Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Pred nama su zanimljivi susreti Lige Prvaka i Europske lige...

B.Leverkusen-FC Barcelona 2

Vjerujem da će ovo danas biti ujedno i najtipovaniji par.

Leverkusen sam gledao zadnju utakmicu u Bundesligi, izgubili su u gostima kod Dortmunda 1:0, međutim nisu pokazali gotovo ništa. Dortmund je pobjedio 1:0, i lagano su čuvali rezultat, stvorili još nekoliko prilika, međutim nisu previše jurcali kako bi dali još koji gol. Zanimjivo je da Leverusen nije stvorio neku opasniju šansu, i imao sam dojam da nebi dali gol da se igra još jendo poluvrijeme. U Bundesligi zadnje 3 utakmice neznaju za pobjedu.

Barcelona je zadnjih tjedana, vjerujem, više puta mnogima srušila listiće, kiksevima u Primeri. Zadnji kiks desio se prije par dana u Primeri kada su na gostovanju poraženi kod Osasune 3:2, te se tim porazom izgubili i, tada, koliko toliko optimistične prognoze ad mogu stići Real Madrid. Ovim kiksom Real je pobjegao na ogromnih 10 bodova prednosti, i to nebi smjeli ispustiti do kraja sezone.

Ipak, jasno je da će Barcelona sve svoje snage usmjeriti na Ligu Prvaka. U utakmici sa Osasunom Guardiola je odmarao trojicu izuzetno bitnih igrača, Iniestu, Xavija i Fabregasa koji je jedini odigrao nešto minuta u drugom poluvremenu.

Vjerujem da će Barcelona slaviti u ovom susretu. Očekujem da će imati veliki posjed lopte, te da će željeti sve riješiti već u prvoj utakmici. S obzirom na loše rezultate, i igru Leverkusena u zadnjim kolima, sumnjam da mogu proci neporaženi u ovoj utakmici.

tip: pobjeda Barcelone

FB.init("c71882aad7ed192838d1cb28aa2c3678");Svijet Kladjenja 

Btw. vjerujem da će se dati naći neka zanimljiva razrada za utakmice Lige Prvaka, ili Europske lige, pa ako nađem neki valuebet, podijelim na forumu  ;)

Pozivam i druge da podijele svoja razmišljanja...

Objavljeno

Kao što sam i obecao, evo jedne greške kladionica...

Moram priznati da se na ovaj tip oklade nisam ranije kladio, međutim s obzirom da se radi o evidentnoj grešci tj. zamjenjenim koeificjentima, odigrati ću okadu za neki srednji ulog...

Utakmicu između Leverusena i Barcelone sudi Craig Thomson iz Škotske. Očekuje se da će Barcelona dominirati u posjedu lopte i napadati, dok bi Leverusen trebao biti koncentriraniji na obranu i protunapade. Također, kladionice očekuju i da će Leverkusen dobiti više žutih kartona od Barcelone.

Zanimljivo je da kladionice daju 1,50 da će Leverkusen dobiti bar jedan žuti karton u 1.poluvremenu, dok za Barcelonu daju čak 2,00 za isti bet, dakle po njima je vjerojantije da igrači Barcelone neće biti opomenuti od suca u 1.poluvremenu.

Inace, granice ekipa za kartone se kreću 1,5 za Barcelonu i 2,5 za Leverkusen.

Do sada je u Ligi Prvaka Leverkusen skupio 15 žutih kartona, te imaju prosjek od 2,5 žutih kartona po utakmcii. Jasno u samom su vrhu na tablici po ovom pokazatelju. Barcelona je pak do sada dobila samo 9 žutih kartona, te su među korektnijim ekipama Lige Prvaka.

Greška se pojavila u okladi koja ekipa će dobiti prvi žuti karton. Kao što je vidljivo iz prikazanog, bwin je dobro postavio koeificjente, te daje, oko 1,57, slično kao i druge kladionice, da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

bwingreska.jpg

Koeficijent je realan, i za taj koef. takvu okladu nikako nebi igrao, budući da je taj tip oklade uvijek riskantan, jer dosta je jedan start ili prigovor da sve padne u vodu.

Ipak, Unibet, je okrenuo koeficijente, što je evidentna greška, pa tako daju čak 2,30 da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

unibetgreska.jpg

Naime, po defaultu to su koeficijenti za vecinu utakmica budući da se očekuje da će gosti uglavnom dobiti više kartona. Koeficijenti su tako i postavljeni u ostalim utakmicama LP-a, međutim ovdje su okrenuli koeficijente tj. trebalo bi biti 2,30 da Barcelona dobiva prvi žuti karton a ne obratno.

Za taj koeifcijent, ovaj pomalo čudan bet, IMO, vrijeda je rizika. Naravno za neki niži, eventualno srednji ulog...

onlinebettingfootballbe.jpg

Unibet trenutno ima i akciju i daju besplatnu okladu novim korisnicima, tj. ukoliko promašite prvu okladu do 20€, vračaju Vam novce. Dakle, ako se registrirate i uplatite npr. 20eura na svoj kladioničarski račun, te odigrate bet koji sugeriramo, ukoliko bet prođe dobiti ćete 46€. U slučaju da Barcelona prva dobiježuti karton Unibet bi Vam vratio Vaš ulog do 20€!

Objavljeno

Kao što sam i obecao, evo jedne greške kladionica...

Moram priznati da se na ovaj tip oklade nisam ranije kladio, međutim s obzirom da se radi o evidentnoj grešci tj. zamjenjenim koeificjentima, odigrati ću okadu za neki srednji ulog...

Utakmicu između Leverusena i Barcelone sudi Craig Thomson iz Škotske. Očekuje se da će Barcelona dominirati u posjedu lopte i napadati, dok bi Leverusen trebao biti koncentriraniji na obranu i protunapade. Također, kladionice očekuju i da će Leverkusen dobiti više žutih kartona od Barcelone.

Zanimljivo je da kladionice daju 1,50 da će Leverkusen dobiti bar jedan žuti karton u 1.poluvremenu, dok za Barcelonu daju čak 2,00 za isti bet, dakle po njima je vjerojantije da igrači Barcelone neće biti opomenuti od suca u 1.poluvremenu.

Inace, granice ekipa za kartone se kreću 1,5 za Barcelonu i 2,5 za Leverkusen.

Do sada je u Ligi Prvaka Leverkusen skupio 15 žutih kartona, te imaju prosjek od 2,5 žutih kartona po utakmcii. Jasno u samom su vrhu na tablici po ovom pokazatelju. Barcelona je pak do sada dobila samo 9 žutih kartona, te su među korektnijim ekipama Lige Prvaka.

Greška se pojavila u okladi koja ekipa će dobiti prvi žuti karton. Kao što je vidljivo iz prikazanog, bwin je dobro postavio koeificjente, te daje, oko 1,57, slično kao i druge kladionice, da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

bwingreska.jpg

Koeficijent je realan, i za taj koef. takvu okladu nikako nebi igrao, budući da je taj tip oklade uvijek riskantan, jer dosta je jedan start ili prigovor da sve padne u vodu.

Ipak, Unibet, je okrenuo koeficijente, što je evidentna greška, pa tako daju čak 2,30 da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

unibetgreska.jpg

Naime, po defaultu to su koeficijenti za vecinu utakmica budući da se očekuje da će gosti uglavnom dobiti više kartona. Koeficijenti su tako i postavljeni u ostalim utakmicama LP-a, međutim ovdje su okrenuli koeficijente tj. trebalo bi biti 2,30 da Barcelona dobiva prvi žuti karton a ne obratno.

Za taj koeifcijent, ovaj pomalo čudan bet, IMO, vrijeda je rizika. Naravno za neki niži, eventualno srednji ulog...

onlinebettingfootballbe.jpg

Unibet trenutno ima i akciju i daju besplatnu okladu novim korisnicima, tj. ukoliko promašite prvu okladu do 20€, vračaju Vam novce. Dakle, ako se registrirate i uplatite npr. 20eura na svoj kladioničarski račun, te odigrate bet koji sugeriramo, ukoliko bet prođe dobiti ćete 46€. U slučaju da Barcelona prva dobiježuti karton Unibet bi Vam vratio Vaš ulog do 20€!

Za one koji vole branit Bet365 nudi 2.50 na Barcelonu uz kvotu 17 na bet No cards...sretno...:)

Hvala Goks...:))

Objavljeno

Razzano V.(h-4-5,5)-Jabeur 1 (1,50)

SuperSport Ulog: 10/10

Sta reci o curi koja je 94 godiste i sa zadnjim mecom u kolovozu (avgustu) prosle godine??? otkud ona ovdje??? realno je 6-0 6-1 ja ovaj hendikep na razzano koja ovdje ima 2 sigurne pobjede uzimam objerucke sa MAXXX ulogom..danas su dve igracice sa wild card prosle jako lose (lalami 6-0 6-0, al nabhani 6-0 7-5)

00:00 Johnson-Darcis 2 (1,25) 9/10

Ako neko voli zicere evo mu jedan.Domaci Johnson se vuce po ovim celendzerima ali bez prevelikog uspjeha ove godine samo jedan mec i lagan poraz od Ginepria. Darcis nakon finala jakog celendzera gdje je dobio mnogo bolje igrace izlazi na jedan ATP i ima finog protivnika da lagano prodje prvo kolo.

Objavljeno

Na kartone na barcu odigrati shure bet i to 3 way bet, 2.3 u unibetu da ce leverkusen dobit 1.karton, 2.45 u bwinu da ce barca dobiti 1. karton i trecu okladu braniti na koefic 17 da nece biti kartona, i odigrati sa velikim ulogom...

Objavljeno

Danas se također igra i dvoboj između Lyona i Apoela u ligi prvaka.

Naime, Lyon je imao paklen raspored, odigrali su čak 6 utakmica od 29.01.2012 te naredali 5 pobjeda uz 1 poraz i to od Caena 2-1 na Gerlandu.

Trener Lyona je napomenuo da ima problema u obrani zadnjih par utakmica i da to obavezno moraju popraviti i krenuti dalje po pobjede, a sljedeća bi bila upravo ova protiv Apoela.

Lyon ima i nešto izostanaka. Nema Dejana Lovrena u obrani, te nakon povratka s Afričkog kupa nacija nisu spremni Mensah i Kone.

No, ono što je bitno jest da su tu dva glavna napadača Lyona Gomis i Lisandro Lopez.

Kod Apoela stanje je gotovo perfektno. Ispunili su svoje ambicije, ušli su u ovu fazu natjecanja te nam to samo od sebe govori da nisu bezazlena momčad te da zaslužuju svoje mjesto u LP-u.

Tokom zime imali su malo problema u domaćem natjecanju, ali u zadnjim kolima s povratcima ozlijeđenih stvari su počele sjedati na mjesto. U petak su savladali Ethnikos, dva gola postigao je veznjak Charalambidis, a igrač utakmice bio je napadač Ailton u svom prvom startu nakon dva mjeseca oporavka.

Danas bi trebao izostati samo stoper Oliveira, veznjak Manduca ali mogao bi eventualno krenuti s klupe.

Dakle očekujem pobjedu Lyona na domaćem stadionu, ali napominjem Apoel može i hoće iskoristiti najmanje greške Lyonove obrane koja baš nije funkcionalna te gol u mreži Lyona po meni ne bi bilo iznenađenje, ali ako se to dogodi Gomis i Lisandro bi mogli uzeti stvar u svoje ruke te osigurati dovoljnu gol-razliku da rasterećeni odu na uzvrate i osiguraju prolaz.

Sve to ukazuje na jedan neloš bet koji se isplati za manji/srednji ulog:

2qwl8ut.jpg

      2cn668.jpg

Tip: zbroj golova (2,5) više (1,80)

Naime, naišao sam na još 1 bet vrijedan rizika ali naravno za malo manji ulog. radi se o pobjedi lyona na poluvremenu te koeficjent iznosi 1,90

Moguć je svakav rezultat na utakmici, ali sve osim uvjerljive pobjede francuske momčadi bi bilo iznenađenje te vjerujem veliki šok za veliku kladioncarsku većinu. Pa stoga neka nam je sa srećom! Pozdrav

Objavljeno

Danas se također igra i dvoboj između Lyona i Apoela u ligi prvaka.

Naime, Lyon je imao paklen raspored, odigrali su čak 6 utakmica od 29.01.2012 te naredali 5 pobjeda uz 1 poraz i to od Caena 2-1 na Gerlandu.

Trener Lyona je napomenuo da ima problema u obrani zadnjih par utakmica i da to obavezno moraju popraviti i krenuti dalje po pobjede, a sljedeća bi bila upravo ova protiv Apoela.

Lyon ima i nešto izostanaka. Nema Dejana Lovrena u obrani, te nakon povratka s Afričkog kupa nacija nisu spremni Mensah i Kone.

No, ono što je bitno jest da su tu dva glavna napadača Lyona Gomis i Lisandro Lopez.

Kod Apoela stanje je gotovo perfektno. Ispunili su svoje ambicije, ušli su u ovu fazu natjecanja te nam to samo od sebe govori da nisu bezazlena momčad te da zaslužuju svoje mjesto u LP-u.

Tokom zime imali su malo problema u domaćem natjecanju, ali u zadnjim kolima s povratcima ozlijeđenih stvari su počele sjedati na mjesto. U petak su savladali Ethnikos, dva gola postigao je veznjak Charalambidis, a igrač utakmice bio je napadač Ailton u svom prvom startu nakon dva mjeseca oporavka.

Danas bi trebao izostati samo stoper Oliveira, veznjak Manduca ali mogao bi eventualno krenuti s klupe.

Dakle očekujem pobjedu Lyona na domaćem stadionu, ali napominjem Apoel može i hoće iskoristiti najmanje greške Lyonove obrane koja baš nije funkcionalna te gol u mreži Lyona po meni ne bi bilo iznenađenje, ali ako se to dogodi Gomis i Lisandro bi mogli uzeti stvar u svoje ruke te osigurati dovoljnu gol-razliku da rasterećeni odu na uzvrate i osiguraju prolaz.

Sve to ukazuje na jedan neloš bet koji se isplati za manji/srednji ulog:

2qwl8ut.jpg

      2cn668.jpg

Tip: zbroj golova (2,5) više (1,80)

Naime, naišao sam na još 1 bet vrijedan rizika ali naravno za malo manji ulog. radi se o pobjedi lyona na poluvremenu te koeficjent iznosi 1,90

Moguć je svakav rezultat na utakmici, ali sve osim uvjerljive pobjede francuske momčadi bi bilo iznenađenje te vjerujem veliki šok za veliku kladioncarsku većinu. Pa stoga neka nam je sa srećom! Pozdrav

Mislim da je pametnije pričekati da izbace sastave...uz to Ciprani u u ovom dijelu natjecanja zbog odlične igre u skupini, nisu slučajno odigrali 6 utakmica u skupini odlično, a osim toga u svim tekmama je bilo 2-3 gola,osim protiv Zenita 0, no svakako bih bio oprezan sa ovim parom...

Objavljeno

Kao što sam i obecao, evo jedne greške kladionica...

...

Ipak, Unibet, je okrenuo koeficijente, što je evidentna greška, pa tako daju čak 2,30 da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

unibetgreska.jpg

Naime, po defaultu to su koeficijenti za vecinu utakmica budući da se očekuje da će gosti uglavnom dobiti više kartona. Koeficijenti su tako i postavljeni u ostalim utakmicama LP-a, međutim ovdje su okrenuli koeficijente tj. trebalo bi biti 2,30 da Barcelona dobiva prvi žuti karton a ne obratno.

Za taj koeifcijent, ovaj pomalo čudan bet, IMO, vrijeda je rizika. Naravno za neki niži, eventualno srednji ulog...

A evo i kako to sada izgleda... Dali se radilo o grešci, zaključite sami...  ;)

onlinebettingfootballbe.jpg

Btw. vjerujem da će do 20:45 koef. dodatno pasti...

Objavljeno

Mislim da je pametnije pričekati da izbace sastave...uz to Ciprani u u ovom dijelu natjecanja zbog odlične igre u skupini, nisu slučajno odigrali 6 utakmica u skupini odlično, a osim toga u svim tekmama je bilo 2-3 gola,osim protiv Zenita 0, no svakako bih bio oprezan sa ovim parom...

Uvijek je pametno pričekati sastave, jer naravno oni direktno utječu na igru i na konačni reuzltat, no mislim da se ovdje ni nakon objave sastava obiju momčadi ništa neće uvelike promijeniti... Lyon će i dalje biti favorit a pošto igra kod kuće jednostavno nema mjesta za labavu igru i za razmišljanja o uzvratu, Lavovi moraju sve riješiti kod kuće, i na Cipar otići hladnih glava. Kvaliteta i publika su na njihovoj strani, pa mislim da bi sve osim pobjede Lyona bilo veliko iznenađenje i veliki problemi kod uzvrata na Cipru.....

Objavljeno

Danas se također igra i dvoboj između Lyona i Apoela u ligi prvaka.

Naime, Lyon je imao paklen raspored, odigrali su čak 6 utakmica od 29.01.2012 te naredali 5 pobjeda uz 1 poraz i to od Caena 2-1 na Gerlandu.

Trener Lyona je napomenuo da ima problema u obrani zadnjih par utakmica i da to obavezno moraju popraviti i krenuti dalje po pobjede, a sljedeća bi bila upravo ova protiv Apoela.

Lyon ima i nešto izostanaka. Nema Dejana Lovrena u obrani, te nakon povratka s Afričkog kupa nacija nisu spremni Mensah i Kone.

No, ono što je bitno jest da su tu dva glavna napadača Lyona Gomis i Lisandro Lopez.

Kod Apoela stanje je gotovo perfektno. Ispunili su svoje ambicije, ušli su u ovu fazu natjecanja te nam to samo od sebe govori da nisu bezazlena momčad te da zaslužuju svoje mjesto u LP-u.

Tokom zime imali su malo problema u domaćem natjecanju, ali u zadnjim kolima s povratcima ozlijeđenih stvari su počele sjedati na mjesto. U petak su savladali Ethnikos, dva gola postigao je veznjak Charalambidis, a igrač utakmice bio je napadač Ailton u svom prvom startu nakon dva mjeseca oporavka.

Danas bi trebao izostati samo stoper Oliveira, veznjak Manduca ali mogao bi eventualno krenuti s klupe.

Dakle očekujem pobjedu Lyona na domaćem stadionu, ali napominjem Apoel može i hoće iskoristiti najmanje greške Lyonove obrane koja baš nije funkcionalna te gol u mreži Lyona po meni ne bi bilo iznenađenje, ali ako se to dogodi Gomis i Lisandro bi mogli uzeti stvar u svoje ruke te osigurati dovoljnu gol-razliku da rasterećeni odu na uzvrate i osiguraju prolaz.

Sve to ukazuje na jedan neloš bet koji se isplati za manji/srednji ulog:

2qwl8ut.jpg

      2cn668.jpg

Tip: zbroj golova (2,5) više (1,80)

Naime, naišao sam na još 1 bet vrijedan rizika ali naravno za malo manji ulog. radi se o pobjedi lyona na poluvremenu te koeficjent iznosi 1,90

Moguć je svakav rezultat na utakmici, ali sve osim uvjerljive pobjede francuske momčadi bi bilo iznenađenje te vjerujem veliki šok za veliku kladioncarsku većinu. Pa stoga neka nam je sa srećom! Pozdrav

Mislim da je pametnije pričekati da izbace sastave...uz to Ciprani u u ovom dijelu natjecanja zbog odlične igre u skupini, nisu slučajno odigrali 6 utakmica u skupini odlično, a osim toga u svim tekmama je bilo 2-3 gola,osim protiv Zenita 0, no svakako bih bio oprezan sa ovim parom...

Naveo sam u svojoj analizi par ne igram sa visokim ulogom. Ciprani su odlični bez ikakvih izgovora, a protiv Zenita sam gledao utakmicu i mogu reći da su igrali bunker. 0-0 je bila čista sreća koja nebi smjela proći večeras ukoliko budu igrali tim stilom protiv Lyona koji je domaćin te favorit.

Dakako tu nema ništa sporno. Evo i sastava koji ćemo vrlo vjerovatno gledati: Lloris, Réveillère, B.Koné, Cris, A.Cissokho, Gonalons, Källström, Briand, Bastos, B.Gomis, Lisandro.

Apoelu fali jedan od bitnijih branića, također i Lyonu. Toliko od mene  :)

Objavljeno

20:45 Bayer Leverkusen-Barcelona: 2

Bayer je loše krenuo nakon zimske pauze u Bundesligi, u nedjelju se na treningu ozljedio Ballack, a bez njega i dvojice najboljih strijelaca Erena Derdiyoka i Sidneya Sama sumnjam da mogu nešto više pokazati protiv Barcelone. Znam, gledajući posljednje utakmice Barcelone, vidi se da nisu na vrhuncu forme, ali nakon propuštene utakmice sa Osasunom u igru se vraćaju Andres Iniesta, Xavi Hernandez i Cesc Fabregas. Jedino je Sergio Busquets ozljeđen.

Mislim da je vrijeme da Barca popravi dojam i večeras pobjedi u gostima.

;)

Objavljeno

Pozdrav svima !

Razzano danas mislim da mora pokriti hendi -5.5, jučer sam uhvatio -4.5 @1.85 u stalney dok je danas već -5.5 ili -6.5 . Uplatio sam još under 18.5.

Vidjet ćemo kako će proći.

SretnO !

ps. Goksim možeš li pogledati mail, budući da ti pm na forumu ne mogu poslati :)

Objavljeno

Pozdrav svima !

Razzano danas mislim da mora pokriti hendi -5.5, jučer sam uhvatio -4.5 @1.85 u stalney dok je danas već -5.5 ili -6.5 . Uplatio sam još under 18.5.

Vidjet ćemo kako će proći.

SretnO !

ps. Goksim možeš li pogledati mail, budući da ti pm na forumu ne mogu poslati :)

Slazem se s tobom,to sam i ja gore napiso,po meni zicer dana.

Objavljeno

Pozdrav svima !

Razzano danas mislim da mora pokriti hendi -5.5, jučer sam uhvatio -4.5 @1.85 u stalney dok je danas već -5.5 ili -6.5 . Uplatio sam još under 18.5.

Vidjet ćemo kako će proći.

SretnO !

ps. Goksim možeš li pogledati mail, budući da ti pm na forumu ne mogu poslati :)

Slazem se s tobom,to sam i ja gore napiso,po meni zicer dana.

Sorry, nisam skuzio tvoj post gore. Ne bih pisao. Sve u svemu drago mi je sto se slazes, nadam se da prolazimo  :)

Objavljeno

 

Cvrstog sam ubjedjenja da ce Bayer bar jedanput zabit. Zna se da je Barca u maloj krizi, samo im je Osasuna u ovoj godini zabila 4 komada. Primali su u zadnje vrijeme golove i od Real S., Valencia, Malaga, Betis(2), Espanyol... Da ne spominjem Real M. Cini se da ce procurit tamo gdje se nalazi Puyol.

Bayer L. daje gol 1.65   

Objavljeno

Kao što sam i obecao, evo jedne greške kladionica...

Moram priznati da se na ovaj tip oklade nisam ranije kladio, međutim s obzirom da se radi o evidentnoj grešci tj. zamjenjenim koeificjentima, odigrati ću okadu za neki srednji ulog...

Utakmicu između Leverusena i Barcelone sudi Craig Thomson iz Škotske. Očekuje se da će Barcelona dominirati u posjedu lopte i napadati, dok bi Leverusen trebao biti koncentriraniji na obranu i protunapade. Također, kladionice očekuju i da će Leverkusen dobiti više žutih kartona od Barcelone.

Zanimljivo je da kladionice daju 1,50 da će Leverkusen dobiti bar jedan žuti karton u 1.poluvremenu, dok za Barcelonu daju čak 2,00 za isti bet, dakle po njima je vjerojantije da igrači Barcelone neće biti opomenuti od suca u 1.poluvremenu.

Inace, granice ekipa za kartone se kreću 1,5 za Barcelonu i 2,5 za Leverkusen.

Do sada je u Ligi Prvaka Leverkusen skupio 15 žutih kartona, te imaju prosjek od 2,5 žutih kartona po utakmcii. Jasno u samom su vrhu na tablici po ovom pokazatelju. Barcelona je pak do sada dobila samo 9 žutih kartona, te su među korektnijim ekipama Lige Prvaka.

Greška se pojavila u okladi koja ekipa će dobiti prvi žuti karton. Kao što je vidljivo iz prikazanog, bwin je dobro postavio koeificjente, te daje, oko 1,57, slično kao i druge kladionice, da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

bwingreska.jpg

Koeficijent je realan, i za taj koef. takvu okladu nikako nebi igrao, budući da je taj tip oklade uvijek riskantan, jer dosta je jedan start ili prigovor da sve padne u vodu.

Ipak, Unibet, je okrenuo koeficijente, što je evidentna greška, pa tako daju čak 2,30 da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

unibetgreska.jpg

Naime, po defaultu to su koeficijenti za vecinu utakmica budući da se očekuje da će gosti uglavnom dobiti više kartona. Koeficijenti su tako i postavljeni u ostalim utakmicama LP-a, međutim ovdje su okrenuli koeficijente tj. trebalo bi biti 2,30 da Barcelona dobiva prvi žuti karton a ne obratno.

Za taj koeifcijent, ovaj pomalo čudan bet, IMO, vrijeda je rizika. Naravno za neki niži, eventualno srednji ulog...

onlinebettingfootballbe.jpg

Unibet trenutno ima i akciju i daju besplatnu okladu novim korisnicima, tj. ukoliko promašite prvu okladu do 20€, vračaju Vam novce. Dakle, ako se registrirate i uplatite npr. 20eura na svoj kladioničarski račun, te odigrate bet koji sugeriramo, ukoliko bet prođe dobiti ćete 46€. U slučaju da Barcelona prva dobiježuti karton Unibet bi Vam vratio Vaš ulog do 20€!

Pogođeno, nakon 7 minuta utakmice ;)

Objavljeno

Kao što sam i obecao, evo jedne greške kladionica...

Moram priznati da se na ovaj tip oklade nisam ranije kladio, međutim s obzirom da se radi o evidentnoj grešci tj. zamjenjenim koeificjentima, odigrati ću okadu za neki srednji ulog...

Utakmicu između Leverusena i Barcelone sudi Craig Thomson iz Škotske. Očekuje se da će Barcelona dominirati u posjedu lopte i napadati, dok bi Leverusen trebao biti koncentriraniji na obranu i protunapade. Također, kladionice očekuju i da će Leverkusen dobiti više žutih kartona od Barcelone.

Zanimljivo je da kladionice daju 1,50 da će Leverkusen dobiti bar jedan žuti karton u 1.poluvremenu, dok za Barcelonu daju čak 2,00 za isti bet, dakle po njima je vjerojantije da igrači Barcelone neće biti opomenuti od suca u 1.poluvremenu.

Inace, granice ekipa za kartone se kreću 1,5 za Barcelonu i 2,5 za Leverkusen.

Do sada je u Ligi Prvaka Leverkusen skupio 15 žutih kartona, te imaju prosjek od 2,5 žutih kartona po utakmcii. Jasno u samom su vrhu na tablici po ovom pokazatelju. Barcelona je pak do sada dobila samo 9 žutih kartona, te su među korektnijim ekipama Lige Prvaka.

Greška se pojavila u okladi koja ekipa će dobiti prvi žuti karton. Kao što je vidljivo iz prikazanog, bwin je dobro postavio koeificjente, te daje, oko 1,57, slično kao i druge kladionice, da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

bwingreska.jpg

Koeficijent je realan, i za taj koef. takvu okladu nikako nebi igrao, budući da je taj tip oklade uvijek riskantan, jer dosta je jedan start ili prigovor da sve padne u vodu.

Ipak, Unibet, je okrenuo koeficijente, što je evidentna greška, pa tako daju čak 2,30 da će Leverkusen dobiti prvi žuti karton.

unibetgreska.jpg

Naime, po defaultu to su koeficijenti za vecinu utakmica budući da se očekuje da će gosti uglavnom dobiti više kartona. Koeficijenti su tako i postavljeni u ostalim utakmicama LP-a, međutim ovdje su okrenuli koeficijente tj. trebalo bi biti 2,30 da Barcelona dobiva prvi žuti karton a ne obratno.

Za taj koeifcijent, ovaj pomalo čudan bet, IMO, vrijeda je rizika. Naravno za neki niži, eventualno srednji ulog...

onlinebettingfootballbe.jpg

Unibet trenutno ima i akciju i daju besplatnu okladu novim korisnicima, tj. ukoliko promašite prvu okladu do 20€, vračaju Vam novce. Dakle, ako se registrirate i uplatite npr. 20eura na svoj kladioničarski račun, te odigrate bet koji sugeriramo, ukoliko bet prođe dobiti ćete 46€. U slučaju da Barcelona prva dobiježuti karton Unibet bi Vam vratio Vaš ulog do 20€!

Pogođeno, nakon 7 minuta utakmice ;)

Hvala Goks još jednom... ;)

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use