Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Danas mi je dosta teško prognozirat NHL...puno teže nego jučer i misli mda ću ga jednostavno preskočit (eventualno probat sa pobjedom Pittsburgha opet protiv Philadlephije jer su jendostavno jači no kad se igra u gostima kod velikog rivala onda je drugačije...neznam (možda sam malo subjektivan zbog Philadlephije i želim njihovu pobjedu pa se ne usudim odigrat protiv njih...a i drugi veliki derbi je NY Islanders i NY Rangers...jučer Islandersi dobili, danas bi mogli Rangersi, ali opet neznam jer Islandersi kod kuće igraju dosta dobro a Rangersi u zadnje vrijeme igraju dosta loše)...uglavnom...evo mog listića za danas

Rusija - Švedska   1   1,55   4:3

(rusi domaćini i vjerujem puno jači od Šveđana koji se baš i ne trude u ovim utakmicama reprezentacija sve dok ne dođu olimpijske igre kada će igrati najjači igrači iz NHL-a)

CSKA - Maccabi   1  1,60   77:72

(Rusi igraju odlično i ušli su u formu bez obzira što je protivnik jaki Maccabi vjerujem u pobjedu CSKA)

Ajax - Anderlecht   X2  1,70  1:3

(jednostavno ovo su susjedne zemlje i nisu u odnosima kao mi i srbi npr...mislim da je najrealnija opcija X pošto en igra Suarez, sad odjednom je ozljeđen...ali ogradit se sa pobjedom Anderlechta jer mislim da UEFA ne želi Dinamo u europi zbog navijača i da će sve sredit da Dinamo ne prođe dalje...nerješenim i jedna i druga ekipa dobija nešto love, oba dvije idu dalje...sve idealno za remi)

Lazio - Levski   1   1,50  0:1

(Vjeruje da je Lazio bez obzira što ne igra dobro ipak jači od Levskog i da će doći do pobjede, pobjedom ipak dobiju nešto love zašto nebi uzeli tu lovu ako mogu, a siguran sam da mogu jer je Levski po mom mišljenju najslabija ekipu u Europa ligi uostalom nisu još niti jedan gol zabili)

Dinamo - Timisoara  1   1,40  1:2

(Dinamo treba pobjedu i mislim kako su oni sposobni kod kuće pobjediti Timisoaru koja je došla sa jako oslabljenom ekipom, a teren kako jednima tako i drugima)

-igrao bi prolaz Dinama opcija NE ali kada ne mogu kombinirat sa utakmicom Ajax - Anderlecht

Ukupan koeficjent je 8,85 (mislim da je sasvim solidan)...parovi i koeficjenti su iz Hrvatske Lutrije...sretno svima

Objavljeno

danas mi je full loša ponuda i samo sam natrpao na tiket  ;D

SS Lazio-Levski Sofija         1 1,50

Lille-Slavia Prag                 1 1,25

Dinamo Zg-FC Timişoara 1 1,40

EnOrleans-Partizan Beog. 2 1,65

Genoa CFC(-2+)-CF Valencia više 1,80

Philadel-Pittsburgh Peng. 2 2,35

Detroit-Tampa Bay Light. 1 1,75

Montreal-Minnesota Wild X2 1,50

d_eye.dee  kaj kažeš na ovaj NHL? današnja ponuda u nhl-u je gotovo nepredvidiva ali sam isčupao ova 3 para, još mi se nashville čini kao 2 i manje od 6 golova na tekmi NYR - NYI

Objavljeno

danas mi je full loša ponuda i samo sam natrpao na tiket  ;D

SS Lazio-Levski Sofija         1 1,50

Lille-Slavia Prag                 1 1,25

Dinamo Zg-FC Timişoara 1 1,40

EnOrleans-Partizan Beog. 2 1,65

Genoa CFC(-2+)-CF Valencia više 1,80

Philadel-Pittsburgh Peng. 2 2,35

Detroit-Tampa Bay Light. 1 1,75

Montreal-Minnesota Wild X2 1,50

d_eye.dee  kaj kažeš na ovaj NHL? današnja ponuda u nhl-u je gotovo nepredvidiva ali sam isčupao ova 3 para, još mi se nashville čini kao 2 i manje od 6 golova na tekmi NYR - NYI

ja se nikako nebi usudio igrat ovakav koef na detroit u NHL-u...gledao sam tampu prije par utakmica i ne igraju loše i sigurno će nekoga iznenadit, to bi baš mogao biti detroit s obzirom na koeficjent i s obzirom da takvi koeficjenti gotovo pa redovito ne prolaze u NHL-u...

Ja sma odigrao prvu trećinu na Atlantu večeras jer mi se čini da Dallas ne igra dobro,a jučer su prvi period izgubili od Caroline sa 3:0...vrijedi pokušat...ali opčenito što se tiče NHL-a danas sve je baš nezgodno...možda najrealnije 2 na pittsburgh, ali ja sam što se ove tekem tiče optimist vezano za Philyadlephia Flyerse i ovo će biti sasvim drugačija tekma od one prije dva dana...a što se tiče islandersa i rangersa ni to nebi prognoziraosvega može biti ja sma čak skloniji pobjedi Islandersa jer kod kuće igraju dosta dobro a Rangersi u zadnje vrijeme ne igraju sjajno...

Objavljeno

danas mi je full loša ponuda i samo sam natrpao na tiket  ;D

SS Lazio-Levski Sofija         1 1,50

Lille-Slavia Prag                 1 1,25

Dinamo Zg-FC Timişoara 1 1,40

EnOrleans-Partizan Beog. 2 1,65

Genoa CFC(-2+)-CF Valencia više 1,80

Philadel-Pittsburgh Peng. 2 2,35

Detroit-Tampa Bay Light. 1 1,75

Montreal-Minnesota Wild X2 1,50

d_eye.dee  kaj kažeš na ovaj NHL? današnja ponuda u nhl-u je gotovo nepredvidiva ali sam isčupao ova 3 para, još mi se nashville čini kao 2 i manje od 6 golova na tekmi NYR - NYI

ja se nikako nebi usudio igrat ovakav koef na detroit u NHL-u...gledao sam tampu prije par utakmica i ne igraju loše i sigurno će nekoga iznenadit, to bi baš mogao biti detroit s obzirom na koeficjent i s obzirom da takvi koeficjenti gotovo pa redovito ne prolaze u NHL-u...

Ja sma odigrao prvu trećinu na Atlantu večeras jer mi se čini da Dallas ne igra dobro,a jučer su prvi period izgubili od Caroline sa 3:0...vrijedi pokušat...ali opčenito što se tiče NHL-a danas sve je baš nezgodno...možda najrealnije 2 na pittsburgh, ali ja sam što se ove tekem tiče optimist vezano za Philyadlephia Flyerse i ovo će biti sasvim drugačija tekma od one prije dva dana...a što se tiče islandersa i rangersa ni to nebi prognoziraosvega može biti ja sma čak skloniji pobjedi Islandersa jer kod kuće igraju dosta dobro a Rangersi u zadnje vrijeme ne igraju sjajno...

pošto je dinamo kiksao više nije ni važno  ;D

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use