak, Bjelkanovic, Gobec, Korun,Poljsak i Kovac 

Objavljeno

moj tip za danas:     juznoamerički kup finale:   FLUMINENSE-LDU QUITO   2  4,70 SS

momcad fluminensea igra sa mix sastavom,trener fluminensea izjavio da je u potpunosti koncentriran na utakmicu za vikend koju igraju protiv Coritibe i da im ova danasnja nije interesantna i zbog toga ce odmarati igrace koji su iovako umorni od igranja zadnje utakmice 29.11 dok ekipa QUITA danas ima odmorenu momcad jer je zadnju utakmicu 29.11 igrala sa rezervnim sastavom.Jucer je koeficijent bio oko 5,50 u lutriji i fortuna ali je danas svugdje pao na oko 4,70 i ocekujem da ce i dalje padati, za x2 je koef. oko 2 sta je takodjer dobra opcija!

Objavljeno

Xerez - Barcelona

Barcelona bi ovdje trebala lagano slaviti i vjerujem da hoce, međutim moguce da se osjeti umor iz derbija pa da ne pokriju hendikep kako se očekuje. Ipak možda i sigurniji bet Imo je sljedeći...

Barcelona je jedna od najkorektnijih ekipa na svijetu. U derbiju su dobili samo 2 žuta kartona protiv Reala (oba je dobio isti igrac). Xerez nema drugog načina zaustaviti BArcelonu nego grubim startovima i agresivnom igrom te očekujem da će Xerez zaraditi barem 4 žuta kartona, ako ne i više dok kod Barcelone očekujem 0-2 žuta kartona. Bookmkaeri se slažu sa mnom i koef. da će Barca zaraditi under 20,5 bp je 1,75 a za domačine je 1,65 da će biti preko 30,5 bp.

Dakle:

koja će ekipa imati više "booking points"

Xerez - Barcelona 1 1,55

Unibet:

http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/unibet/

Objavljeno

Man.City - Arsenal 1

Man. City je već 2 puta doma vodio u prvenstvu da bi primao gol u samoj završnici utakmice... Arsenal danas dolazi bez glavnih igraca, te je Wenger izjavio da ih Carling Kup ne zanima, te da će nastupiti sa kompletnom drugom momčadi.

The Carling Cup is a competition that is not one of our priorities, but we go to Manchester City to win a game," said Wenger.

"We'll play our young players in the Carling Cup, and some of them will play in the Champions League [at Olympiacos next week] as well because we are already qualified.

"For us it is important to win in the Premier League [against Stoke] because we lost two games, and that of course is a massive disappointment. And two games for the first time we didn't score. We are used to scoring goal after goal, but at the moment we aren't scoring."

Anderlecht - Dinamo 2

Dinamo je u lošoj formi, ali to se odnosi na prvenstvo kada ne daju 100%. Danas će igrati slično kao i protiv Temišvara, i mene ova utakmica jako podsjeca na onu "povjesnu" protiv Ajaxa (0:1). Danas im igra samo pobjeda i

mislim da će se tako i postaviti. Čini mi se da je koef. prevelik i realno bi mi bilo da je oko 3,00-3,30 na Dinamo...

Očekujem zanimljivu utakmicu i za 7,00 ovo moram odigrati...

Objavljeno

Anderlecht - Dinamo 2

Dinamo je u lošoj formi, ali to se odnosi na prvenstvo kada ne daju 100%. Danas će igrati slično kao i protiv Temišvara, i mene ova utakmica jako podsjeca na onu "povjesnu" protiv Ajaxa (0:1). Danas im igra samo pobjeda i

mislim da će se tako i postaviti. Čini mi se da je koef. prevelik i realno bi mi bilo da je oko 3,00-3,30 na Dinamo...

Očekujem zanimljivu utakmicu i za 7,00 ovo moram odigrati...

Iako su modri znali iznenaditi kad se najmanje ocekivalo, mislim da je dinamo danas totalni autsajder i da su miljama daleko od pobjede danas.Aderlechtu igra bod i vjerujem da ce ga danas i osvojiti, ispricavam se svim navijacima dinama , al dinamo je seoska ekipa..

Objavljeno

Za utakmicu Anderlecht - Dinamo

-moje mišljenje je da će Dinamo izgubit sa hendikepom, jer ako nisu pulu dobili u gostima (nisu ni gol zabili) kako onda očekuvat pobjedu kod puno puno jačeg Anderlechta??...vjerujem u pobjedu ANderlechta sa hendikepom...

- Koeficjenti nisu postavlejni kako treba, ok je bonus par ali svejedno...mislim da pošto je to naš Dinamo naše kladionice i pokušavaju dići koef na Dinamo da se privuku igrači iako to nije realno (svi znamo da nismo previše realni kada su u pitanju naši) evo i slike iz Hrvatske Lutrije koja će potvrdit da koeficjenti nisu realno postavljeni nxunoi.jpg

- ja ću na svoj listić odigrat čistu 1 na Anderlecht, znači vulgaris domestikus pobjedu...iako mislim da će i hendikep proći, ja ću se zadovoljiti i 1,70 koeficjentom...

Objavljeno

ev i od mene danad jedan da se proba

CELJE - DRAVA 2  3,25

na dravu kvota pala sa 7,5 na 3,25, a jos jedan info NK Celje bez ove šestorice danas Bezjak, Gobec, Bjelkanovic, Korun, Kovac and Poljsak

Twente - Fenerbace 1 2,10

mislim da ce ovo domacin lako dobiti aa i u sjajnoj su seriji tako da nebi treblo biti problema... ;D

Valencia - Lille 1 1,60

valencia je napokon krenula da igra kako treba i danas im treba ova pobjeda jer zadnje kolo idu na tesko gostovanje kod genoe a lille docekuju slabu slaviu ;D

Anderlecht - Dinamo ZG 1 1,50

ovo bi trebala biti lagana pobjeda domacina mislim cast dinamu ali u prevenstvu ovdje nemaju nikakve sanse

et toliko za danas pa cemo da vidimo sta ce biti

SRETNO SVIMA :D:d:

Objavljeno

u Hrvatskoj Lutriji koef na Dravu je pao i sada je 3,55

mislim da ću ispratit ovo u kombinaciji sa još pokojim parom recimo Ergotelis - Larisa X ...

evo ovo mi je prošlo FT0:0

još samo ova drava sad ali kako mi se čini izgubit će jer na poluvremenu gube sa 2:0  :( :( :(

Objavljeno

ev i od mene danad jedan da se proba

CELJE - DRAVA 2  3,25

na dravu kvota pala sa 7,5 na 3,25, a jos jedan info NK Celje bez ove šestorice danas Bezjak, Gobec, Bjelkanovic, Korun, Kovac and Poljsak

Twente - Fenerbace 1 2,10

mislim da ce ovo domacin lako dobiti aa i u sjajnoj su seriji tako da nebi treblo biti problema... ;D

Valencia - Lille 1 1,60

valencia je napokon krenula da igra kako treba i danas im treba ova pobjeda jer zadnje kolo idu na tesko gostovanje kod genoe a lille docekuju slabu slaviu ;D

Anderlecht - Dinamo ZG 1 1,50

ovo bi trebala biti lagana pobjeda domacina mislim cast dinamu ali u prevenstvu ovdje nemaju nikakve sanse

et toliko za danas pa cemo da vidimo sta ce biti

SRETNO SVIMA :D:d:

koja je ovo navlakusa bila na dravu >:( >:( krivo mi sto sam nasjeo na too ....aa negdje sam procitao da je u slovenskim kladama ostao isti koef  1,45 da se nije mijenjaoo..sad kome vjerovati...

Objavljeno

Anderlecht - Dinamo 2

Dinamo je u lošoj formi, ali to se odnosi na prvenstvo kada ne daju 100%. Danas će igrati slično kao i protiv Temišvara, i mene ova utakmica jako podsjeca na onu "povjesnu" protiv Ajaxa (0:1). Danas im igra samo pobjeda i

mislim da će se tako i postaviti. Čini mi se da je koef. prevelik i realno bi mi bilo da je oko 3,00-3,30 na Dinamo...

Očekujem zanimljivu utakmicu i za 7,00 ovo moram odigrati...

Na netu lagani pad koef. na Dinamo, slično kao i u utakmici sa Temišvarom, ako se tko sjeca... I tada sam to ovdje najavljivao...

U svakom slučaju biti će zanimljiva utakmica ;)

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Nakon dužeg posta je uletilo nešto poštenije... ;D   

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php/topic,511.msg6240.html#msg6240

...Šteta za Koper, na kraju je ispalo da me je košta oko 4.000,00kn...  :'( ...a imali i igraca više... ali dobro je prošlo i ovako...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use