Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 06.05.2011.


storm

Recommended Posts

Fleetwood - Wimbledon

team news:

Fleetwood can recall a host of players for the first leg of their Blue Square Bet Premier play-off semi-final.

Defender Shaun Beeley (toe) has trained this week and could rejoin those who were rested for last weekend's 1-0 win at Cambridge in the squad.

AFC Wimbledon could be unchanged, meaning strike duo Kaid Mohammed and Danny Kedwell should start.

Ismail Yakubu should keep his place after recovering from an illness last weekend to play 90 minutes.

Dosta dugo sam razmisljao i vagao na koju bi stranu bodovi mogli otic. Osobno favoriziram Wimbledon, ali kad je u pitanju novac treba gledati objektivno. Za oba kluba mogu reci da su jako dobro odradili sezonu, ali ima jedna razlika koju ne mogu zanemariti unatoc osobnom favoriziranju gostiju. Postoji razlog zasto je na Wimbledon kvota 3, a to je gostovanje- koje Wimbledonu nije jaka strana pogotovo kad gostuju kod jacih ekipa. Za razliku od njih, Fleetwood je protiv jacih ekipa postizao puno bolje rezultate. Otvaraju utakmicu na domacem terenu gdje su naravno najjaci, te ocekujem da iskoriste slabost Wimbledona i uzmu pobjedu.. Fleetwood @ 2.48 (SBObet)

Link to comment
Share on other sites

Tampa Bay- Baltimore under 8,5 1,85 supersport

Shields starta za Tampu. Riječ je o prosječnom pitcheru. Ove sezone dosta dobro baca koliko sam uspio pogledati. Bacao je već protiv Baltimorea ove sezone i dozvolio im samo 2 runa kroz 7,1 inning. Zna kako treba bacati protiv njih i teško da može puno oscilirati od te utakmice. Na domaćem terenu baca puno bolje nego vani i stvarno teško da može danas Baltimore preko 3-4 runa. Za Baltimore baca Britton. Dečko koji je ove sezone ušao u ligu. Baca vrlo dobro. Bacao je u istoj utakmici kao i Shields i dozvolio samo 1 run kroz 6 inninga. Tampa je dobra ekipe i ima dobre udarače i teško će biti Brittonu, ali na takvim se utakmicama vide tko koliko vrijedi. Po meni je Britton jedan od perspektivnijih mladih pitchera lige i imat će sigurno dobru karijeru. Bit će napeta utakmica i očekujem sličnu kao što je bila prva u kojoj su bacalo jedan protiv drugoga. Ta je završila 5-1 za Baltimore. Po meni će i ova danas biti dosta slična, samo mislim da će se pobjednik promjeniti i da će Tampa ovo dobit.

LA Angels- Cleveland under 8,5 1,80 supersport

Cleveland igra odlično ove sezone. Pitcheri odlično bacaju i onda i nije toliko teško pobijediti. Al vratimo se ovoj utakmici. Za Cleveland baca Masterson. Mladi pitcher koji je dosta sazrio kroz 2-3 godine koliko baca već u ligi i ove sezone baca odlično. Od 6 utakmica koje je započeo u 5 njih je bio bolji od protivnika a u jednoj su bili 2-2 nakon 7 inninga. To mu je i neki prosjek dopuštenih runova. zaokruženo 2 runa po utakmici od nekih 6-7 inninga. To je izvrsna statistika i svatko bi htio imati pitchera kojemu je prosjek 2 dozvoljena runa na 7 inninga. S druge strane za Angelse baca Chatwood, mladić koji je debitirao ove sezone. Bacao je već protiv Clevelanda i dozvolio im 4 runa kroz 5 inninga. Ta utakmica je završila 4-0 za cleveland. Teško da će danas moći preko 8 runova utakmica. Opet dajem prednost Clevelandu, iako mi se čini da malo padaju u formi ali ako budu pitcheri bacali kako su do sada ili bolje ova granica nebi trebala biti prijeđena. Što se tiče udarača, obje ekipe su solidne i ne postižu previše poena po utakmicama. Po meni bi ovo morao biti under.

evo i jedan NBA tip

Dirk Nowitzki over 25,5 1,85  supersport

neznam kakve granice i kvote imaju onlajn kladionice, ali ovo mi se učinilo zanimljivim. Nowitzki je jedan od najboljih igrača lige. Pustimo sad prosjek njegov u play offu ili ligi.

Dallas vodi Lakerse 2-0 i to nakon dviju pobjeda u gostima. Danas imaju prvu utakmicu doma i pobjedom bi se približili konferencijskom finalu. A da bi pobjedili bi Nowitzki morao biti na nivou i to oko ove granice što se tiče poena. Pogledajmo malo Nowitzkog. Lik ima 2,13cm i izvanserijski šut i to je glavni problem za Lakerse. Nemaju igrača koji ga može kvalitetno čuvati. Pau Gasol i Lamar Odom mu mogu visinom parirati, ali oni nisu toliko dobri obrambeni igrači da ga zaustavili. Artest je malo niži i jači ali nema pokretljivost potrebnu da bi zaustavio Dirka, a i realno Nowitzki može pogodit bez problema šut preko Artesta. Bryant je dobar obrambeni igrač, ali nema šanse da ga postavi trener da čuva nowitzkog a i opet nowitzki može pogodit šut preko njega zbog visine. Jednostavno nemaju igrača koji bi ga mogao zaustaviti. a sad malo o statistici Nowitzkog protiv Lakersa. u play offu 24 i 28 poena, u regularnom dijelu 14, 25, 27. Po meni se ovo isplati uzet i ja ću odigrat.

sretno

MLB 2011 FORMA  W 26 L 24

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • "Ovoga puta sam se odlucio za udrugu Krijesnica koja pomaze djeci i obiteljima suocenim s malignim bolestima, https://krijesnica.hr/ . Te bih ovim putem zamolio @Goksim da sredstva namjenjena drugoplasiranom u drugoj ligi posljednje sanse tj meni u skladu sa clankom 4. proslijedi i donira navedenoj udruzi." @joker93 👏👏👏👏👏 Svaka čast....iskreno ne znam kolika je nagrada za drugo mjesto 😁, ali ako netko napiše i sam ću donirati za istu udrugu... 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use