Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

svaka cast na prognozi i pronalasku greske ja na zaslost ne stignem imam blizance koji su stari 2 tjedna pa njima vise vremena moram posvetiti evo tek sada mogu do kladionice a pred nosom mi je

Čestitke na nedavnim prinovama u obitelji  ;)


Barcelona - Espanyol

Ovdje bi pozvao na oprez.  Barcelona bi trebala dobiti ali za 1,20 to nije za igrati. To je gradski derbi, Barcelona za par dana mora igrati na svjetskom klupskom natjecanju i pitanje dali će biti rotiranja i odmaranja igraca, a uz sve to navodno i Messi neće igrati...

Objavljeno

1214 HV 71-Färjestad 1 12.12. 16:00 1,80

1212 Djurgarden-Södertälje 1 12.12. 16:00 1,55

1199 Ottawa-Carolina Hurric. 1 12.12. 23:55 1,90

1198 Toronto-Washington Capit. 2 12.12. 23:55 2,20

1150 FMP Železnik-HKK Široki 1 12.12. 18:00 1,50

1154 KK Hemofarm-KK Zagreb 1 12.12. 18:00 1,35

TEČAJ 23,6160

ovo je cisto iz zabave a i necini mi se tako los listic

Objavljeno


Barcelona - Espanyol

Ovdje bi pozvao na oprez.  Barcelona bi trebala dobiti ali za 1,20 to nije za igrati. To je gradski derbi, Barcelona za par dana mora igrati na svjetskom klupskom natjecanju i pitanje dali će biti rotiranja i odmaranja igraca, a uz sve to navodno i Messi neće igrati...

A onda se igra X2 il da nece dobit barca hendiem bar probat hmm

Objavljeno

Valencia - Real Madrid 2(Samo Kaka i Ronaldo nema da igraat...site drugi se spremni...A veruvam deka Van der Vaart,Granero i Higuain mozat dostojno da gi zamenat)

Werder - Schalke 1(Werder na domasen teren igra odlicno. a Schalke e eden od nivnite konkurenti za titula....A vakvite naptrevari na domase teren mora da se dobivaat)

Bolton - Man City  2(mislam deka posle nekolku katastrofalni izdanija...Redno vreme e i City da pobedi. Razlikata vo kvalitetot e ogromna)

Bari - Juventus  2(Posle sokot vo LS, mislam deka ovoj natprevar ke se igra za navivacite, za da im se dokaze deka Natprevarot so Bayern bese samo los den.)

Arbroath - Stirling A.  2(Stirling e tim koj sto se bori za promocija vo povisoka liga...a Arbroath e tim od dnoto.....Kvalitetot ke go kaze svoeto)

Watford - Derby 1 ( Derby igra katastrofalno na gosti ovaa sezona...Zatoa prednost mu davam na Watford)

Sto ke kazete?

Objavljeno


Barcelona - Espanyol

Ovdje bi pozvao na oprez.  Barcelona bi trebala dobiti ali za 1,20 to nije za igrati. To je gradski derbi, Barcelona za par dana mora igrati na svjetskom klupskom natjecanju i pitanje dali će biti rotiranja i odmaranja igraca, a uz sve to navodno i Messi neće igrati...

A onda se igra X2 il da nece dobit barca hendiem bar probat hmm

..ma nebi smila kiksat barcelona...nzn

Objavljeno


Barcelona - Espanyol

Ovdje bi pozvao na oprez.  Barcelona bi trebala dobiti ali za 1,20 to nije za igrati. To je gradski derbi, Barcelona za par dana mora igrati na svjetskom klupskom natjecanju i pitanje dali će biti rotiranja i odmaranja igraca, a uz sve to navodno i Messi neće igrati...

A onda se igra X2 il da nece dobit barca hendiem bar probat hmm

..ma nebi smila kiksat barcelona...nzn

Ma znam da ne bi ali X2 je 4.50. Ja ovaj par uopce nisam igro. Takve izbjegavam al ak bi nest probo onda bi single X za manje novce pa kud puklo. Al ima boljih parova danas  ;)

BTW ne znam zast ste svi navalili na juventus, real madrid i werder, tesko da ce proci, pogotovo sva 3

Objavljeno

Valencia - Real Madrid 2(Samo Kaka i Ronaldo nema da igraat...site drugi se spremni...A veruvam deka Van der Vaart,Granero i Higuain mozat dostojno da gi zamenat)

Werder - Schalke 1(Werder na domasen teren igra odlicno. a Schalke e eden od nivnite konkurenti za titula....A vakvite naptrevari na domase teren mora da se dobivaat)

Bolton - Man City  2(mislam deka posle nekolku katastrofalni izdanija...Redno vreme e i City da pobedi. Razlikata vo kvalitetot e ogromna)

Bari - Juventus  2(Posle sokot vo LS, mislam deka ovoj natprevar ke se igra za navivacite, za da im se dokaze deka Natprevarot so Bayern bese samo los den.)

Arbroath - Stirling A.  2(Stirling e tim koj sto se bori za promocija vo povisoka liga...a Arbroath e tim od dnoto.....Kvalitetot ke go kaze svoeto)

Watford - Derby 1 ( Derby igra katastrofalno na gosti ovaa sezona...Zatoa prednost mu davam na Watford)

Sto ke kazete?

Kaka i Ronaldo su cijeli Real!!!!

Juventus danas nemože ni u filmovima proći vruće gostovanje u Bariu!

Objavljeno

Valencia - Real 2

Kad god svi misle da je real spreman napraviti nesto veliko real zajebe. kad god svi misle da real ne moze odigrati dobro real odigra! Veceras nema Kake ni Ronalda ali zato je tu Gonzalo "Pipita" Higuain koji se uvijek pokaze kao kljucni igrac u ovim utakmicama. Real je veceras otpisan a tada su najbolji. VDV igra sve bolje i bolje i dobija prilike. Valencia takodje ima dosta povreda.

--------Casillas

Ramos-Pepe-Albiol-Arbeloa

-------Lass--Xabi

----------VDV-------Marcelo

--Higuain

---------Benzema

mislim da je i ovaj tim jaci od Valencijinog. 

Ali ako hocete nesto sigurno onda odigrajte 3+, ne znam kolika je kvota ali ce to 85% doci ;)

Objavljeno

Imam neki info da neigrate na ZAdar...

Igrači se žele rješiti trenera koji ih ubija na treninzima po cijele dane i ako danas izgube on odlazi...

Tako da izbjegnite par bi preporučio...

Objavljeno

Valencia - Real 2

Kad god svi misle da je real spreman napraviti nesto veliko real zajebe. kad god svi misle da real ne moze odigrati dobro real odigra! Veceras nema Kake ni Ronalda ali zato je tu Gonzalo "Pipita" Higuain koji se uvijek pokaze kao kljucni igrac u ovim utakmicama. Real je veceras otpisan a tada su najbolji. VDV igra sve bolje i bolje i dobija prilike. Valencia takodje ima dosta povreda.

--------Casillas

Ramos-Pepe-Albiol-Arbeloa

-------Lass--Xabi

----------VDV-------Marcelo

--Higuain

---------Benzema

mislim da je i ovaj tim jaci od Valencijinog. 

Ali ako hocete nesto sigurno onda odigrajte 3+, ne znam kolika je kvota ali ce to 85% doci ;)

xabi je ozljeđen

Objavljeno

Valencia - Real 2

Kad god svi misle da je real spreman napraviti nesto veliko real zajebe. kad god svi misle da real ne moze odigrati dobro real odigra! Veceras nema Kake ni Ronalda ali zato je tu Gonzalo "Pipita" Higuain koji se uvijek pokaze kao kljucni igrac u ovim utakmicama. Real je veceras otpisan a tada su najbolji. VDV igra sve bolje i bolje i dobija prilike. Valencia takodje ima dosta povreda.

--------Casillas

Ramos-Pepe-Albiol-Arbeloa

-------Lass--Xabi

----------VDV-------Marcelo

--Higuain

---------Benzema

mislim da je i ovaj tim jaci od Valencijinog. 

Ali ako hocete nesto sigurno onda odigrajte 3+, ne znam kolika je kvota ali ce to 85% doci ;)

xabi je ozljeđen

Alonso i Ramos ce vrlo moguce zaigrat po zanjim informacijama. Nisu 100% spremni al igrat ce

Podrzavam Mrakara za golove jer oba daju gol/over bi isto trebalo proci

Objavljeno

Valencia - Real 2

Kad god svi misle da je real spreman napraviti nesto veliko real zajebe. kad god svi misle da real ne moze odigrati dobro real odigra! Veceras nema Kake ni Ronalda ali zato je tu Gonzalo "Pipita" Higuain koji se uvijek pokaze kao kljucni igrac u ovim utakmicama. Real je veceras otpisan a tada su najbolji. VDV igra sve bolje i bolje i dobija prilike. Valencia takodje ima dosta povreda.

--------Casillas

Ramos-Pepe-Albiol-Arbeloa

-------Lass--Xabi

----------VDV-------Marcelo

--Higuain

---------Benzema

mislim da je i ovaj tim jaci od Valencijinog. 

Ali ako hocete nesto sigurno onda odigrajte 3+, ne znam kolika je kvota ali ce to 85% doci ;)

kao sto rekoh!

pobjeda reala 3-2, moglo je biti i vise ali eto...meni dosta ;D

Objavljeno

Valencia - Real 2

Kad god svi misle da je real spreman napraviti nesto veliko real zajebe. kad god svi misle da real ne moze odigrati dobro real odigra! Veceras nema Kake ni Ronalda ali zato je tu Gonzalo "Pipita" Higuain koji se uvijek pokaze kao kljucni igrac u ovim utakmicama. Real je veceras otpisan a tada su najbolji. VDV igra sve bolje i bolje i dobija prilike. Valencia takodje ima dosta povreda.

--------Casillas

Ramos-Pepe-Albiol-Arbeloa

-------Lass--Xabi

----------VDV-------Marcelo

--Higuain

---------Benzema

mislim da je i ovaj tim jaci od Valencijinog. 

Ali ako hocete nesto sigurno onda odigrajte 3+, ne znam kolika je kvota ali ce to 85% doci ;)

kao sto rekoh!

pobjeda reala 3-2, moglo je biti i vise ali eto...meni dosta ;D

ajde postaj dobitni listic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use