Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Wimbledon 2022 počinje 27. lipnja, a završava 10. srpnja. Ovo će biti 135. izdanje Wimbledona. Posljednji put 2021. godine ovo natjecanje je osvojio Novak Djoković. On je i dalje najveći favorit za osvajanje ovogodišnjeg trofeja! Što se tiče žena, Iga Swiatek je ogroman favorit sa kvotom 2.50! Ponuda je iz bet365 kladionice.

Screenshot_370.png

WIMBLEDON MUŠKARCI - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Screenshot_371.png

WIMBLEDON ŽENE - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 25.6 u 21:47 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Tko će osvojiti Wimbledon? Evo što kažu kladionice

BRANITELJ naslova u Wimbledonu Novak Đoković svoj pohod na 21. Grand Slam naslov počet će protiv Južnokorejca Kwon Soon-woa, dok drugi nositelj Rafael Nadal u prvom kolu ide na Argentinca Francisca Cerundola, 42. igrača svijeta. Mlada španjolska zvijezda u usponu i peti nositelj Carlos Alcaraz na startu će se sučeliti s Nijemcem Jan-Lennardom Struffom.

 

Gledajući dalje u ždrijeb, ako budu uspješni, u četvrtfinalu bi se mogli susresti Đoković i Alcaraz te Nadal i Kanađanin Felix Auger-Aliassime. Serena Williams, koja zbog ozljede nije odigrala pojedinačni meč godinu dana, u borbu za 24. Grand Slam naslov kreće protiv Francuskinje Harmony Tan, 113. na WTA listi. Ako ju prođe, čeka ju Sara Sorribes Tormo, a u trećem kolu prošlogodišnja finalistica Karolina Pliškova.

Wimbledon, prvo kolo

  • Novak Đoković - Kwon Soon-woo
  • Rafael Nadal - Francisco Cerundolo
  • Carlos Alcaraz - Jan-Lennard Struff
  • Serena Williams - Harmony Tan

Prema kladionicama, Novak Đoković je favorit za osvajanje Wimbledona. Drugi je Matteo Berrettini, a treći Rafael Nadal. Carlos Alcaraz na četvrtom je mjestu, a peti je Felix Auger-Aliassime. U obzir je uzeta ponuda stranih kladionica. Najpoznatiji teniski turnir na svijetu počinje u ponedjeljak, 27. lipnja.

Igrači koji, prema kladionicama, imaju najviše šanse za osvajanje Wimbledona

1. Novak Đoković - 1,92
2. Matteo Berrettini - 6,5
3.Rafael Nadal - 7,5
4 Carlos Alcaraz - 9
5. Felix Auger-Aliassime - 12

Izvor: index.hr

Objavljeno
prije 5 sati, LeonardoDrugi said:

Kockanje, a ne kladjenje sa igrom da Carlos Alcaraz (mozda) osvaja Wimbledon po neverovatnoj kvoti od 13,00

 

Nema vise glupog fudbala u (ozbiljnoj) kladionicarskoj ponudi, nema ni svete kosarke vise u ponudi, ali nas, na srecu ocekuje jedan, jedini, najbolji, najgospodskiji, najuzbudljiviji i ubedljivo najlepsi teniski turnir na svetu, sveti Wimbledon. Svim kolegama sa Foruma od srca preporucujem dobar, brz i jeftin razvod, preporucujem da se izolujete od realnog zivota i ekserima zakucate vrata vase sobe i tako posvetite svetom Wimledonu. Preporucujem da u sobu unesete dovoljno hrane za dve sedmice, sve sto vam je potrebno je dobar kablovski operater, wi-fi bez greske i novac prosecne svajcarske banke na racunu. U naredne dve sedmice vam nece biti potreban svez vazduh, izlasci, provod, o sexu da i ne govorimo, sve sto vam je potrebno jeste mir, strpljenje, posvecenost i disciplina, tako da postovane kolege uzivajte u najuzbudljivijem teniskom turniru na svetu.

Kladionice su za glavnog favorita, naravno postavile Novaxa Djokovica sto je razumljivo. Ko veruje u njega, trebao bi do sutra da rasproda svu imovinu i sve ulozi u titulu ex broja jedan po smesnoj kvoti od 1,80. Kladjenje na njega, pa jos na travi je poput kladjenja na Bayern ili ManCity u smislu da znate na koga se kladite. Turnir se igra na tri dobijena seta, a to znaci da je tenis, osim sto je najlepsa individualna igra na svetu, ujedno i najpostenija igra, jer su u igri veliki broj poena i ako nekoga dobijete u tri seta, tesko da se moze reci da pobeda nije zasluzena. Osim toga, tesko da postoji veliki broj igraca na Touru koji su u stanju da u tri seta dobiju Djokovica. Osobno se ne slazem da je odnos na pobednika turnira u jednom toliko teskom turniru, u razmeru od 1,80 (Djokovic) do 13,00 (Alcaraz) 26,00 (Tsitsipas) ili 126,00 (Norrie) ali kladionice najbolje znaju sta rade, a na nama je da prihvatimo ili odbijemo nepristojne ponude. Sa kvotom od 1,80 na Djokovica, ne samo da se ne slazem, nego je smatram skandaloznom, i to toliko skandaloznom da sam se desetak dana raspitivao koliku kvotu bi mi kladionice ponudile da nece osvojiti turnir. Od sedam kladionica, cetiri su odbile da kvotiraju takvu igru, dve nisu ni odgovorile, a jedna kladionica je ponudila kvotu od 1,07 da Djokovic nece osvojiti Wimbledon i njima zelim ne da se ugase, vec da im se podmetne tona eksploziva i tako se sravne sa zemljom. Hej …. kvota od 1,80 da ce osvojiti, a 1,07 da nece, pa tako nesto glupo ne bi smislila cak ni zena.

One kolege koje veruju u Djokovica nemaju nikakav problem i mogu da spavaju kao bebe. Problem, i to neresivi je sa nama, koji ne verujemo u njega, sta mi da radimo? Ko ne veruje u Novaxa, teoretski receno bi mogao sebi da promeni zivot nakon turnira, jer su kvote vise nego spektakularne. Dobri serveri (Opelka, Isner i Kyrgios) su kvotirani sa 201,00 151,00 i 29,00, neizlecivi padavicari i pajseri (Shapovalov, Tsitsipas i Alliassime) su kvotirani sa 101,00 26,00 i 17,00, ali bih ipak izdvojio kvote od dva potpuno razlicita tipa igraca H.N.Rune (301,00) i Casper Ruuda (101,00). Rune je ne znam od koga, i na osnovu cega, proglasen mladim i talentovanim igracem, ili barem igracem koji obecava, a da je to tacno, kvota na njega sigurno ne bi bila 301,00. Rune ce postati ozbiljan igrac kao sto je i Borna Coric postao, a i on je obecavao, odnosno kada kladionica nudi na nekog igraca kvotu od 301,00 da ce osvojiti neki turnir, odmah treba da vam bude jasno o kakvim govnima se radi. Drugi primer je Casper Ruud, najpozitivnija licnost na Touru, vredan, posvecen, skroman … bez glupiranja na terenu ili po drustvenim mrezama … finalista Rolan Garrosa ... igra najvise turnira od svih tenisera, a kvota na njega 101,00 cccccccc.

I evo nas, pred odlukom sta da radimo, na koga da polozimo novac, jer je ostao jos samo jedan dan do pocetka turnira. Nakon Djokovica, drugi favorit je Berrettini po kvoti od 6,00, treci je veliki Rafa po kvoti od 8,00, cetvrti je Alcaraz po kvoti od 13,00 a ostale necu ni da pominjem jer je danas sveta nedelja. Moj izbor nije kladjenje, vec kockanje, a to su dve razlicite stvari, te cu se kockati sa Alcarazom, i tu vise nema nazad.

Pre nego sto obrazlozim moj izbor, napisacu barem deset razloga zasto mlada spanska senzacija najverovatnije nece ili ne moze da osvoji ovako tezak turnir poput Wimbledona.

Razlog prvi. Alcaraz nije talenat svetskog nivoa, vec je samo svetski potencijal, a to su dve razlicite stvari. Da je talenat, vec bi imao osam Grand Slam-a koliko je imala jedna Monica Seles u njegovim godinama.

Razlog drugi. Alcaraz je potpuna nepoznanica na travnatoj podlozi. U zivotu je odigrao tek jedan turnir, i to prosle godine, bas na Wimbledonu, gde je u prvom kolu dobio otpad od igraca, Uchiyamu, i to na jaja, u pet setova, da bi ga vec u drugom kolu Medvedev odrao kao vola, dozvolivsi mu tek sedam gema.

Razlog treci. Ove sezone, spanac nije odigrao ni jedan mec na travi, osim dve egzibicije.

Razlog cetvrti. Kada je veliki Rafa osvojio svoj prvi Wimbledon, Alcaraz je bio u decjim kolicima i imao je cuclu u ustima, a od tada je proslo devetnaest godina a Alcaraz jos nije dokazao da je u stanju da od deset medjusobnih meceva sa najvecima (Nadal, Djokovic, Medvedev ...), lagano dobija barem osam, da ne govorimo o svih deset.

Razlog peti. Prvobitno se prijavio za turnir u Queen's-u kako bi se prilagodio travi, a kao priprema za turnir godine u Wimbledonu, ali je kasnije turnir otkazao zbog problemcica sa laktom. Ima samo devetnaest godina, ima telo poput bizona i lice serijskog ubice, a vec je poceo sa povredama i otkazivanjem turnira. Ako imate telo poput Luke Doncica ili onakvog, kakvo telo je imao Drazen Petrovic, i ako se dovoljno brinete o njemu, jedina povreda koja moze da vam se desi, jeste da vam neki insekt upadne u oko. U suprotnom, postacete Dzumhur ili Borna Coric.

Razlog sesti. Od 31.05 i poraza na turniru u Rolan Garrosu, nije odigrao ni jedan mec, a da li je to dobra procena ili nije, videcemo u narednih nekoliko dana.

Razlog sedmi. Mesec dana nije odigrao ni jedan zvanican mec, otkazao je i turnir u Queen's-u, ali je odigrao dva egzibiciona meca u Hurlinghamu i oba izgubio sa po 0:2 od Ruuda i Tiafoe-a. Egzibicioni turniri se igraju za novac, jer bogati zele da gledaju meceve koji se igraju samo za njih i spremni su to da plate. Igranje takvih turnira omogucava nikad lakse zaradjen novac, ali je to zapravo kurvanje sa sportom koji ti omogucava lagodan zivot, a granica je veeeoma tanka izmedju toga da postanete neko ko je ostavio traga na Touru, ili da buudete Damir Dzumhur.

Razlog osmi. U cetvrtfinalu Rolan Garrosa, Alcaraz je izgubio od Zvereva, najvece budaletine, pajsera i teskog psihopate i tako propustio da se u polufinalu susretne sa najvecim, Rafom i to na sljaci, i barem pokusa sa ispisivanjem istorije. Ko je u stanju da izgubi od Zvereva, nikada ne moze postati igracina

Razlog deveti. Po kladionicama, mladi spanac je tek cetvrti favorit za titulu, po kvoti od cak 13,00 a to svakako nije kvota kojom vam neko nesto veruje. U nemackoj Bundesligi, cetvrti favorit za titulu je M'gladbach.

Razlog deseti. Kvota na Alcaraza u prvom kolu protiv nemca Struffa je oko 1,25, negde cak i 1,28 dok je pobeda Nadala nad Cerundolom kvotirana sa 1,03 a pobeda Djokovica nad Kwon-om cak i nema kvotu.

Ovo su deset dobrih razloga zasto spanac tesko moze da osvoji turnir u Wimbledonu, ostaje jos da vidimo da li postoje razlozi kojima Alcaraz moze da osvoji pehar.

Razlog prvi. Ako ne zelimo da igramo na Djokovica, na nekoga moramo poloziti novac, zar ne?

Razlog drugi. Zbog spektakularnih kvota na konacnog pobednika, odlican predlog bi bilo igranje na vise kandidata, kada vec kladionice ne dozvoljavaju igru “Djokovic ili ostali” za koju bih bio spreman da rasprodam imovinu. Sistemom eliminacije, kao svoje favorite ostavio sam Alcaraza, velikog Rafu jer moram, cak i da igra bez obe noge, i jednog klasicnog servera, ali jos nisam odlucio kojeg. Tsitsipasa, Aliassime, Shapovalova i Kyrgiosa sam odmah eliminisao jer su bolesne osobe i tu nema leka. Na Berrettinia necu da igram, iako je drugi favorit po kladionicama, jer je on kralj zabava, provoda i lagodnog zivota, i on na turnir dolazi zbog zenskog dela turnira, jer gde su zene tu su i orgije.Hurkacz je peti favorit po kladionicama, i to po kvoti od 15,00 ali kako da uplatim na nekoga ko se preziva Hurkacz ????. Dakle, ostaje Alcaraz, Nadal jer moram, a treci ce biti dobar server Cilic, Isner ili vec neko treci.

Razlog treci. Alcaraz je potencijal svetskih razmera, i ako bude pametan, medju onim pajserima i bolesnicima od konkurencije, za njega je samo nebo granica. Da ne ulazimo u tehnicke stvari, najvaznije je da voli tenis i uziva u njemu. Po govoru tela se vidi da uziva u igri, stizu informacije da trenira kao mazga, dok se meni najvise svidja sto se nikoga ne boji i uopste ne skida gace pred Novaxom ili velikim Rafom. Naprotiv, deluje kao da bi igrao samo takve meceve.

Razlog cetvrti. Za kratko vreme je pokazao kakav se potencijal krije u njemu. Vec je usao u Top Ten, osvojio je po dva turnira iz kategorije 500 (Rio i Barcellona) i kategorije 1000 (Miami i Madrid) pokazao je da moze da pobedjuje i Nadala i Djokovica, i to zaredom, jednog pa drugog na istom turniru.

Razlog peti. Detalji. Ne postoji trener bilo kog svetskog igraca na Touru koji je spreman da posveti zivot igracu kojeg trenira, ma ko on bio. Svi treneri su uglavnom bivsi igraci, i svima je pun qurac putovanja, hotela, odricanja, nemanja vremena za porodicu ili privatni zivot. Trenerski zivot se svodi na periodicni rad, kao i na odlaske na najvaznije turnire. Zamislite sebe da morate da se odvojite od kuce tokom cele godine i putujete, spavate, hranite se, a pogotovo pricate sa jednim Zverevim, Shapovalovim, Rublevim … o Dzumhuru da i ne govorim. Pa ipak, postoji samo jedan koji je prihvatio sve to. Zove se Juan Carlos Ferrero, ex svetski broj jedan, i trenira Alcaraza.

Za kraj sam ostavio objasnjenje samo za vas, i to potpuno besplatno. Na Alcaraza se ne kladim, vec se kockam sa njim, a to su dve razlicite stvari.

Kladjenje je predvidjanje buduceg ishoda nekog dogadjaja i predstavlja izbor onoga sto kladionice nude. Kladionice, na primer, vam ponude da izaberete da li ce na mecu izmedju Bayerna i Greuter Furtha u Munchenu, pobediti domacin ili gost, ili ce biti nereseno, a na vama je da prihvatite ili ne, iako znate da rizik gotovo i ne postoji.

Kockanje je nesto drugo. Kockanje je uzbudjenje, adrenalin, strast i emocije koje vam donosi iscekivanje zeljenog ishoda za koji niste sigurni u ishod i gde postoji (deo) rizika. Evo i primera. Kao sto svi dobro znamo, kao po nekom pravilu, uvek je rodjena sestra nase/vase partnerke, devojke ili zene zgodnija, lepsa, ili vise sexy nego sto je nasa/vasa lepsa polovina. San svakog prosecnog i zdravog muskarca je da poyebe rodjenu sestru svoje partnerke, pod uslovom da se to ne sazna. To ne kazem ja, to kaze nauka, jer su muskarci nagonska bica. Ako se vi opkladite u nekom pijanom ili halucigenom stanju sa svojim najboljim prijateljem da cete kad-tad poyebati rodjenu sestru svoje partnerke, to se zove kockanje, a ne kladjenje jer vi iscekujete zeljeni dogadjaj za koji niste sigurni u ishod i gde postoji (deo) rizika, gde narocito rizikujete ugled i postojanost vase ljubavne veze. Sta se desava ako kockanje donese rezultat, a niko ne sazna … e to je vec druga prica

 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zanemarite svu ovu pricu iznad mog posta i olaksajte si, odigrajte jedinicu na Viking, ili na njihov prolaz protiv raspalog Dinama, ovisno o vasoj pohlepi i spavajte kao male bebe jer tada vasa buducnost ovisi o prvaku jedne Norveske, obecane zemlje i to u dvoboju sa prvakom jedne raspale, nakaradne Hrvatske. Sretno tko prati
    • Doktori nauka plus molitve za Celje Za ovaj medjuweekend bi analize trebalo da pisu doktori nauka, a ne clanovi ovog smesnog Foruma, posto ce tokom ove sedmice najveci problem biti sta ne odigrati, odnosno najveci problem ce biti kako obuzdati pohlepu i odigrati sto manje predloga, od ovoliko utakmica. Problema je puno, jer je puno utakmica u ponudi, plus se radi o uzvratnim utakmicama, plus se radi o "srednjim" klubovima, a ulozi su veliki, gde "srednji" klubovi igraju za ulog od nekoliko desetina miliona u samoj jednoj utakmici. Evo, na primer, sutra Celje, od koga cu zavrsiti u bolnici ili ludnici, gradic od samo 40.000 stanovnika i poznat samo po rukometu, ima priliku, ili hajde da kazemo igra za ulazak u grupnu fazu Lige Prvaka, sto je odprilike kao kada bi Ploce, Benkovac ili Gospic igrali odlucujucu utakmicu koja bi im donosila pedesetak miliona. U nekom scenariju postoji teoretska prilika da ove sezone u Ligi Prvaka igraju cak dva norveska kluba, sto ako se desi, sigurno ne bi bilo slucajno. A sta tek reci o utakmici Sabah vs Hapoel Beer Sheva, gde jedna ekipa prolazi dalje u grupnu fazu, majko moja. Ja sam na jedvite jade izdvojio sedam utakmica (zajedno sa utakmicama od weekenda) ali je problem sto bi mi za svih sedam utakmica trebalo po deset stranica teksta, sto je ukupno sedamdeset stranica. Problem je i sto su kvote male, ali dobitne, a problem je i kako uklopiti ovih sedam utakmica, a da ih ne odigramo sve zajedno na jednom narodnom ili seljackom tiketu. Over 1,5 gol na utakmici Bodo/Glimt vs Nec po 1,10 (danas) Bayern daje vise od jednog gola Stuttgardu, kvota 1,22 (petak) Ukupna kvota 1,35 U prvoj utakmici izmedju Neca i Bodo/Glimta palo je cetiri gola, a moglo je jos dva, plus su bile dve stative, trideset suteva, deset suteva u okvir gola, devet kornera i sedam takozvanih "velikih sansi za gol". Bodo/Glimtu svaka cast kako su odigrali prvu utakmicu, sa naknadnom pamecu samo mogu reci da je prava steta sto ovaj Bodo/Glimt mnogo vise ne podrzavamo u realnom kladjenju Bayernu je prosle godine nedostajalo samo nekoliko utakmica da dodju do 200 postignutih golova u svim zvanicnim utakmicama, a sada u petak im dolazi Stuttgard u prvoj zvanicnoj utakmici u sred Munchena, plus je Bayern prakticno ostao u istom sastavu, plus su doveli najboljeg igraca Psv-a, plus su Dortmundu pre tri dana postigli dva gola, pa kako onda nece ugurati vise od jednoga kod kuce u Munchenu.  Pohlepne kolege sa Foruma, kome je mala ukupna kvota od 1,33 mogu odigrati dva overa 2,5 gola po 1,33 plus 1,22 sto daje ukupnu kvotu od 1,65  Samo da znate, da u Norveskoj, u Bodeu nisu vrucine, kao kod nas, vec je prohladno, oko 12 stepeni, za danas je predvidjena kisa i to ceo dan, plus u Norveskoj noc pada vec u 15.30 plus se igra na vestackoj travi. Aek, majko moja Ako bi se teoretski desilo, na primer, da u grupnu fazu Lige Prvaka udju Hapoel Beer Sheva, Aek, dva norveska kluba i daj Boze, Celje, iz toga bi moglo mnogo toga da se nauci, na primer, kako se menjaju vremena, ili u kakvu propast vode veliki, skupi i neuspesni sistemi poput Crvene Zvezde, Panathinikosa, Olympiacosa ili Dinama, a na korak od ispadanja je opet i Fenerbahce. Ovaj Aek je neka grcka verzija Bodo/Glimta i primer kako se strpljivo i pametno ide korak po korak, kako su uzeli titulu ispred dva velikana, i otkud njih na samo korak od grupne faze. Sve ispod deset stranica teksta za predstavljanje Aeka bi bilo malo. Ostao im je samo jedan korak da krunisu jedan veliki ciklus, sve samo od njih zavisi, imaju povoljan rezultat iz prve utakmice, igraju kod kuce, imaju bugarsku ekipu za protivnika, pa ako ispadnu na poslednjem koraku, ne mogu nikoga kriviti osim sebe. Ovde predlazem iskljucivo single kladjenje, prakticno da sutra idemo zajedno sa grcima, pa ako se oni sutra sjebu na poslednjem koraku, onda neka padnemo. Sebi sam pravio kombinacije da Aek nece izgubiti u regularnom delu utakmce kroz odvojeno igranje jedinice i X-a, malo sam singlovao i prolaz dalje Aeka, a da danas mora da se postavi predlog u svetoj Poslednjoj Sansi imao bih velike dileme da li bi to bilo vise od jednog gola Bayerna ili prolaz dalje Aeka. Jedini problem sa Aekom vidim u treneru, odnosno nemam neogranicenog poverenja u njega. Trener Aeka je srbin Marko Nikolic, koji se vodi kao najbolji srpski trener u ovom trenutku, a nama ostaje samo da se zapitamo kakvi su tek oni losi srpski treneri, ako im je ovaj najbolji. Feyenoord u nedelju 30.08. plus Ajax ili Brighton u cetvrtak Ukupna kvota oko 1,35-1,40 Od sledeceg weekenda sebi sam izabrao utakmicu Feyenoord vs Den Haag gde mi je otekla glava da li da izaberem golove ili jedinicu ili i jedno i drugo, mada sam trenutno najblizi izboru da ce Feyenoord ugurati vise od jednog gola po 1,18-1,20.  Problem je sto trenutno (utorak 06.45. casova) jos uvek nisam odlucio da li "nesto" iz utakmice Feyenoorda da vezem sa golovima na utakmici Ajax vs Sion, ili da to bude jedinica na Brighton protiv Tromsa ili ipak golovi na toj utakmici. Dok se ne odlucim, za sada neka to bude double Feyenoord daje vise od gola (kvota 1,20) plus over 1,5 gol na utakmici Brighton vs Tromso (kvota 1,10) po ukupnoj kvoti od 1,33 Dvojka na Zvezdu protiv Zemuna po 1,10 (subota) Trenutno insistiranje na Zvezdi je po meni kao ulaganje u kupovinu bordela. Zvanicna nauka kaze da siri preci coveka iz reda Homo postoje oko 2-3 miliona godina, dok prvi moderni ljudi (anatomski moderni)  postoje otprilike 200.000 - 300.000 godina. Isto toliko postoji i prostitucija, najstariji zanat na svetu, i za svih tih 200.000 - 300.000 godina, mi jos nikada nismo culi da je neki bordel propao, bankrotirao ili je bio zatvoren jer nije bilo posla. Nije lako otvoriti bordel, ali kada ga otvorite, rizik da nema posla je ravan nuli. Tako je i sa rizikom da se padne na Zvezdi u ovom trenutku. Molitve za Celje, sada ili nikada vise Nista ne predlazem za kladjenje, barem do sutra, a do sutra bih da pozovem sve kolege sa Foruma da se kolektivno molimo Bogu da Celje kako zna i ume nekako prodje dalje. Celje i prica o njima, odnosno kako su oni dosli na korak od grupne faze Lige Prvaka je izuzetno poucna prica o tome kako je vreme pregazilo otrovne sisteme poput Zvezde i Dinama. Treba napisati knjigu, a ne post na deset stranica teksta, o tome kako je (teorijski) moguce da se desi da grupnu fazu igraju Bodo/Glimt, Viking i Celje. Ne znamo da li ce Celje imati snage i kvaliteta da nacini taj poslednji korak ka Ligi Prvaka, ne znamo ni da li im se (sportski) isplati da igraju Ligu Prvaka sa Barcellonom, Psg-om, Bayernom i Arsenalom, ali ono sto je sigurno jeste da cu sutra predstaviti Celje na deset stranica teksta, inace cu umreti. - 35 dana do utakmice reprezentacija Spanije i Hrvatske u sred Seville      
    • Europska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:19 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use