Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 27.4.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Subota1.jpgScreenshot_1.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Subota2.jpgScreenshot_2.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Subota3.jpgScreenshot_3.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Subota4.jpgScreenshot_4.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Subota5.jpgScreenshot_5.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 22.4. u 15:28 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

West Ham - Liverpool (13:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (5.22)
Prosjek ekipe 1: 2.26
Prosjek ekipe 2: 1.91

Screenshot_1.png
 

Fulham - Crystal Palace (16:00) bet365
Sudac: Stuart Attwell (4.73)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 1.91

Screenshot_2.png
 

Manchester Utd - Burnley (16:00) bet365
Sudac: John Brooks (4.35)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 1.94

Screenshot_3.png
 

Newcastle - Sheffield Utd (16:00) bet365
Sudac: Tony Harrington (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.79

Screenshot_4.png
 

Wolves - Luton (16:00) bet365
Sudac: David Coote (5.43)
Prosjek ekipe 1: 2.65
Prosjek ekipe 2: 1.79

Screenshot_5.png
 

Everton - Brentford (18:30) bet365
Sudac: Darren England (4.90)
Prosjek ekipe 1: 2.15
Prosjek ekipe 2: 2.32

Screenshot_6.png
 

Aston Villa - Chelsea (21:00) bet365
Sudac: Craig Pawson (4.38)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.97

Screenshot_7.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE
 

Primera

Las Palmas - Girona (14:00) bet365
Sudac: Jorge Figueroa Vázquez (4.71)
Prosjek ekipe 1: 2.25
Prosjek ekipe 2: 1.84

Screenshot_8.png
 

Almeria - Getafe (16:15) bet365
Sudac: Guillermo Cuadra Fernández (5.19)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 3.56

Screenshot_9.png
 

Alaves - Celta Vigo (18:30) bet365
Sudac: Juan Pulido Santana (5.76)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 1.66

Screenshot_10.png
 

Atletico Madrid - Ath. Bilbao (21:00) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.31
Prosjek ekipe 2: 2.22

Screenshot_11.png
 

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Lecce - Monza (15:00) bet365
Sudac: Alberto Santoro (-)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.39

Screenshot_12.png
 

Juventus - AC Milan (18:00) bet365
Sudac: Maurizio Mariani (4.08)
Prosjek ekipe 1: 2.33
Prosjek ekipe 2: 2.27

Screenshot_13.png
 

Lazio - Verona (20:45) bet365
Sudac: Davide Massa (5.08)
Prosjek ekipe 1: 2.52    
Prosjek ekipe 2: 2.30

Screenshot_14.png
 

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

Augsburg - Werder Bremen (15:30) bet365
Sudac: Tobias Welz (5.50)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.30

Screenshot_15.png
 

Bayern - Eintracht Frankfurt (15:30) bet365
Sudac: Daniel Schlager (4.75)
Prosjek ekipe 1: 1.47
Prosjek ekipe 2: 2.17

Screenshot_16.png
 

Freiburg - Wolfsburg (15:30) bet365
Sudac: Frank Willenborg (4.60)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 2.63

Screenshot_17.png
 

RB Leipzig - Borussia Dortmund (15:30) bet365
Sudac: Deniz Aytekin (3.19)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 1.77

Screenshot_18.png
 

Bayer Leverkusen - Stuttgart (18:30) bet365
Sudac: Felix Zwayer (3.88)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 1.63

Screenshot_19.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

(Koeficijenti 26.04. u 21:51 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Hej @IzudinB

Danas imam samo za tebe cetiri predloga za kladjenje, i to da se ne stedi sa uplatama, a sve radi svega onoga sto cinis za nas Forum. Ne obracaj paznju na kvote, i to sto su male, vazno je da su dobitne. Ali pre svega, da napisem dve informacije za sve ostale kolege na Forumu;

Lazio i dalje nema nereseni ishod na svojim mecevima, i to traje vec 16 utakmica uzastopno bez remija, odnosno tacno tri meseca.

Kolega @BoskoBuha ima 24 uzastopna pogodka i ne misli da stane

Prvi predlog, samo za tebe jeste 

Bayern vs Eintracht, over 1,5 gol na utakmici, kvotica 1,10

Tottenham vs Arsenal, over 1,5 gol na utakmici, kvotica 1,14

Ukupna kvotica 1,25

Nadam se da se igraci Bayerna secaju one bruke u prvom mecu izmedju Eintrachta i Bayerna kada je vec do 36-og minuta bilo 3:0 za Eintracht, a 5:1 na kraju meca, pa bi to bila i moja analiza za ovaj mec. Tottenham je kod kuce ove sezone odigrao 18 utakmica u svim takmicenjima, i na 16 utakmica je prosla igra 0ver 1,5 gol, a na samo dve nije, a isto tako, ove sezone kod kuce nemaju ni jedan X, nereseni ishod, sve su pobede ili porazi.

Arsenal daje gol na utakmici po kvotici od 1,13

Bayern daje gol na utakmici po kvotici od 1,05

Crvena Zvezda daje gol Vojvodini u gostima, kolika god da bude kvota

Ukupna kvota, sve preko kvote od 1,25 je dar sa neba

Kvote na mec Vojvodina vs Crvena Zvezda jos uvek nisu izasle, ne znam sta cekaju, Crvena Zvezda u zadnjih 19 utakmica, ukljucujuci i prijateljske utakmice, ima 18 pobeda i jedan X, nereseni ishod, sto nema ni jedna ekipa na svetu

Bayern daje vise od jednog gola, kvota 1,33 (single)

Ovo bih predlozio da se singluje, pod uslovom da se crncuge iz Bayerna secaju kako ih je Eintracht potopio u prvoj utakmici sa 5:1. Mozes i da odustanes od ovog kladjenja, ako mislis da Bayern nece silovati, posto za samo tri dana ima utakmicu sezone sa Real Madridom

Pobeda Ruuda nad Kecmanovicem, tenis, Atp Madrid, kvota 1,20

Over 1,5 gol na mecu Genk vs Club Brugge, kvota 1,20

Ukupna kvota 1,44

Ovo je predlog kolega iz svete Poslednje Sanse, koji mi se svidjaju. Prvi predlog je kolege @unkdy koji ce izgleda jos i ispasti iz prve lige, majko moja ... onakav potencijal .... cccccc    dok je drugi predlog kolege @nutrija 

Link to comment
Share on other sites

Atletico Madrid - Bilbao oba daju (1.80) bet365

Evo jedne zanimljive borbe za top 4 pozicije u La Ligi. Atletico Madrid se još uvijek nije oporavio od ispadanja iz Lige prvaka, nakon što su se vratili u La Ligu sa porazom od 2-0 protiv Alavesa. Sada se moraju usredotočiti na završetak sezone u top 4 kako bi se kvalificirali za Ligu prvaka sljedeće sezone.

Athletic Bilbao je osvojio Kup kralja. Vratili su se ligu s dva remija. Nisu daleko od mjesta koja vode u Ligi prvaka, jer zaostaju samo tri boda za Atleticom.

Postoji duga povijest između ove dvije ekipe u svim natjecanjima u Španjolskoj. U posljednjih 10 susreta, obje ekipe su ostvarile isti broj pobjeda - po 4, dok su 2 utakmice završile remijem. Bilbao je bio bolji od Madrida u prethodnom susretu koji je završio 2-0.

Diego Simeone u ovom trenutku ima samo jednu opciju, a to je da se bori za top 4. Propustili su sve trofeje ove sezone i morat će se usredotočiti na posljednjih par utakmica kako bi osigurali automatsku promociju u Ligu prvaka.

Bilbao već ima trofej u svojim vitrinama. Mjesto u top četiri bit će dodatak već uspješnoj sezoni. Nakon pobjede u Kupu kralja, odigrali su dva remija. S obzirom na to da Madrid još uvijek pati zbog dramatičnog ispadanja iz Europe, a Bilbao je još uvijek u slavljeničkom raspoloženju, smatram da će ovaj susret biti izjednačen.

Madrid nije postigao gol u posljednjem susretu, a Bilbao je postigao samo 2 gola u 2 utakmice. Obrambeno, obje momčadi nisu primile puno golova, ali očekujem da će obje postići pogodak na ovoj utakmici. Oba tima nisu postigla gol u ovoj utakmici već šest utakmica zaredom, tako da vjerujem da je sada vrijeme za to po kvoti 1.80 u bet365 kladionici, pogotovo jer se bore za ulazak u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Screenshot_51.jpg

(Koeficijenti 27.4. u 11:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Verona 1 (1.66) bet365

Lazio trenutno bilježi niz od tri uzastopne pobjede u svim natjecanjima. Domaćini su pobijedili 9 puta, odigrali 3 remija i izgubili 1 od posljednjih 13 susreta kod kuće protiv Verone. Četiri od posljednjih šest nastupa Lazija u svim natjecanjima završila su s manje od tri postignuta gola.

Verona je proslavila pobjedu protiv Udinesea prije sedam dana. Branič Diego Coppola postigao je pobjednički gol u trećoj minuti sudačke nadoknade prošle subote na stadionu MarcAntonio Bentegodi. Pobjeda je Veronu premjestila na 15. mjesto na ljestvici lige. Sada su tri boda ispred Udinesea i Frosinonea u crvenoj zoni.

Verona će imati vrlo težak zadatak, gdje će pokušati potvrditi pobjedu od prošlog vikenda. I Laziju su također potrebni bodovi. Niz od četiri pobjede u posljednjih pet prvenstvenih utakmica doveo ih je na 7. mjesto na ljestvici Serie A.

Seria A će vjerojatno dobiti peto mjesto za Ligu prvaka sljedeće godine. Lazio je trenutno samo tri boda ispod svog gradskog rivala Rome na 5. mjestu. Roma ima utakmicu više, što znači da Lazio ne smije dopustiti kiks u preostalih pet kola do kraja.

Tri od prethodne četiri međusobne utakmice između ovih rivala završile su neriješeno. Ovaj niz uključuje ovosezonski susret u prosincu prošle godine na stadionu MarcAntonio Bentegodi. Nijedan od prethodna tri međusobna susreta između ova dva suparnika nije rezultirao s tri ili više golova.

Lazio je bio u akciji sredinom tjedna. Pružili su snažan nastup u pobjedi od 2-1 protiv Juventusa u drugom susretu polufinala Coppa Italia. Međutim, to nije bilo dovoljno da ih pošalje u finale nakon poraza od 0-2 u prvom susretu u Torinu. Unatoč tome, Lazio trenutno bilježi niz od tri uzastopne pobjede u svim natjecanjima.

Svakako možemo primijetiti znakove poboljšanja u nastupima Lazija pod novim menadžerom Igorom Tudorom. Očajnički trebaju bodove u borbi za završetak među prvih pet i mjesto u Ligi prvaka sljedeće godine.

Verona je bila katastrofalan gostujući tim do sada u ovoj sezoni. Izgubili su 10 od 17 gostujućih susreta u ovom dijelu Serie A. Također, Verona ima grozan omjer u međusobnim susretima s Lazijom na stadionu Olimpico. Pobjeda domaćina je ono na što se treba kladiti po tečaju od 1,66 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Lazio povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Screenshot_52-1.jpg

(Koeficijenti 27.4. u 11:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Cesto u betbuilderima igram ove dvi opcije zajedno, ali Inter me dva puta bacia pa njega izbjegavam. Pokazalo mi se da je bolja opcija da obe ekipe ne daju gol u prvom pol. za slicnu (cak i bolji) kvotu.
    • Inter vs Napoli, najava Da uzmemo sada sedam dana vremena, ne verujem da bismo mogli jednu, jedinu stvar da pronadjemo po cemu bi Inter i Napoli kao klubovi imali slicnosti. Niti bi mogli da pronadjemo dva grada u svetu koja se toliko razlikuju poput Milana i Napulja, a tek o razlikama ova dva kluba, stvarno nema smisla gubiti vreme. Zato cu ovde samo ispricati jedan dogadjaj sa konferencije za stampu, trenera Juventusa, Spallettija, nekoliko dana nakon sto je na klupi zamenio Tudora. Juventus ima neverovatan broj navijaca i van Torina, ali generalno predstavlja "najomrazeniji" klub, koji ako ne navijate za njih, onda se podrazumeva da ih mrzite kao nijedan klub na svetu. Dakle, ko ne navija za Juventus vec za neki drugi klub, ne moze da bude ravnodusan prema Juventusu, vec mora da ga mrzi iz dna dushe. Spalletti je uvek osecao odbojnost prema Juventusu, ali kao profesionalni trener koji zivi od trenerskog posla svakako nije mogao da odbije poziv koji dobijete ili ne dobijete jednom u zivotu. A onda su ga na jednoj konferenciji za stampu, nekoliko dana nakon sto je seo na klupu Juventusa pitali da kaze kakvi su mu utisci u odnosu na Napoli (posto je on nakon osvojene titule sa Napolijem, gde su ga u Napulju proglasili za sveca, ipak napustio klub). Spalletti je bio sjajan u odgovoru pa je rekao: "... u Napoliju smo imali one barijere za vezbanje slobodnih udaraca koje predstavljaju "zivi zid", kao sto ih imamo i ovde u Juventusu, samo sto se ove ovde u Juventusu pomeraju ... pa cu ovde malo da se zaustavim. Sasvim slucajno sam uzivo video ove Juventusove "barijere" za vezbanje slobodnih udaraca o kojima Spalletti govori. To su pomagala najnovije generacije, pravo tehnolosko cudo, koje simulira zive ljude koji su postavljeni u "zivom zidu" koje mozete da programirate tako da "se pomeraju, skacu, idu levo-desno, gore-dole" i tako stvaraju realnu sluku koja moze da se desi na utakmici. Za razliku od Juventusove barijere, u Napoliju imaju one drvene fixne barijere od sperploce, koje ponekad mozete videti na vasarima ili oko cirkusa, kada imate siluetu coveka, pult i vazdusnu pusku pored. Na tim vasarima, ili oko cirkusa imate mogucnost da, ako platite, pucate u siluetu coveka, i ako pogodite, za nagradu mozete da dobijete plisanog medu.  Ja stvarno nikada u svom zivotu, nisam cuo tacnije poredjenje necega nego ovog Spallettijevog kako je on objasnio razliku izmedju severa i juga. Na severu imaju cak i barijere za vezbanje slobodnih udaraca koje se pomeraju, a zamislite tek onda kakve su razlike u ostalim stvarima, mentalitetu ljudi, navikama, ophodjenju, kulturi, travi, stadionu ... Ja mislim da je Spalleti otprilike poslao poruku da je razlika izmedju severa i juga tolika, da nikoga ne bi trebalo da zacudi da u Interu ili Juventusu, kafu kuvaju porno glumice, dok u Napoliju neke brkate babe rade kao kafe kuvarice, a mislim da on zna sta govori, jer je radio u obe sredine. Znaci, razliku izmedju Intera i Napolija, kao klubova, vam je vec Spalletti objasnio, bez obzira sto je on pricao o Juventusu. Razlika izmedju rostera Intera i Napolija Spalletti je rekao svoje, a ja cu dodati da je ista ovolika razlika i u kvalitetu rostera u korist Intera. Sadasnji roster Intera je pravo remek-delo, zivotno delo njihovog sportskog direktora, kojem sam se ja toliko divio prosle sezone, da su mi toliko ostetili mozak da sam podrzao Inter, a ne savrseni Psg u Finalu Lige Prvaka gde sam izgubio novac. Savrsenstvo Intera kao rostera je u tome sto su dugo na okupu, jasno se vidi ideja sta zele, prave samo male i neznatne promene tamo gde procene da su neophodne, imaju jasnu hijerarhiju u timu, plus se iz aviona vidi da postoji mir unutar tima i svlacionice. Posebno bih ovde izdvojio dovodjenje Sucica. On sigurno nije dosao da pojaca Inter, niti da ga ucini boljim, niti ce sada dovodjenjem Sucica osvojiti Ligu Prvaka. On je doveden jer je potreban da ima svoje mesto u jednom savrsenom rosteru, i iz aviona se vidi da je izuzetno pazljivo biran. Ja mislim da dolazak Sucica u Inter niko na svetu nije ni registrovao u svom mozgu, a kamoli da se neko toga seca, dok u meni izbor kluba zasto bas njega odmah izaziva erekciju. A erekciju u meni izaziva i cinjenica da ovakvih kao Sucic u Italiji ima u vagonima, ali su oni pazljivo izabrali bas njega. Sa druge strane, Napoli je savrsenstvo od rostera, ali samo za Contea. On ga je napravio samo za sebe, i da sada ovakav Napoli date Arteti u Premier League, Wolverhampton bi se spasao ispadanja tako sto bi prestigao Napoli na tabeli engleske Premier League. Znaci, ako pogledate kako Napoli izgleda, sve je jasno, kako Conte zeli da igra i kako se dolazi do scudetta. Sezona 2025/2026 Intera i Napolija Inter se odlicno drzi u sva tri takmicenja koja igra ove sezone. Tokom cele dosadasnje sezone su u vrhu Lige Prvaka, Serie A, a lagano su i prosli sva kola italijanskog kupa. U italijanskom prvenstvu imaju samo tri poraza, jedan kiks kod kuce, jos letos od Udinesea, poraz u derbiju od Milana i poraz na strani bas od Napolija. U Ligi Prvaka imaju poraz kod kuce od Liverpoola sto su mogli da izbegnu, i jedan poraz na strani od Atletico Madrida. A sve ostalo sto su odigrali u toku sezone su sve pobede, jer prakticno uopste ne igraju nereseno ove sezone. Na osnovu ovoga, moze se zakljuciti da su, osim kiks-poraza od Udinesea kod kuce, ove sezone gubili samo od jakih timova, Milana, Liverpoola i Atletico Madrida. Inter jeste savrsen, ali je prvi trofej u sezoni ipak osvojio doktor Conte, a to je Supercup Italije. Kakav god da je trofej i kakvog je znacaja, ipak su na teren istrcali i Inter i Milan i Bologna. Napoli kod kuce ove sezone nije izgubio nijednu utakmicu ni u jednom takmicenju, ali na strani pokazuju juznjacki karakter. Potop od savrsenog Psv-a od 2:6, porazi bez postignutog gola od 0:2 od gradjana, Bologne i Benfice, plus porazi od Milana i Torina. Pri tome, prosuti bodovi kod kuce protiv Verone, mogu biti alarm da se podsete na istorijsko pravilo da se titule gube "na malim " utakmicama. Ali, prilikom kladjenja nikako ne sme da se zaboravi da napoli prakticno celu sezonu do sada igra osakacen povredama i izostancima, i ako bismo i to uzeli u obzir, doktor Conte i Napoli su vec osvojili titulu prvaka Italije, gledajuci sa kakvim krsevima od igraca se odlicno drze Predlozi za kladjenje Ovu utakmicu cekam sedam dana, ali da ga yebes, ne mogu da pronadjem entuzijazam za realno kladjenje. Na ovoj utakmici sam jedino trazio sta da uzmem iz nje da vezem sa dvojkom na Olympiacos po 1,33 pa sam izabrao gol Intera na utakmici po 1,20 iako je juce kvota na gol Intera bila 1,16-1,18. Nije mi jasno zasto kladionice podizu kvotu na gol Intera kada je Inter na 25 utakmica ove sezone, na 23 postigao barem jedan gol, bez obzira da li su igrali na strani ili u gostima. Mozda je odgovor u tome da Inter nije dao gol u sezoni, samo na dve utakmice, obe kod kuce, obe vazne i obe protiv jakih, 0:1 sa Milanom i 0:1 sa Liverpoolom. U drugoj, amaterskoj ligi Poslednje Sanse, kolega @Kiks77 cesto koristi igre da u prvih deset minuta nece pasti gol, ili da obe ekipe nece postici po gol u prvom poluvremenu, sto mislim da bih mozda i mogao da odigram iz ove utakmice, ali sa tudjim novcem. Zbog nacina igre obe ekipe, takodje sa tudjim novcem bih igrao i neke ekstremne klizne granice na broj kornera na utakmici, recimo do sest, i ni korner vise. Uopste ne znam ni ko sudi, ali kada sam video u ponudi velikog bet365 da nude za vise od jednog kartona Napolija kvotu od 1,80 prvo sam morao da proveravam da li je to moguce, a kada sam video da jeste, za sada sam odlucio da cu nesto morati da igram i sa sopstvenim novcem. Da ponovim, iz ove utakmice nista ne predlazem za kladjenje, sebi sam trazio sta cu da vezem sa dvojkom na Olympiacos, a to je za sada samo gol Intera, ali sam morao da najavim ovu utakmicu, jer bih umro, da nisam. Pravo kladjenje ce za mene biti tek sutra, kada prvo rasprodam svu imovinu i podignem kredite i onda jedinicu na Juventus protiv Cremonesea, yebem li im majku u pic*#*#ku, vezem sa dvojkom na Olympiacos po ukupnoj kvoti od 1,67-1,70  
    • Prvo, hvala na analizama. Drugo,već smo mislili gdje si nestao. Vjerojatno slavio over koševa Barce koji se dogodio praktično na samom kraju. Bila bi istorijska nepravda da si pao, a pola igrača prošlo nakon tvojih savjeta.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use