Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Premier liga

Subota1.jpgScreenshot_1.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Primera

Subota2.jpgScreenshot_2.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Serie A

Subota3.jpgScreenshot_3.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Bundesliga

Subota4.jpgScreenshot_4.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Ligue 1

Subota5.jpgScreenshot_5.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

HNL

Subota6.jpgScreenshot_6.jpg

HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

(Koeficijenti 12.12. u 20:12 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Objavljeno

Arsenal - Everton – 1 i 3+ (1.80) bet365

Nakon što je njihov niz od četiri uzastopne pobjede prekinut remijem 1-1 protiv gradskog rivala Fulhama na Craven Cottageu, Arsenal se vraća na domaći teren s ciljem povratka na pobjedničke staze. U posljednjoj utakmici Topnici su dominirali, ali nisu uspjeli iskoristiti prilike i značajno su ugrozili svoje ambicije za naslov. Trenutno zaostaju šest bodova za Liverpoolom, koji ima utakmicu manje.

Everton, s druge strane, dolazi na Emirates Stadium nakon uvjerljive pobjede od 4-0 protiv Wolvesa. Bila je to prva pobjeda momčadi Seana Dychea nakon pet utakmica. Iako su napokon pokazali učinkovitost u napadu, njihova ofenzivna forma na gostovanjima ostaje vrlo slaba sa samo pet postignutih golova u sedam utakmica ove sezone.

Arsenal se suočava s velikim problemima u obrani zbog brojnih ozljeda, ali unatoč tome, trener Mikel Arteta ima razloga za optimizam. Thomas Partey i Jurrien Timber vratili su se treninzima i očekuje se da će obojica biti spremni za nastup protiv Evertona. Međutim, Arsenal i dalje ne može računati na Riccarda Calafiorija, Oleksandra Zinchenka, Bena Whitea i Takehira Tomiyasua zbog ozljeda.

Everton dolazi na Emirates osvježen nakon pauze i uvjerljive pobjede nad Wolvesima. Sean Dyche sada ima više opcija na raspolaganju, a u momčad bi se mogao vratiti Michael Keane. Ipak, Chermiti, James Garner i Tim Iroegbunam i dalje su izvan terena. Unatoč tome, Everton vjerojatno neće mijenjati pobjedničku postavu iz posljednje utakmice.

Arsenal je favorit za pobjedu, a moj prijedlog je pobjeda Topnika s više od 2.5 golova na utakmici po kvoti od 1.80 u bet365 kladionici.

Screenshot_17.jpg

(Koeficijenti 13.12. u 20:17 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Rayo Vallecano - Real Madrid – 2 i  3+ (2.50) bet365

Nakon uvjerljive pobjede od 0-3 protiv Girone u posljednjem kolu La Lige, Real Madrid uspješno se oporavio od poraza 2-1 protiv Athletic Bilbaa. Sada žele nastaviti pozitivan niz, a večeras će gostovati kod Rayo Vallecana.

Rayo Vallecano dolazi u ovaj susret nakon minimalne pobjede od 0-1 protiv Valencije, kojom su prekinuli niz od tri uzastopna poraza u ligi. Iako je ta pobjeda donijela prijeko potrebnu dozu samopouzdanja, domaćini su svjesni težine izazova koji ih očekuje protiv favoriziranih gostiju.

Trener Rayo Vallecana Inigo Perez može računati na većinu svojih ključnih igrača, iako će Pelayo Fernandez i Raul de Tomas izostati zbog ozljeda. Usprkos izostancima, očekuje se da će domaćin ponovno postaviti isti sastav koji je donio pobjedu u prošlom kolu.

Real Madrid dolazi nakon pobjede nad Gironom (0-3) u La Ligi, ali i s nekoliko značajnih izostanaka. Kylian Mbappe neće biti na raspolaganju zbog ozljede, dok su Ferland Mendy, Eder Militao, Dani Carvajal i David Alaba također van konkurencije. Ipak, povratak Viniciusa Juniora i Rodryga nakon ozljeda donosi dodatnu snagu Kraljevskom klubu.

Rayo Vallecano: Batalla; Ratiu, Lejeune, Mumin, Chavarria; Ciss, Valentin; De Frutos, Palazon, A Garcia; Nteka

Real Madrid: Courtois; Vazquez, Tchouameni, Rudiger, F Garcia; Ceballos, Valverde; Brahim, Bellingham, Vinicius; Rodrygo

Rayo Vallecano je u posljednje vrijeme pokazao neuvjerljivu formu na domaćem terenu, za razliku od Real Madrida koji je dobio četiri od zadnjih šest gostujućih utakmica u svim natjecanjima. Očekujem dinamičan susret s golovima na obje strane. Dodatno, posljednje dvije domaće utakmice Vallecana završile su s više od 2.5 gola, što je i moja preporuka uz pobjedu Real Madrida po kvoti od u 2.50 bet365.

rayo-vallecano-vs-real-madrid.png

(Koeficijenti 13.12. u 21:37 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
prije 17 minute, furyshaa said:

Šta vi mislite kolege? Šta vi igrate danas ?

IMG_5079.png

Kolega ovako na prvu sugerirao bih cistu jedinicu na Liverpool,jer realno bez Basseya i Cairneya, i skupocjenog pojacanja Andersena ta zadnja linija tj stoperski duo je tuga, i po meni tu komotno kec i visa kvota, a izbaciti onda mozda neki drugi par po tvom izboru. Ove nizeligase i grke ne znam situaciju pa necu pricati, a u svakom slucaju odlican listic, kazem jedino bih isao sa cistim Liverpoolom. Sretno kako god

 

 

Objavljeno

Ja cu za danas ovako:

@nuki01 prepisujem od kolege tip(ide mu jako dobro u PŠ) pa stavljam to i na svoj listic

Kolege @LeonardoDrugi i @nutrija njihov tip  isto prepisujem i stavljam u realno kladenje

Feyenoord pobjeda i Atalanta golovi su mi bili uzi izbor za PŠ(odbarao sam Ajax na kraju za to) ali stavljam ih u realno klađenje ovdje

 

iiii Dinamo hhmmm..pao sam dosta puta na njega...al idem opet i to sa cistom pobjedom..kao sto je kolega @mesrine pisao..ocekujem da dinamo danas minimalno pobjedi, al po meni je moguca da u utakmice bude i vise golova..bez obzira sto je u Zagrebu vrijeme lose(lagana kisa i snjeg su padali ) i teren sigurno nece biti najidelani..al svejedno po meni je moguce da bude i 3 i vise golova

ja igram 2 na dinamo

 

 

 

 

Screenshot_20241214_121912_bet365.jpg

Objavljeno
prije 5 minute, furyshaa said:

@mesrine za Liverpool ću te poslušati ali Dinamo a-a, previše puta sam pao na njima a mora se samo umrijeti.

IMG_5084.png

Haha nisam ja sada ni sugerirao Dinamo, ne stavlja se to na ovakav listic kolega, iako sam rekao jucer sta ocekujem.

Mozda napisem koju o toj utakmici dok izadu sastavi. Sretno svima! 

Objavljeno

Hej @Fitoz

Vidim da nisi primetio da je kolega @nutrija promenio svoj izbor i prepisao moj predlog. To ne vidis, zar ne?

Nema veze. Kada ti dodje @nutrija u prvu ligu, nece nam ni trebati specijalne odbijenice koje sam nameravao da predlozim u Pravilima za sledecu sezonu. 
Planirao sam da uvedemo specijalne odbijenice cime bi ispravljali eventualne greske, ako bismo negde pogresili u proceni kome bi trebalo da idu specijalne pozivnice.

U tvom slucaju, ako kolega @nutrija udje u prvu ligu, specijalne odbijenice nece biti potrebne. Sam od sebe ces ispasti, nece biti potrebno nista da diramo.

Objavljeno
prije 2 sati, LeonardoDrugi said:

Hej @Fitoz

Vidim da nisi primetio da je kolega @nutrija promenio svoj izbor i prepisao moj predlog. To ne vidis, zar ne?

Nema veze. Kada ti dodje @nutrija u prvu ligu, nece nam ni trebati specijalne odbijenice koje sam nameravao da predlozim u Pravilima za sledecu sezonu. 
Planirao sam da uvedemo specijalne odbijenice cime bi ispravljali eventualne greske, ako bismo negde pogresili u proceni kome bi trebalo da idu specijalne pozivnice.

U tvom slucaju, ako kolega @nutrija udje u prvu ligu, specijalne odbijenice nece biti potrebne. Sam od sebe ces ispasti, nece biti potrebno nista da diramo.

Hahaha.. kada kolega @nutrija udje u prvu ligu, bice mi cast da igram sa njim dok ces ti da se davis u drugoligaskom blatu..

Objavljeno
prije 52 minute, Fitoz said:

Kada ti najgora ekipa prvenstva gurne tri komada u prvom poluvremu, onda se stvari moraju zvati pravim imenom, dugo nisam gledao ovakav blago receno KRS od ekipe kakav je Dinamo..

Evo ja sam pao i u PŠ i u realnom klađenju na Dinamu. Bilo je od toga da mi uopće nisu u igri barem za PŠ do toga da sam ih na kraju iz inata gurao i u PŠ i što je gore za novac. No, kad vidim i ostale rezultate sav taj nogomet je postao toliko nepredvidljiv da je to strašno. Sve veći broj utakmica, sve više svakakvih rezultata.  Svaka čast onima koji se sa nogometom mogu držati u nekom plusu. Ja ga eto i dalje forsiram, to dovoljno govori koliko neozbiljno trenutno igram. Imam sa druge strane rukomet koji mi je debelo ispred po pogođenim parovima pa opet lupam po nogometu.

Objavljeno

Da doprinesem napokon i u dnevnoj temi:

Chelsea - Brentford - Dvije najbolje napadačke momđadi (uz Liverpool i Tottenham) nije ni čudo da je na over 2,5 koeficijent samo 1,33. Očekujem preko 3 gola. Cole Palmer je u velikoj formi.

Brighton - Crystal Palace - za 1,25 mislim da obe momđadi mogu i primit i dat više od jednog gola tako da mi je ovo zicer.

Southampton - Tottenham - gosti igraju toplo hladno, očekujem njihovu pobijedu. Sveci zabija do 1 gola po utakmici. Under 5,5 je oko 1,25, ali me namamila ova lijep kvota na under 4,5

Atletico - Getafe - Atletico bi se izjednačio pobijedom sa Barcom na vrhu tablice imaju najbolju formu u ligi te su pobijedili zadnjih 8 utakmica (LP i liga) a u zadnjih 5 su zabili minmalno 3 gola

Heidenheim - Stuttgart - Heidenheim konstatno gubi među kojima su porazi i od Leverkuzena i Bayern gdje su im zabili po dva gola, Stuttgart uvijek igra za gol više, ali i često prime. Vjerujem i u preko 2,5.

Borussia D. - Hoffenheim - di god igra Hoffenheim uvik vidim golove u obe mreže. Borussia je idealan suparnik za to

Leipzig - Frankfurt - rijetko koja utakmica koje igraju ove dvije momđadi ostane under 2,5.

image.png.ca351abfeb65cfa7ed3b209140f8126e.png

 

Objavljeno

Roma i X, neresni ishodi

Post sam napisao samom sebi, ne morate cak ni da ga procitate, a kamoli da cekate sa mnom X na utakmici Rome. Pre samo sedam dana pozvao sam kolege sa Foruma da svi zajedno cekamo X na utakmicama Rome, iskljucivo u singlu, i uz postepeno povecavanje uloga. To svakako nije kladjenje, vec obicno cekanje, ali moze biti isplativo, ako se ne ceka dugo.

Nisam bas izabrao najbolji moguci trenutak za cekanje X-a na utakmicama Rome, jer je utakmica sa Cagliarijem u Rimu bila prva utakmica sa novim trenerom, a samo cetiri dana nakon te utakmice su igrali evropsku utakmicu sa Bragom gde spasavaju sezonu, posto u italijanskom prvenstvu nemaju sta da traze.

Roma je na dvanaestom mestu, i jako tesko da ce tokom sezone imati vise pobeda nego neresenih ishoda i poraza zajedno. Imaju sasvim prosecnu ekipu, barem osam timova ima bolji roster od njih, nemaju mir unutar tima, vlasnici kluba su ameri koji ne znaju ni sa koliko lopti se igra fudbal. Roma je promenila vec cetiri trenera u jako kratkom vremenu, i ne verujem da mogu izvuci sezonu, zapravo ne znam gde bi mogli da spasavaju sezonu. 

Atalantu od koje imaju 21 bodova manje, necu ni da spominjem, od cetvrtog mesta koje vodi u Ligu prvaka takodje, jer su u zaostatku 15 bodova, a Juventusa, koji nije ni medju prvih pet ekipa u Italiji, mogu da uhvate, ali za qurac. Za tri dana igraju kup utakmicu sa Sampdorijom, gde bi mozda mogli da traze spas sezone, ali ako prodju Sampdoriju, idu Milanu u italijanskom Kupu.

Mislim da je Romina realnost da se gura negde oko sredine tabele sa Bolognom, Torinom ili Parmom, a to zvakako znaci i dosta X-eva, neresenih ishoda. Za cekanje X-a, neresenog ishoda na utakmicama Rome, najbolja vest je sto ce Roma igrati puno utakmica u zgusnutom vremenu. danas igraju sa Comom, pa im za tri dana dolazi Sampdorija u Kupu, pa im za cetiri dana dolazi Parma u prvenstvu, pa idu Milanu, pa im dolazi Lazio. Prakticno ce za dvadesetak dana igrati pet utakmica, a ako tu ne dodje barem jednom X. onda i treba da bankrotiramo.

Sta tek reci za Como, majko moja. Kada bi njih trebao da predstavim u jednoj reci, to bi svakako bila rec porodjaj. Uz porodjajne muke su usli u Serie A, uz porodjajne muke igraju italijansko prvenstvo, a ako i izbore opstanak, to mogu ostvariti samo uz porodjajne muke. Poslednji put su nekoga pobedili jos u devetom mesecu (Veronu), a pre toga, necete verovati Atalantu u gostima, sto su im i jedine dve pobede u sezoni. 

Ja ne znam koga Como moze pobediti u prvenstvu, mislim da jedino mogu da se izvuku neresenim ishodima, pod uslovom da ostali krsevi samo gube. Uostalom u poslednjih devet utakmica Como ima pet poraza i cetiri X-a.

A pogledajte tek raspored Coma koji ih ocekuje, majko moja. Danas im dolazi Roma, pa idu Interu, pa im dolazi Lecce u borbi za zivot ili smrt, pa idu Laziju, pa im dolazi Milan.

Ko nece sa mnom da ceka X na utakmicama Rome, a upravo sam odlucio  da cu cekati i X na utakmicama Coma, ne mora. Ionako sam post napisao samome sebi, ali samo da znate, da je i X isto tako kladionicarski znak, i isto sluzi za kladjenje, bas kao i jedinica.

 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/stipic-za-germanijak-pafos-je-drugi-svijet-za-zilinu-ambiciozni-vlasnik-zeli-dugo-igrati-europu-ove-sezone/164748 Nesto infa u svezi Pafosa ako kojeg kolegu zanima.
    • Vojvodina vs Ajax, okvir golova 2-3 na utakmici, po kvoti od 2,00 (samo da proverim sebe) Ova utakmica izmedju Vojvodine i Ajaxa je, po tome koliko me interesuje, za mene poput polufinala Svetskog Prvenstva izmedju Francuske i Spanije.  Ajax sam prosle godine izuzetno pratio, a ove sezone cu jos vise, dok bih o obe ekipe mogao da napisem post na desetak stranica teksta. Danas necu nista da predlazem, posto je tek pocetak sezone, plus bih mnogo vise voleo da se ova utakmica igra prvo u Amsterdamu, a ne u Novom Sadu. Utakmica bi mogla da pomogne u dugorocnom kladjenju, gde bi mogli mnogo toga da razumemo u vezi Ajaxa. U realnom kladjenju cu probati veceras da uhvatim igru da ce na utakmici biti od dva do tri gola po kvoti od 2,00 kod velikog Bet365 Ako ne uhvatim ovu igru 2-3 gola na utakmici, vec uhvatim Vojvodinu i Ajax za qurac i padnem, a vi moje kolege sa Foruma to jedva docekate, samo da napomenem nekoliko stvari. Ovu igru 2-3 gola na danasnjoj utakmici nisam tek tako lupio, samo da nesto napisem, vec sam pazljivo izabrao bas ovo iz vise razloga. Nisam nista ni morao da napisem, jer nista ni ne predlazem, ali sam po svaku cenu hteo da proverim sebe. Ova igra 2-3 gola na utakmici statisticki najvise prolazi, ako se gleda na najvecem mogucem broju uzoraka, sto sam svojim ocima video na nekoliko predavanja o odvikavanju od kockanja.To naravno nista ne znaci, osim statisticki, ali sam ovu igru izabrao analizirajuci Ajax, pre svega. Tako da ovo nije moj izbor zbog statistike, vec ima vise razloga. Problem sa ovom igrom je pre svega u glavi, jer nakon sto sudija oznaci pocetak utakmice, vama tokom utakmice nista ne odgovara, ni ako bude golova, niti ako ih ne bude. I u jednom i u drugom slucaju ste pod stresom. Postoji kod velikog Bet365 i okvir golova 2-4 po kvoti od 1,53 ali, yebi ga, onda je mozda bolje odigrati over 1,5 gol na utakmici po 1,25 A sto se tice ovoga “… ljudi, zna li itko malo vise o Pafosu …” Ja sam prosle godine bas bas pratio Pafos jer su u kvalifikacijama izbacili onaj beogradski otrov, Crvenu Zvezdu, gde sam odgledao obe utakmice, a posle sam ih gledao i kroz grupnu fazu na utakmicama protiv Juventusa, Bayerna i Chelsea. Osim sto ih je Bayern potopio sa pet golova, po meni se Pafos uopste nije obrukao igrajuci prosle sezone Ligu Prvaka. Imali su relativno skroman tim, ali su po meni imali odlicnog trenera koga su igraci pratili. Po meni su doktorski izbacili Zvezdu i Ligu Prvaka odigrali cak i preko ocekivanja. Nisu prosli grupu zbog gol-razlike, ali su imali isti broj bodova kao i Benfica i Bodo/Glimt koji su prosli. Grupu su zavrsili ispred Psv-a, Napolija, Eintrachta, Villareala ili Ajaxa, a dovoljno je pogledati i njihove rezultate iz prosle sezone u Ligi Prvaka. Za mene su bili odlican tim, i veoma pametno su igrali, gledajuci iz koje zemlje i lige dolaze, plus kakav su imali budzet. Rekao bih da su igrali odlicno i iznad ovekivanja u odnosu na to gde realno pripadaju u odnosu na Arsenal, gradjane, Bayern, Barcellonu ili Liverpool. A koliko je sve to vazno za danasnju utakmicu, to niko ne zna. Cim igraju cetvrtkom, pa jos u sedmom mesecu, pa jos sa Hajdukom, dovoljno govori da verovatno nemaju pojma kao ni Hajduk Trebalo bi proveriti da li je ekipa iz prosle sezone jos uvek na okupu, pogotovo trener, i da li su zadrzali barem najvaznije igrace iz prosle sezone, ili su rasprodali sve sto je vredelo.  
    • Hajduk - Pafos manje od 2.5 gola (1.65)  bet365 Na rasprodanom Poljudu Hajduk će ugostiti ciparski Pafos u prvoj utakmici kvalifikacija za Europsku ligu. Splitski sastav u ovaj dvoboj ulazi s dodatnom dozom samopouzdanja nakon prolaska protiv Žiline. Upravo bi činjenica da su Bijeli već odigrali dvije službene utakmice mogla predstavljati značajnu prednost u odnosu na goste koji tek otvaraju novu europsku sezonu. Momčad s Poljuda tijekom dvomeča protiv Žiline pokazala je nekoliko vrlo dobrih stvari. Visoki presing, agresivan pristup i velik broj osvojenih lopti na protivničkoj polovici često su stvarali ozbiljne probleme slovačkom predstavniku. Velik dio odgovornosti ponovno će biti na Marku Livaji koji svojim iskustvom može napraviti razliku u svakom trenutku. Uz njega će važnu ulogu imati Brajković i Dalisson, dvojica igrača koji svojim kretanjem po bokovima mogu stvarati višak i otvarati prostor ostatku momčadi. Posebno će biti zanimljivo vidjeti kako će Hajduk koristiti širinu terena, budući da Pafos često igra vrlo kompaktno u središnjoj zoni i pokušava prisiliti protivnika na ubačaje iz manje opasnih pozicija. Veliku ulogu imat će i vezni red domaće momčadi. Pajaziti i Pukštas morat će pronaći ravnotežu između napada i obrane. Ukoliko se oba beka istovremeno priključe napadu, Pafos će pokušati iskoristiti prostor koji ostaje iza njihovih leđa. Upravo zbog toga očekuje se nešto oprezniji pristup nego što smo gledali protiv Žiline, posebno u prvih tridesetak minuta susreta. Pafos posljednjih godina kontinuirano raste i više nije anonimna europska momčad. Iako je prošlu sezonu u domaćem prvenstvu završio iza nekoliko konkurenata, u europskim natjecanjima ostavio je vrlo dobar dojam te je pokazao da može igrati protiv kvalitetnih protivnika. Tijekom ljeta došlo je do određenih promjena u sastavu, ali jezgra momčadi ostala je dovoljno kvalitetna da predstavlja ozbiljnu prijetnju svakom protivniku. Najveća opasnost gostiju dolazi kroz brzu tranziciju. Biel, Jaja i Ken Sema posjeduju dovoljno brzine i individualne kvalitete da kazne svaku izgubljenu loptu domaćina. Upravo će zato Hajduk morati biti vrlo oprezan prilikom izlaska iz obrane te izbjegavati nepotrebne pogreške na sredini terena. Ciparski predstavnik neće imati problem prepustiti posjed lopte domaćinu ukoliko će na taj način dobiti prostor za brze kontre. Iako obje momčadi raspolažu kvalitetnim napadačima, riječ je o prvoj utakmici dvomeča u kojoj će rezultat imati iznimno veliku važnost. Vrlo je izgledno da niti jedan trener neće željeti previše riskirati, posebno ukoliko rezultat bude dugo izjednačen. Zbog toga očekujem utakmicu u kojoj će obrane imati važniju ulogu od napada i znatno sporiji ritam. Moj izbor za ovaj susret je oklada na manje od 2.5 gola. Hajduk će sigurno pokušati iskoristiti prednost domaćeg terena, ali će pritom morati voditi računa da ne ostavi previše prostora iza posljednje linije obrane. Pafos će, s druge strane, gotovo sigurno biti zadovoljan i neriješenim rezultatom ili minimalnim porazom prije uzvrata na Cipru. Takav razvoj događaja trebao bi rezultirati vrlo opreznom utakmicom u kojoj neće biti mnogo otvorene igre niti velikog broja izglednih prilika.  (Koeficijenti 23.7. u 09:18 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Ljudi, zna li itko malo vise o Paphosu? Opasno me vuce igra na prolaz ciprana protiv Hajduka a nisu mi najjasnije kvote, koje su 1.7 na Paphos a 2.05 na Hajduk.  
    • DIREKTNI LINK ZA SERIE A! (Koeficijenti 22.7. u 10:10 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use