Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png 

Objavljeno

Tenis, kvalifikacije Wimbledona. Počeli su mečevi danas. Stavljam ove iduće koji slijede, a koje sam odigrao.

Albot -  Mmoh 1

Albot je sasvim solidno igrao turnire na travi. Pružio je dobar otpor i u mečevima koje je izgubio od Berrettinia i Humberta. Mmoh je izgubio očekivano od Socka, a ovdje u prvom kolu prolaz protiv dede Melzera. Po ovih 1,4 uzimam bez puno dvojbe Albota.

Ymer - Bonadio 1

Ovog Bonadia prvi puta vidim. Nema mečeva na travi. Ovdje je u prvom kolu izbacio Arnaboldia, još jednog Talijana koji ne voli ovu podlogu. Kod Ymera je problem što je isto ovdje odigrao prvi meč na travi ove sezone. Prošao je Milojevića, ali baš uvjerljivo. Nije dao brejk loptu cijeli meč. Dolazi u dobroj formi sa zemlje gdje je prošli tjedan izgubio finale Parme od Ćorića. Nema neke rezultate od prije na travi, ali vjerujem da prolazi ovakvog protivnika koji inače ni ne igra na ovoj podlozi.

Kubler - Tirante 1

Na ovoj podlozi Kubler bi trebao proći preko Argentinca.

 

 

Objavljeno

Još dva meča koja su mi zapela za oko na ovim turnirima pred Wimbledon. Zapravo oba su u Eastbournu. Za manji ulog ovo jer sa ovim turnirima se nikad ne zna, a i nisu neki ziceri više moj dojam.

Fritz - Monteiro hendikep gemova 4,5 na Monteira

Fritz nakon osvojenog Mastersa ne izgleda dobro. Imao je ozljedu i izgleda mi kao da ga i dalje muči. Odigrao je dva meča na travi prošlih tjedana i to je loše izgledalo. Monteiro nije igrač za ovu podlogu, no jučer je igrao odlično protiv Humberta. I iznenađujuće prošao. Servis ga je služio. Mislim da u ovom trenutku može bez problema pokriti ovih 4 razlike u gemovima. Čak me nebi iznenadilo da uzme meč s obzirom na stanje Fritza.

Peniston - Martinez 1

Ovaj Peniston je ništa posebno, ali odgovaraju mu uvjeti. Igra borbeno ove turnire doma po Engleskoj i često na taj način izvlači više nego što vrijedi. Danas mu je protivnik Martinez koji  je igrač za zemlju, a koji nije ni trebao doći do ovoga meča. Jučer je gubio od Davidovicha 6:1 4:1 sa duplim brejkom zaostatka u drugom setu. Tu Davidovich počinje komplicirati meč, a onda mu se događa ozljeda prilikom jednog poena. Činilo mi se na prvu da će predati odmah. Nakon medicala nastavio je meč. Ispustio je i taj drugi brejk prednosti, ali je svejedno tie break bio otvoren. Otišao je na stranu Martineza i nakon 1:1 u setovima Davidovich predaje meč. Dakle s obzirom na igre na ovoj podlozi i sreću da je Martinez jučer uopće prošao Peniston je ovdje favorit.

 

Objavljeno

Eto nesreće. Monteiro ne odservira u prvom setu za tie break, još je imao 30:00. I da ga je izgubio bilo bi 1 razlike u gemovima za Fritza nakon seta i prvi bi Monteiro servirao u drugom. Prošao bi hendikep gemova. Ovako 2 razlike nakon prvog i u drugom prvi Fritz na servisu i na kraju 5 razlike u gemovima.

Objavljeno

Znači ovaj Kubler nije sposoban iskoristiti brejk lopte cijeli drugi i treći set. Ovaj početkom drugog seta spasi 15:40 sa dva asa. I najgore što se još sad u trećem setu ozljedi i Kubler ga opet ne može brejkat. Još će izgubiti meč, a u prvom setu za klasu bolje je igrao od ovog Argentinca. Razmišljam braniti, ali stvarno ako ovo padne onda tuga.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hahaha nikakva misja rupa, tu sam ja kako god bilo Ja sam samo pitao koje su kvote bile prije prethodna dva svjetska prvenstva i kakvo je tada bilo misljenje o tim ekipama Hrvatske, a sto je bilo na kraju, odnosno, jasno mi je da se podcjenjuje, a podcjenjivalo se i tada i nije se vjerovalo a dogodilo se. Ako me pitas vjerujem li sada u finale, ne vjerujem, al se nadam, vjerujem li u prolaz grupe, vjerujem apsolutno, vjerujem li u prolaz iduceg protivnika, ovisi ko dode haha. U svakom slucaju hocu samo reci da je istina negdje u sredini, ne za precjenjivati ali bome nikako ni za podcjenjivati, a to sam ocekivao da ces raditi pa sam htio najavu no bet sam za cijelo prvo kolo apsolutno i to sam vec rekao, nema tu patriotizma
    • Cekaj malo mesrine Hrvatska jeste igrala Finale i polufinale Svetskog Prvenstva, ali isto tako nije prosla ni grupu sa Italijom i Albanijom. I to se takodje desilo, i to je rezultat i to poslednji. Hrvatska je uz to bila jos i najgora ekipa medju najboljim treceplasiranima, i imala je nula pobeda na turniru. Ti si nama napisao da “se nadas da cemo dogurati cim dalje”, a od nas na Forumu se trazi da prognoziramo, odnosno da se dogovorimo sta da radimo sutra u realnom kladjenju. Mozes li nam reci sta danas da radimo u realnom kladjenju i sa realnom novcem, a ne cemu se ti nadas. Znamo svi cemu se svako nada u utakmicama svoje reprezentacije.  Hteo si da kazes, za sada NoBet na Hrvatsku i tacka, a posle kada budem video kako igraju, onda cu odluciti da li da ti se podsmevam na tvoju analizu, ili da cutim i ostanem u misjoj rupi, zar ne?    
    • Evo nas i kod prvaka sveta argentine koji pocinju kasno nocas. Trenutno su peti favorit sa kvotom 11.00 za osvajanje, posle ovih koje sam vec predstavio. Njih nisam popunio ali hocu da ih stavim ovako pre pocetka prve  a za koji dan kad ih zavrsim mogu editovati post. Group Stage Argentina Total Points  O/U 6.5 1.549 2.490 Group J Winner Argentina  1.347 Argentina To Reach Last 16  Yes 1.319  No 3.610 Argentina To Reach Quarter Final  Yes 1.793  No 2.080 Argentina To Reach Semi Final  Yes 2.790  No 1.454 Argentina To Reach Final  Yes 5.480  No 1.169 Argentina FIFA - World Cup 2026 Winner  11.000  
    • "A mislim i da je za Hrvatsku najvazniji raspored nakon grupe."  Grupu prvo treba proci da bi raspored nakon nje bio bitan, polako kolega, nema jurnjave, niti sa velicanjem a jos manje s umanjavanjem vrijednosti, samo polako i realno  a ja cu samo reci da sam vec sad zadovoljan, i samo cu uzivati u igrama i nadi da doguramo cim dalje, kontra svim kvotama i ocekivanjima, kao sto je to bilo vise puta nakon 98' jer mislilo se da takve generacije vise nece biti, kad vidi vraga, dosle jos 3 medalje. Izvanredno za takav jad od zemlje uzivajmo
    • Nažalost,  moram se složiti s prognozom iako sam iz Hrvatske. Jedina je utjeha što nema velike euforije,nema još trubljenja po ulicama,malo je i zastava po autima... Ne osjeti se atmosfera SP-a, čak se puno i ne priča o tome. Većina je zadovoljna i samim prolaskom grupe. Sve što se dobro dogodi nakon toga je bonus. Jasno, nadu nam nitko ne može uzeti,ali bojim se da nam napad jalov i star. Nakon Rusije nemamo igrača,golgetera koji je dao više od dva gola na nekom prvenstvu. Od Šukera,još se nije pojavio Killer koji daje golove ni iz čega,koji se nadje na pravom mjestu u pravom trenutku. Svaka cast Budimiru,Musi,Pašaliću i ostalima,ali i dalje najveću štetu protivniku mogu učiniti Perišić i Modrić. Možda je i dobro da nam netko sa strane ukazao na to,iako je bolno čuti. Prije 8 godina imali smo Mandzukića i Rakitića koji su bili top klase, sad je puno talenata,ali nitko nije iskazao kontinuitet.  Volio bih da sam u krivu,da bljesnu neki novi klinci, ali velikih razloga za optimizam i nemamo. No, kako je krenulo s iznenadjenjima na ovom SP, svašta je moguće. 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use