Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Arsenal-Stoke City                   1,30      1

Marseille-Manchester Utd          1,37      X2

FC Porto-FC Sevilla                  1,16      1X

koef 2,07, germania

Arsenal treba pobjedu ukoliko žele ostati u utrci za prvaka, doma imaju skor 9-1-3 i kao takvi su 2. najbolji domaćin lige, dok Stoke u gostima ima 3-1-9 i kao takav su tek 16. gost lige.

Manchester, mislim da danas neće srljati te će tražiti jedan pozitivan rezultat a po kvaliteti su sigurno bolja momčad od Marseillea.

Porto, stigli su do ogromne prednosti u prvoj utakmici tako da im je danas i X dovoljan za prolaz

Objavljeno

Marseille-Manchester Utd          1,37      X2

Mislim da san negdje za Marseille čua da ima dosta izostanaka danas, neznan točno kojih al znan da je jedan (ja mislin njihov glavni) napadač

Ja ču pokušat na više kornera        2       2.05

a i ja sam cuo da je manchesret u velikim problemima..da ima puno igraca koji ce izostat...pa sad neznam..

Objavljeno

Danas Marseille ce imat puno izostanak najvazniji je izostanak Gignac-a kojeg su platili velikih 16mil. posto pratim Marseill svaku utakmicu mislim da i to nije neki izostanak jer Marseille bolje igra kad je Brandao centralna spica a sa strane Remy i Awey i svojim prodorima su jako opasni. Dodao bi i to da danas nece bit i omalenog Valbuene koji je odlican napadac. Kao ni spanjolca Azpilicueta. U najavi Man unt. je najprije bilo da ce igrat 4-5-1 samo Rooney istureni napadac. i 5. veznih Flecher, Scools, Carick, Gips, Nani ali je danas promjenjeno da Gips ispada iz momcadi i ulazi Berbatov. Man unt je bez izostanka velikokog Rio Ferdinadnda, nema ni Andersona, Owen-a, Gigsa, Hargriwsa, Valencije, Park i Evensa.... puno je to izostanaka stoperski par uz Vidica ce bit Smalling 21. godisnji igrac. Mislim da je ovo velika sansa za Marseile. Treba li nadodat da ce veceras bit i rasprodani Velodrome. Pa uz sve ove pojedinosti mislim da Marseille nebi smio izgubit, al igrati protiv Man unt jedne institicije nikad se nezna.

Ja sam odigrao 1x kvota 1.75 al naravno nikome nebi preporucio igranje protiv kluba kakav je Mancester united ovo je vise navijacki odigrano sa moje strane !!!

Sretno

Objavljeno

Danas Marseille ce imat puno izostanak najvazniji je izostanak Gignac-a kojeg su platili velikih 16mil. posto pratim Marseill svaku utakmicu mislim da i to nije neki izostanak jer Marseille bolje igra kad je Brandao centralna spica a sa strane Remy i Awey i svojim prodorima su jako opasni. Dodao bi i to da danas nece bit i omalenog Valbuene koji je odlican napadac. Kao ni spanjolca Azpilicueta. U najavi Man unt. je najprije bilo da ce igrat 4-5-1 samo Rooney istureni napadac. i 5. veznih Flecher, Scools, Carick, Gips, Nani ali je danas promjenjeno da Gips ispada iz momcadi i ulazi Berbatov. Man unt je bez izostanka velikokog Rio Ferdinadnda, nema ni Andersona, Owen-a, Gigsa, Hargriwsa, Valencije, Park i Evensa.... puno je to izostanaka stoperski par uz Vidica ce bit Smalling 21. godisnji igrac. Mislim da je ovo velika sansa za Marseile. Treba li nadodat da ce veceras bit i rasprodani Velodrome. Pa uz sve ove pojedinosti mislim da Marseille nebi smio izgubit, al igrati protiv Man unt jedne institicije nikad se nezna.

Ja sam odigrao 1x kvota 1.75 al naravno nikome nebi preporucio igranje protiv kluba kakav je Mancester united ovo je vise navijacki odigrano sa moje strane !!!

Sretno

Iskreno meni je Marseille najdraži francuski klub al mislin da nema toliko iskustava što se tiče LP, da bar nisu prodavali igrače inače tamo su igrali Nasry, Evra, Ribery, Djibril Cissé

Objavljeno

Danas Marseille ce imat puno izostanak najvazniji je izostanak Gignac-a kojeg su platili velikih 16mil. posto pratim Marseill svaku utakmicu mislim da i to nije neki izostanak jer Marseille bolje igra kad je Brandao centralna spica a sa strane Remy i Awey i svojim prodorima su jako opasni. Dodao bi i to da danas nece bit i omalenog Valbuene koji je odlican napadac. Kao ni spanjolca Azpilicueta. U najavi Man unt. je najprije bilo da ce igrat 4-5-1 samo Rooney istureni napadac. i 5. veznih Flecher, Scools, Carick, Gips, Nani ali je danas promjenjeno da Gips ispada iz momcadi i ulazi Berbatov. Man unt je bez izostanka velikokog Rio Ferdinadnda, nema ni Andersona, Owen-a, Gigsa, Hargriwsa, Valencije, Park i Evensa.... puno je to izostanaka stoperski par uz Vidica ce bit Smalling 21. godisnji igrac. Mislim da je ovo velika sansa za Marseile. Treba li nadodat da ce veceras bit i rasprodani Velodrome. Pa uz sve ove pojedinosti mislim da Marseille nebi smio izgubit, al igrati protiv Man unt jedne institicije nikad se nezna.

Ja sam odigrao 1x kvota 1.75 al naravno nikome nebi preporucio igranje protiv kluba kakav je Mancester united ovo je vise navijacki odigrano sa moje strane !!!

Sretno

Iskreno meni je Marseille najdraži francuski klub al mislin da nema toliko iskustava što se tiče LP, da bar nisu prodavali igrače inače tamo su igrali Nasry, Evra, Ribery, Djibril Cissé

Slazem se. Nasry Evra Ribery Drogba e da su oni veceras u marseilu drukcije bi bilo  ;) aali se nadam danas barem remiju.

Objavljeno

Danas Marseille ce imat puno izostanak najvazniji je izostanak Gignac-a kojeg su platili velikih 16mil. posto pratim Marseill svaku utakmicu mislim da i to nije neki izostanak jer Marseille bolje igra kad je Brandao centralna spica a sa strane Remy i Awey i svojim prodorima su jako opasni. Dodao bi i to da danas nece bit i omalenog Valbuene koji je odlican napadac. Kao ni spanjolca Azpilicueta. U najavi Man unt. je najprije bilo da ce igrat 4-5-1 samo Rooney istureni napadac. i 5. veznih Flecher, Scools, Carick, Gips, Nani ali je danas promjenjeno da Gips ispada iz momcadi i ulazi Berbatov. Man unt je bez izostanka velikokog Rio Ferdinadnda, nema ni Andersona, Owen-a, Gigsa, Hargriwsa, Valencije, Park i Evensa.... puno je to izostanaka stoperski par uz Vidica ce bit Smalling 21. godisnji igrac. Mislim da je ovo velika sansa za Marseile. Treba li nadodat da ce veceras bit i rasprodani Velodrome. Pa uz sve ove pojedinosti mislim da Marseille nebi smio izgubit, al igrati protiv Man unt jedne institicije nikad se nezna.

Ja sam odigrao 1x kvota 1.75 al naravno nikome nebi preporucio igranje protiv kluba kakav je Mancester united ovo je vise navijacki odigrano sa moje strane !!!

Sretno

0-0 Win

Objavljeno

Ajd na brzinu da nešto napišem za noćne ptice koje igraju online...

01:30h Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks under 5,5 golova @1,65 HL

ovo je koef koji sma ja odigrao u HL danas popodne...tek sam sad našao slobodnog vremena za napisat....pa ako netko stigne još nek uplati jer mislim da ovo prolazi bez puno muke...SJ jučer igrao u Detroitu danas u PIT, u dobroj su formi a u posljednje vrijeme i Niemi (golman) jako dobro brani pa bi se ovaj susret mogao pretvorit u meč vratara Niemi s jedne i Fleury s druge strane...otkako nema malkina i crosbya golman fleury iz PIT ih drži iznad vode i zbog njega skupljaju bodove....napravili su trade prije par dana i novi igrač Neal se mora uklopit (inače jako dobro lijevo krilo), a izgubili su ofezivnog obrambenog igrača koji je igrao nekad u drugo ja nekad u trećoj liniji...uglavnom nebi trebao previše nedostajat u obrani...ja očekujem gustu i tvrdu utakmicu sa malo golova

Objavljeno

Ajd na brzinu da nešto napišem za noćne ptice koje igraju online...

01:30h Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks under 5,5 golova @1,65 HL

ovo je koef koji sma ja odigrao u HL danas popodne...tek sam sad našao slobodnog vremena za napisat....pa ako netko stigne još nek uplati jer mislim da ovo prolazi bez puno muke...SJ jučer igrao u Detroitu danas u PIT, u dobroj su formi a u posljednje vrijeme i Niemi (golman) jako dobro brani pa bi se ovaj susret mogao pretvorit u meč vratara Niemi s jedne i Fleury s druge strane...otkako nema malkina i crosbya golman fleury iz PIT ih drži iznad vode i zbog njega skupljaju bodove....napravili su trade prije par dana i novi igrač Neal se mora uklopit (inače jako dobro lijevo krilo), a izgubili su ofezivnog obrambenog igrača koji je igrao nekad u drugo ja nekad u trećoj liniji...uglavnom nebi trebao previše nedostajat u obrani...ja očekujem gustu i tvrdu utakmicu sa malo golova

01:30h Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks under 5,5 golova @1,65 HL 2:3 OT

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use