Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Finale Guts-Leonardo kupa (6.5. - 12.5.2024.)


IzudinB

Recommended Posts

@BoskoBuha, @Marko15, @COLT, @furyshaa, @josip123

ČESTITKE SVIMA KOJI SU PROŠLI U FINALE GUTS-LEONARDO KUPA!

Finale - U petom kolu koje će se igrati od 6.5. do 12.5.2024. svaki od sudionika prijaviti će četiri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici

Prijaviti se mogu bilo koja četiri para koji su u ponudi od 6.5. do 12.5. sa tečajem od barem 1,20. 

TEMA ĆE SE ZAKLJUČATI U NEDJELJU 11.5 U 15 SATI!

 

Članak 22. Format natjecanja Guts-Leonardo kupa

  1. 1/16 finala - U prvom kolu koje će se igrati od 6.11. do 12.11.2023. svaki od sudionika prijaviti će samo jedan par, minimalnog koeficijenta 1,20
  2. 1/8 finala - U drugom kolu koje će se igrati od 25.12. do 31.12.2023. svaki od sudionika prijaviti će dva para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici
  3. ¼ finala - U trećem kolu koje će se igrati 12.2. do 18.2.2024. svaki od sudionika prijavit će tri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici
  4. ½ finala - U četvrtom kolu koje će se igrati 15.4. do 21.4.2024. svaki od sudionika prijavi će četiri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici
  5. Finale - U petom kolu koje će se igrati 6.5. do 12.5.2024. svaki od sudionika prijaviti će četiri para, svaki minimalnog koeficijenta 1,20 u istoj kladionici

Ukoliko uočite neku grešku na tabeli molim vas javite mi se u inbox i sve ćemo riješiti bez bespotrebnog prozivanja u temi. Hvala svima i sretno.

Screenshot_15.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sva 4 para i kvote su iz kladionice SuperSport.. 

1. Par

Ponedjeljak 

11:20h

Tenis, ATP Rim (kvalifikacije) 

Garin C. - Kukushkin M. 1 (1.45)

2. Par 

Utorak 

20:15h

Košarka, Euroliga Play Off (5.utakmica) 

Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv (konačan ishod) 1 (1.25) 

3. Par 

Subota 

13:30h

Nogomet, Engleska 1. Liga 

Fulham - Manchester City 2 (1.25)

4. Par

Nedjelja 

14:30h

Nogomet, Nizozemska 1. Liga 

Ajax - Almere 1 (1.30)

Screenshot_20240506_085120.jpg

Link to comment
Share on other sites

KLADIONICA  SOCCERBET

07/05 EUROLEAGUE PLAYOFF - KOŠARKA

Panathinaikos -Maccabi Tel Aviv 1, 1.30 ukljucujući produžetke

08/05 LIGA PRVAKA - NOGOMET

Real M. - Bayern najmanje 2 gola na utakmici, 1,20

09/05 KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO - RUKOMET

Slovenia - Switzwrland 1, 1,20

11/05 ENGLESKA PREMIER LEAGUE

Fulham - Manchester CIty 2, 1,26

 

Screenshot_20240507_085637_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rukomet, Golden league (turnir u Norveškoj)
9.5. 20:30
Norveška - Hrvatska 1x
1.45

--------------------------------------------------------

Košarka, doigravanje Hrvatska liga
9.5. 18:30
Cibona - Zabok 1x 
1.45

-------------------------------------------------------

Nogomet, Danska 1. liga
12.5. 18:00
FC Midtjylland-AGF Aarhus 1
1.45

-------------------------------------------------------

Nogomet, Portugalska 1. liga
12.5. 21:30
Porto - Boavista 1
1.20

image.png.b906e69855bc472c29b84dcc272f0aea.png

Link to comment
Share on other sites

prije 34 minute, Marko15 said:

Mijenjam Lokomotivu vs Slaven u 2,5 vise golova i objavljujem novi listic jer je tecaj na pobjedu boda pao pa da sve bude po aktualnim koeficjentima obracunato.

Screenshot_20240510_064624_Chrome.jpg

Kolega, samo da te podsetim da je sveti Guts-Leonardo Kup najteze takmicenje na svetu, u kome ne pobedjuje ko ima najvece kvote, vec ko sacuva zivu glavu, po, ako je moguce, sto vecoj ukupnoj kvoti.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, LeonardoDrugi said:

Kolega, samo da te podsetim da je sveti Guts-Leonardo Kup najteze takmicenje na svetu, u kome ne pobedjuje ko ima najvece kvote, vec ko sacuva zivu glavu, po, ako je moguce, sto vecoj ukupnoj kvoti.

Postovani kolega,zahvaljujem na savjetu i sugestiji ali kako smo vidjeli,visina tecaja ne znaci nista.Osobno igram ono sto ce proci,u sto vjerujem i zato uzimam Lokomotivu vs Slavena tri plus golova.Sportski pozdrav i svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Finale Guts-Leonardo kupa možete pratiti na (Guts-Leonardo Kup sheet)

@josip123 je nesretno pao na prvom paru Garin-Kukushin gdje je Garin unatoč osvojenom prvom setu izgubio oba sljedeća seta u tie-brejku. 

@BoskoBuha je pak pao na rukometu i susretu između Slovenije i Švicarske gdje su Slovenci imali 3 gola prednosti na poluvremenu te priredili veliko iznenađenje u drugom i izgubili

Ostaju nam tri finalista a stanje možete pratiti u tablici. 

@Marko15 ima listić sa najvećim ukupnim tečajem međutim sve utakmice se igraju danas, @COLT već ima dva pogođena para te drugi najveći ukupni tečaj, dok @furyshaa ima već tri pogođena para te čeka Porto ali i kiks Midtjyllanda.

Link to comment
Share on other sites

Unatoč vodstvu od 1:0 Verona je izgubila od Torina 2:1 što je srušilo listić od @Marko15

 

@COLT ima tri pogođena para i čeka pobjedu Porta protiv Boaviste za osvajanje Guts-Leonardo kupa.

@furyshaa također ima tri pogođena para i isto čeka pobjedu Porta međutim ukoliko Porto slavi COLT će biti pobjednik budući da ima veći ukupni tečaj. 

 

@josip123, @BoskoBuha, @Marko15

U slučaju da Porto danas ne pobjedi ne bi imali niti jedan dobitan listić u finalu te bi se finale, prema pravilima Posljednje Šanse,  ponovilo. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unlocked this topic

Cestitke kolegi @COLT na osvajanju Guts-Leonardo Kupa, najtezeg takmicenja na svetu, a cestitke i svima onima koji su kreirali ovako tesko takmicenje na nasem Forumu. Nema lepseg nacina da se osvoji Kup nego da predlog prodje u 90 plus 8-om minutu.

U ovom trernutku se treba setiti i ostalih finalista Guts-Leonardo Kupa koji su pali, kako su pali, cestitke i njima, kao i kolegi @furyshaa koji je izgubio Finale zbog ukupne prosecne kvote, majko moja.

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Ma nema problema za pad, svatko na kraju odlučuje sam što igra a svi mi tu pišemo iz najbolje namjere da bi jedni drugima pomogli. Ako te išta tješi, bolje da je ovakav pad nego da je bilo za 1 poen sa sirenom kako se meni u NBA-u u zadnje vrijeme događalo... A svakoj crnoj seriji dođe kraj, nadam se već od sljedećeg kola Posljednje šanse gdje te opet pratim jer nas je malo u PS-u uspjelo imati niz od 3 promašaja i više te su šanse za te duge crne nizove stvarno male.
    • Kolega, jako mi je zao sto si izgubio svoj novac. Jos vise mi je zao, ako sam ja uticao da igras na Zvezdu. I ja sam divljao sa uplatama, plus sam pao drugi put uzastopno u Poslednjoj Sansi koja mi toliko znaci. Uvek mi bude zao, ako neko padne na mom predlogu, pogotovo kada ulozim deset sati dnevno u odabiru. Nisam ni ljut, niti sam razocaran, ali sam tuzan, ne bih mogao da se setim kada sam bio tuzniji. Tuzan sam samo zato sto i svemir ima granica, samo je ljudska glupost neogranicena. Tuzan sam samo zato sto sto je glupost uvek vecina, a pamet manjina. U mom postu sam napisao ovo Znaci, ja sam se za predlog za kladjenje pripremao deset sati, i nakon tih deset sati sam procenio i sve to napisao na nasem Forumu da od deset scenarija, devet idu u korist Zvezde, a samo jedan u korist Valencie. Cak sam i pomenuo pre utakmice sta se desilo u prvoj utakmici u Spaniji, i zbog cega je Zvezda bila odlicna i izgubila na jedan posed lopte. I onda dodje utakmica, Valencija u sred Beograda ispali 33 trojke, ubaci 106 poena i svaki napad zavrsi pre osme sekunde napada. Znaci ovako. Ja sam sa sobom u sobi izgubio deset sati svog vremena i procenio da mogu da padnem samo u jednom slucaju, a to je ako trener domace ekipe dozvoli da gostujuca ekipa u sred Beograda nametne svoj ritam, jer ne postoji drugi nacin da pobede. I onda procenim da je nemoguce da trener domacih dozvoli sebi da igra na poen vise protiv takve ekipe, znajuci dosta o njemu kao tipu trenera. I onda se desi ovo U celom danasnjem kolu Euroleague, bas Valencia, bas gostujuca ekipa, postigne najvise poena u kolu, 106  Cak su postigli vise poena od Monaca koji je igrao protiv Partizana, a koji je primio vec 300 poena oz tri utakmice. Eto zasto sam tuzan. Sam sa sobom u sobi sam znao kako jedino Valencia moze da dobije, a Zvezda ima na klupi pedeset pomocnika koji pripremaju utakmicu, i koji svi zajedno primaju preko dva miliona eura godisnje, i njih je Valencia iznenadila, a mene nije Stvarno mi je zao sto si izgubio svoj novac, jedino sto mogu da kazem, jeste da protiv ovakvih stvari nema leka. Dao sam sve od sebe, bio sam odlican u proceni sta sve moze da se desi, ali nisam mogao iz sobe da uticem na igru, a da sam sedeo na klupi Zvezde, ne bih izgubio, budi siguran u to. Sa Valencijom bih igrao sah, a ne kosarku, evo ovako: To je ta prica kada ne mozes ni na sta sa utices, vec samo da budes tuzan, kao kada Lecce iz jednog udarca na gol povede protiv Juventusa, pa crnac promasi penal, a samo tri dana kasnije, Lecce kod kuce ne postigne nijedan gol protiv Rome, a crnac koji je promasio gol sa penala u sred Torina, samo tri dana kasnije postigne gol iz igre, i to u gostima. Upravo sam procitao sve moje poslednje postove iz ovih nekoliko dana i uopste nisam video gde je bila moja greska. A evo sta je rekao igrac Crvene Zvezde, Montiejunas, belac Samo sto je on to rekao nakon utakmice, a ja sam napisao pre utakmice      
    • Nakon pobjede JJ-a u Baselu, Eurovision Song Contest 2026 seli se u Beč, koji će u svibnju 2026. još jednom postati središte europske glazbene scene. Austrijska prijestolnica ugostit će natjecanje koje okuplja milijune gledatelja diljem svijeta, a očekuje se spektakl na najvišoj produkcijskoj i glazbenoj razini. Natjecanje će se održati u Wiener Stadthalle, najvećoj zatvorenoj dvorani u Austriji, smještenoj u samom srcu grada. Arena prima do 16.000 gledatelja i već ima bogato iskustvo organizacije velikih međunarodnih događaja, uključujući i Eurosong 2015. Datumi i raspored natjecanja Eurovizijski tjedan donosi tri večeri ispunjene glazbom i uzbuđenjem, a svi prijenosi počinju u 21:00 CEST: Prvo polufinale: utorak, 12. svibnja 2026. Drugo polufinale: četvrtak, 14. svibnja 2026. Veliko finale: subota, 16. svibnja 2026.   Sudionici i promjene Na Eurosongu 2026. sudjelovat će 35 zemalja, među kojima su i: Austrija, Hrvatska, Srbija, Švedska, Italija, Francuska, Njemačka, Ujedinjeno Kraljevstvo, Ukrajina i Švicarska, ali i Australija, Izrael te San Marino. Povratnici na Eurosong 2026.: Bugarska Moldavija Rumunjska Zemlje koje neće sudjelovati 2026.: Island Irska Nizozemska Slovenija Španjolska
    • DIREKTNI LINK ZA BUNDESLIGU! (Koeficijenti 6.1. u 21:10 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • DIREKTNI LINK NA PONUDU (Koeficijenti 6.1. u 21:31 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use