Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Barcelona daje u oba poluvremena gol 2 kvota

Prevelik koeficijent na ovu okladu i naravno treba to iskoristit.Poznavajuci Barcin stil igre,igra ce odvijat iskljucivo ispred Batinog gola bez vecih mogucnosti da Bate ista ucini,jedina sansa su im kontre.Barca igra veoma napadacki nogomet i ocekujem da ce postici po pogodak u svakom poluvremenu.Messi,Vila,Pedro,Fabregas,Xavi i ekipa ce ovo vjerovatno lagano odradit i sto je najvaznije nadam se da ce postici pogodak u svakom poluvremenu...Sretno ako neko prati

Objavljeno

Barcelona daje u oba poluvremena gol 2 kvota

Prevelik koeficijent na ovu okladu i naravno treba to iskoristit.Poznavajuci Barcin stil igre,igra ce odvijat iskljucivo ispred Batinog gola bez vecih mogucnosti da Bate ista ucini,jedina sansa su im kontre.Barca igra veoma napadacki nogomet i ocekujem da ce postici po pogodak u svakom poluvremenu.Messi,Vila,Pedro,Fabregas,Xavi i ekipa ce ovo vjerovatno lagano odradit i sto je najvaznije nadam se da ce postici pogodak u svakom poluvremenu...Sretno ako neko prati

A u kojoj je to kladionici...U zemaljskim je koef.1.55

Objavljeno

Barcelona daje u oba poluvremena gol 2 kvota

Prevelik koeficijent na ovu okladu i naravno treba to iskoristit.Poznavajuci Barcin stil igre,igra ce odvijat iskljucivo ispred Batinog gola bez vecih mogucnosti da Bate ista ucini,jedina sansa su im kontre.Barca igra veoma napadacki nogomet i ocekujem da ce postici po pogodak u svakom poluvremenu.Messi,Vila,Pedro,Fabregas,Xavi i ekipa ce ovo vjerovatno lagano odradit i sto je najvaznije nadam se da ce postici pogodak u svakom poluvremenu...Sretno ako neko prati

A u kojoj je to kladionici...U zemaljskim je koef.1.55

Ne znam ima li ta u vas kladionica,spot plus se zove,ako treba stavit cu ti i ss :D

Objavljeno

-3,5/Simon - G.H.Lu    1   1.75  :'( 6:7 7:5 6:4  :'( za plakat,a imal je x prilika da ga brejkne i bez problema pobjedi i sa 5,6 razlike.

-3,5/Tursunov - Goffin 1   1.55  ;D 6:3 6:3

                            = 2.712 × 200 = 516,68  HL

Nemam vrijema za objasnjenje a i Tursunov je vec pocel za sad je 1:1 pa vrijedi probat live.

Napisal sam do sada 3 listića na forumu,svo 3 mi je palo zbog jednog para koji je imal x prilika da zabi gol ili pobjedi s vecom razlikom,Lacio je cijelo vrijeme napadal Klose i Cisse imali x prilka da zabiju,kad ono 0 bodova,jucer su Rangersi trebali i na poluvrijemnu i na kraju pobjedit kad ono prvo pol 0:0 ,kraj 2:0 a kolega veli da su isto imal x sansi da zabiju u  prvom poluvrijemenu,i ovo danas zaplakati Simon vodi u prvom setu 3:1 i ima servis na kraju izgubi 7:6,drugi set isto ocajno igra i nekak spasi sa 7:5,u 3 setu ima nekoliko prilika da ga brekne kad ono uspije ga samo jedamput  a u 2 navrata ima po 40:15 ,zalosno... da ga barem do sad nije pobjedil 4 puta al evo danas je prvi put izgubil od Lu-a,trebalo je ovo bez problema proci al Lu je odlicno igral cak mi je zal posto listic mi je vec pal da Lu i pobjedi na kraju.

Posto nevolim citat gubitnicke blogere ili na forumu igrace koji redovno gube odlucil sam nakon kratkog vremena da vise nebudem pisal...eventualno ako se ova moja crna serija s glavnim listicima ne popravi,spas su mi sporedni listici za malu lovu koji za cudom prolaze... pozdrav

Objavljeno

Barcelona daje u oba poluvremena gol 2 kvota

Prevelik koeficijent na ovu okladu i naravno treba to iskoristit.Poznavajuci Barcin stil igre,igra ce odvijat iskljucivo ispred Batinog gola bez vecih mogucnosti da Bate ista ucini,jedina sansa su im kontre.Barca igra veoma napadacki nogomet i ocekujem da ce postici po pogodak u svakom poluvremenu.Messi,Vila,Pedro,Fabregas,Xavi i ekipa ce ovo vjerovatno lagano odradit i sto je najvaznije nadam se da ce postici pogodak u svakom poluvremenu...Sretno ako neko prati

A u kojoj je to kladionici...U zemaljskim je koef.1.55

Ma ne treba  ;) ...sretno ti.....

Ne znam ima li ta u vas kladionica,spot plus se zove,ako treba stavit cu ti i ss :D

Objavljeno

odlučio vratit pare od jučer...

zadnji dan.. jučer se zeznuo 162 utakmice se ipak igraju... a ne 163... uglavnom danas svi ovi koji se bore za wild card moraju pobjediti da ostanu u šansi za istu... sve 4 ekipe startaju od 0... ko danas kiksne se može pozdravit s wild card mjestom.. zato opet igram na:

Atlanta- Filadelfija 1 1,50

Houston- St.Louis 2 1,55

Baltimore- Boston 2 1,45

kvota: 3,37

ulog: 500kn....

Objavljeno

odlučio vratit pare od jučer...

zadnji dan.. jučer se zeznuo 162 utakmice se ipak igraju... a ne 163... uglavnom danas svi ovi koji se bore za wild card moraju pobjediti da ostanu u šansi za istu... sve 4 ekipe startaju od 0... ko danas kiksne se može pozdravit s wild card mjestom.. zato opet igram na:

Atlanta- Filadelfija 1 1,50

Houston- St.Louis 2 1,55

Baltimore- Boston 2 1,45

kvota: 3,37

ulog: 500kn....

4. ekipa je tampa bay... ali njih nema u ponudi kladionica jer se još nezna tko će bacat za yankeese... to će valjda u zadnji čas odlučit tako da ih danas neće bit u ponudi nijedne kladionice...

Objavljeno

Barcelona daje u oba poluvremena gol 2 kvota

Prevelik koeficijent na ovu okladu i naravno treba to iskoristit.Poznavajuci Barcin stil igre,igra ce odvijat iskljucivo ispred Batinog gola bez vecih mogucnosti da Bate ista ucini,jedina sansa su im kontre.Barca igra veoma napadacki nogomet i ocekujem da ce postici po pogodak u svakom poluvremenu.Messi,Vila,Pedro,Fabregas,Xavi i ekipa ce ovo vjerovatno lagano odradit i sto je najvaznije nadam se da ce postici pogodak u svakom poluvremenu...Sretno ako neko prati

HT 0:3

FT 0:5 lako proslo,nadam se da je neko ispratio iako je u vas bila manja kvota

Objavljeno

Barcelona daje u oba poluvremena gol 2 kvota

Prevelik koeficijent na ovu okladu i naravno treba to iskoristit.Poznavajuci Barcin stil igre,igra ce odvijat iskljucivo ispred Batinog gola bez vecih mogucnosti da Bate ista ucini,jedina sansa su im kontre.Barca igra veoma napadacki nogomet i ocekujem da ce postici po pogodak u svakom poluvremenu.Messi,Vila,Pedro,Fabregas,Xavi i ekipa ce ovo vjerovatno lagano odradit i sto je najvaznije nadam se da ce postici pogodak u svakom poluvremenu...Sretno ako neko prati

HT 0:3

FT 0:5 lako proslo,nadam se da je neko ispratio iako je u vas bila manja kvota

Jesan i isti listić mi je proša  :D :D :D

Objavljeno

odlučio vratit pare od jučer...

zadnji dan.. jučer se zeznuo 162 utakmice se ipak igraju... a ne 163... uglavnom danas svi ovi koji se bore za wild card moraju pobjediti da ostanu u šansi za istu... sve 4 ekipe startaju od 0... ko danas kiksne se može pozdravit s wild card mjestom.. zato opet igram na:

Atlanta- Filadelfija 1 1,50

Houston- St.Louis 2 1,55

Baltimore- Boston 2 1,45

kvota: 3,37

ulog: 500kn....

ja se plačem... odem spavati svi mi vode i sav sam sretan kao nema šanse da padne... probudim se i plačem... dva su pala.... ja ne razumijem filadelfiju i baltimore... šta im je trebalo gluposti radit u zadnjim inninzima.... jebem ih mutave... od danas mala pauza... do početka play offa... pa bude onda možda više sreće... ovako nemože dalje...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use