Jump to content
Bet365 Otvori racun

Nova sezone Posljednje Šanse 2025./2026. počinje za:

 

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak, 27.09.2011 (Listić dana)


Vedo

Recommended Posts

Danas ima dosta zanimljivih razrada...

Kao drugi zanimljivi bet za ovu utakmicu spomenuo bi da bwin daje čak 3,00 da će Dinamo imati 5 kornera ili više na utakmici. Mislim da je koef. za ovaj bet prevelik i da je vrijedno rizika, iako pitanje je koliko će Dinamo igrati po krilima, koliko će pucati na gol, te dali će se igra bazirati na sredini terena, ili ne... Ali sjetimo se i da je Dinamo protiv Real Madrida imao nevjerojatnih 11 kornera.

Dinamo će imati više od 4,5 kornera na utakmici (3,00) bwin[/b][/u]

Smanjeno na 2,70... sa tendencijom daljnjeg pada  ;D

Link to comment
Share on other sites

jedna kardinalna greška dviju kladionica bet at home i bwina.... nažalost tek sad primjetio. singapurska liga. igraju Singapur Armed Forces i Tampines... i kvota na pobjedu gosta je u početku bila nevjerojatnih 13.. Tampines je inače vodeća ekipa lige, a armed forces su 4.sa 4 boda manje.. i naravno kad su shvatili grešku rušili su kvotu do maksimuma.. na početku utakmice je ona iznosila 2,80 na goste.. naravno sad je polovreme i gosti vode 1-2 s time da je bilo 0-2 do pred kraj polovremena.

bwin ima live klađenje

da će biti manje od 4,5 gola na utakmici je kvota 2,00 i to se isplati uzet jer kad se pogleda njihov međusobni susreti vidi se da su samo jednom išli preko te granice i to pred dvije i pol godine... jako teško da će ovdje biti još dva gola... a da će gosti dobiti utakmicu je trenutno  1,47 s tendencijom pada kako će ići kraju utakmica... ali ovo s golovima se isplati uzet... sretno

Link to comment
Share on other sites

jedna kardinalna greška dviju kladionica bet at home i bwina.... nažalost tek sad primjetio. singapurska liga. igraju Singapur Armed Forces i Tampines... i kvota na pobjedu gosta je u početku bila nevjerojatnih 13.. Tampines je inače vodeća ekipa lige, a armed forces su 4.sa 4 boda manje.. i naravno kad su shvatili grešku rušili su kvotu do maksimuma.. na početku utakmice je ona iznosila 2,80 na goste.. naravno sad je polovreme i gosti vode 1-2 s time da je bilo 0-2 do pred kraj polovremena.

bwin ima live klađenje

da će biti manje od 4,5 gola na utakmici je kvota 2,00 i to se isplati uzet jer kad se pogleda njihov međusobni susreti vidi se da su samo jednom išli preko te granice i to pred dvije i pol godine... jako teško da će ovdje biti još dva gola... a da će gosti dobiti utakmicu je trenutno  1,47 s tendencijom pada kako će ići kraju utakmica... ali ovo s golovima se isplati uzet... sretno

utakmica završila 1-3... znači manje golova i pobjeda gostiju...

Link to comment
Share on other sites

Bwin daje x2 na Inter za 1,55.

CSKA nije ona močad kao prije, nema Honde koji je bio glavni pokretač svih akcija, također ni Akinfejeva koji ih ne ne mali puta znao izvući. Inter je, mora se priznati imao loš period, izgubili su prvi meč kući od Trabzona, no Gasperini je tu dosta kriv. Dobili su Bolognu za vikend u kasnijem stadiju susreta, no to je manje važno, pišu se 3 boda. Najavljen je dobar sastav: Julio Cesar; Nagatomo, Lucio, Samuel, Chivu; Coutinho, Zanetti, Cambiasso, Obi; Pazzini, Milito. Snajder je upitan, još se ne zna hoće li zaigrati. Nevjerujem da će ijedan tim srljati od početka, tako da je dosta izgledan i under, no ipak vjerujem da Inter ovo ne gubi.

Link to comment
Share on other sites

i bliži se kraj regularnog dijela u MLB-u... 3 utakmice su do kraja i još se vodi bitka za wild card i u american ligue i u national ligue... 2 ulaznice su u pitanju a 4 ekipe se bore... po dvije u svakoj ligi... danas ću igrat ja na sve 4 ekipe za ulog od 100kn...

znači u American ligi su boston i tampa bay izjednačeni, a u national ligi st.louis kasni jednu utakmicu za atlantom. danas nisu bitni pitcheri pošto je sam kraj sezone i ekipe koje moraju pobjeđivat igraju sa svojim najjačim postavama u napadu. Znači:

Baltimore- Boston 2 1,60

Tampa Bay- NY Yankees 1 1,60

Atlanta- Philadelphia 1 1,95

Houston- St.Louis 2 1,60

ukupna kvota: 7,98 u supersportu... možda druge kladionice imaju veće kvote, neznam...

Najsigurniji ovdje su Tampa i St.Louis, dok Boston igra katastrofalno u zadnjim utakmicama i doveo se u situaciju kad će strepit za wild card koji je bio njihov pred mjesec dana, čak su mogli biti i prvi u diviziji i ići direktno dalje... uglavnom danas im je dan D.. ako izgube, ne vjerujem da će vratit wild card mjesto... Atlanta nema sreću pa igra protiv Filadelfije koja ima prekvalitetne igrače i kad igraju s drugom postavom mogu pobijedit koga kog hoće.. Šansa ima je pitcher Filadelfije koji je najslabiji u rotaciji.. malo me čudi kvota, ali nema veze... ja sam odlučio ovo igrat pa šta bude... sretno

Link to comment
Share on other sites

Pošto me cijeli dan nije bilo doma jedan tip prepisujem sa foruma (nadam se da ne smeta :)), a drugi igram over golova na Bayern-Manchester City. Obje ekipe igraju napadački nogomet i očekujem dosta golova. Nedostaju im Bayern - Olić, Breno, Badstuber (upitan) i Manchester City - Balotelli, Nigel de Jong. Dakle njihove glavne snage su u igri.

unledxg.jpg

Link to comment
Share on other sites

LYON-DINAMO ZAGREB HENDIKEP(0:1) 1  2,30

Utakmica 2 kola Lige Prvaka između Lyona koji je u ovoj utakmici domačin te našeg Dinama.Lyon je u 1 utakmici u skupini odigro 0:0 u gostima kod Ajaxa,dok je Dinamo na Maksimiru odličnom igrom parirao velikom Realu i doživio je minimalni poraz od 1:0,mada su mogli uzeti i jedan bod pošto ih je Real podcijenio i skoro se to Realu odbilo o glavu.Lyon je u posljednjoj utakmici francuskog prvenstva na svom terenu pobjedio Bordeaux sa 3:1.Uništili su ih u svim segmentima igre i zasluženo su slavili.Lyon se smatra drugim favoritom ove skupine.Sutra nemogu računati na 4 ključna igrača(Lisandro, Cris, Gourcuff i Ederson),ali njihov napadački dvojac Bastos i Gomis su u odličnoj formi.Ekipa Dinama dolazi bez nekog imperativa.Sigurno je da če se pokušati suprostaviti favoriziranom Lyonu,ali je moje mišljenje da neče imati neke prevelike šanse.Lyon nije više ona ekipa od prije par godina,ali su sigurno za jednu klasu bolji od Dinama i siguran sam da če to u sutrašnjoj utakmici i pokazati.Sutrašnju utakmicu sudi čeh kojeg se modri nerado siječaju.Kladim se na Lyon,a navijat ču za Dinamo-hehe.Ajmoooooooooooooo plaviiiiiiiiiiiii aleeeeeeeeeeeeee.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bugarska - Španjolska - Yamal daje gol (1.90) bet365 Nakon dugog niza bez pobjeda, Bugarska ulazi u kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo s velikim upitnikom. Iza njih je pet utakmica bez trijumfa, a serija domaćih susreta bez pobjede dodatno opterećuje izabranike Iliena Ilieva. Već na otvaranju čeka ih jedan od najtežih mogućih protivnika - moćna Španjolska. Španjolci u Sofiju stižu ranjeni nakon poraza 3:2 od Portugala u finalu Lige nacija, kojim je prekinut njihov niz od 19 utakmica bez poraza. Unatoč tom udarcu, izabranici Luisa de la Fuentea i dalje su u vrhunskoj formi - u tih 19 susreta upisali su 15 pobjeda i samo tri remija. Njihov najveći adut ostaje napadačka linija, prepuna zvijezda iz najjačih europskih klubova, koja gotovo uvijek pronalazi put do gola. Bugarska će pokušati zaustaviti španjolski stroj sa petoricom u obrani. U prvih 11 trebao bi krenuti vratar Dimitar Mitov, dok bi u posljednjoj liniji startali Minkov, Dimitrov, Petkov, Nedyalkov i Nurnberger. U napadu bi priliku mogao dobiti Aleksandar Kolev. Na drugoj strani, De la Fuente se suočava s nekoliko izostanaka zbog ozljeda - Gavi, Fabian Ruiz i Yeremy Pino otpali su iz sastava, pa su pozvani Aleix Garcia i Jorge de Frutos. Poseban fokus bit će na čudu od djeteta Lamineu Yamalu, koji briljira u Barceloni i želi prenijeti svoju formu i na reprezentativnu scenu. On bi zajedno s Williamsom i Oyarzabalom trebao predvoditi napad Furije. Bugarska: Mitov; Minkov, Dimitrov, Petkov, Nedyalkov, Nürnberger; Despodov, Shopov, Gruev, Milanov; Kolev Španjolska: Simon; Porro, Le Normand, Huijsen, Cucurella; Pedri, Zubimendi, Olmo; Yamal, Williams, Oyarzabal Bugarska je u posljednjih sedam domaćih utakmica postigla osam golova, no takav učinak teško da će biti dovoljan protiv Španjolske. Gosti su u posljednja četiri gostovanja zabili čak 10 pogodaka protiv respektabilnih protivnika, a Yamal se nameće kao najveća prijetnja, te očekujem barem jedan gol od njega po kvoti 1.90 u bet365 kladionici. Uz njegovu trenutnu formu i španjolski napad, Furija je veliki favorit da kvalifikacije otvori pobjedom u Sofiji. (Koeficijenti 3.9. u 14:14 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Subota  17:00h Nogomet, Hrvatska 1. Liga Varaždin - Hajduk Split x2 (1.25) SuperSport 
    • Premier liga,13.9. 2025. Brentford-Chelsea X2 Mislim.da Pčelice neće previše nauditi Blueserima i da ja neću već u prvom kolu pjevati blues. Ali iskustvo uči da je sve moguće.
    • Pozdrav, Danas igram ovaj singl. ⚽🇩🇰 Danska Landspokal Cup 17:00 Odder - Lyseng Tip: Domaćin više od 1,5 gol Koeficijent: 1,65 Ulog: 5/10 Kladionica: 22bet U h2h Odder je na svim mečevima zabio minimalno 2 gola. Lyseng je u prvenstvu zadnji na tablici, a u 5 odigranih kola gol razlika im je 2:16. Gosti primaju puno golova, a međusobno sa domaćinom imaju loš omjer. Prije 20 dana u ligi je Odder pobjedio 2:0. Velike su šanse da bi se mogla nastaviti tradicija.
    • 14.09 | NOGOMET | PSG - Lens 1 (1.27) bet365 Parižani u meč ulaze s maksimalnim učinkom – tri pobjede u tri kola i žele nastaviti savršeni niz. Očekujem pobjedu domaćina.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use