Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Bayern Munchen-Lyon

---http://svijetkladjenja.com/2010/04/21/bayern-munchen-lyon-12-lige-prvaka-21042010/---

Jučerašnji tip dana je lagano prošao. Na utakmici Intera i Barcelone sugerirali smo da se odigra više od 5,5 zaleđa. Na utakmici je bilo čak 11 zaleđa :)   Danas ne preporučujemo toliko visok ulog, kao jučer, međutim vjerujem da će i današnji bet proći…

Ovo igram iz razloga što je granica za zaleđa izuzuetno nisko postavljena. Najčešće viđamo granice 5,5, a Unibet zna početkom tjedna staviti jako nisku granicu i onda je, kako se bliži susret povecavati. Prije par mejseci je sličan bet bio u pitanju, kada je igrala Sevilla i kada je jedno vrijeme granica za zaleđa bila samo 2,5!

I ovdje očekujem da će se granica, do početka utakmice, modoficirati i da će završiti na 4,5 ako ne i na 5,5. Statistički nemam razloga vjerovati da bi ovdje moglo biti manje zaleđa od 4.

Lyon je četvrti klub po broju zaleđa po utakmici računavši sve sudionike LP ove sezone! Do sada su sakupili 31 zaleđe te imaju prosjek od 3.1 zaleđa po utakmici. Bayern je u zlatnoj sredini sa 17 zaleđa.

Ne vidim razlog zašto granica i na ovoj utakmici, kao i na drugima, nebi bila 5,5 zaleđa i smatram da su ovdje bookmakeri Unibeta, kao i jučer, napravili kiks. Naravno da će dosta ovisiti o taktici Bayerna, koji igra dosta po krilima, međutim Lyon bi trebao igrasti više na kontre i tu će zasigurno biti neko zaleđe. Nadalje, lako je moguće da bude koje zaleđe i iz prekida npr. kod slobodnih udaraca i sl. a i u kombiniranju Bayerna kroz sredinu naći će se neka duga lopta… U svakom slučaju očekujem 4 ili više zaleđa

Btw. spomenimo i da su Bwin, kao i Fortuna postavile granice za zaleđa na standardnih 5,5 što je velika razlika u odnosu na Unibet, razlika u granici od čak 2 zaleđa. Očekujem da će scenarij biti sličan kao i jučer tj. da će Unibet smanjivati koeficijent do jedne razine, a nakon toga povecati granicu na 4,5 a možda čak i na 5,5. U ponedjeljak, kada sam ja uplačivao i savjetovao na portalu ovaj bet, koeficijent je bio 1,75 na 4 zaleđa i više. Trenutno je 1,50…

http://svijetkladjenja.com/2010/04/21/bayern-munchen-lyon-12-lige-prvaka-21042010/

Bayern-Lyon više od 3,5 zaleđa

Objavljeno

Hajduk-Šibenik, zbroj žutih kartona 4,5 + @ 1.7  fortuna

Vjerujem da bi ovdje moglo biti vise od 5 zutih, ocekujem tvrdu utakmicu s dosta prekrsaja i kartona, Ipak je finale i oba kluba zele osvojiti kup!!

Objavljeno

20:45 Hull City-Aston Villa, tip x2, @1.30, Lutrija

Kao sto sam i rekao jucer, nepredvidiva LP. Murinho odlicno posluzio Inter, Barca nije svoje sanse iskoristila i et...

    No danas je novi dan, idemo u nove pobjede. Domacin Hull City se nalazi na 18. mjestu sa 3 boda manje i 17. West Hama i utakmicom manje. Nedavno su promjenili trenera zbog losih igara, no ni novi nije bas donio neke velike pomake. Cijelu sezonu su u opasnoj zoni, a vjerujem da ce na kraju i zavrsiti tamo, jer ipak nemaju taj kvalitet. Posljednjih 6 susreta imaju 1-1-4. Nisu svi bili tolko teski susreti, trebali su vise bodova skupit ako hoce ostat u ligi. Izgubili su kuci od Burnleya, od Portshmoutha bijednog u gostima; tako se ne ostaje u ligi.

    Danas im u goste dolazi opasna momcad Martina O'Neala, po mnogima, jednog od najboljih trenera Premiershipa, Aston Villa. Ona je "srednji stalez" u  Ligi, jer ipak nemogu parirati velikoj cetvorci; no ove sezone bismo ipak mogli reci da su se digli za jednu stepenicu vise. Dosta dugo su drzali cetvrto mjesto, no ipak nisu uspjeli zadrzati kontinuitet dobrih igara. Trenutno su na sedmom mjestu, posljednjem koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu, mislim da su ga i zasluzili, imaju neku konstantu dobrih igara cijelu sezonu, sigurno da ga nece zelit ispustit. Ako im se poklope neki rezultati, mozda bi mogli i do cetvrtog mjesta, no dosta tesko. Osmi Everton zaostaje 4 boda, imaju malo lufta, no zeljeli bi sigurno sto prije rijesit status Europe. Posljednjih 6 susreta imaju 2-3-1.

   H2H je 0-0-5, s tim da Hull jos nije ni gol dao Villi. Posljednja utakmica na Villa parku je zavrsena 3-0. Objektivno Villa je jaca i bolja, to trebaju samo potvrdit na terenu, no mislim da nece izgubit danas. Uz to, moglo bi se probat i cisto 2 za neki single na manji ulog  ili na narodnom.

Sretno!!!

Objavljeno

jučer fulao dva bejzbola, ali oba za jedan poen... danas bude bolje.. nadam se.

washington-colorado over 9,5 1,90

san diego( san francisco-san diego) više od 3,5 1,75

Milwaukee(pittsburg-milwaukee) manje od 4,5 1,90

NY Mets- Chicago Cubs 2 1,90

Cincinati-dodgers 2 1,75

Atlanta-Philadelphia 2 1,65

Seatle-Baltimore manje od 7,5 1,80

Arizona-St.Louis više od 9,5 1,90

Tampa Bay(Tampa-Chicago White Sox) manje od 3,5 1,80

7/9

danas stavio 9 parova. Kao i jučer sve temeljeno više na starterima nego na ekipama. Washington bi danas mogao čak i pobjediti jer imaju solidnoga startera, ali imaju dosta lošije igrače na ostalim pozicijama pa se ipak odlučio za over. San Diego će danas dobiti vjerojatno S.Franciska, ali ovo mi je bilo presmiješno 3,5 jer za francisco starta jedan od najlošijih njihovih startera. Pittsburg neće dozvoliti protivnicima po meni možda nijedan poen, a da ne pišem za ostale jer su razlozi slični kao i ovi navedeni. i žuri mi se tako da eto. sretno...:))

Objavljeno

Bayern Munchen-Lyon

---http://svijetkladjenja.com/2010/04/21/bayern-munchen-lyon-12-lige-prvaka-21042010/---

Jučerašnji tip dana je lagano prošao. Na utakmici Intera i Barcelone sugerirali smo da se odigra više od 5,5 zaleđa. Na utakmici je bilo čak 11 zaleđa :)   Danas ne preporučujemo toliko visok ulog, kao jučer, međutim vjerujem da će i današnji bet proći…

Ovo igram iz razloga što je granica za zaleđa izuzuetno nisko postavljena. Najčešće viđamo granice 5,5, a Unibet zna početkom tjedna staviti jako nisku granicu i onda je, kako se bliži susret povecavati. Prije par mejseci je sličan bet bio u pitanju, kada je igrala Sevilla i kada je jedno vrijeme granica za zaleđa bila samo 2,5!

I ovdje očekujem da će se granica, do početka utakmice, modoficirati i da će završiti na 4,5 ako ne i na 5,5. Statistički nemam razloga vjerovati da bi ovdje moglo biti manje zaleđa od 4.

Lyon je četvrti klub po broju zaleđa po utakmici računavši sve sudionike LP ove sezone! Do sada su sakupili 31 zaleđe te imaju prosjek od 3.1 zaleđa po utakmici. Bayern je u zlatnoj sredini sa 17 zaleđa.

Ne vidim razlog zašto granica i na ovoj utakmici, kao i na drugima, nebi bila 5,5 zaleđa i smatram da su ovdje bookmakeri Unibeta, kao i jučer, napravili kiks. Naravno da će dosta ovisiti o taktici Bayerna, koji igra dosta po krilima, međutim Lyon bi trebao igrasti više na kontre i tu će zasigurno biti neko zaleđe. Nadalje, lako je moguće da bude koje zaleđe i iz prekida npr. kod slobodnih udaraca i sl. a i u kombiniranju Bayerna kroz sredinu naći će se neka duga lopta… U svakom slučaju očekujem 4 ili više zaleđa

Btw. spomenimo i da su Bwin, kao i Fortuna postavile granice za zaleđa na standardnih 5,5 što je velika razlika u odnosu na Unibet, razlika u granici od čak 2 zaleđa. Očekujem da će scenarij biti sličan kao i jučer tj. da će Unibet smanjivati koeficijent do jedne razine, a nakon toga povecati granicu na 4,5 a možda čak i na 5,5. U ponedjeljak, kada sam ja uplačivao i savjetovao na portalu ovaj bet, koeficijent je bio 1,75 na 4 zaleđa i više. Trenutno je 1,50…

http://svijetkladjenja.com/2010/04/21/bayern-munchen-lyon-12-lige-prvaka-21042010/

Bayern-Lyon više od 3,5 zaleđa

Pogođeno u 55'minuti :)  ...Nadam se da ste pratili ;)

Objavljeno

jučer fulao dva bejzbola, ali oba za jedan poen... danas bude bolje.. nadam se.

washington-colorado over 9,5 1,90

san diego( san francisco-san diego) više od 3,5 1,75

Milwaukee(pittsburg-milwaukee) manje od 4,5 1,90

NY Mets- Chicago Cubs 2 1,90

Cincinati-dodgers 2 1,75

Atlanta-Philadelphia 2 1,65

Seatle-Baltimore manje od 7,5 1,80

Arizona-St.Louis više od 9,5 1,90

Tampa Bay(Tampa-Chicago White Sox) manje od 3,5 1,80

7/9

danas stavio 9 parova. Kao i jučer sve temeljeno više na starterima nego na ekipama. Washington bi danas mogao čak i pobjediti jer imaju solidnoga startera, ali imaju dosta lošije igrače na ostalim pozicijama pa se ipak odlučio za over. San Diego će danas dobiti vjerojatno S.Franciska, ali ovo mi je bilo presmiješno 3,5 jer za francisco starta jedan od najlošijih njihovih startera. Pittsburg neće dozvoliti protivnicima po meni možda nijedan poen, a da ne pišem za ostale jer su razlozi slični kao i ovi navedeni. i žuri mi se tako da eto. sretno...:))

opet dva fulao. Tampa je uzela čak 12 poena i Milwaukee čak 8. nisam gledao nijednu tekmu tako da neznam razloge, ali ću se potrudit neći pa ih napišem.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use