Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Otvoram ovu temu zbog sutrasnjeg slaloma muskih.

Dueli:

Kostelić I.-Herbst R. 1 kvota 1.7

Herbst nije u nekoj slalomskoj formi i nebi trebao ugroziti ivicu.

Ja mislim da bi trebali uzeti ovo:

Ivica Kostelic da ce zavrsiti 1 ili 2, kvota u hrv lutriji je 2.30, to je dobra kvota za riskirati, sta ti kazes goksim, imas li ti kakve duele za sutra?

Objavljeno

Otvoram ovu temu zbog sutrasnjeg slaloma muskih.

Dueli:

Kostelić I.-Herbst R. 1 kvota 1.7

Herbst nije u nekoj slalomskoj formi i nebi trebao ugroziti ivicu.

Ja mislim da bi trebali uzeti ovo:

Ivica Kostelic da ce zavrsiti 1 ili 2, kvota u hrv lutriji je 2.30, to je dobra kvota za riskirati, sta ti kazes goksim, imas li ti kakve duele za sutra?

bwin daje koef. 2,00 da će Ivica biti na postolju i to mi se čini najpametniji bet. Ivica u Wengenu u slalomu redovito ostvaruje dobre rezultate. Ima, ako dobro pamtim, 4 postolja i dvije pobjede... Leži mu staza i u odličnoj je formi. Ipak, strah me je u kakvom će stanju biti staza za drugu vožnju budući da smo danas mogli vidjeti da staza popušta. Sigurno će biti rupa i sigurno svi neće imati iste uvjete na stazi...


Ivica starta peti. Vjerujem da tu neće biti problema sa stazom, ali u drugoj vožnji je pitanje kako će to izgledati. Očekujem da će Ivica biti na postolju, te da će, kako sam cijeli tjedan i najavljivao, dodatno pobjeći Svindalu i Zurbriggenu u ukupnom poretku ;)

Objavljeno

Almeria-Real Madrid (2:0)        2        2,65

Neću objašnjavat jer milisn da stvarno nije ni potrebno, nisan čua za neke izostake, love barcu, c ronaldo se natječe sa messijem ko će dat više golova itd. Za real san siguran (85 % uvjeren) da će dat 3-4 gola samo da me prime.

ko nerazumi ovo je dvostruki hendikep, real mora dobit sa 3 ili više razlike, ponuda je iz HL-a

Objavljeno

Pozdrav ljudi dugo me nije bilo, nadam se da je aktivnost porasla...iskrneo ja sam izgubio volju za pisanjem kada sam vidio da nema aktivnosti (više sma bio po drugim aktivnijim forumima)...dobio sam poruku da je ovdje opet aktivno (stvarno se nadma da je) pa sam odlučio opet malo svratit

evo što i kako sam ja odigrao danas

20:15h 25,5/ Rumunjska - Danska/Rumunjska 1 (manje) @1,82 HL

- Rumunji su nama zabili samo 21 gol iako su cijelo prvo poluvrijeme imali prednost čak i po 3 gola razlike. Očito je kako ne mogu cijelu utakmicu odigrat na visokom nivou, a naša obrana je ipak jedna od boljih...u tu skupinu sigurno spada i danska i mislim da ova opcija nebi trebala biti previše upitna. POgotovo što su Šveđani pokazali u drugom poluvreenu protiv australije (koja je jadna ali ipak su uspjeli smao 4 gola zabit), mislim da je granica postavljena previsoko za Rumunje...

02:20h Davydenko - Mayer 1 @1,22 HL

- evo jedan tenis od mene, Davydensko je pokazao u Qataru da igra odličan tenis i stogao je tamo do finala gdje je Federer ipak bio bolj ii pokazao da Davydensko ne može s njim...ali da može sa svim ostalim na ovoj podlozi (barem je to moje mišljenje), Mayer nije za podcjenit ali ipak ovdje treba dobit 3 seta da bi izbacio Rusa a mnislim da je Rus ipak puno bolji tenisač i ne vjerujem da će Davyidenko izgubit ovaj meč, pogotovo što je pokazao u kakvoj je dobroj formi na početk usezone (nakon tog turnira je iamo zjedan dana za odmor i dodatnu pripremu i sigurno da je odmorniji od Mayera koji je izgubio u polufinala Sideya od troikog prije par dana)

Objavljeno

Otvoram ovu temu zbog sutrasnjeg slaloma muskih.

Dueli:

Kostelić I.-Herbst R. 1 kvota 1.7

Herbst nije u nekoj slalomskoj formi i nebi trebao ugroziti ivicu.

Ja mislim da bi trebali uzeti ovo:

Ivica Kostelic da ce zavrsiti 1 ili 2, kvota u hrv lutriji je 2.30, to je dobra kvota za riskirati, sta ti kazes goksim, imas li ti kakve duele za sutra?

Kao sto sam rekao, ovo je lagano proslo! A duel da ni ne pricam,Herbst nije bio u prvih 15. ;)

Objavljeno

Ja sam izuzetno zadovoljan razvojem situacije, ponajviše zbog skijanja i sjajnog vikenda Ivice Kostelića. Pisao sam dosta o tome da očekujem njegov fenomenalan vikend i da bi se trebao ovaj tjedan odljepiti od konkurencije. Vjerujem da više nećemo vidjeti koef. 3,50 na njega da će osvojiti veliki kristalni globus, iako volio bi da bude visok koeficijent da još malo podebljam uplate, iako i ovako nosi lijepe dobitke...

Sutra, ili naredne dane, kada kladioncie stave svoje razrade napišem detaljnije neke stvari...  ;)

Objavljeno

Njemačka liga:

Kaiserslautern-1.FC Koln

tip: 1

kvota: 1.85 u hrv lutriji, drugdje je vec oko 1.8

Kaiserslautern je trenutno u boljem položaju od Kolna. Nakon jesenskog dijela prvenstva zauzimao je 12. mjesto s 21 osvojenim bodom, dok je Köln bio na 16. mjestu. Kaiserslautern u ovom trenutku doista ima i nešto kvalitetniju momčad u kojoj okosnicu čine hrvatski igrači, Ivo Iličević koji vodi igru u srednjem redu i sjajni napadač Srđan Lakić koji na kontu ove sezone ima već 11 prvenstvenih golova i na četvrtom je mjestu liste strijelaca. Jaki argument na strani Kaiserslauterna svakako je iznimno loša Kölnova igra u gostima. Momčad koju je na početku sezone, prije nego što je dobio otkaz, vodio hrvatski stručnjak Zvonimir Soldo, u devet je dosadašnjih gostujućih dvoboja ubilježila tek po jednu pobjedu i remi te čak sedam poraza, uz gol-razliku 9-20..

I jos info da Koln ne dolazi sa nekoliko svojih prvotimaca, zbog toga sto su zarazeni virusom H1N1. To su bili Miso Brecko, Youssef Mohamad, Kevin McKenna i Kostas Giannoulis i jos se razario naknadno i Jajala, a to nije sve. Jos ima i povrijedenih igraca, a to su: Alexander Ionita, Taner Yalcin, Adil Chihi, Manasseh Ishiaku i Jose Pierre Vunguidica.

Nema druge opcije nego pobjeda domacina, moze se i pobjeda domacina sa 2 gola razlike ili da ce domacin zabiti vise od 1 gola na utaknici.

Objavljeno

Pozdrav ljudi dugo me nije bilo, nadam se da je aktivnost porasla...iskrneo ja sam izgubio volju za pisanjem kada sam vidio da nema aktivnosti (više sma bio po drugim aktivnijim forumima)...dobio sam poruku da je ovdje opet aktivno (stvarno se nadma da je) pa sam odlučio opet malo svratit

evo što i kako sam ja odigrao danas

20:15h 25,5/ Rumunjska - Danska/Rumunjska 1 (manje) @1,82 HL

- Rumunji su nama zabili samo 21 gol iako su cijelo prvo poluvrijeme imali prednost čak i po 3 gola razlike. Očito je kako ne mogu cijelu utakmicu odigrat na visokom nivou, a naša obrana je ipak jedna od boljih...u tu skupinu sigurno spada i danska i mislim da ova opcija nebi trebala biti previše upitna. POgotovo što su Šveđani pokazali u drugom poluvreenu protiv australije (koja je jadna ali ipak su uspjeli smao 4 gola zabit), mislim da je granica postavljena previsoko za Rumunje...

02:20h Davydenko - Mayer 1 @1,22 HL

- evo jedan tenis od mene, Davydensko je pokazao u Qataru da igra odličan tenis i stogao je tamo do finala gdje je Federer ipak bio bolj ii pokazao da Davydensko ne može s njim...ali da može sa svim ostalim na ovoj podlozi (barem je to moje mišljenje), Mayer nije za podcjenit ali ipak ovdje treba dobit 3 seta da bi izbacio Rusa a mnislim da je Rus ipak puno bolji tenisač i ne vjerujem da će Davyidenko izgubit ovaj meč, pogotovo što je pokazao u kakvoj je dobroj formi na početk usezone (nakon tog turnira je iamo zjedan dana za odmor i dodatnu pripremu i sigurno da je odmorniji od Mayera koji je izgubio u polufinala Sideya od troikog prije par dana)

Piši propalo, ovaj drugi par za mene više nije ni bitan

Danska - Rumunjska 39:30

- danci trpaju ko looodi, pitam se koliko će nama utrpat (mi kao imamo jednu od boljih obrana), ali primili su previše u ovoj tekmi (Hvid nije ni branio skorou ovoj tekmi)

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use