Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Koje je optimalno okvirno vrijeme kada bi se članovi okupljali na chatu?  

9 glasova

  1. 1. Koje je optimalno okvirno vrijeme kada bi se članovi okupljali na chatu?

    • 8:00
      0
    • 9:00
      0
    • 10:00
      1
    • 10:30
      1
    • 11:00
      1
    • 11:30
      0
    • 12:00
      0
    • 13:00
      1
    • 15:00
      0
    • 17:00
      0
    • 20:00
      1
    • 22:00
      4


Recommended Posts

Objavljeno

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da je na forum, ponajviše zahvaljujući inicijativi članova, dodan novi toolbar koji omogucuje chatanje sa drugim članovima i posjetiteljima foruma, kao i efikasnu i jendostavnu promidžbu sadržaja koji Vam se sviđaju.

Sviđa Vam se? Preporučite nas prijateljima, jednostavnim klikom na facebook ili twitter na novom toolbaru, te na taj način pomozite da forum postane još bolji i sadržajniji, a samim tim i korisniji svima nama, jer vjerujem da bi porast broja, kao i veća aktivnost članova, na kraju rezultirala boljom informiranišću svih nas, a samim tim bi i povecali postotak pogođenosti.

Mala napomena, vezana uz preporučavanje stranice prijateljima. Preporučiti stranicu možete jednostavnim klikom na facebook ili twitter na toolbaru. Preporučiti ćete stranicu na kojoj se u tom trenutku nalazite. Dakle, ako se nalazite na naslovnoj stranici, preporučiti ćete stranicu http://svijetkladjenja.com/forum ,dok ako se nalazite u podforumu listić dana - npr. subota, tada ćete preporuciti "temu listić dana - subota", te će Vaši prijatelji klikom na link doći direktno na temu listić dana za aktualan dan, a ne na naslovnu stranicu foruma.

Ljubazno molim sve članove, kao i posjetitelje foruma, da preporuče ovaj sadržaj prijateljima, ukoliko im se forum sviđa.

Chat je zamišljen i uređen na način da mu može pristupiti svatko sa facebook, twitter, myspace ili yahoo profilom.

Vjerujem da je to optimalno rješenje budući da gotovo svatko ima bar jedan od navedenih računa. Logiranje na chat traje svega nekoliko sekundi i potrebno je jedino odabrati dali pristupate sa facebook-a, twitter-a, myspace-a ili yahoo-a, te upisati svoje podatke.

Na chatu vrijeme pravila foruma! http://svijetkladjenja.com/forum/pravila-foruma/pravila-foruma/msg8308

Stvorila se inicijativa za određivanjem vremena kada bi većina članova bila na forumu.

Vjerujem da će neki korisnici biti više puta dnevno na forumu, a tako i na chatu, međutim bilo bi dobro kada bi odredili vrijeme kada bi svi, ili bar vecina, bila online.

Iako sam administrator i vlasnik stranice ne želim nametati neko vrijeme, već ćemo na demokratski način odabrati kada bi vecini pasalo.

Naravno, preporučujem da to bude u jutarnjim satima (npr. između 9:00 i 14:00), jer vecina ljudi listiće uplacuje do 14-15h, a navecer se mogu okupiti oni koji slažu večernje listice, informiraju se o parovima narednog dana, prate utakmice i sl...

Molio bi sve da sudjeluju u anketi...

Objavljeno

Ekipa vidim sad npr. 5 ljudi je online, a na chatu samo ja i kocka pa me zanima da li vam se ne da pricatri ili jednostavno zaboravite na chat koji je bio toliko trazen?

ja imam probleme s tim chatom...kliknem na njega ali ne otvara mi se ništa, kao da i nemam tu ikonicu join chat, dali je to možda zato što ja nemam facebook ili twitter i te gluposti???

Objavljeno

Ekipa vidim sad npr. 5 ljudi je online, a na chatu samo ja i kocka pa me zanima da li vam se ne da pricatri ili jednostavno zaboravite na chat koji je bio toliko trazen?

ja imam probleme s tim chatom...kliknem na njega ali ne otvara mi se ništa, kao da i nemam tu ikonicu join chat, dali je to možda zato što ja nemam facebook ili twitter i te gluposti???

Meni se je to desilo par puta dok je chat bio u fazi integracije i testiranja, međutim nakon toga više nije bilo takvih problema. Nisam siguran do čega je to, pogotovo jer vidim da većini drugih chat radi, pa smatram da nije do sistema... Molio bi te da probaš otvoriti forum i chat u nekom drugom pregledniku, ako ga imaš instalirano. Dakle, ako koristiš Mozillu Firefox, probaj otvoriti chat u Internet Exploreru ili Google Chrome-u ili necem trecem... Da vidimo da nije do toga...

Btw. to što nemaš fb, twitter i sl. nema veze, jer nakon što se klikne na chat otvori te prozor u kojem tek onda biraš na koji se način spajaš na chat, dakle dali preko facebooka, twittera, myspace-a ili yahoo-a...

Objavljeno

Ekipa vidim sad npr. 5 ljudi je online, a na chatu samo ja i kocka pa me zanima da li vam se ne da pricatri ili jednostavno zaboravite na chat koji je bio toliko trazen?

ja imam probleme s tim chatom...kliknem na njega ali ne otvara mi se ništa, kao da i nemam tu ikonicu join chat, dali je to možda zato što ja nemam facebook ili twitter i te gluposti???

Isti problem iman i ja prova sa san u Internet Exploreru i nije mi se uopće otvoria toolbar

Objavljeno

Ni meni se odjednom ne otvara  ???

Primljeno na znanje. Hvala što ste svi prijavili problem. Probati ću ga riješiti što prije, ali imajte na umu da je novi toolbar integriran na forum prije nekoliko dana, i da je za očekivati da postoji mogucnost da se jave manji problemi u radu u prvih 20-ak dana...

Objavljeno

Meni se na mozzili otvara. Dečki provjerite postavke explorera da nemate blokiran neki pops-up, ili java skriptu ili takvu neku stvar jer sumnjam da je greska u forumu. Da  je u forumu nikom ne bi otvaralo.

Sinoć sam nešto radio na chatu, tako da je moguće da je to razlog zašto sada radi. Vjerujem da bi sada trebalo svima raditi, ali moguće je da opet chat nebude dostupan na 1-2 sata...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use