Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

WTA BOGOTA: Angelique Kerber - Sharon Fichman - 15.02.2010; 16:40 (Hasek_Os)

PODLOGA: Clay

PICK: Sharon Fichman @ 2,26

Angelique Kerber 22-godišnja je njemačka tenisačica koja trenutno zauzima 85. mjesto na WTA listi. Najjača podloga su joj indoor/outdoor hard tako da je pomalo iznenađujuće da ona u tjednu kada se igraju turniri u Memphisu na dvoranskom hardu i Dubaiju na outdoor hardu igra turnir na zemlji u Kolumbiji, no razlog toga je vjerovatno taj što bi i u Memphisu i u Dubaiju pogotovo morala igrati kvalifikacije, a ovdje je ušla direktno u glavni turnir. Kerber u karijeri na zemljanoj podlozi ima negativan omjer 26-31 i mislim da to najbolje govori da su njene simpatije usmjerene prema što bržim podlogama. Prošle sezone je na clayu imala 7-7, a u cijeloj dosadašnjoj karijeri je samo jedan jedini put uspjela proći 1. kolo WTA turnira na zemljanoj podlozi, a sve ostale pobjede upisala je u kvalifikacijama i na challengerima. Kerber je do sada ove sezone nastupila jedino na Australian Openu i ondje je odigrala stvarno odlično jer iz kvalifikacija se probila do 3. kola gdje ju je zaustavila Svetlana Kuznjecova u 3 seta, no Australian Open se igra na hardu koji je njezina favorizirana podloga. Za njemicu će dakle ovo biti prvi meč na clayu ove sezone.

Sharon Fichman je prije nepuna 2 mjeseca napunila 19 godina i za nju bi mogli još puno ćuti u budućnosti. Njen otac je izraelac, a majka rumunjka; no ona igra pod kanadskom zastavom jer ondje živi od malena. Fichman je trenutno 130. tenisačica na WTA listi, a totalno netipično za igračice sa sjevernoameričkog kontinenta njena najdraža podloga je upravo zemljana i na njoj je odigrala uvjerljivo najviše mečeva tijekom svoje profesionalne karijere. Fichman je djevojka koja je okarakterizirana kao jedan od najvećih talenata u današnjem tenisu i seniorske mečeve počela je igrati već sa 14 godina, a već sa 15 je osvojila i prvi turnir u seniorskoj konkurenciji. Prema informacijama koje sam pronašao na internetu Fichman je vrlo svestrana igračica, no najjača oružja su joj široka paleta različitih spin udaraca, odlična igra s osnovne crte, jako dobro kretanje i ubojito kontriranje udaraca protivnice (ovo posljednje je svugdje navedeno kao najveća kvaliteta). Fichman u svojoj karijeri na zemljanoj podlozi ima omjer impresivnih 50-17 i pritom ima osvojena 2 challenger turnira i nastup u još 4 finala. PRošlu sezonu je što se claya tiće Fichman završila na impresivnih 33-10.  Ovu sezonu otvorila je na hardu, te je gubila u kvalifikacijama Aucklanda, Hobarta i Australian Opena od realno dosta boljih hardcourterica - Baltache, Krajicek i Mattek; no bez obzira što su sve 3 na glasu kao dosta bolje hard igračice od nje svima je uspjela otkinuti po set. Nakon toga nastupila je u sklopu FED kupa za Kanadu u 3 meča protiv Kube, Brazila i Costa Rice i ta sva tri meča je igrala na zemljanoj podlozi i sva tri je dobila glatko s po 2-0 u setovima. Prošli tjedan nastupala je na turniru koji se igrao također u Kolumbiji i na njemu je ispala u 1. kolu, no protivnica joj je bila 3. nositeljica Klara Zakopalova koja je na glasu također kao odlična zemljašica, a prošle sezone na zemlji dobila je između ostalih i Serenu Williams i tijekom karijere još hrpu igračica koje su u tom trenutku bile u . TOP 20 s WTA liste (Zheng, Razzano, Peer, Pennettu, Myskinu itd ...). Fichman je meč od Zakopalove izgubila s vrlo tijesnih 7-5 4-6 6-7.

Ovo će biti prvi međusobni ogled mlade njemice i još mlađe kanađanke, a u njemu prednost dajem kanađanki jer meč se igra na njenoj najjačoj i njemicinoj najslabijoj podlozi, a osim toga ovo će za Kerber biti prvi meč na clayu ove sezone, dok je Fichman već treći tjedan na južnoameričkom kontinentu gdje je na clayu igrala i fed cup i jedan turnir, te naravno odradila i hrpu treninga. S obzirom da je WTA u pitanju s ulogom ću ipak ići opreznije, a jednako savjetujem i vama .

Guest diabolic012
Objavljeno

WTA BOGOTA: Angelique Kerber - Sharon Fichman - 15.02.2010; 16:40 (Hasek_Os)

PODLOGA: Clay

PICK: Sharon Fichman @ 2,26

Angelique Kerber 22-godišnja je njemačka tenisačica koja trenutno zauzima 85. mjesto na WTA listi. Najjača podloga su joj indoor/outdoor hard tako da je pomalo iznenađujuće da ona u tjednu kada se igraju turniri u Memphisu na dvoranskom hardu i Dubaiju na outdoor hardu igra turnir na zemlji u Kolumbiji, no razlog toga je vjerovatno taj što bi i u Memphisu i u Dubaiju pogotovo morala igrati kvalifikacije, a ovdje je ušla direktno u glavni turnir. Kerber u karijeri na zemljanoj podlozi ima negativan omjer 26-31 i mislim da to najbolje govori da su njene simpatije usmjerene prema što bržim podlogama. Prošle sezone je na clayu imala 7-7, a u cijeloj dosadašnjoj karijeri je samo jedan jedini put uspjela proći 1. kolo WTA turnira na zemljanoj podlozi, a sve ostale pobjede upisala je u kvalifikacijama i na challengerima. Kerber je do sada ove sezone nastupila jedino na Australian Openu i ondje je odigrala stvarno odlično jer iz kvalifikacija se probila do 3. kola gdje ju je zaustavila Svetlana Kuznjecova u 3 seta, no Australian Open se igra na hardu koji je njezina favorizirana podloga. Za njemicu će dakle ovo biti prvi meč na clayu ove sezone.

Sharon Fichman je prije nepuna 2 mjeseca napunila 19 godina i za nju bi mogli još puno ćuti u budućnosti. Njen otac je izraelac, a majka rumunjka; no ona igra pod kanadskom zastavom jer ondje živi od malena. Fichman je trenutno 130. tenisačica na WTA listi, a totalno netipično za igračice sa sjevernoameričkog kontinenta njena najdraža podloga je upravo zemljana i na njoj je odigrala uvjerljivo najviše mečeva tijekom svoje profesionalne karijere. Fichman je djevojka koja je okarakterizirana kao jedan od najvećih talenata u današnjem tenisu i seniorske mečeve počela je igrati već sa 14 godina, a već sa 15 je osvojila i prvi turnir u seniorskoj konkurenciji. Prema informacijama koje sam pronašao na internetu Fichman je vrlo svestrana igračica, no najjača oružja su joj široka paleta različitih spin udaraca, odlična igra s osnovne crte, jako dobro kretanje i ubojito kontriranje udaraca protivnice (ovo posljednje je svugdje navedeno kao najveća kvaliteta). Fichman u svojoj karijeri na zemljanoj podlozi ima omjer impresivnih 50-17 i pritom ima osvojena 2 challenger turnira i nastup u još 4 finala. PRošlu sezonu je što se claya tiće Fichman završila na impresivnih 33-10.  Ovu sezonu otvorila je na hardu, te je gubila u kvalifikacijama Aucklanda, Hobarta i Australian Opena od realno dosta boljih hardcourterica - Baltache, Krajicek i Mattek; no bez obzira što su sve 3 na glasu kao dosta bolje hard igračice od nje svima je uspjela otkinuti po set. Nakon toga nastupila je u sklopu FED kupa za Kanadu u 3 meča protiv Kube, Brazila i Costa Rice i ta sva tri meča je igrala na zemljanoj podlozi i sva tri je dobila glatko s po 2-0 u setovima. Prošli tjedan nastupala je na turniru koji se igrao također u Kolumbiji i na njemu je ispala u 1. kolu, no protivnica joj je bila 3. nositeljica Klara Zakopalova koja je na glasu također kao odlična zemljašica, a prošle sezone na zemlji dobila je između ostalih i Serenu Williams i tijekom karijere još hrpu igračica koje su u tom trenutku bile u . TOP 20 s WTA liste (Zheng, Razzano, Peer, Pennettu, Myskinu itd ...). Fichman je meč od Zakopalove izgubila s vrlo tijesnih 7-5 4-6 6-7.

Ovo će biti prvi međusobni ogled mlade njemice i još mlađe kanađanke, a u njemu prednost dajem kanađanki jer meč se igra na njenoj najjačoj i njemicinoj najslabijoj podlozi, a osim toga ovo će za Kerber biti prvi meč na clayu ove sezone, dok je Fichman već treći tjedan na južnoameričkom kontinentu gdje je na clayu igrala i fed cup i jedan turnir, te naravno odradila i hrpu treninga. S obzirom da je WTA u pitanju s ulogom ću ipak ići opreznije, a jednako savjetujem i vama .

Ovaj isti tekst je i ovdje http://www.payingsafer.com/index.php/besplatnitipovizakladenje.html. Tko je od koga prepisao ?

Objavljeno

Pokusao sam prenijeti misljenje na ovaj forum analiza mi se ucinala zanimljiva ukoliko to smeta nekome nije mi problem napisati valstitu analizu. Ispricavam se svima kojima je ovo zasmetalo.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use