Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 13.12.2011


Vlatko

Recommended Posts

Genoa - Inter tip x2 koef 1.37

Inter polako treba poceti igrati kao sto mu dolikuje. Nakon pobjeda protiv Fiorentine danas ga ceka novo iskusenije a to je Genoa. Domacini su bez svojeg najboljeg igraca Palacija, i domaci trener se jos nije odlucijo ko ce ga zameniti -jer za njega nema prava zamjena. Kod gosti se vraca Forlan, nakon ozljede, ali ce on najverojatno u ugru uci u drugo poluvreme. Inter je kvalitetniji tim i ne otcekujem da danas izgubi.

Ponferradina- Real Madrid tip 2&3+ koef 1.55

Murinjo je za ovaj susret poveo pola od prvi sastav reala (Ramos, Ronaldo, Ozil, Kedira) tu je i Kaka , a izostavio je pola sastav. Ako nisi uzgubili od Barse onda od pvih nabrojenih danas nitko ne bi igrao, ali ovo danas im je kao kazna, je bas ove su potfrlile na drebiju sa Barse posebno onaj od koga se najvise otcekivalo a to je Kristijano Ronaldo. Danaas mislim da ce se Real "iskasljati" na ovaj tretoligas i mislim da ce da pobedi sa vise od 3 golove razlike.

Beneton Treviso- Bayern tip manje od 148.5 koef 1.9

Mislio sam se dal da igram 1 ili manje i povelika kvota me je vise promamila. Baernu samo pobjeda i teorija odgovara za prolaz dalje. Ako zele do pobjeda danas moraju u svojem stilu umrtviti igru i limitirati Benetton pod 70 koseva. Oni ce danas igati bavno a taj stil na igra im vise odgovara, zato sto je Beneton posle lavrsetak lockouta ostao bes svoje dve NBA zvezde Scalabrinea i  E'Twaun Moore koji su dosta poentirali.

Link to comment
Share on other sites

 Apsolutno se slazem sa Vlatkom sto se tice utakmice Genoa - Inter. No ja bih dodao jos nesto, Genoa u zadnjih 5 utakmica ukupno  ima No Gol (jedna od ekipa ne daje gol). A u zadnjih 5 doma cak 4 su isle u No gol. Olaksavajuca okolnost je da su doma izgubili samo od Milana. Otezavajuca je da da ne igra jedina prava spica, Palacio.

Inter. na svakoj utakmici u gostima  su dali bar 1 gol. Vraca se Forlan, Sneeijder ne igra. I po meni najbitnije, ponovo zajedno igraju Samuel i Lucio. Inter od nedavno igra po novom sustavu 4-4-1-1. Dirigent Thiago Motta a naprije Couthino iza Pazzinija, nadimak Pazzo-ludjak (od njega ocekujem gol). Znaci...

20.45   Genoa -  Inter   2  2.25    ili   No Gol   2.00   A ovo cu stavit jer sam pohlepan i zato sto ce bit na SportKlubu

22.00  San Roque De Lepe - Sevilla  2    1.40

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • "Ovoga puta sam se odlucio za udrugu Krijesnica koja pomaze djeci i obiteljima suocenim s malignim bolestima, https://krijesnica.hr/ . Te bih ovim putem zamolio @Goksim da sredstva namjenjena drugoplasiranom u drugoj ligi posljednje sanse tj meni u skladu sa clankom 4. proslijedi i donira navedenoj udruzi." @joker93 👏👏👏👏👏 Svaka čast....iskreno ne znam kolika je nagrada za drugo mjesto 😁, ali ako netko napiše i sam ću donirati za istu udrugu... 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use