Jump to content
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

1. PŠ - Kolo 30 - 25.1.-27.1. (Uto-Čet)

Recommended Posts

• IzudinB changed the title to 1. PŠ - Kolo 30 - 25.1.-27.1. (Uto-Čet)
“Bet365

Moj prvi par je pobeda Oltmpiacosa nad Crvenom Zvezdom, Euroleague, kvota 1,25 unibeta drugi par je pobeda Lokomotiv Kuban nad Lietkabelis, Eurocup, kvota 1,20 unibet 

Pobeda Lokomotiv Kuban ni u jednoj svetskoj kladionici ne prelazi kvotu 1,16 osim u unibet gde je 1,20.

Porodio sam se ovo kolo dok nisam pronasao dva moja izbora. Ako ovo kolo prezivim, obecavam da cu na Forumu biti primerniji i disciplinovaniji cak i od Pape Francesca. Ako neko uopste igra predloge iz prve lige, moje predloge slobodno preskocite. Ovo kolo sam sebi zelim samo da prezivim i da sto pre prodje.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
    • Vidim ovdje odličnih prijedloga za danas. Idem i ja probati. Prvo par ''zicera'': Magdeburg - Nexe 1 Ovo mi je zicer dana. Stavljao sam već u posljednju šansu i pisao kako je kvalitetan ovaj Magdeburg. Bit će prvaci Njemačke. Nexe tu nema što tražiti. Znam da je rukomet i jedna utakmica, ali puno toga bi se trebalo poklopiti Nexeu da uopće dođe u priliku pobjediti ovo danas. S time da Magdeburg brani i naslov ovdje. Storhamar - Vipers 2 Još jedan rukomet. Vipers vodi 1:0 u finalu Norveškog prvenstva. Za točno tjedan dana čeka ih Final four Lige prvakinja gdje brane naslov. Problem je što je ovo u gostima, ali očekujem da ovdje riješe finale Norveške lige baš i zbog Lige prvaka idući tjedan. Kvaliteta je debelo na njihovoj strani. Ruud - Sonego 1 Meni osobno mali tečaj, ali uzimam jer ovaj Sonego mi je ništa posebno i trebao bi Ruud iskoristiti ovo za prolaz dalje. Ruud je većinom zahvalan za uzeti ga u ovakvim mečevima gdje je veliki favorit pa se nadam da neće ni ovaj put iznevjeriti. Orijent - Opatija 1 I uzimam od @tome1993 prijedlog. Velika je borba sa puno klubova za ostanak u drugoj HNL. Vjerujem da će Orijent odraditi svoj dio posla protiv susjeda koji su uvjerljivo posljednji na tablici. Mislio sam uzeti Milano u košarci kojeg je predložio @LeonardoDrugi, ali ipak odustajem. Ta košarka playoff mi je nezahvalna. Jedino tu Španjolcima vjerujem, mislim na Real i Barcelonu. Ovi ostali su neuvjerljivi, a opet kvalitetom jači od protivnika. Mogu si dopustiti neki poraz i opet stignu vratiti seriju u svoju korist. Eto sinoć je Efes uvjerljivo izgubio, a trebao je i Virtus. Monaco gubi. I jedan jači tečaj od mene: Wisla - Benfica, prolaz Wisle 1,8 Ovdje se ni kladionice nisu dogovorile oko favorita. Nije za divljanje sa ulogom, ali ja smatram Wislu kvalitetnijom ekipom. Roster je bolji. Pisao sam još u posljednjoj šansi da me nebi iznenadilo da odu do naslova. Iako je Magdeburg najkvalitetniji, Wisla ima jako dobru ekipu koja bi imala mjesto u Ligi prvaka. Prije par dana su igrali derbi svog prvenstva i u odličnoj utakmici izgubili na penale od Kielcea. Benfica je imala isto vrijednih pobjeda kroz natjecanje, u skupini. U playoffu su imali nešto lakši ždrijeb. Njihova najveća prednost je domaći teren na ovoj završnici. Da se ne igra u Lisabonu Wisla bi bila favorit. Tako da vjerovat ću njihovoj kvaliteti. Ponavljam s obzirom na različito postavljene tečaje u kladionicama i činjenicu da je Benfica domaćin nije za velike uloge.      
    • Danas Orijent i Dugopolje moraju dobit, Orijent igra protiv Opatije koja je već ispala, kof sa 1.8 na 1.3. Dugopolje protiv Rudeza koji ne može ni gore ni dole. 
    • Teško da će ovdje biti 3-0 za nekoga. Očekujem borbu te ne vidim laganu pobjedu.
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use